ارسال پیامک منطقه ای

ارسال پیامک منطقه ای

دسته بندی:
0 دیدگاه

امروزه بسیاری از کسب کارها برای تبلیغات محصول یا خدمات خود یا اطلاع رسانی از پنل های پیامکی استفاده میکنند. سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس شرایطی را برای کاربران فراهم آورده است که بتوانند از روش های مختلف به مشترکین یک منطقه پیامک ارسال کرد. در ادامه در خصوص انواع روشها و چونگی استفاده از پنل پیامکی توضیح خواهیم داد.

چرا از پنل پیامکی استفاده کنیم؟

همانطور که میدانید ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی محدودیت هایی دارد و ممکن است است باعث مسدود شدن سیم کارت شما شود. یکی از بهترین راه حل های ارسال پیامک انبوه، استفاده از پنل های پیامکی است. سامانه تابان اس ام اس انواع پنل ها با امکانات مختلف را را در اختیار کاربران قرار داده است تا کاربر با توجه به نیازهای خود و توقعات خود از پنل، پنل مورد نظر خود را انتخاب کنند و برای ارسال پیامک انبوه از آن استفاده کند.

سامانه پنل پیامک تابان اس ام اس طوری طراحی شده است که استفاده از آن برای عموم بسیار راحت است. همچنین گروه پشتیبانی پنل پیامکی تابان اس ام اس به صورت 24 ساعته (تلفنی و تیکت) پشتیبان کاربران خود می باشند. ویدیو های آموزشی مرتبط با هر بخش، در سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس ضبط شده و در اختیار کاربران قرار داده می شود. بسیاری از کسب و کار ها نیاز دارند برای مشترکین موجود در یک منطقه، شهر یا استان خاص پیامک ارسال کنند. سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس انواع روش ها را پیش پای این کاربران قرار داده است است که در ادامه به توضیح هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

روش های ارسال پیامک منطقه ای

1- پنل پیامک ارسال منطقه ای کشوری

از کامل ترین و جامع ترین انواع ارسال ها، ارسال پیامک منطقه ای کشوری است. در سامانه تابان اس ام اس این ارسال به دو دسته تقسیم شده است؛ که دسته اول مربوط به شماره های مشترکین همراه اول قبل از سال 96 و دسته دوم مربوط به شماره های همراه اول بعد از سال 96 (ارسال منطقه لیست سفید) است. سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس کاملترین و بروزترین شماره ها را در بانک شماره های خود دارد که شامل چند صدهزار شماره است. کاربر با انتخاب روش ارسال منطقه ای کشوری می‌تواند شهر مورد نظر خود را انتخاب نموده و برای مشترکین همراه اول که شماره خود را در آن منطقه ثبت کرده‌اند پیامک ارسال کند. یکی از مزیت های این روش امکان فیلتر پیش شماره است.

به هر تعداد که مایل باشید می توانید ارسال منطقه ای پیامک داشته باشید و برای جلوگیری از ارسال تکراری به شماره های قبلی می توانید گزینه ی “به شماره های قبل ارسال نشود” را انتخاب کنید.

2- ارسال از روی نقشه

یکی دیگر از انواع روش ها که برای ارسال پیامک منطقه ای یا اطلاع رسانی به مشترکین ثبت شده در یک منطقه، می توان استفاده کرد، ارسال از طریق نقشه است. ارسال از روی نقشه امکان فیلتر کردن مناطق کوچکتر را نیز دارد. در این نوع ارسال، کاربر به صورت همزمان به پیش شماره های همراه اول و ایرانسل به صورت تفکیک شده دسترسی خواهد داشت و می تواند انتخاب کند که برای یکی از اپراتورها یا هر دو اپراتور، پیامک ارسال شود. قبل از ارسال حتماً باید اپراتور موردنظر انتخاب شود.

روش کار به این صورت است که که کاربر بعد از تهیه پنل پیامکی سامانه تابان اس ام اس، می تواند از منوی ارسال از روی نقشه، منطقه مورد نظر، در شهری که مد نظر دارد را انتخاب کند. این امکان در حال حاضر برای مراکز بیشتر استان ها فراهم است. شهرهایی که برای آنها می توان از روش ارسال از روی نقشه استفاده کرد عبارتند از: تهران، کرج، تبریز، همدان، قزوین ، اصفهان، مشهد، اهواز، بندرعباس، گرگان، کرمانشاه، کرمان، زاهدان، بابل، آمل، شیراز، رشت، قم، اراک، یزد، زنجان، ارومیه، اردبیل و اسلامشهر و به زودی بقیه شهرها نیز اضافه خواهند شد.

3- ارسال منطقه ای ایرانسل

در توضیح ارسال منطقه ای کشوری گفتیم که این نوع ارسال فقط مخصوص اپراتور همراه اول است. ولی سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس بانک شماره های مشترکین ایرانسل را نیز تحت منوی ایرانسل منطقه ای در اختیار کاربران قرار داده است. کاربر می تواند در این نوع ارسال شهر مورد نظر خود را انتخاب نماید و به شماره های ایرانسل ثبت شده در آن شهر پیامک انبوه ارسال کند.

4- ارسال دکل بی تی اس

ارسال از طریق دکل بی تی اس یکی از پرطرفدارترین روش های ارسال است. این نوع ارسال نیز با توجه به نقشه انجام می شود. بدین صورت که کاربر از روی نقشه، منطقه مورد نظر خود را انتخاب می نماید و برای شماره های ایرانسل فعالی که از دکل موجود در منطقه انتخابی آنتن می گیرند، پیامک ارسال می شود. یکی از مزیت های این روش به روز بودن شماره های آن است. در این روش هر دو هفته یکبار شماره ها به روز رسانی می شوند. همچنین می توان برای مشترکین ایرانسلی که در آن منطقه انتخابی رفت و آمد دارند و یا حتی یک بار طی دو هفته گذشته از آن منطقه گذر کرده اند، پیامک ارسال کرد. این روش برخلاف ارسال از روی نقشه فقط مختص مراکز استانها نیست و برای اکثریت شهر ها قابل استفاده است.

5- ارسال محله ای 

در سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس محله های تهران به صورت تفکیک شده موجود هستند. با انتخاب هر یک از این محله ها شما می توانید برای شماره های ثبت شده در محله مورد نظر پیامک ارسال کنید. ارسال مختص کاربرانی است که می خواهند تبلیغات پیامکی در تهران داشته باشند و برای مردم شهر تهران پیامک ارسال کنند. تفکیک محله، کار این کسب و کارها را راحت‌تر کرده است.

6- ارسال بر اساس کدپستی

یکی دیگر از انواع ارسال پیامک منطقه ای ارسال بر اساس کد پستی است. در این نوع ارسال، امکان فیلتر سن و جنسیت نیز فراهم است. کافیست شما 5 رقم اول کد پستی منطقه مورد نظر خود را داشته باشید. پنل پیامکی تابان اس ام اس جهت دسترسی به کدپستی مناطق مختلف نقشه کمکی نیز در دسترس کاربران قرار داده است. طبق این روش شما فقط به مشترکین اپراتور همراه اول و مخاطبینی  که موقع ثبت نام سیم کارت خود، کد پستی آن منطقه را اعلام کرده باشند، میتوانید پیامک ارسال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این نوع ارسال میتوانید مقاله ارسال پیامک از طریق کدپستی را مطالعه بفرمایید.

ارسال به لیست سیاه مخابرات

در تمامی روش هایی که در بالا توضیح داده شد امکان اینکه برخی از مشترکین جزء لیست سیاه مخابراتی باشند بسیار زیاد است. در سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس برای ارسال پیامک به این کاربران راه حل های بسیاری وجود دارد. درصورتی که پیام شما اطلاع‌رسانی باشد می توانید از طریق ارسال پیامک خدماتی اقدام کنید و درصورتیکه پیام تبلیغاتی باشد میتوان از ارسال پیام صوتی یا ارسال سیم کارتی استفاده کرد. در صورتی که شما جواز کسب یا اینماد داشته باشید بعد از خرید پنل می توانید درخواست خود را ثبت نمایید یک سیم کارت مجازی به شما تعلق خواهد گرفت. با استفاده از سیم کارت مجازی می توانید برای لیست سیاه مخابراتی پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی ارسال کنید.

چرا تابان اس ام اس را برای ارسال پیامک انبوه منطقه ای انتخاب کنیم؟

  • در تابان اس‌ام‌اس می‌توانید از طریق ارسال از روی نقشه به صورت همزمان به هر دو اپراتور ایرانسل و همراه اول پیامک ارسال کنید.
  •  می توانید برای مخاطبین یک منطقه پیام صوتی گروهی ارسال کنید.
  •  امکان ارسال به رده سنی یا جنسیت از طریق ارسال کد پستی فراهم می باشد.
  • ارسال پیامک از طریق دکل bts میتوانید به شماره های ایرانسل فعال یک منطقه پیامک ارسال کنید.
  • شرایط ارسال به لیست سیاه مخابراتی نیز وجود دارد.

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

سوالات متداول:

هزینه ی ارسال پیامک منطقه ای چند تومان است؟

نرخ ارسال پیامک منطقه ای با ارسال پیامک تبلیغاتی به صورت تکی یا گروهی تفاوتی ندارد و تعرفه آن را از طریق پنل می توانید مشاهده کنید. اما در کل هزینه هر پیامک با توجه به اینکه چه نوع پنل پیامکی و در چه سطحی انتخاب کرده اید، از 43 تومان تا 65 تومان متفاوت است.

تفاوت روش های مختلف ارسال پیامک منطقه ای چیست؟

همانطور که در متن مقاله اشاره شده است روش های ارسال پیامک منطقه ای شامل 6 روش است که شامل ارسال بر اساس نقشه، ارسال براساس دکل bts و غیره است. شما میتوانید در مورد جزئیات و تفاوت این روش ها در مقاله مطالعه نمایید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...