پنل پیامک دانشگاه

پنل پیامک برای دانشگاه

دسته بندی:
4 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای دانشگاه و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به دانشگاه صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به دانشگاه به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف University استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل اس ام اس دانشگاه

ما در این مقاله میخواهیم درباره امکانات تابان اس ام اس و پنل اس ام اس در دانشگاه ها و موسسات آموزشی و نیز کاربرد پنل پیامک برای دانشگاه ها و موسسات آموزشی صحبت کنیم همراه ما باشید.

مراکز دانشگاهی یکی از نهاد های مورد توجه و اصلی کشور می باشد و نحوه ارائه خدمات در این مراکز از اهمیت بالایی برخوردار است ارائه خدمات مطلوب از سمت دانشگاه جذب دانشجو را افزایش داده و رضایت دانشجویان را بالا می برد ارتباط دانشجو و دانشگاه ارتباطی مداوم و اساسی به شمار می رود و روی عملکرد دو طرف تاثیر گذار است که می توان این ارتباط را از طریق پنل اس ام اس برقرار کرد.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ثبت نام پنل اس ام اس دانشگاه

با پنل اس ام اس دانشگاه ها و موسسات آموزشی میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با ثبت نام پنل اس ام اس دانشگاه ؛ میتوانید برای مشاغل هدف خود پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • فعال کردن سامانه پیامکی بصورت غیر حضوری
 • با خرید پنل پیامک دانشگاه ؛ میتوانید به دانشجویان خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامکی دانشگاه ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • با خرید سامانه پیامک دانشگاه ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.
 • با خرید پنل اس ام اس دانشگاه ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید سامانه پیامکی دانشگاه ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
 • با خرید سامانه پیام کوتاه برای دانشگاه ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • شما می توانید سامانه پیامک هلو را فعال کنید و برای بخش حسابداری خود استفاده کنید.
 • با خرید سامانه پیامک برای دانشگاه ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید.
 • با خرید پنل پیامک برای دانشگاه ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را اغاز کنید.
 • در پنل پیامک وضعیت دلیوری پیامک برای شما به نمایش گذاشته می شود.
 • این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ویژگی های پنل اس ام اس برای دانشگاه

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت 24 ساعته توسط کارشناسان حرفه ای
 • تابان اس ام اس برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت” راه اندازی کرد.

کاربرد پنل پیامک در دانشگاه ها و موسسات آموزشی

 1. اطلاع رسانی های دعوت به همکاری و جذب هیئت علمی
 2. اعلام نمرات دانشجویان
 3. اعلام وضعیت انتخاب واحد و ثبت نام دانشجو
 4. یادآوری کردن روزهای حذف و اضافه به دانشجویان
 5. اعلام تاریخ و زمان برگزاری امتحانات
 6. اعلام وضعیت مالی دانشجو
 7. ارسال اخبار به دانشجویان و اساتید
 8. اطلاع رسانی همایش ها و کنفرانس ها
 9. اطلاع رسانی کارگاه ها ی آموزشی و جلسات گروهی
 10. اطلاع رسانی کتاب های منتشر شده در دانشگاه
 11. اطلاع رسانی به دانشجویان و اساتید از تشکیل شدن یا نشدن کلاس ها
 12. اطلاع رسانی در مورد تغییر ساعات کلاس ها
 13. برگزاری مسابقات علمی و فرهنگی در دانشگاه و انجام قرعه کشی
 14. ثبت نام متقاضیان برای شرکت در جلسات و همایش ها
 15. امکان اختصاص خط مجزا به معاونت های مختلف دانشگاه
 16. اطلاع رسانی جهت نمایشگاه ها و دفاعیه دانشجویان
 17. اعلام جلسات کاری با همکاران ، پرسنل ، اساتید ، دانشجویان
 18. دریافت نطرات دانشجویان و اساتید
 19. ارتباط دانشجویان با مدیریت
 20. ارائه مشاوره به دانشجویان
 21. تبریک تولد دانشجویان و اساتید
 22. مشاوره تحصیلی
 23. ارسال پیامک های آموزشی برای بالا بردن سطح علمی دانشجویان
 24. اطلاع رسانی های دعوت به همکاری و جذب هیئت علمی
 25. اعلام ابلاغیه ، بخشنامه ها ، و مصوبات به صورت ساده و آنی
 26. یادآوری کردن آخرین مهلت ثبت نام و سایر موارد به دانشجویان

ارسال پیامک به مشاغل هدف

یکی از خدماتی که پنل اس ام اس تابان اس ام اس برای بازاریابی پیامکی ارائه میدهد، ارسال پیامک به بانک مشاغل و اصناف میباشد. شما با استفاده از این سرویس میتوانید برای مشاغل مورد هدف با کسب و کار خود پیامک ارسال کنید. استفاده از این روش باعث صرفه جویی در زمان و هزینه میشود زیرا تبلیغات تان را برای کسانی میفرستید که مطمئن هستید با نوع کسب و کار شما مرتبط هستند و پیامک شما خوانده میشود.شما با ارسال پیامک به شماره موبایل مشاغل کشور می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه

اگر قصد ارسال اس ام اس تبلیغاتی و انبوه رو دارین، متن پیام هر چه قدر کوتاه تر باشه تاثیرگذاری بیشتری داره. سعی کنید مطلب اصلی و یا نام برند خودتونو در شروع پیامک استفاده کنین زیرا بیشتر افراد قبل از بازکردن پیامک چند کلمه اول رو روی صفحه تلفن همراه خودشون میبینن. پس شروع متن تبلیغاتی خودتونو جذابتر کنین . در ارسال پیامک انبوه بهتره از واژه های تخصصی و غیر عمومی استفاده نکنین لحن عامیانه در این نوع ارسال ها جذابتره.برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

اما چرا یک دانشگاه باید از سامانه ارسال پیامک برای انجام امور خود استفاده کند ؟

زیرا ارسال اس ام اس بسیار مقرون به صرفه تر از روش های دیگر می باشد ، همچنین زمان کمتری جهت انجام امور مختلف صرف می شود و دلیل دیگر آن سهولت کارکرد با سامانه پیام کوتاه می باشد . زمان ثبت نام دانشجو یا فراخوان دانشجویان می توان از طریق پنل پیامکی دعوت یا تبلیغات خود را انجام دهید .

در طول ترم بسیاری از امور نیز نیاز به اطلاع رسانی دارند همانند : عدم تشکیل کلاس ، کلاس جبرانی ، اردوهای مختلف ، تغییر در برنامه کلاس ها ، زمان بندی ثبت نام ، تاریخ حذف و اضافه ، تاریخ برگزاری امتحانات ، تقویم آموزشی ، بخش نامه های جدید ، تغییر شماره کلاس ، حذف درس به علل مختلف ، هماهنگی جلسات مدیران گروه و اساتید ، جلسات پرسنل دانشگاه و…امروزه انتخاب خرید پنل تبلیغاتی برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

کاربردهای دیگر سامانه های پیامکی برای دانشگاه ها و موسسات آموزشی

همواره دانشگاه ها با در اختیار داشتن سامانه پیام کوتاه می توانند خدماتی را به دانشجویان و کارکنان خود ارائه کنند که در زیر به بررسی برخی دیگر از این امکانات میپردازیم :

ماژول مسابقات پیامکی و پنل پیامک برای دانشگاه

اگر خواهان مسابقات پیامکی باشید یکی از قابلیت‌های سامانه پیامک دانشگاه این ویژگی هست که شما می‌توانید مسابقات پیامکی برگزار کنید و سیستم به‌صورت خودکار بین افرادی که پاسخ صحیح را ارسال کرده‌اند قرعه‌کشی انجام دهد.برای دانستن ارسال پیامک تبلیغاتی از فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ماژول نظرسنجی پیامکی

شما می‌توانید از سامانه پیامک دانشگاه به‌عنوان صندوق پیشنهادات و انتقادات پیامکی استفاده نمایید شاید برای خیلی از افراد انتقاد مستقیم یا پیشنهاد مستقیم کار دشورای باشد اما با تهیه پنل اس ام اس برای دانشگاه شما می‌توانید از یک شماره اختصاصی برای راه‌اندازی سیستم انتقادات و پیشنهادات در دانشگاه استفاده نمایید.شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

استفاده از وب سرویس پیامکی و پنل پیامک برای دانشگاه

با استفاده از وب سرویس پیامکی، شما می‌توانید سیستم ثبت نمرات دانشگاه و نرم‌افزار اتوماسیون و حتی سیستم حضور و غیاب را به پنل اس ام اس متصل نمایید و این وب سرویس می‌تواند کارهای جالبی را برای شما به‌صورت خودکار انجام دهد، مثلاً شما می‌توانید زمانی که نمره دانشجویان در سیستم ثبت می‌شود به‌صورت خودکار از طریق وب سرویس دانشگاه به دانشجویان ، نمرات اطلاع‌رسانی شود .آیا میدانید که چگونه OTP  را فعال کنیم؟ ما در سایت تابان اس ام اس به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم با ما در ارتباط باشید.

ماژول تبریک خودکار تولد

پنل اس ام اس دانشگاه فقط برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی به پرسنل و دانشجویان نیست، شما می‌توانید از قابلیت ارسال پیامک خودکار برای ارسال خودکار پیامک های تبریک تولد دانشجویان یا تبریک تولد کارمندان و اساتید استفاده نمایید تا در روز تولد کارمندان دانشگاه یا دانشجویان به صورت خودکار پیامک تبریک تولد ارسال شود.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل ارسال پیامک صوتی می باشد.

ماژول دفترچه تلفن و پنل پیامک برای دانشگاه

این روزها تمامی دانشگاه‌ها برای اطلاع‌رسانی برای دانشجویان از یک سامانه پیامک استفاده می‌کنند، با تهیه پنل اس ام اس برای دانشگاه می‌توانید در سامانه پیامک در بخش دفترچه تلفن سامانه پیامک شماره موبایل دانشجویان را ذخیره نمایید و سالانه این لیست شماره موبایل دانشجویان را آپدیت نمایید تا بتوانید پیامک‌های دانشگاه را دقیقاً به دانشجویان موردنظر و ورودی‌های موردنظر ارسال نمایید.

ارسال پیامک اطلاع رسانی به دانشجویان و اساتید

همواره لازم است زمان شروع کلاس‌ها، زمان انتخاب واحد، زمان حذف و اضافه دانشگاه، زمان دریافت کارت ورود به جلسه و … به دانشجویان اطلاع‌رسانی شود با خرید یک سامانه پیام کوتاه برای دانشگاه شما می‌توانید لیست دانشجویان را وارد نمایید و پیامک‌های اطلاع‌رسانی دانشگاهی را به دانشجویان ارسال نمایید. و نیز میتوانید زمان جلسات اداری، زمان دریافت و مهلت تحویل برگه‌های امتحانی را به اساتید اطلاع دهید .شما با ارسال سریع و فوری پیامک انبوه تبلیغاتی  می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید و اطلاعات لازم کسب و کارتان را در اختیار آنها قرار دهید.

ماژول تبریک و تسلیت مناسبت ها

شما میتوانید در ایام خاص مانند روز معلم ، روز دانشجو ، عید نوروز یا روز تولد و … را به دانشجویان ،کارمندان و اساتید تبریک بگویید ، سامانه پیامک دانشگاه به شما کمک می‌کند که بتوانید از طریق نرم‌افزار پیامک، پیامک‌های انبوه را به‌صورت سریع ارسال نمایید.

ارسال پیامک برای تبلیغ رویدادهای بسیار مهم

دانشگاه‌ها می‌توانند از طریق ارسال پیام کوتاه برای مراسم‌های رایگان یا پولی مانند کنفرانس‌های ویژه یا بزرگترین برنامه‌های اجرای موسیقی شهر را تبلیغ کنند. حتی می‌توانید آدرس اینترنتی رزرو بلیط و اطلاعات مراسم را در پیام کوتاه بگنجانید. با انتقال پیامک دریافتی به سایت  پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

یادآوری قرار ملاقات‌ها و پنل پیامک برای دانشگاه

جای تعجب ندارد که دانشجویان به دلیل حجم کار، کلاس‌ها و فعالیت‌های فوق‌برنامه، اغلب قرارملاقات‌های خود را فراموش می‌کنند. پنل اس ام اس دانشگاه می‌تواند این مشکل را نیز حل کند. می‌توانید تنها یک ساعت قبل از قرار ملاقات پیامکی برای یادآوری آن برای دانشجویان بفرستید و مطمئن باشید که آن را می‌خوانند.

موجود بودن کتاب در کتابخانه

فکر بسیار خوبی است که کتابخانه‌ها هم از سیستم ارسال پیامک انبوه یا پنل اس ام اس برای دانشگاه استفاده کنند. می‌توانند به دانشجویان اطلاع دهند که کتاب جدیدی رسیده است و یا اینکه دانشجویان مدت زیادی است کتاب خود را تحویل نداده‌اند.

ارسال پیامک اخبار فوری

اگر جاده‌ها در دست تعمیر هستند یا هوا خراب است، می‌توانید به دانشجویان پیامک ارسال کنید. اگر به دلیل هوای بد مجبور به عوض کردن زمان شروع کلاس‌ها شدید، می‌توانید به آن‌ها اطلاع دهید.اگر برای تبلیغات خود بدنبال بهترین وب سرویس می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید می توانید از متخصصین ما راهنمایی بگیرید تا در انتخاب آن به شما کمک کنند.

ارسال پیامک کلمات کلیدی و پنل پیامک برای دانشگاه

دانشجویان می‌توانند با استفاده از روش ارتباطی دوطرفه‌ با پیامک کلمه کلیدی را ارسال کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد هر موضوعی دریافت کنند. به عنوان مثال هنگامی که دانشجویی برایتان کلمه‌ی کلیدی «شغل» را ارسال می‌کند، می‌توانید به او درباره‌ی تمامی موقعیت‌های شغلی موجود اطلاع دهید. به این ترتیب می‌توانید جوانان قرن جدید را با ارسال آخرین اخبار روندهای بازار کار مطلع نگه دارید.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

اگر شما یک سامانه پیامکی کارآمد داشته باشین میتونین انتخاب کنین که پیامک شما برای چه تعداد از افراد، از چه قشری، با چه رده سنی و جنسیتی فرستاده بشه تا دقیقا به دست کسانی برسه که به اون احتیاج دارن و شما هم به اون ها احتیاج دارین.آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و په کاربردی دارد؟

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از دستگاه دایرکت و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مخاطبان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

یک سامانه تحت اینترنت برای ارسال ، دریافت و مدیریت SMS هست. با سامانه ارسال و دریافت پیامک شما می‌توانید :

 1. ارسال SMS انبوه به‌ صورت انفرادی و گروهی
 2. ارسال خودکار پیامک یادآوری پرداخت اقساط 
 3. ارسال SMSهای تبلیغاتی
 4. ارسال SMS با شماره اختصاصی شما
 5. ارسال پیامک تبلیغاتی کد تخفیف
 6. امکان ارسال‌ SMS های طولانی (Long SMS)
 7. سرعت بسیار بالا در ارسال و دریافت SMS ( سرعت بین 10٫000 پیامک در دقیقه هست)
 8. دریافت پیام‌های کوتاه در وب‌سایت شما
 9. پیامک تایید صحت سلامت کالا
 10. عدم نیاز به سخت‌ افزار جانبی و gsm modem
 11. عدم نیاز به نصب نرم‌افزار بر روی سیستم شما
 12. پاسخگویی خودکار و هوشمند به پیام‌های دریافتی
 13. ساخت مسابقه پیامکی
 14. ارسال پیام‌های دریافتی به همراه مدیر سایت و یا سایر نرم‌افزارهای شرکت/سازمان شما
 15. امکان مدیریت نرم‌افزار از طریق موبایل مدیران سیستم بدون نیاز به اینترنت
 16. این سامانه هم‌اکنون مورداستفاده بیش از 1000 سازمان و شرکت هست.
 17. ارسال پیامک تبلیغاتی نظرسنجی
 18. مناسب برای شرکت‌ها ، سازمان‌ها ، موسسه‌های تبلیغاتی ، موسسه‌های گردشگری ، مدیران سایت‌ها و فروشگاه‌ها ، مدارس ، هتل داران ، آموزشگاه‌ها ،رستوران‌داران ، مغازه‌داران و …

برخی از امکانات ارسال پیامک تبلیغاتی به دانشگاه :

 • ارسال ساده، ارسال گروهی، ارسال هوشمند SMS به کلیه اپراتورها (همراه اول،ایرانسل،تالیا)
 • ارسال SMSهای تبلیغاتی بر اساس پیش‌شماره
 • ارسال پیامک نوبت دهی
 • ارسال SMSهای تبلیغاتی از روی نقشه – جدید
 • ارسال SMSهای تبلیغاتی بر اساس شهر و استان موردنظر شما – جدید
 • دریافت آنلاین و آفلاین SMS مخاطبین در وب‌سایت شما
 • گزارشات ارسال پیام
 • اتصال به سوئیچ اینترنتی شبکه تلفن همراه کشور
 • دارای شماره 8 رقمی رند اشتراکی جهت ارسال پیامک 30002223

ویژگی های پنل پیامک برای دانشگاه

 • قابلیت زمان‌بندی SMSهای ارسالی
 • پاسخگویی خودکار به SMSهای دریافتی
 • ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
 • قابلیت ارسال SMSهای دریافتی به موبایل مدیر سیستم
 • امکان مدیریت نرم‌افزار از طریق موبایل مدیران سیستم
 • قابلیت Export و Import اطلاعات از طریق فایل Execl
 • ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت همراه اول
 • امکان استفاده از چند شماره اختصاصی SMS برای ارسال و دریافت
 • گزارش‌ها کامل از وضعیت دقیق سیستم و SMSهای ارسالی و دریافتی
 • امکان گروه‌بندی مخاطبین و ایجاد دفترچه تلفن
 • برگزاری مسابقات و آزمون‌ها از طریق پیام کوتاه
 • ارسال SMS از طریق مخابرات
 • سیستم پشتیبانی مشتریان و صندوق انتقادات و پیشنهاد‌ها
 • نظرسنجی و آمارگیری
 • سیستم پاسخگویی هوشمند و منشی آنلاین از طریق سامانه پیام کوتاه
 • سیستم مناسبت‌ها و رخدادها
 • ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای
 • سیستم ارائه خدمات ویژه از طریق sms به‌صورت رایگان و پولی

کلام آخر …

سامانه ارسال پیامک برای دانشگاه، قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی برای اطلاع رسانی شروع پذیرش دانشگاه را دارد، بانک شماره‌ها به تفکیک شهر و استان درون سامانه پیامک وجود دارد و شما می‌توانید به بانک شماره های شهر و منطقه مورد نظرتان پیامک ارسال نمایید.آیا از ماژول پیامک نظیر به نظیر تابحال استفاده کرده اید؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف University استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس دانشگاه

با کد تخفیف university از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس دانشگاه تهیه نمایید. خرید پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل پیامک آموزشگاه ها

دفترچه تلفن در پنل پیامکی

نمایندگی پنل اس ام اس

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

4 پاسخ

 1. با استفاده از پنل اس ام اس دانشجویان از لغو کلاس ها و برنامه های آموزشی اطلاع پیدا میکنند و باعث صرفه جویی در زمان میشود

  1. با سلام و احترام
   بله با ارسال پیام های اطلاع رسانی میتوانید از هدر رفتن وقت دانشجویان جلوگیری کنید

   1. سلام چندین بار تماس گرفتم برای اطلاعات بیشتر که پنل خریداری کنم
    کسی پاسخگو نیود

    1. سلام. لطفا با شماره 02191099991 ساعت 9 صبح تا 6 عصر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم. یا رد چت انلاین برامون پیام بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...