راهنمای اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی

0 دیدگاه

 اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی قابل انجام است. نرم‌افزار هلو از نرم‌افزارهای حسابداری است.  نرم ‌افزار هلو با اتصال به پنل پیامکی با ارتباط گرفتن با مشتری و انتقال دادن اطلاعات مالی و وضعیت خرید به مشتری‌ها و طرف‌های حساب، به قابلیت ارسال پیامک مجهز می‌شود. افراد با متصل کردن نرم‌افزار هلو به پنل پیامکی در موقعیت های مختلف، می‌توانند پیامک مورد نظر را به طرف حساب خود ارسال کنند. در این مقاله در خصوص نحوه اتصال نرم افزار هلو به پنل ارسال پیامک را توضیح میدهیم که با استفاده از آن می‌توانید پیام‌های مربوط به تسویه حساب خود با مشتری را جهت اطلاع مشتریان از طریق شماره همراه وی، ارسال کنید.

 

 

نحوه اتصال نرم افزار هلو به ارسال پیامک به چه صورت است؟

برای ارسال اس ام اس از طریق نرم‌افزار هلو، باید نسخه‌ ای از نرم‌افزار هلو را که امکانات مربوط به ارسال اس ام اس را داشته باشد نصب کنیم. در نظر داشته باشید که نسخه‌های قدیمی نرم‌افزار هلو، قابلیت ارسال پیامک را ندارند. برخی نسخه‌های جدید نیز هنوز این امکان را ندارند. برای اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی، ابتدا به منوی تنظیمات در نرم افزار هلو رفته و جستجو را انجام دهید. اگر در منوی تنظیمات، گزینه‌ای با عنوان تنظیمات سرویس دهنده را دیدید، می‌توانید اطمینان پیدا کنید که نرم‌افزار هلوی شما امکانات مربوط به ارسال پیامک را دارد و می‌توانید پیامک‌های مورد نظرتان را از طریق نرم‌افزار هلو، ارسال کنید.

 

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

 

نحوه اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی

برای ارسال اس ام اس از طریق نرم‌افزار هلو، باید نرم افزار را به یک پنل پیامکی متصل کنید. اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک، از دو طریق قابل انجام است. یکی از طریق مودم و دیگری از طریق پنل پیامک اینترنتی می باشد. در روش اول که ذکر شد، اتصال نرم‌‌افزار هلو به ارسال پیامک که استفاده از مودم است، یک سیم کارت داخل مودم قرار داده میشود و به کامپیوتر متصل می‌شود . شارژ ماهیانه آن به اپراتور پرداخت می‌شود. روش دوم اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک، ارسال از طریق پنل پیامکی است که از طریق وب سرویس انجام می شود و قابلیت ارسال پیامک انبوه را دارد. برای استفاده از پنل پیامکی باید به اینترنت مجهز باشید. استفاده از وب سرویس این امکان ارسال سریع و حجم ارسال پیامک بالاتری را به شما می‌دهد.

روش‌های ارسال پیامک از طریق برنامه هلو

استفاده از مودم برای ارسال پیامک از طریق نرم‌افزار هلو، کار پیچیده‌ای می باشد. به همین دلیل افرادی که نیاز دارند ارسال پیام را از طریق نرم‌افزار هلو انجام دهند معمولا به سراغ پنل پیامک می‌روند که کار خود را راحت تر و سریع تر انجام دهند. برای اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک، ابتدا آدرس وب سرویسی که با نرم‌افزار هلو سازگاری دارد را وارد کنید. پس از آن نام کاربری و رمز عبور پنل پیامکی را وارد می‌کنیم. شماره گیرنده و فرستنده را در بخش مورد نظر وارد میکنیم تا اطلاعات وارد شده کامل شود و از این طریق تنظیمات پیامک نرم‌افزار هلو را انجام داده‌ایم. تقریبا می‌توان گفت نحوه اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک به تمامی پنل‌های پیامکی به یک صورت انجام میگیرد. استفاده از هر پنل پیامکی برای نرم‌افزار هلو، تنظیمات یکسانی دارد و ممکن است تفاوت‌های مربوط به آن خیلی مشهود نباشد.

 

 

 

 

نحوه اتصال برنامه هلو به پنل اس‌ام‌اس تابان اس ام اس

پنل اس ام اس تابان اس ام اس قابلیت اتصال به نرم‌افزار هلو را دارد و در این زمینه سعی کرده است تا ساده ترین وب سرویس را در اختیار مشتریان خود که از این خدمات استفاده میکنند قرار دهد. برای اتصال پنل تابان اس ام اس به نرم‌افزار هلو کافی است نام tabansms و آدرس وب سرویس زیر را در محل مورد نظر در تنظیمات وارد کنید. سپس نام کاربری و رمز عبوری که از پنل پیامک دریافت کرده‌اید را در محل مورد نظر وارد کنید. بعد از آن شماره اختصاصی خود و شماره پنل مورد نظر را وارد کرده و آن را ذخیره می‌کنید.

 

 

اتصال سامانه پیامکی به نرم افزار هلو

پس از ذخیره اطلاعات مورد نیاز، حال باید بر روی تنظیمات کلی در انتهای صفحه مطابق با تصویر زیر کلیک کرده تا پنجره ی تصویر که در زیر نشان داده شده است برای شما باز گردد، سپس در بخش های که مورد نیاز است اطلاعات زیر را درج نمایید:

نام کاربری username
رمز عبور password
شماره فرستنده from
شماره گیرنده to
پیام ارسالی text

 

 


تنظیمات نرم افزار هلو برای پیامک

حالا دیگر می‌توانید با خیال راحت از طریق نرم‌افزار هلو برای مشتریان خود پیامک مورد نظر خود را ارسال کرده و رضایت مشتریان خود را جلب نمایید:

 

 

 

 

 

از اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک چه استفاده‌هایی میتوان کرد؟

ارسال پیامک از طریق نرم‌افزار هلو می‌تواند در بسیاری از موارد میتواند به یاری حسابداران و مشتریانی برسد که با آنها در ارتباط بوده و نیاز به گزارش‌های مالی آنها دارند. با اتصال نر‌م‌افزار هلو به پنل ارسال پیامک، می‌توان در مواقع لزوم به طور خودکار پیامک مورد نظر را ارسال کرد. در زمینه یادآوری اقساط، ارسال پیامک در زمینه یادآوری اقساط، تسویه فاکتور خرید و فروش، ارسال اس ام اس تسویه فاکتورهای مربوط به خرید و فروش، ارسال پیامک مربوط به چک، یادآوری تسویه حساب، ارسال پیامک سررسید قسط مشتری و ارسال پیامک در زمینه تبریک مناسبت‌ها از مواردی است می‌توان از طریق پنل پیامکی متصل به نرم‌افزار هلو ارسال کرد.

نرم‌افزار هلو به دلیل کارکردی که در زمینه حسابداری دارد همواره با فروشندگان کالا مرتبط است. با اتصال نرم‌افزار هلو به پنل ارسال پیامک، ارتباط با مشتری آسان‌تر می شود. بنابراین کسانی که نرم‌افزار هلو را به پنل پیامکی تابان اس ام اس متصل کنند می‌توانند در شرایط مختلف، ارتباط با مشتری خود را حفظ کرده و از آن استفاده کنند. استفاده از پیامک از مهم‌ترین موارد در زمینه‌های مختلف در امر فروش و ارتباط آسان‌تر با فروشنده است که از این طریق قابل انجام است.

نحوه اتصال نرم افزار هلو به ارسال پیامک

از پرطرفدارترین نرم‌افزارها در بین مشاغل و اصناف نرم‌افزار هلو است. نرم‌افزار هلو که در زمره نرم‌ افزارهای حسابداری گنجانده میشود بیشترین ارتباط را با غیرحسابدارن دارد. لازم به ذکر است این نر‌م‌افزار مدل‌های گوناگونی دارد که مدل فروشگاهی آن توانسته بین افراد غیرحسابدار جا بیفتد. اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک، می‌تواند در جهت تبلیغات فروش نیز مورد استفاده قرار گیرد. امروزه تمامی کسانی که از نرم‌افزار هلو چه در زمینه حسابداری و چه در زمینه فروش و دیگر موارد، استفاده می‌کنند. نر‌م‌افزار خود را برای تبلیغات و یا اطلاع رسانی از طریق اس ام اس، به پنل پیامک خود متصل می‌کنند.

اگر از برنامه هلو برای حسابداری استفاده می‌کنید و قصد دارید که با اتصال آن به سامانه پیامکی جزییات حسابداری را به مشتریان خود ارسال کنید می‌توانید با شماره تلفن 02191099991 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان تابان اس ام اس شما را راهنمایی کنند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟
تابان اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل بیشتر با مشتری را می دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از چند دقیقه
هر آنچه در تابان اس ام اس می خوانید، حاصل یک تلاش تیمی است. تلاشی در جهت یافتن درست ‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما است. ما امیدواریم تلاش‌های گروه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال کشور داشته باشد.

 

دیگران مطالب زیر را نیز مشاهده کرده اند:

تعرفه پنل پیامک

ارسال پیامک زماندار

ارسال با تفکیک پیش شماره

ارسال پیام صوتی

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...