91 99 09 91 - 021

مشاوره رایگان تلفنی

اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی

راهنمای اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی

3/5 - (4 امتیاز)

اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی

 اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی قابل انجام است. نرم‌افزار هلو از نرم‌افزارهای حسابداری است.  نرم ‌افزار هلو با اتصال به پنل پیامکی با ارتباط گرفتن با مشتری و انتقال دادن اطلاعات مالی و وضعیت خرید به مشتری‌ها و طرف‌های حساب، به قابلیت ارسال پیامک مجهز می‌شود. افراد با متصل کردن نرم‌افزار هلو به پنل پیامکی در موقعیت های مختلف، می‌توانند پیامک مورد نظر را به طرف حساب خود ارسال کنند. در این مقاله در خصوص نحوه اتصال نرم افزار هلو به پنل ارسال پیامک را توضیح میدهیم که با استفاده از آن می‌توانید پیام‌های مربوط به تسویه حساب خود با مشتری را جهت اطلاع مشتریان از طریق شماره همراه وی، ارسال کنید.

نحوه اتصال نرم افزار هلو به ارسال پیامک به چه صورت است؟

برای ارسال اس ام اس از طریق نرم‌افزار هلو، باید نسخه‌ ای از نرم‌افزار هلو را که امکانات مربوط به ارسال اس ام اس را داشته باشد نصب کنیم. در نظر داشته باشید که نسخه‌های قدیمی نرم‌افزار هلو، قابلیت ارسال پیامک را ندارند. برخی نسخه‌های جدید نیز هنوز این امکان را ندارند. برای اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی، ابتدا به منوی تنظیمات در نرم افزار هلو رفته و جستجو را انجام دهید. اگر در منوی تنظیمات، گزینه‌ای با عنوان تنظیمات سرویس دهنده را دیدید، می‌توانید اطمینان پیدا کنید که نرم‌افزار هلوی شما امکانات مربوط به ارسال پیامک را دارد و می‌توانید پیامک‌های مورد نظرتان را از طریق نرم‌افزار هلو، ارسال کنید.آیا معایب کارت ویزیت الکترونیکی را میدانید ؟

 

 اتصال حسابداری هلو

نحوه اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی

برای ارسال اس ام اس از طریق نرم‌افزار هلو، باید نرم افزار را به یک پنل پیامکی متصل کنید. اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک، از دو طریق قابل انجام است. یکی از طریق مودم و دیگری از طریق پنل پیامک اینترنتی می باشد. در روش اول که ذکر شد، اتصال نرم‌‌افزار هلو به ارسال پیامک که استفاده از مودم است، یک سیم کارت داخل مودم قرار داده میشود و به کامپیوتر متصل می‌شود . شارژ ماهیانه آن به اپراتور پرداخت می‌شود. روش دوم اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک، ارسال از طریق پنل پیامکی است که از طریق وب سرویس انجام می شود و قابلیت ارسال پیامک انبوه را دارد. برای استفاده از پنل پیامکی باید به اینترنت مجهز باشید. استفاده از وب سرویس پیامک این امکان ارسال سریع و حجم ارسال پیامک بالاتری را به شما می‌دهد.آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و په کاربردی دارد؟

روش‌های ارسال پیامک از طریق برنامه هلو

استفاده از مودم برای ارسال پیامک از طریق نرم‌افزار هلو، کار پیچیده‌ای می باشد. به همین دلیل افرادی که نیاز دارند ارسال پیام را از طریق نرم‌افزار هلو انجام دهند معمولا به سراغ پنل پیامک می‌روند که کار خود را راحت تر و سریع تر انجام دهند. برای اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک، ابتدا آدرس وب سرویسی که با نرم‌افزار هلو سازگاری دارد را وارد کنید. پس از آن نام کاربری و رمز عبور پنل پیامکی را وارد می‌کنیم. شماره گیرنده و فرستنده را در بخش مورد نظر وارد میکنیم تا اطلاعات وارد شده کامل شود و از این طریق تنظیمات پیامک نرم‌افزار هلو را انجام داده‌ایم. تقریبا می‌توان گفت نحوه اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک به تمامی پنل‌های پیامکی به یک صورت انجام میگیرد. استفاده از هر پنل پیامکی برای نرم‌افزار هلو، تنظیمات یکسانی دارد و ممکن است تفاوت‌های مربوط به آن خیلی مشهود نباشد.برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

 

 حسابداری هلو به پنل

 

 

 پنل پیامکی

 

نحوه اتصال برنامه هلو به پنل اس‌ام‌اس تابان اس ام اس

پنل اس ام اس تابان اس ام اس قابلیت اتصال به نرم‌افزار هلو را دارد و در این زمینه سعی کرده است تا ساده ترین وب سرویس را در اختیار مشتریان خود که از این خدمات استفاده میکنند قرار دهد. برای اتصال پنل تابان اس ام اس به نرم‌افزار هلو کافی است نام tabansms و آدرس وب سرویس زیر را در محل مورد نظر در تنظیمات وارد کنید. سپس نام کاربری و رمز عبوری که از پنل پیامک دریافت کرده‌اید را در محل مورد نظر وارد کنید. بعد از آن شماره اختصاصی خود و شماره پنل مورد نظر را وارد کرده و آن را ذخیره می‌کنید.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

 

 

 اتصال حسابداری هلو به پنل

اتصال سامانه پیامکی به نرم افزار هلو

پس از ذخیره اطلاعات مورد نیاز، حال باید بر روی تنظیمات کلی در انتهای صفحه مطابق با تصویر زیر کلیک کرده تا پنجره ی تصویر که در زیر نشان داده شده است برای شما باز گردد، سپس در بخش های که مورد نیاز است اطلاعات زیر را درج نمایید:

نام کاربری username
رمز عبور password
شماره فرستنده from
شماره گیرنده to
پیام ارسالی text

 

 

 اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل
تنظیمات نرم افزار هلو برای پیامک

حالا دیگر می‌توانید با خیال راحت از طریق نرم‌افزار هلو برای مشتریان خود پیامک مورد نظر خود را ارسال کرده و رضایت مشتریان خود را جلب نمایید:

 حسابداری هلو به پنل پیامکی

 

 

 نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی

 

 

 اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی

 

از اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک چه استفاده‌هایی میتوان کرد؟

ارسال پیامک از طریق نرم‌افزار هلو می‌تواند در بسیاری از موارد میتواند به یاری حسابداران و مشتریانی برسد که با آنها در ارتباط بوده و نیاز به گزارش‌های مالی آنها دارند. با اتصال نر‌م‌افزار هلو به پنل ارسال پیامک، می‌توان در مواقع لزوم به طور خودکار پیامک مورد نظر را ارسال کرد. در زمینه یادآوری اقساط، ارسال پیامک در زمینه پیامک یادآوری اقساط ، تسویه فاکتور خرید و فروش، ارسال اس ام اس تسویه فاکتورهای مربوط به خرید و فروش، ارسال پیامک مربوط به چک، یادآوری تسویه حساب، ارسال پیامک سررسید قسط مشتری و ارسال پیامک در زمینه تبریک مناسبت‌ها از مواردی است می‌توان از طریق پنل پیامکی متصل به نرم‌افزار هلو ارسال کرد.

نرم‌افزار هلو به دلیل کارکردی که در زمینه حسابداری دارد همواره با فروشندگان کالا مرتبط است. با اتصال نرم‌افزار هلو به پنل ارسال پیامک، ارتباط با مشتری آسان‌تر می شود. بنابراین کسانی که نرم‌افزار هلو را به پنل پیامکی تابان اس ام اس متصل کنند می‌توانند در شرایط مختلف، ارتباط با مشتری خود را حفظ کرده و از آن استفاده کنند. استفاده از پیامک از مهم‌ترین موارد در زمینه‌های مختلف در امر فروش و ارتباط آسان‌تر با فروشنده است که از این طریق قابل انجام است.امروزه انتخاب خرید سامانه پیامکی برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

نحوه اتصال نرم افزار هلو به ارسال پیامک

از پرطرفدارترین نرم‌افزارها در بین مشاغل و اصناف نرم‌افزار هلو است. نرم‌افزار هلو که در زمره نرم‌ افزارهای حسابداری گنجانده میشود بیشترین ارتباط را با غیرحسابدارن دارد. لازم به ذکر است این نر‌م‌افزار مدل‌های گوناگونی دارد که مدل فروشگاهی آن توانسته بین افراد غیرحسابدار جا بیفتد. اتصال نرم‌افزار هلو به ارسال پیامک، می‌تواند در جهت تبلیغات فروش نیز مورد استفاده قرار گیرد. امروزه تمامی کسانی که از نرم‌افزار هلو چه در زمینه حسابداری و چه در زمینه فروش و دیگر موارد، استفاده می‌کنند. نر‌م‌افزار خود را برای تبلیغات و یا اطلاع رسانی از طریق اس ام اس، به پنل پیامک خود متصل می‌کنند.

اگر از برنامه هلو برای حسابداری استفاده می‌کنید و قصد دارید که با اتصال آن به سامانه پیامکی جزییات حسابداری را به مشتریان خود ارسال کنید می‌توانید با شماره تلفن 02191099991 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان تابان اس ام اس شما را راهنمایی کنند.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

  • تابان اس ام اس به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل بیشتر با مشتری را می دهد.
  • ثبت نام و ارسال پیامک
  • ثبت نام در کمتر از چند دقیقه

هر آنچه در تابان اس ام اس می خوانید، حاصل یک تلاش تیمی است. تلاشی در جهت یافتن درست ‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما است. ما امیدواریم تلاش‌های گروه ما بتواند تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت فضای دیجیتال کشور داشته باشد.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف holo استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

 با کد تخفیف holo از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس با اتصال نرم افزار حسابداری هلو به پنل پیامکی تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

دیگران مطالب زیر را نیز مشاهده کرده اند:

تعرفه پنل پیامک

ارسال پیامک زماندار

ارسال با تفکیک پیش شماره

ارسال پیام صوتی

ارسال پیامک منطقه ای

ارسال پیامک منطقه ای

امروزه بسیاری از کسب کارها برای تبلیغات محصول یا خدمات خود یا اطلاع رسانی از پنل های پیامکی

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

تعداد دانلود افزونه :

6784

آخرین به روز رسانی :

1400/08/15

نسخه افزونه :

1.7

سازگار با:

حسابداری هلو