ارسال پیامک منطقه ای

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

دسته بندی:
0 دیدگاه

امروزه بسیاری از کسب کارها برای تبلیغات محصول یا خدمات خود یا اطلاع رسانی از پنل های پیامکی استفاده میکنند. سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس شرایطی را برای کاربران فراهم آورده است که بتوانند از روش های مختلف به مشترکین یک منطقه پیامک ارسال کرد. در ادامه در خصوص انواع روشها و چونگی استفاده از پنل پیامکی توضیح خواهیم داد.

مزایای پنل اس ام اس ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای :

ارسال پیامک به شمارهای بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامپ ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای کار تخصصی مجموعه ماست و  به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

چرا از پنل پیامکی استفاده کنیم؟

همانطور که میدانید ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی محدودیت هایی دارد. و ممکن است است باعث مسدود شدن سیم کارت شما شود. یکی از بهترین راه حل های ارسال پیامک انبوه استفاده از پنل های پیامکی میباشد. سامانه تابان اس ام اس انواع پنل ها با امکانات مختلف را را در اختیار کاربران قرار داده است است تا کاربر با توجه به نیازهای خود و توقعات خود از پنل، پنل مورد نظر خود را انتخاب کنند و برای ارسال پیامک انبوه از آن استفاده کند.

سامانه پنل پیامک تابان اس ام اس طوری طراحی شده است که استفاده از آن برای عوام بسیار راحت می باشد. همچنین گروه پشتیبانی پنل پیامکی تابان اس ام اس به صورت 24 ساعته (تلفنی و تیکت) پشتیبان کاربران خود می باشد. ویدیو های آموزشی مرتبط با هر بخش، در سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس ضبط شده و در اختیار کاربران قرار داده می شود. بسیاری از کسب و کار ها نیاز دارند برای مشترکین موجود در یک منطقه، شهر یا استان خاص پیامک ارسال کنند. سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس انواع روش ها را پیش پای این کاربران قرار داده است است که در ادامه به توضیح هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

پنل پیامک ارسال منطقه ای کشوری

از کامل ترین و جامع ترین انواع ارسال ها  ارسال پیامک منطقه ای کشوری می باشد. در سامانه تابان اس ام اس این ارسال به دو دسته تقسیم شده است که دسته اول مربوط به شماره های مشترکین همراه اول قبل از سال 96 و دسته دوم مربوط به شماره های همراه اول بعد از سال 96  (ارسال منطقه لیست سفید) می باشد. سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس کاملترین و به روزترین شماره ها را در بانک شماره های خود دارد. کاربر با انتخاب روش ارسال منطقه ای کشوری می‌تواند شهر مورد نظر خود را انتخاب نموده و برای مشترکین همراه اول که شماره خود را در آن منطقه ثبت کرده‌اند پیامک ارسال کند. یکی از مزیت های این روش امکان فیلتر پیش شماره می باشد.

ارسال از روی نقشه

یکی دیگر از انواع روش هایی برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای یا اطلاع رسانی به مشترکین این ثبت شده در یک منطقه استفاده کرد کرد ارسال از طریق نقشه می باشد ارسال از روی نقشه امکان فیلتر کردن مناطق کوچکتر را نیز دارد در این نوع ارسال کاربر به صورت همزمان پیش شماره های همراه اول و ایرانسل به صورت تفکیک شده دسترسی دارد کاربر می تواند انتخاب کند که برای یکی از اپراتورها یا هر دو اپراتور پیامک ارسال شود قبل از ارسال حتماً باید اپراتور مورد نظر انتخاب شود.

روش کار به این صورت میباشد که که کاربر بعد از تهیه پنل پیامکی سامانه تابان اس ام اس می تواند از منوی ارسال از روی نقشه منطقه مورد نظر در شهری که مد نظر دارد را انتخاب کند. این امکان در حال حاضر برای مراکز بیشتر استان ها فراهم می باشد. شهرهایی که میتوان از روش ارسال از روی نقشه استفاده کرد عبارتند از تهران، کرج، تبریز، همدان، قزوین ، اصفهان، مشهد، اهواز، بندرعباس، گرگان، کرمانشاه، کرمان، زاهدان، بابل، آمل، شیراز، رشت، قم، اراک، یزد، زنجان، ارومیه، اردبیل و اسلامشهر و به زودی بقیه شهرها نیز اضافه خواهند شد.

ارسال منطقه ای ایرانسل

در توضیح ارسال منطقه ای کشوری گفتیم که این نوع ارسال فقط مخصوص اپراتور همراه اول میباشد. ولی  سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس بانک شماره های مشترکین ایرانسل را نیز تحت منوی ایرانسل منطقه ای در اختیار کاربران قرار داده است. کاربر می تواند در این نوع ارسال شهر مورد نظر خود را انتخاب نماید و به شماره های ایرانسل ثبت شده در آن شهر پیامک انبوه ارسال کند.

ارسال دکل بی تی اس

ارسال  دکل بی تی اس یکی از پرطرفدارترین ارسال ها می باشد. این نوع ارسال نیز با توجه به نقشه انجام می شود. بدین صورت که کاربر از روی نقشه منطقه مورد نظر خود را انتخاب می نماید و برای شماره های ایرانسل فعالی که از دکل موجود در منطقه انتخابی آنتن می گیرند پیامک ارسال میشود. یکی از مزیت های این روش به روز بودن شماره های آن است. در این روش هر دو هفته یکبار شماره ها به روز رسانی می شوند. در این روش میتوان برای مشترکین ایرانسلی که در آن منطقه انتخابی رفت و آمد دارند و یا حتی یک بار پطی دو هفته گذشته از آن منطقه گذر کرده باشند پیامک ارسال کرد. این روش برخلاف ارسال از روی نقشه فقط مختص مراکز استانها نمی باشد و برای اکثریت شهر ها قابل استفاده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این نوع ارسال میتوانید مقاله مربوط به ارسال از طریق دکل بی تی اس را مطالعه بفرمایید.

ارسال محله ای 

در سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس محله های تهران به صورت تفکیک شده موجود می باشد. با انتخاب هر یک از این محله ها شما می توانید برای شماره های ثبت شده در محله مورد نظر پیامک ارسال کنید. ارسال مختص کاربرانی است که می خواهند برای مردم شهر تهران پیامک ارسال کنند. تفکیک محله کار این کاربران را راحت‌تر کرده است.

ارسال کدپستی

یکی دیگر از انواع ارسال پیامک منطقه ای ارسال بر اساس کد پستی می باشد. در این نوع ارسال امکان فیلتر سن و جنسیت نیز فراهم می باشد کافیست شما 5 رقم اول کد پستی منطقه مورد نظر خود را داشته باشید. پنل پیامکی تابان اس ام اس جهت دسترسی به کدپستی مناطق مختلف نقشه کمکی نیز در دسترس کاربران قرار داده است. طبق این روش شما فقط به اپراتور همراه اول می توانید پیامک ارسال کنیدو و برای مخاطبینی پیامک ارسال میشود که موقع ثبت نام سیم کارت خود، کد پستی آن منطقه را اعلام کرده باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این نوع ارسال میتوانید مقاله ارسال پیامک از طریق کدپستی را مطالعه بفرمایید.

ارسال به لیست سیاه مخابرات

در تمامی روش هایی که در بالا توضیح داده شد امکان اینکه برخی از مشترکین جزء لیست سیاه مخابراتی باشند بسیار زیاد است. در سامانه پنل پیامکی تابان اس ام اس برای ارسال پیامک به این کاربران راه حل های بسیاری وجود دارد. درصورتی که پیام شما اطلاع‌رسانی باشد می توانید از خطوط خدماتی اختصاصی استفاده کنید و در صورتی که پیام تبلیغاتی باشد میتوان از ارسال پیام صوتی یا ارسال سیم کارتی استفاده کرد.  در صورتی که شما جواز کسب یا اینماد داشته باشید بعد از خرید پنل می توانید درخواست خود را ثبت نمایید یک سیم کارت مجازی به شما تعلق خواهد گرفت. با استفاده از سیم کارت مجازی می توانید برای لیست سیاه مخابراتی پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی ارسال کنید.

چرا تابان اس ام اس را برای ارسال پیامک انبوه منطقه ای انتخاب کنیم؟

  • در تابان اس‌ام‌اس می‌توانید از طریق ارسال از روی نقشه به صورت همزمان به هر دو اپراتور ایرانسل و همراه اول پیامک ارسال کنید
  •  می توانید برای مخاطبین یک منطقه پیام صوتی گروهی ارسال کنید
  •  امکان ارسال به رده سنی یا جنسیت از طریق ارسال کد پستی فراهم می باشد
  • ارسال پیامک از طریق دکل bts میتوانید به شماره های ایرانسل فعال یک منطقه پیامک ارسال کنید
  • شرایط ارسال به لیست سیاه مخابراتی نیز وجود دارد

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

مطالب مرتبط:

 

از این مطلب خوشتان آمد؟

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha loading...