ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی

ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی

دسته بندی:
0 دیدگاه

 همانطور که میدانید بسیاری از افراد به دلایل مختلف دریافت پیامک تبلیغاتی را روی گوشی های خود بسته اند که اصطلاحاً به این افراد لیست سیاه مخابراتی یا بلک لیست گفته می شود. قرار است ما در این مقاله به مفهوم لیست سیاه مخابراتی  و چگونگی ارسال پیامک به این افراد صحبت کنیم.امیدواریم مطالب این مقاله برایتان مفید واقع گردد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

منظور از لیست سیاه مخابراتی چیست؟

اگر بخواهیم به صورت کلی لیست سیاه مخابراتی را تعریف کنیم می توان گفت این لیست شامل افرادی است که به صورت آگاهانه و دلبخواهی دریافت پیام تبلیغاتی خود را را بسته اند. متأسفانه به دلیل عدم استفاده صحیح از پنل های پیامکی در بسیاری از کسب و کارها باعث شده است که بسیاری از افراد پیام های تبلیغاتی خود را ببندند که اصطلاحاً به این افراد بلک لیست گفته می شود.

با توجه به اینکه بسیاری از کسب و کارها بدون آگاهی کافی از جامعه هدف خود اقدام به ارسال پیامک های تبلیغاتی مکرر نموده باعث آزرده خاطری و اذیت برخی از مخاطبین گردیده اند. در نتیجه این مخاطبان دریافت پیام تبلیغاتی و خود را بسته اند. حتی بسیاری از این افراد از این موضوع که دیگر نمی توانند برخی از پیام های تبلیغاتی که متناسب با آنهاست را دریافت کنند ناراحت می باشند.

سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس راه حل های مختلفی برای حل این مشکل در اختیار کاربران قرار داده است است که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت. پیشنهاد می کنم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

چگونه ارسال اس ام اس به لیست سیاه مخابراتی

با توجه به اینکه انصراف از دریافت پیامک تبلیغاتی موجب بروز برخی مشکلات شده است. سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس اقدام به ارائه خدماتی در جهت رفع این مشکل نموده است. انصراف از دریافت پیامک تبلیغاتی باعث شده است بسیاری از مخاطبین پیامهای ارسال شده از طرف برخی از موسسات و آموزشگاهها و غیره را دریافت نکنند. در نتیجه از برخی اطلاع رسانیها بی خبر خواهند ماند.

از جمله روش هایی که میتوان  برای ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی استفاده کرد خطوط خدماتی اختصاصی، خطوط خدماتی اشتراکی، ارسال پیام صوتی و ارسال سیم کارتی میباشد در ادامه توضیح مختصری درباره هر یک از این موارد خواهیم داد.

ارسال پیام صوتی

یکی از راه حل های ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی ارسال پیام صوتی می باشد. در این نوع ارسال متن پیام خود را ضبط می نمایید. از طریق پنل پیامکی  تابان اس ام اس فایل صوتی خود را برای لیست مخاطبین خود یا لیست شماره های یک منطقه خاص ارسال می نماید. با گوشی مخاطبین مورد نظر شما تماس برقرار می شود و متن پیام شما به صورت خودکار برای آنها پخش خواهد شد.

لازم به ذکر است در این نوع ارسال امکان ارسال پیامک و برقراری تماس خودکار با شماره های ثابت فراهم می باشد.

برخی از امکانات ارسال پیام صوتی

 • امکان ارسال پیام صوتی در لیست شماره های موجود در دفترچه تلفن فراهم می باشد.
 •   به بانک شماره های روی نقشه ایرانسل و همراه اول به صورت تفکیک شده نیز میتوان پیام صوتی ارسال کرد.
 •  ارسال پیام پیام صوتی به بانک شماره های مشاغل فراهم می باشد.
 • همچنین امکان ارسال پیام صوتی به بانک شماره های ایرانسل منطقه ای فراهم می باشد.
 • شما میتوانیدبه بانک شماره های ارسال منطقه ای کشوری (همراه اول) هم ارسال داشته باشید.
 • ارسال خود را میتوانیدبه لیست شماره های ثبت شده بر اساس کد پستی انجام دهید.
 • امکان ارسال پیام صوتی به لیست شماره های محله ای فراهم می باشد.
 • همینطور به لیست شماره های موجود در فایل اکسل امکان ارسال وجود دارد.
 • و …

استفاده از خطوط خدماتی 

شاید در مقاله های مختلف و در مطالب گوناگون کلمه ارسال پیامک سفید به چشمتان خورده باشد. و از خود پرسیده باشید منظور از پیامک سفید چیست. پیامک سفید پیامکی است که با استفاده از خطوط خدماتی ارسال می شود. در این نوع ارسال پیامک شما حتی برای لیست سیاه مخابراتی نیز ارسال می شود.

یکی از روشهای ارسال پیامک لیست سیاه مخابراتی همین خطوط خدماتی می باشند. خطوط خدماتی  دو نوع اشتراکی و اختصاصی دارد. در نوع اختصاصی کاربر ملزم به ارائه سفته ضمانت می باشد. در گذشته نزدیک دریافت خط خدماتی اختصاصی فقط برای اشخاص حقوقی امکان‌پذیر بود. اما با رایزنی های انجام شده، سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس شرایط را برای دریافت خط خدماتی اختصاصی 9000برای کاربران این مجموعه فراهم آورده است.

کاربرانی که جواز کسب یا اینماد داشته باشند میتوانند درخواست خود را برای دریافت خط خدماتی اختصاصی به صورت  کتبی به پشتیبانان پنل پیامکی تابان اس ام اس ارسال نمایند. پشتیبانان پنل پیامکی تابان اس ام اس تا مرحله اختصاص خط خدماتی به درخواست دهنده پیگیر درخواست آنها خواهند بود.

خط خدماتی اشتراکی

همانطور که دربالاتر گفته شد در سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس خطوط خدماتی دو نوع  اختصاصی و اشتراکی می باشند.  با توجه به اینکه خیلی از افراد شرایط دریافت خط خدماتی اختصاصی یا خط خدماتی اختصاصی 9000 را ندارند. سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس خط خدماتی اشتراکی خود را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می دهد.

لازم به ذکر است که استفاده از خطوط خدماتی چه اختصاصی و چه اشتراکی برای ارسال پیام تبلیغاتی ممنوع می باشد. و از این خطوط فقط برای ارسال پیام های اطلاع رسانی می توان استفاده کرد.

ارسال سیم کارتی 

با توجه به محدودیت ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدماتی، یکی دیگر از انواع ارسال که می‌توان برای عبور از بلک لیست از آن استفاده کرد ارسال سیمکارتی میباشد. همان طور که از نام آن مشخص است این نوع ارسال از طریق سیم کارت انجام میشود.

در گذشته ای نه چندان دور روال کار به این صورت بود که وقتی شما پیام خود را از طریق ارسال سیم کارتی ارسال میکردید پیام شما روی سیم کارت های مختلف تقسیم می‌شد و به مخاطبین می رسید. در واقع ارسال شما بسته به تعداد ارسال با چند سیمکارت مختلف ارسال می شد. لازم است بدانید مدتی است که سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس با انجام رایزنی های متعدد  قادر شد امکان ارسال با  سیم کارت مجازی جهت ارسال به لیست سیاه مخابراتی را به این سامانه اضافه کند. در این روش سیم کارت مخصوص به یک کاربر می باشد و وقتی کاربر ارسال خود را با سیم کارت انجام میدهد فقط با همان شماره برای همه مخاطبین آن ارسال خواهد شد. مزیت این روش اختصاصی بودن و امکان ارسال به بلک لیست (پیام تبلیغاتی و اطلاع رسانی) می باشد.

چرا پنل پیامکی تابان اس ام را برای ارسال به لیست سیاه مخابراتی انتخاب کنیم

 • وجود راه حل های متعدد برای ارسال به بلک لیست
 • ارایه خط خدماتی اشتراکی رایگان برای افرادی که شرایط دریافت خط خدماتی اختصاصی را ندارند
 • امکان دریافت خط اختصاصی خدماتی با سرشماره های مختلف حتی خط ثابت 021
 •  دریافت خط خدماتی اختصاصی 8 رقمی با سرشماره 9000
 • امکان ارسال سیم کارتی با سیم کارت مجازی اختصاصی یا اشتراکی
 • ارسال پیام صوتی به صورت تکی یا گروهی حتی به لیست سیاه مخابراتی
 • میتوانید پیامک تکی و انبوه با روشهای مختلف ارسال کنید
 • امکان ارسال پیام زیر 5 ثانیه
 • و غیره

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

مطالب مرتبط :

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...