ارسال پیامک بر اساس کد پستی در کرمان

ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس کرمان و ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس کرمان امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برایارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک کدپستی کرمان

شما دراین مقاله با ارسال پیامک کدپستی کرمان آشنا خواهید شد.

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا برای افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید بطور هدفمند به اشخاص یا اصنافی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را خیلی سریع افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند هم برای خرید پنل پیامک برای شما کنار گذاشته ایم)با ارسال پیامک کد تخفیف نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

افزایش فوری مشتریان است

یکی ازخوبی‌های سامانه پیام کوتاه، افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما حالا میتوانید به افرادی که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید تا به چشم خودتان ببینید که به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را به طور حیرت انگیزی افزایش دهید.شما می توانید برای فروش بیشتر و تبلغاتی هوشمندانه از ایجاد مسابقه با اس ام اس در کشب و کار خود بهره بگیرید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

خرید پنل پیامک تابان اس ام اس

اگرقصد خرید پنل پیام کوتاه را دارید و میخواهید از ارسال پیامک کد پستی کرمان استفاده نمایید می‌توانید صفحه پنل اس ام اس کرمان را مشاهده نمایید و اگر وقت شما برای تبلیغات و افزایش فروش و مشتری محدود است میتوانید از سرویس ارسال پیامک انبوه توسط  تابان اس ام اس استفاده کنید برای مشاهده بانک شماره موبایل استان کرمان به صفحه ارسال پیامک انبوه در کرمان مراجعه نمایید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل پیامک مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ارسال پیامک کدپستی کرمان

به این موضوع فکر کرده اید که چگونه کسب و کارتان را در محدوده خودتان تبلیغ کنید؟ بهترین راه برای افزایش فروش یک فروشگاه حضوری، ارسال پیامک های تبلیغاتی در همان منطقه مربوط به فروشگاه است. واضح و مبرهن است که شما نمیتوانید به همه شماره ها برای ارسال پیامک تبلیغاتی هزینه پرداخت کنید، بهترین راه برای شما ارسال پیامک کد پستی کرمان به افرادی است که در منطقه شما هستند.امروزه انتخاب بهترین پنل اس ام اس برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

برای ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک که میشوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان، منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی کرمان به نمایش در خواهد آمد

بعد از کلیک بر روی دکمه ارسال پیامک کدپستی کرمان، سیستم دو روش ارسال پیامک برای کدپستی به شما نمایش می دهد:

قابلیت ارسال اس ام اس کد پستی کرمان

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کدپستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک کد پستی کرمان، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید ، بطور مثال اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال اس ام اس کدپستی کرمان، سیستم از شما درخواست کد پستی میکند که با وارد کردن ۵ رقم کد پستی، تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.

سامانه پیامک کرمان

برای ارسال هدفمند شما پنل ارسال پیامک کدپستی کرمان، امکانی با نام ارسال کد پستی را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد . تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید .یکی دیگر از ویژگی های پنل ما ارسال پیامک تبلیغاتی آماده می باشد که بتوانید از الگوهای آماده برای تبلیغات خود استفاده کنید.

اگر شما فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… دارید

معمولا بیشتر مشتریان شما افراد نزدیک به محل کسب و کارتان هستند. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید .

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان کرمان را انتخاب کنید تنها کافیست برای ارسال پیامک کد پستی کرمان منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید تعداد مخاطبان موجود نشان داده می شود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید . شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد پستی کرمان یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک کرمان، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید.شما می توانید ارسال پیامک از طریق نرم افزار هلو را فعال کنید و برای بخش حسابداری خود استفاده کنید.

در روش ارسال پیامک به بانک شماره موبایل های تابان اس ام اس شما میتوانید بر اساس هدف خودپیامک های تبلیغاتی را به افرادی که در مناطق مختلف هستند ارسال نمایید .

ارسال پیامک از روی نقشه از طریق پنل اس ام اس مخابرات کرمان

توسط این امکان سامانه پیامکی، کاربران می توانند ارسال پیامک کدپستی کرمان از روی نقشه گوگل محله موردنظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنند.

ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان و پنل اس ام اس مخابرات کرمان

در این منو از ارسال، کاربران کافیست کد پستی منطقه ی مورد نظر خود را به سامانه وارد نمایندو سامانه به صورت خودکار تمامی شماره هایی که در این منطقه ثبت شده اند را نمایش خواهد داد.شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS کرمان و ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان

همانطور که می دانید این نوع ارسال پیامک کد پستی کرمان فقط برای شماره های ایرانسل می باشد و در شهری مثل کرمان می تواند فیدبک بالایی داشته باشد . در این نوع ارسال شما از روی نقشه منطقه ای را که می خواهید به آن ارسال داشته باشید، انتخاب می کنید و پیامک خود را زمانبندی می کنید.آیا میدانیدهمچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی ارسال پیامک از امکانات بیشتری استفاده کنید

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت در کرمان

در این نوع از ارسال شما با استفاده از انتخاب جنس مرد یا زن و رده ی سنی مشخصی پیامک تبلیغاتی خود را فقط به این دسته از افراد در استان کرمان ارسال نمایید.

ارسال پیامک از پیش شماره های همراه اول کرمان

اغلب شماره های تلفن همراه را مشترکین اپراتور همراه اول تشکیل داده است. شما می توانید باانتخاب پیش شماره همراه اول مورد نظر در سامانه به تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید. آن هم به صورت هدفمند!یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیام کوتاه می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان و ارسال پیام صوتی کرمان

تابان اس ام اس به عنوان نماینده رسمی اپراتور ها، در پنل های اس ام اس خود امکانی در نظر گرفته است که شما می توانیدبه جای نوشتن متن پیامک پیام خود را به صورت صوت ضبط کرده و فایل صوتی را در منوی ارسال پیام صوتی وارد کنیدتا سامانه به صورت سیستمی با گیرندگان انتخاب شده تماس گرفته و فایل صوتی شما را برای آنها پخش کند.

ارسال پیامک به کلیه شهرستان های کرمان

توسط این امکان سامانه پیامکی، کاربران می توانند از روی ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان کرمان شهرستان مورد نظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنند .

کرمان، سیرجان، رفسنجان، جیرفت، بم، زرند، کهنوج، شهربابک، بافت، بردسیر، راور، عنبرآباد

بروات، ماهان، منوجان، انار، قلعه گنج، رودبار، فهرج، رابر، کوهبنان، راین، محمدآباد، نجف شهر، گلباف، ارزوییه

ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان

ما در این مقاله لیست کامل کد پستی تمام کشور را قرار داده ایم با بتوانید به سادگی کد پستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی کرمان به این بخش پیامک ارسال نمایید.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

نقشه کد پستی استان کرمان

توجه برای ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از تابان اس ام اس یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.در پنل پیامک گزارش دلیوری پیامک ها برای شما به نمایش گذاشته می شود.

ارسال پیامک براساس کد پستی کرمان

تقسیمات کد پستی استان کرمان
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی کل شهرستان شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کدپستی
از تا
کدپستی کرمان ۷۶۱۱ ۷۶۱۹ کد پستی شهر کرمان ۷۶۱ ۷۶۱۱-۷۶۱۳-۷۶۱۴-۷۶۱۵
۷۶۱۶-۷۶۱۷-۷۶۱۸-۷۶۱۹
۷۶۳۱۱ ۷۶۳۱۹ کد پستی ماهان ۷۶۳۱ ۷۶۳۱۱-۷۶۳۱۳-۷۶۳۱۴-۷۶۳۱۵
۷۶۳۱۶-۷۶۳۱۷-۷۶۳۱۸-۷۶۳۱۹
۷۶۳۳۱ ۷۶۳۹۱ کد پستی ده بالا ۷۶۳۳۱
کد پستی حسین آبادخان ۷۶۳۴۱
۷۶۳۵۱
کد پستی جوپار ۷۶۳۶۱
کد پستی باغین ۷۶۳۷۱
کد پستی اختیار آباد ۷۶۳۸۱
کد پستی زنگی آباد ۷۶۳۹۱
۷۶۴۱۱ ۷۶۴۱۹ کد پستی گلباف ۷۶۴۱ ۷۶۴۱۱-۷۶۴۱۳-۷۶۴۱۴-۷۶۴۱۵
۷۶۴۱۶-۷۶۴۱۷-۷۶۴۱۸-۷۶۴۱۹
۷۶۴۳۱ ۷۶۴۹۱ کد پستی جوشان ۷۶۴۳۱
کد پستی سیرچ ۷۶۴۴۱
کد پستی اندوهجرد ۷۶۴۵۱
کد پستی شهداد ۷۶۴۶۱
کد پستی کشیت ۷۶۴۷۱
کد پستی همت آباد (کد پستی تکابات) ۷۶۴۸۱
کد پستی باغ هوتک (کد پستی چهار فرسخ) ۷۶۴۹۱
۷۶۸۱۱ ۷۶۸۱۹ کد پستی راین ۷۶۸۱ ۷۶۸۱۱-۷۶۸۱۳-۷۶۸۱۴-۷۶۸۱۵
۷۶۸۱۶-۷۶۸۱۷-۷۶۸۱۸-۷۶۸۱۹
۷۷۹۱۱ ۷۷۹۱۹ کد پستی چترود ۷۷۹۱ ۷۷۹۱۱-۷۷۹۱۳-۷۷۹۱۴-۷۷۹۱۵
۷۷۹۱۶-۷۷۹۱۷-۷۷۹۱۸-۷۷۹۱۹
۷۷۹۳۱ ۷۷۹۹۱ کد پستی هوتک ۷۷۹۳۱
کد پستی کهنوج (کد پستی مغز آباد) ۷۷۹۴۱
کد پستی کاظم آباد ۷۷۹۵۱
کد پستی هجدک ۷۷۹۶۱
کد پستی حرجند ۷۷۹۷۱
۷۷۹۸۱
۷۷۹۹۱
کدپستی راور ۷۶۵۱۱ ۷۶۵۱۹ کد پستی شهر راور ۷۶۵۱ ۷۶۵۱۱-۷۶۵۱۳-۷۶۵۱۴-۷۶۵۱۵
۷۶۵۱۶-۷۶۵۱۷-۷۶۵۱۸-۷۶۵۱۹
۷۶۵۳۱ ۷۶۵۹۱ کد پستی خورند ۷۶۵۳۱
کد پستی فیض آباد ۷۶۵۴۱
۷۶۵۵۱
۷۶۵۶۱
۷۶۵۷۱
۷۶۵۸۱
۷۶۵۹۱
کد پستی بم ۷۶۶۱۱ ۷۶۶۱۹ کد پستی شهر بم ۷۶۶۱ ۷۶۶۱۱-۷۶۶۱۳-۷۶۶۱۴-۷۶۶۱۵-
۷۶۶۱۶-۷۶۶۱۷-۷۶۶۱۸-۷۶۶۱۹
۷۶۶۳۱ ۷۶۶۹۱ کد پستی میج ۷۶۶۳۱
کد پستی دریجان ۷۶۶۴۱
۷۶۶۵۱
۷۶۶۶۱
۷۶۶۷۱
۷۶۶۸۱
۷۶۶۹۱
۷۶۷۱۱ ۷۶۷۱۹ کد پستی بروات (کد پستی میان) ۷۶۷۱ ۷۶۷۱۱-۷۶۷۱۳-۷۶۷۱۴-۷۶۷۱۵
۷۶۷۱۶-۷۶۷۱۷-۷۶۷۱۸-۷۶۷۱۹
۷۶۷۳۱ ۷۶۷۹۱ کد پستی چهل تخم ۷۶۷۳۱
کد پستی فهرج ۷۶۷۴۱
۷۶۷۵۱
کد پستی دهنوگنیگی ۷۶۷۶۱
کد پستی برج معاذ ۷۶۷۷۱
کد پستی قلعه خان (کدپستی قلعه شهید) ۷۶۷۸۱
کد پستی کربک ۷۶۷۹۱
۷۶۸۳۱ ۷۶۸۹۱ کد پستی خانه خاتون (کدپستی قهرود) ۷۶۸۳۱
کد پستی ابارق ۷۶۸۴۱
کد پستی عبدالصمدیه ۷۶۸۵۱
کد پستی گروه ۷۶۸۶۱
کد پستی گزک ۷۶۸۷۱
کد پستی حسین آباد ۷۶۸۸۱
۷۶۸۹۱
۷۶۹۱۱ ۷۶۹۱۹ کد پستی محمد آبادریگان ۷۶۹۱ ۷۶۹۱۱-۷۶۹۱۳-۷۶۹۱۴-۷۶۹۱۵
۷۶۹۱۶-۷۶۹۱۷-۷۶۹۱۸-۷۶۹۱۹
۷۶۹۳۱ ۷۶۹۹۱ کد پستی دهنه عباسی ۷۶۹۳۱
کد پستی تهرود ۷۶۹۴۱
کد پستی میرآباد(کدپستی امام قلی) ۷۶۹۵۱
۷۶۹۶۱
۷۶۹۷۱
۷۶۹۸۱
۷۶۹۹۱
کدپستی رفسنجان ۷۷۱۱ ۷۷۱۹ کد پستی شهر رفسنجان ۷۷۱ ۷۷۱۱-۷۷۱۳-۷۷۱۴-۷۷۱۵
-۷۷۱۶-۷۷۱۷-۷۷۱۸-۷۷۱۹
۷۷۳۱۱ ۷۷۳۹۱ کد پستی سرچشمه ۷۷۳۱ ۷۷۳۱۱-۷۷۳۱۳-۷۷۳۱۴-۷۷۳۱۵
-۷۷۳۱۶-۷۷۳۱۷-۷۷۳۱۸-۷۷۳۱۹
۷۷۳۳۱ ۷۷۳۹۱ کد پستی داوران ۷۷۳۳۱
کد پستی خنامان ۷۷۳۴۱
کد پستی کبوترخان ۷۷۳۵۱
کد پستی هرمزآباد ۷۷۳۶۱
کد پستی کشکوئیه ۷۷۳۷۱
کد پستی گلشن ۷۷۳۸۱
کد پستی فردوسیه (کدپستی نوق) ۷۷۳۹۱
۷۷۴۱۱ ۷۷۴۱۹ کد پستی انار ۷۷۴۱ ۷۷۴۱۱-۷۷۴۱۳-۷۷۴۱۴-۷۷۴۱۵-
۷۷۴۱۶-۷۷۴۱۷-۷۷۴۱۸-۷۷۴۱۹
۷۷۴۳۱ ۷۷۴۹۱ کد پستی حسین آباد ۷۷۴۳۱
کد پستی الله آباد ۷۷۴۴۱
کد پستی بهجت آباد ۷۷۴۵۱
کد پستی بهرمان ۷۷۴۶۱
کد پستی جوادیه فلاح ۷۷۴۷۱
۷۷۴۸۱
۷۷۴۹۱
کد پستی شهر بابک ۷۷۵۱۱ ۷۷۵۱۹ کد پستی شهر بابک ۷۷۵۱ ۷۷۵۱۱-۷۷۵۱۳-۷۷۵۱۴-۷۷۵۱۵
۷۷۵۱۶-۷۷۵۱۷-۷۷۵۱۸-۷۷۵۱۹
۷۷۵۳۱ ۷۷۵۹۱ کد پستی میمند ۷۷۵۳۱
کد پستی برفه ۷۷۵۴۱
کد پستی منزل آباد ۷۷۵۵۱
کد پستی خبر ۷۷۵۶۱
کد پستی کهرخ ۷۷۵۷۱
کد پستی جوزم ۷۷۵۸۱
کد پستی دهج ۷۷۵۹۱
کد پستی زرند ۷۷۶۱۱ ۷۷۶۱۹ کد پستی شهر زرند ۷۷۶۱ ۷۷۶۱۱-۷۷۶۱۳-۷۷۶۱۴-۷۷۶۱۵
۷۷۶۱۶-۷۷۶۱۷-۷۷۶۱۸-۷۷۶۱۹
۷۷۶۳۱ ۷۷۶۹۱ کد پستی دشتخاک ۷۷۶۳۱
کد پستی برفوئیه ۷۷۶۴۱
کد پستی حتکن ۷۷۶۵۱
کد پستی باب تنگل سفلی ۷۷۶۶۱
کد پستی جرجافک ۷۷۶۷۱
کد پستی حصین ۷۷۶۸۱
کد پستی یزدان آباد ۷۷۶۹۱
۷۷۷۱۱ ۷۷۷۱۹ کد پستی طغرالجرد ۷۷۷۱ ۷۷۷۱۱-۷۷۷۱۳-۷۷۷۱۴-۷۷۷۱۵
۷۷۷۱۶-۷۷۷۱۷-۷۷۷۱۸-۷۷۷۱۹
۷۷۷۳۱ ۷۷۷۹۱ کد پستی شعبجره ۷۷۷۳۱
کد پستی ناچو ۷۷۷۴۱
کد پستی سریز ۷۷۷۵۱
کد پستی خانوک ۷۷۷۶۱
۷۷۷۷۱
۷۷۷۸۱
۷۷۷۹۱
۷۷۸۱۱ ۷۷۸۱۹ کد پستی کوهبنان ۷۷۸۱ ۷۷۸۱۱-۷۷۸۱۳-۷۷۸۱۴-۷۷۸۱۵
۷۷۸۱۶-۷۷۸۱۷-۷۷۸۱۸-۷۷۸۱۹
۷۷۸۳۱ ۷۷۸۹۱ کد پستی علی آباد سفلی ۷۷۸۳۱
۷۷۸۴۱
۷۷۸۵۱
کد پستی جور ۷۷۸۶۱
۷۷۸۷۱
۷۷۸۸۱
۷۷۸۹۱
کد پستی سیرجان ۷۸۱۱ ۷۸۱۹ کد پستی شهر سیرجان ۷۸۱ ۷۸۱۱-۷۸۱۳-۷۸۱۴-۷۸۱۵
۷۸۱۶-۷۸۱۷-۷۸۱۸-۷۸۱۹
۷۸۳۱۱ ۷۸۳۱۹ کد پستی پاریز ۷۸۳۱ ۷۸۳۱۱-۷۸۳۱۳-۷۸۳۱۴-۷۸۳۱۵
۷۸۳۱۶-۷۸۳۱۷-۷۸۳۱۸-۷۸۳۱۹
۷۸۳۳۱ ۷۸۳۹۱ کد پستی بلورد ۷۸۳۳۱
کد پستی ملک آباد ۷۸۳۴۱
کد پستی حاجی آباد پورخوان (کد پستی رضوان) ۷۸۳۵۱
کد پستی عمادآباد ۷۸۳۶۱
کد پستی زیدآباد ۷۸۳۷۱
کد پستی سعادت آباد ۷۸۳۸۱
کد پستی دولت آباد تنگوئیه ۷۸۳۹۱
کد پستی بردسیر ۷۸۴۱۱ ۷۸۴۱۹ کد پستی بردسیر ۷۸۴۱ ۷۸۴۱۱-۷۸۴۱۳-۷۸۴۱۴-۷۸۴۱۵
۷۸۴۱۶-۷۸۴۱۷-۷۸۴۱۸-۷۸۴۱۹
۷۸۴۳۱ ۷۸۴۹۱ کد پستی نگارستان (کد پستی قنات آباد) ۷۸۴۳۱
کد پستی قریه العرب (کد پستی گلزار) ۷۸۴۴۱
کد پستی لاله زار ۷۸۴۵۱
کد پستی قلعه عسگر(کد پستی چشمه سرح) ۷۸۴۶۱
کد پستی مومن آباد ۷۸۴۷۱
کد پستی برین ۷۸۴۸۱
کد پستی کمال آباد ۷۸۴۹۱
کد پستی بافت ۷۸۵۱۱ ۷۸۵۱۹ کد پستی شهر بافت ۷۸۵۱ ۷۸۵۱۱-۷۸۵۱۳-۷۸۵۱۴-۷۸۵۱۵
۷۸۵۱۶-۷۸۵۱۷-۷۸۵۱۸-۷۸۵۱۹
۷۸۵۳۱ ۷۸۵۹۱ کد پستی کشکوئیه ۷۸۵۳۱
کد پستی امیرآباد (کد پستی گوغر) ۷۸۵۴۱
کد پستی بزنجان ۷۸۵۵۱
کد پستی رابر ۷۸۵۶۱
کد پستی ده سرد (کد پستی پتکان) ۷۸۵۷۱
کد پستی خبر ۷۸۵۸۱
کد پستی شاهماران (کدپستی ازوئیه) ۷۸۵۹۱
کد پستی جیرفت ۷۸۶۱۱ ۷۸۶۱۹ کد پستی شهر جیرفت ۷۸۶۱ ۷۸۶۱-۷۸۶۳-۷۸۶۴-۷۸۶۵-
۷۸۶۶-۷۸۶۷-۷۸۶۸-۷۸۶۹
۷۸۶۳۱ ۷۸۶۹۱ کد پستی محمدآباد (کد پستی مسکونه) ۷۸۶۳۱
کدپستی دولت آباد (کد پستی اسفندقه) ۷۸۶۴۱
کد پستی بهرآسمان ۷۸۶۵۱
کد پستی درب بهشت (کد پستی ساروئیه) ۷۸۶۶۱
کد پستی دولت آباد (کد پستی سکوچ) ۷۸۶۷۱
کد پستی گور ۷۸۶۸۱
کد پستی رضی آباد ۷۸۶۹۱
۷۸۷۱۱ ۷۸۷۱۹ کد پستی عنبر آباد ۷۸۷۱ ۷۸۷۱۱-۷۸۷۱۳-۷۸۷۱۴-۷۸۷۱۵
۷۸۷۱۶-۷۸۷۱۷-۷۸۷۱۸-۷۸۷۱۹
۷۸۷۳۱ ۷۸۷۹۱ کد پستی هیجان علیا ۷۸۷۳۱
کد پستی دهانه گمرکان ۷۸۷۴۱
کد پستی گنج آباد (کد پستی دهنوفتح المبین) ۷۸۷۵۱
کد پستی مردمک ۷۸۷۶۱
کد پستی دوساری ۷۸۷۷۱
کد پستی حسین آباد (کد پستی جدید) ۷۸۷۸۱
کد پستی بلوک ۷۸۷۹۱
کد پستی کهنوج ۷۸۸۱۱ ۷۸۸۱۹ کد پستی شهرکهنوج ۷۸۸۱ ۷۸۸۱۱-۷۸۸۱۳-۷۸۸۱۴-۷۸۸۱۵
۷۸۸۱۶-۷۸۸۱۷-۷۸۸۱۸-۷۸۸۱۹
۷۸۸۳۱ ۷۸۸۹۱ کد پستی رودبار (کدپستی اسلام آباد میش پدام) ۷۸۸۳۱
کد پستی زرقلعه (کدپستی قلعه گنج) ۷۸۸۴۱
کد پستی نوذر ۷۸۸۵۱
۷۸۸۶۱
کد پستی فاریاب ۷۸۸۷۱
کد پستی کیورآباد ۷۸۸۸۱
۷۸۸۹۱
۷۸۹۱۱ ۷۸۹۱۹ کد پستی سر نی (کد پستی منوجان) ۷۸۹۱ ۷۸۹۱۱-۷۸۹۱۳-۷۸۹۱۴-۷۸۹۱۵
۷۸۹۱۶-۷۸۹۱۷-۷۸۹۱۸-۷۸۹۱۹
۷۸۹۳۱ ۷۸۹۹۱ کد پستی رائین قلعه ۷۸۹۳۱
کد پستی سرخ قلعه ۷۸۹۴۱
کد پستی رمشک ۷۸۹۵۱
کد پستی حیدرآباد ۷۸۹۶۱
کد پستی خیرآباد ۷۸۹۷۱
۷۸۹۸۱
۷۸۹۹۱

 

 

 

 

 

نیاز به مشاوره و  راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف kerman30 از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل پیامک از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد وخط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک تبلیغاتی در جیرفت

ارسال پیامک تبلیغاتی در بافق

ارسال پیامک تبلیغاتی در چابهار

ارسال پیامک تبلیغاتی در جزیره کیش

پنل اس ام اس اصفهان
پنل پیامک مشهد
ارسال پیامک تبلیغاتی تبریز
ارسال پیامک انبوه همدان
پنل اس ام اس مخابرات قزوین
پنل اس ام اس اراک
پنل پیامک شیراز
ارسال پیامک تبلیغاتی تهران
ارسال پیامک انبوه ساوه
پنل اس ام اس مخابرات کرج

مطالب بعدی

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...