ارسال پیامک سفید

پیامک سفید چیست؟ روش ارسال پیامک سفید

2 دیدگاه

برای ارسال پیامک های وب سرویس و سیستمی لازم است از  درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین درباره پیامک سفید چیست ؟  و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی صحبت کنیم همراه ما باشید.

پیامک سفید چیست؟

در مواقعی حتما نیاز است به شماره هایی که پیامک تبلیغاتی روی خط آنها بسته است پیامک ارسال شود. مثل زمانی که کد تایید احراز شماره موبایل پیامک می شود یا سفارشی در سایت یا اپلیکیشنی ثبت شده و نیاز است پیامک اطلاعات آن سفارش تحت هر شرایطی حتی به شماره های بلک لیست ارسال شود. در چنین مواقعی است که پیامک سفید حائز اهمیت است. قطعا شما نیز از فروشگاه بزرگ اینترنتی دیجی کالا خرید کرده اید و پیامک هایی که در مواقع مختلف ارسال می شود را دیده اید، به چنین پیامک هایی پیامک سفید می گویند. عملا اگر بخواهیم دقیقا تعریف کنیم که پیامک سفید چیست؟ میگوییم پیامکی که گیرنده منتظر دریافت آن می باشد و کاملا تمایل به دریافت چنین پیامک دارد و این پیامک مجب اذیت و آزار گیرنده نمی شود.

تفاوت اصلی پیامک سفید با پیامک تبلیغاتی چیست؟

در پیامک سفید کاربر موافق دریافت پیامک می باشد، ولی در ارسال پیامک تبلیغاتی ممکن است از دریافت پیامک تبلیغاتی رضایت نداشته باشد.

معمولا پیامک سفید را در چنین موافقی ارسال میکنند:

ارسال پیامک اطلاعیه(از طرف مدرسه، سازمان، بانک، وب سایت، اپلیکیشن، باشگاه مشتریان و…)

ارسال پیامک کد تایید ثبت نام

ارسال پیامک به مشتریان فروشگاه که با دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری عضو باشگاه شده اند.

چگونه پیامک سفید ارسال کنیم؟

برای ارسال پیامک سفید ابتدا می بایست از پنل اس ام اس تابان اس ام اس حساب کاربری خریداری نمایید. سپس به دو حالت امکان استفاده از سرویس ارسال پیامک سفید را دارید. خط خدماتی اشتراکی یا خط خدماتی اختصاصی دریافت نمایید. اگر نمیتوانید شرایط لازم اخذ خط خدماتی اختصاصی را فراهم نمایید، تابان اس ام اس خط خدماتی اشتراکی در اختیار شما قرار می دهند تا به وسلیه آن پیامک سفید ارسال نمایید. پس جای نگرانی نیست. برای ارسال پیامک سفید اگر وبمستر یا برنامه نویس هستید علاوه بر اینکه افزونه های پیامکی در اختیار شما رایگان قرار می گیرد امکان برنامه نویسی وبسرویس پیامکی را نیز دارید. همچنین ویدیو آموزش پیامک را نیز در اختیار شما قرار داده ایم. ارسال سریع پیامک زیر 5 ثانیه برای وبسرویس و پترن نیز موجود می باشد.

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offwhite استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

چرا از تابان اس ام اس پنل پیامک بگیرم؟

1- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

2- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

3- ارسال سریع پیامک در کمتر از 10 ثانیه برای اتصال به وب سایت

4- لیست شماره های مشتریان دفاتر بیمه به تفکیک سن و جنسیت

5- ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان از روی نقشه

6- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

بیشتر بدانیم: به نوعی ارسال پیامک گفته می شود که معمولا با خط خدماتی انجام می شود و گیرنده از دریافت پیامک ها راضی می باشد یا خودش شماره را در اختیار فرستنده قرار داده است. مثلا دانشجویان و دانش آموزان یا والدین ایشان نیاز به دریافت پیامک های اطلاعات تحصیلی هستند یا اعضای یک هیئت مذهبی می بایست از زمان برگزاری مراسم ها مطلع شوند یا اطلاعیه های شرکت یا سازمانی به کارمندان ارسال شود. شاید هم شما دارای یک وب سایت یا اپلیکیشن هستید که برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی مثل پیامک کد تایید یا ثبت سفارش انجام شد و… نیاز به ارسال قطعی و حتمی پیامک ها به گیرندگان باشید در تمامی مثال ها گیرنده حتما نیاز دارد تا پیامک شما را دریافت کند و باید با خط خدماتی ارسال انجام شود. اگر نمیدانید خط خدماتی چیست این مقاله را مطاله نمایید.آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و په کاربردی دارد؟

پیامک سفید قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات را دارد.

 

ثبت نام پنل اس ام اس

از ویژگی های پنل اس ام اس تابان اس ام اس برای ارسال پیامک سفید:

 1. ارسال با رضایت پیامک به تمام مخاطبین (حتی شماره های بلک لیست با رضایت ایشان)
 2. مدیریت ساده ارتباط با مشتریان
 3. افزایش فروش بسیار زیاد با کمترین هزینه
 4. سامانه ی پرقدرت اطلاع رسانی به تمام افرادی که شماره ی تماس آنها را دریافت کردیم و با ما آشنایی قبلی دارند.
 5. دارای دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری و امکان خوش آمد گویی به شماره های دریافت شده

چرا پیامک سفید استفاده کنیم؟

 • برای ارسال پیامک به بلک لیست ها با رضایت آنها
 • ارتباط پیامکی با مشتریان بسیار ارزان تر از دیگر تبلیغات برای گرفتن مشتریان جدید است
 • سرعت ارسال پیامک سفید بسیار بالا می باشد و استفاده از آن راحت است. ( زیر 5 ثانیه )
 • به شما قابلیت اطلاع رسانی به تمام مشتریانی که منتظر دریافت پیامکتان هستند را، بدون نیاز به کد اقتصادی یا روزنامه رسمی می دهد.

اس ام اس سفید مناسب چه مشاغل و افرادی است؟

 • تمام فروشنده ها و صاحبین کسب و کار در ایران
 • فروشگاه های کوچک و بزرگ
 • مجموعه هایی که نیاز به پیگیری با مشتریان دارند.
 • هیئت ها، مساجد، حسینیه ها و اماکن مذهبی
 • موسسات فرهنگی
 • مدارس و آموزشگاه های کشور
 • شرکت های کوچک و متوسطی که به جای هزینه های زیاد نرم افزار ارتباط با مشتریان crm، به دنبال راهی ارزان قیمت و قانونی برای ارتباط با مشتریان خود هستند.
 • مغازه داران، عمده فروشان و خرده فروشانی که قصد افزایش فروش و نگه داشتن مشتریان خود را دارند.
 • شرکت های هواپیمایی، پزشکان، دندانپزشکان، پوست و مو و زیبایی
 • مکان های ورزشی و تفریحی ( مثل: شهربازی ها، واقعیت مجازی، پینت بال، کارتینگ، استخرها، پارک های آبی، باشگاه ها و… )
 • و افرادی که قصد اطلاع رسانی به اعضاء و لیست مخاطبین خود دارند.

اس ام اس سفید چگونه کار می کند؟

قطعا برای ارسال پیامک گروهی به این گیرندگان می بایست خودتان قبلا شماره آنها را داشته باشید و برای ارسال پیامک سفید گروهی باید شماره ها در دفترچه تلفن موبایل مشتریان باشد. در نظر داشته باشید ارسال پیامک های اطلاع رسانی بصورت محدود با خط خدماتی اشتراکی انجام می شود و ارسال تبلیغاتی ممنوع می باشد. برای ارسال تبلیغاتی باید راهکار های دیگر را بررسی نمایید.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

چرا صاحبان مشاغب نیاز به ارسال پیامک دارند؟

در دنیای تبلیغات ارسال پیامک برای بسیاری از کسب و کارها رواج پیدا کرده است. صاحبان کسب و کار عموماً علاقمندند بانک اطلاعاتی، از مشتریان خود را داشته باشند تا در مواقع لزوم با آن‌ها ارتباط برقرار کنند. پیامک سفید قابلیت ویژه‌ای را برای این دسته از افراد فراهم آورده تا بدون محدودیت بلک لیست، پیام‌ خود را ارسال کنند و از دریافت آن توسط مشتریان اطمینان حاصل نمایند.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

دیگر نکات :

رضایت مشتری در استفاده از شماره تماس وی و کسب اجازه برای ارسال پیام شرط اول مشتری‌ مداری است.
دومین عامل مهم تعیین کننده، محتوای پیام شما است. محتوا باید ساده، کوتاه و تأثیرگذار باشد.
پیام اغراق آمیز اعتماد مشتری را سلب می‌کند ولی در عوض صداقت، مخاطب را به مشتری دائمی تبدیل می‌کند.
همچنین زمان ارسال پیامک با توجه به مخاطب هدف، عامل تأثیرگذاری است.

یکی از مشکلاتی که امروزه سامانه های پیامکی بعنوان مجری تبلیغات و کسب و کار های بزرگ و کوچک با آن دست و پنجه نرم میکنند، مسدود کردن پیامک های تبلیغاتی توسط کاربران و مشتریان هست. این مسئله تا جایی پیشرفت داشته که جامع آماری لیست سیاه مخابرات هر روز درحال گسترش است و تقریبا درصد کاربرانی که پیام های تبلیغاتی رو مسدود کرده اند 60 به چهل می باشد بیش از نیمی از افرادی که میتوانند به عنوان هدف تبلیغ قرار بگیرند این امکان تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند… به همین منظور شما نیاز به امکان پیامک سفید دارید.اگر برای تبلیغات خود بدنبال بهترین وب سرویس می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید می توانید از متخصصین ما راهنمایی بگیرید تا در انتخاب آن به شما کمک کنند.

چه خطوطی می توانند به بلک لیست مخابرات پیامک ارسال بکنند؟

شما اگر بخواهید از خطوط عادی برای ارسال پیامک های تبلیغاتی به لیست سیاه مخابرات پیامک ارسال کنید نیاز به کد اقتصادی یا روزنامه رسمی ( شناسه ملی ) دارید، بدون اینکه بخواهید مراحل زمانبر خدماتی سازی خطوط خود را انجام دهید از طریق امکان ارسال پیامک سفید رایگان اس ام اس به تمامی لیست سیاه مخابرات را خواهید داشت. شما برای استفاده از پیامک سفید میتوانید از خط اشتراکی سامانه پیامکی رایگان اس ام اس استفاده نمایید.با انتقال پیامک دریافتی به سایت  پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

شماره های Blacklist چه شماره هایی هستند :

شماره های لیست سیاه شماره هایی هستند که دریافت پیامک تبلیغاتی شان توسط خود فرد مسدود شده و به جز پیامکهای خدماتی همانند پیامک بانک، بیمه و … هیچ پیامک دیگری از خطوط با پیش شماره های 1000، 2000، 3000 و … دریافت نمی کنند. اطلاع رسانی کردن به این افراد از طریق پنلهای پیامکی مرسوم، امکان پذیر نمی باشد .

جهت مشاوره با شماره 02191099991 تماس بگیرید. برای ثبت نام پنل اس ام اس و دریافت آنی پنل پیامک کلیک نمایید.

ویژگی های تابان اس ام اس:

 1. پیامک سفید یا پیامک خدماتی به پیامکی گفته می‌‌شود که جنبه اطلاع رسانی داشته باشد.
 2. دریافت کننده پیامک منتظر دریافت پیامک باشد و از دریافت پیامک رضایت داشته باشد.
 3. دریافت کننده پیامک، ارسال کننده پیامک را بشناسد و با آگاهی بداند پیامک از طرف چه مجموعه‌ای برای او ارسال شده است.
 4. ارسال پیامک کدفعال سازی، ارسال پیامک خودکار تبریک ، ارسال خودکار پیامک یادآوری پرداخت اقساط  ، ارسال پیامک اطلاع از موجودی بانکی، ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی هنگام خرید اینترنتی و… نمونه‌هایی از پیامک سفید هستند و شما می توانید با خط خدماتی پیامک سفید ارسال نمایید.

مزایای استفاده از سرویس پیامک سفید

یکی از مشکلاتی که این روزها برای استفاده کنندگان از سامانه پیامک بوجود آمده است و اکثر مجریان تبلیغات و کسب‌ و کار‌های بزرگ و کوچک با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، مسئله غیرفعال بودن پیامک تبلیغاتی اکثر مخاطبین است. این مسئله متاسفانه به دلیل پیامک ارزش افزوده VAS و عدم نظارت بر محتوای پیامک تبلیغاتی بوجود آمده است و اکثر مشترکین دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده‌اند، از آنجایی که ما دوست نداریم برای مشترکین همراه اول مزاحمت ایجاد کنیم و ارسال پیامک به شماره موبایل‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند طبق ابلاغیه اپراتور ممنوع است، استفاده از پیامک سفید برای ارسال پیامک و اطلاع رسانی به افرادی که شما را می‌شناسند توسط تابان اس ام اس فراهم شده است تا بتوانید ارتباط بلند مدت با مشتری ایجاد نمایید.

 ارسال سریع پیامک از طریق خط خدماتی که امکان ارسال اس ام اس به بلک لیست مخابرات را دارد. سرعت ارسال پیامک سفید بسیار بالا می باشد و استفاده از پیامک سفید بسیار ساده و آسان است، اما شرط استفاده از پیامک سفید ( پیامک سبز ) آن است که مخاطب، شما را بشناسد تا بتوانید پیامک اطلاع رسانی برای مخاطب ارسال کنید و از پیامک سفید نمی توانید برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی استفاده نمایید.

خط خدماتی عمومی ( اشتراکی )

تابان اس ام اس به عنوان سامانه پیامک سفید دارای چندین خط خدماتی بوده که بدون نیاز به ارائه سفته در اختیار کاربران قرار می گیرد تا کاربران تابان اس ام اس بتوانند از طریق ارسال پیامک سفید، متن های اطلاع رسانی خود را به تمام شماره موبایل ها حتی بلک لیست ها ارسال نمایند.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از سایت تماس صوتی می باشد

نحوه استفاده از پیامک سفید

برای ارسال پیامک سفید، در سامانه  تابان اس ام اس عضو شود ( پنل پیامک اقتصادی،پنل اس ام اس شرکتی، سامانه پیامک کوتاه تجاری) قابلیت ارسال پیامک سفید را دارند.

در کنار استفاده از این سرویس برای تبلیغات و بازاریابی شما می توانید از ارسال پیام صوتی نیز استفاده کنید.شما بصورت غیر حضوری می توانید سامانه ارسال پیامک را برای کسب و کارتان فعال کنید و از این روش برای تبلیغات خود بهره مند شوید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offwhite استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

دیگران مطالب زیر را نیز مشاهده کرده اند:

ارسال مشاغل کل کشور

ارسال با تفکیک پیش شماره

کارت ویزیت الکترونیکی چیست 

منشی عضویت

4.8/5 - (18 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با عرض سلام و احترام
   بله چنین امکانی در سامانه تابان اس ام اس وجود دارد.
   برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...