پنل پیامک مشاوران املاک

پنل پیامک برای مشاوران املاک

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای مشاوران املاک و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به مشاوران املاک صحبت کنیم همراه ما باشید.

چرا تابان اس ام اس؟

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به مشاوران املاک به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف amlak استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

چرا از تابان اس ام اس پنل پیامک بگیرم؟

1- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

2- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

3- ارسال سریع پیامک در کمتر از 10 ثانیه برای اتصال به وب سایت

4- لیست شماره های مشتریان دفاتر بیمه به تفکیک سن و جنسیت

5- ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان از روی نقشه

6- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس مشاوران املاک

با پنل اس ام اس مشاوران املاک میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با ثبت نام پنل اس ام اس املاک ؛ میتوانید برای مشاغل مختلف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • شما با وب سرویس ارسال سریع پیامک می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و از خدمات متمایز پنل پیامک استفاده کنید.
 • با خرید پنل پیامک برای مشاوران املاک ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامکی آژانس املاک ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • شما بصورت غیر حضوری می توانید سامانه ارسال پیامک را برای کسب و کارتان فعال کنید و از این روش برای تبلیغات خود بهره مند شوید.
 • با خرید سامانه پیامک املاک ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامک اختصاصی مشاور املاک ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • شما با ارسال پیامک به بانک شماره موبایل مشاغل می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.
 • با خرید سامانه پیامک برای دفتر املاک ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های مشاغل و اصناف دسرتسی داشته باشید.
 • با خرید سامانه پیام کوتاه برای املاک ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • در پنل پیامک تابان اس ام اس انتقال پیامک های دریافتی به موبایل و ایمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.
 • با خرید پنل ارسال اس ام اس برای صاحبان املاک ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی برای دفتر املاک خود را اغاز کنید.

ارسال پیامک به شماره های بلک لیست

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

کاربردهای بازاریابی پیامکی برای بنگاه های املاک

 • اطلاع رسانی به روز در مورد موقعیت و موردهای عالی
 • اطلاع رسانی از فروش ویژه خانه ها
 • اطلاع رسانی به متقاضی در مورد لیست و شرایط خانه های جدید
 • یادآوری کردن جلسات و قرار های ملاقات
 • ارسال جزئیات در مورد اطلاعات خانه ها به متقاضیان
 • به روی کاغذ درآوردن معاملات
 • اطلاع دادن در مورد کیس های اوکازیون

چرا سامانه پیامک برای دفتر املاک بهترین گزینه است؟

امروزه پیامک یکی از سریعترین وسایل ارتباطی با مخاطبین است و هر پیامک به طور متوسط کمتر از 2 دقیقه بعد از دریافت خوانده می شود، در صورتی که شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و… چنین نیستند و خیلی از کاربران شبکه‌های مجازی در اوقات بیکاری و فراغت و ساعت پایانی شب فضای مجازی را چک می کنند که زمان مناسبی برای فروش ملک، آپارتمان و… نیست.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

پنل اس ام اس مشاوران املاک

برای استفاده از پنل اس ام اس مشاوران املاک در دفتر املاک، شما به امکانات خاصی برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی نیاز دارید، بنابراین استفاده از یک پنل پیامک ارزان نمی تواند جوابگوی دفتر املاک باشد و شما نیازمند یک پنل پیامک حرفه‌ای هستید تا بتوانید با قابلیت‌هایی مانند ارسال پیامک بر اساس کدپستی، ارسال اس ام اس منطقه ای، ارسال اس ام اس از روی نقشه، ارسال پیام کوتاه برای محله های تهران، ارسال پیامپ، ارسال پیامک به شماره های رند و کد یک، ارسال پیامک به اصناف و مشاغل خاص و… به سادگی ملک و آپارتمان را به صورت هدفمند بازاریابی کنید و بفروشید.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

قابلیت‌های یک سامانه پیامک حرفه ای برای دفتر املاک

نرم افزار سامانه پیامک قابلیت‌های مختلفی برای ارسال پیامک دارد و به شما کمک می‌کند تا به شیوه‌های مختلف، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

بانک شماره های موجود در سامانه پیامک به صورت ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت، ارسال پیامک بر اساس منطقه و کدپستی، ارسال پیامک بر اساس دکل مخابرات bts (ارسال پیامک به افرادی که از دکل مخابراتی واقع در منظقه خاصی سرویس می گیرند)، ارسال پیامک به اصناف و مشاغل، ارسال اس ام اس بر اساس پیش شماره برای شماره های رند و کد 1، ارسال اس ام اس از روی نقشه و ارسال پیام کوتاه بر اساس محله تفکیک شده است.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل پیامک مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

برای دفاتر مشاوره املاک بهترین روش ارسال پیامک های تبلیغاتی زمانی که قصد ارسال پیامک انبوه را دارید ، دو روش زیر میتواند برای شما کاربردی باشد.

 1. ارسال پیامک انبوه به منطقه که اژانس املاک شما در منطقه وجود دارد.
 2. ارسال پیامک انبوه به منطقه ای که قصد فروش، پیش فروش ، اجاره ملک دارید.

ارسال پیامک انبوه و پنل پیامک برای مشاوران املاک

طبیعی است که اگر بخواهید یک آپارتمان لوکس یا یک برج را بفروشید ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به شماره های رند و اصطلاحا ارسال اس ام اس به شماره های کد یک منطقی‌ترین گزینه به نظر می‌رسد، به همین دلیل زمان ثبت نام پنل اس ام اس مشاوران املاک دقت کنید که شرکت سامانه پیامکی مورد نظر شما این قابلیت را داشته باشد. طبق بررسی‌های انجام شده سامانه پیامکی تابان اس ام اس این قابلیت را دارد.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ارسال پیامک از روی نقشه ، محله ای ، دکل مخابارتی

اگر قصد فروش یک واحد آپارتمان به افرادی که در منطقه خاصی هستند را دارید، می توانید از ماژول ارسال پیامک از روی نقشه که به پیامپ (ترکیب پیامک+مپ) معروف است، استفاده کرده و به افرادی که ساکن محله خاصی هستند پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

پس هنگام خرید سامانه پیامک برای دفتر املاک حتما به این نکته دقت داشته باشید که پنل اس ام اس مورد نظر شما قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه گوگل (پیامپ)، قابلیت ارسال پیامک محله‌ای در تهران و شهرهای بزرگ و قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی را داشته باشد.امروزه انتخاب بهترین پنل اس ام اس برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

ارسال پیامک به مشاغل هدف

در پنل پیامک شماره موبایل افراد بر اساس صنف و شغل دسته بندی شده اند (به این ماژول ارسال پیامک به مشاغل گفته می شود) و شما می توانید بر اساس فایل خود به افرادی که در صنف خاصی هستند پیامک تبلیغاتی و هدفمند ارسال کنید. برای مثال در سامانه پیامکی تابان اس ام اس بانک شماره موبایل پزشکان، بانک شماره موبایل وکلا ، بانک شماره موبایل معلمان و فرهنگیان و … وجود دارد و شما می توانید از این بانک شماره موبایل برای فروش آپارتمان یا پیش فروش مجتمع مسکونی استفاده کنید.

فرض کنید که پروژه بازاریابی پیش فروش یک مجتمع مسکونی برای پزشکان به شما محول شده است، ارسال پیامک به پزشکان از طریق بانک شماره موبایل که در سامانه پیامکی تابان اس ام اس قرار دارد؛ بهترین راه حل برای اطلاع رسانی به پزشکان است و یا فرض کنید که در یک مجتمع مسکونی که تمامی ساکنین آنها وکیل هستند، یک واحد آپارتمان قصد فروش داشته باشد، می توانید از طریق بانک شماره موبایل وکلا فایل مربوطه را به دیگر وکلا از طریق اس ام اس معرفی کنید.

کاربردهای ارسال اس ام اس به مشاغل بسیار گسترده است و در بنگاه های املاک برای بازاریابی و فروش ملک و آپارتمان به صورت گسترده از بانک مشاغل به صورت هدفمند استفاده می شود.آیا مزایا و معایب پیامک تبلیغاتی را میدانید روی این مطلب کلیک کنید و مطالعه کنید.

جمع آوری اطلاعات مراجعه کنندگان به دفتر املاک

یکی از پیشنهادهای بازاریابی برای مشاوران املاک این است که به مراجعه کننده کارت ویزیت ندهید، بلکه از مراجعه کننده اطلاعات تماس را دریافت کنید تا بتوانید برای مشاوره های بعدی با مراجعه کننده در تماس باشید. بنابراین یکی از کارهایی که می‌توانید به ‌صورت حرفه‌ای انجام دهید این است که یک فرم تهیه کنید و شماره موبایل افرادی که برای خرید، اجاره یا فروش به دفتر املاک شما مراجعه می کنند را جمع‌آوری کرده و در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره نمایید.برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

 • دانشجویان
 • مستاجرین (زوج ها)
 • مستاجرین(خانواده های پرجمعیت)
 • بساز و بفروش ها
 • اجاره دهندگان آپارتمان
 • اجاره دهندگان خانه ویلایی
 • متقاضیان خانه ویلایی
 • ماژول دفترچه تلفن

شماره موبایل هر مراجعه کننده را در دفترچه تلفن‌ سامانه پیامکی ثبت نمایید تا زمانی که مورد مناسبی پیدا کردید به صورت هدفمند به این افراد از طریق پیامک اطلاع رسانی کنید، اگر مراجعه کننده‌ای نقدیندگی بالایی دارد اسم آن را در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره کنید تا در زمانی که فرصتی برای سرمایه گذاری پیش آمد این افراد را از طریق پیامک مطلع کنید.

فایده این کار این است که شما یک لیست طبقه بندی شده دارید و اگر خواستید یک مجتمع تجاری را پیش فروش کنید، می دانید که به چه افرادی باید پیامک ارسال کنید و همچنین چون این افراد خودشان تمایل برای دریافت پیامک تبلیغاتی از سمت شما را اعلام کرده اند، پیامک های تبلیغاتی شما را با روی باز می پذیرند و حتی شما را به دوستان و آشنایان معرفی می کنند که می توانید به این دفتر املاک مراجعه نمایید تا در زمان هایی که فایل مورد نظرشما یا پیشنهادهای خاصی را داشته باشند به شما پیامک ارسال کنند.آیا معایب کارت ویزیت الکترونیکی را میدانید ؟

دستگاه کی پد پیامک

کلیه فروشگاه ها ، شرکت ها و صاحبان تجارت و یا هرکسی که در جایگاهی است که نیازمند داشتن شماره موبایل مخاطبان است و می خواهد شماره موبایل آنها را با رضایتشان به دست آورد ، می تواند از این دستگاه استفاده نماید . با استفاده از دستگاه ثبت شماره تلفن و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مخاطبان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و په کاربردی دارد؟

منشی پیامکی و پنل پیامک برای مشاوران املاک

شما با فعالسازی این ماژول می توانید خدمت متمایزی را به کاربران خود ارائه دهید. تنها کافیست کلید واژه و متن دریافتی را در این ماژول انتخاب نمایید تا کاربران شما با ارسال کلمه ی کلید واژه به سامانه ی پیام کوتاه شما ، اطلاعات مرتبط با آن را دریافت نمایند. به طور مثال کلید واژه ی ( 70 متر – خرید ) توسط مشاورین در پنل پیامکی ثبت و متن پاسخ آن شامل اطلاعات کلیه املاک 70 متری که جهت فروش در آرشیو آژانس قرار گرفته اند می باشد. حال مشتریان با ارسال این کلید واژه به اطلاعات آرشیو دست پیدا خواهند نمود.همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی از امکانات بیشتری استفاده کنید

پاسخگوی خودکار پیامک و پنل پیامک برای مشاوران املاک

زمانی که از ارسال های پیامک انبوه برای تبلیغات استفاده میکنین برای اینکه دید بهتری از بازخورد ارسال داشته باشین میتونین تو متن پیامک از مخاطبینتون بخواین که برای دریافت مشاوره و یا ارائه ی توضیحات بیشتر در مورد ملک عدد 1 رو ارسال کنن منشی پیامک در صورت دریافت عدد 1، پاسخ خودکاری که شما از قبل تنظیم کرده این رو ارسال میکنه:

پاسخ خودکار منشی پیامکی “ممنون از اینکه ما را انتخاب کردین کارشناسان به زودی با شما تماس میگیرن”

نمونه متن پیامک‌های تبلیغاتی برای دفتر املاک

1- انتشار اخبار قیمت املاک

دوست عزیز ، مشاور املاک تهران گستر به اطلاع شما می رساند که قیمت ملک در تهران افزایش یافته است

2- گزارش ملک جدید در زمینه خواست مشتری و ارسال پیامک به وی

آپارتمان 128 متری،نوساز،3خوابه،با کلیه امکانات واقع در خیابان شیخ بهایی فوری فروشی مشاورین املاک شیخ بهایی تلفن : 12345678

3- هماهنگی های لازم با خریدار و فروشنده به جهت صرفه جویی در هزینه های مربوط به تماس­ها.

جناب آقای عبداللهی جهت بازدید از ملک شما لطفا فردا بعدازظهر حضور یابید. با تشکر مشاور املاک بام تهران

4- ارسال درخواست خریدار و اعلام ملک موجود با مشخصات ارائه شده از جانب مشتری به صورت خودکار

آپارتمان 200 متری،نوساز،3خوابه،با کلیه امکانات واقع در صادقیه

مشاورین املاک شیخ بهایی تلفن : 12345678

5- ارسال پيام تبريک و تهنيت مناسبت ها

امروز 2 نفر آدرس و شماره شما را از ما درخواست کردند. خوشبختی و موفقيت، در سال جديد به سراغتان خواهند آمد. با تشکر مشاورین املاک دلتا

مزیت مهم در مدیر پیامک برای مشاوران املاک:

 1. ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها
 2. خدمات سازی خطوط
 3. اختصاص خط خدماتی بصورت اشتراکی بدون نیاز به سفته
 4. ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
 5. نمایندگی پنل اس ام اس برای مشاوران املاک
 6. ارسال پیامک فعالسازی
 7. نمایندگی مستقل پیامک
 8. افزونه ثبت نام و ورود با موبایل

یک سامانه تحت اینترنت برای ارسال ، دریافت و مدیریت SMS هست. با سامانه ارسال و دریافت پیامک شما می‌توانید :

 1. ارسال SMS انبوه به‌ صورت انفرادی و گروهی
 2. ارسال خودکار پیامک یادآوری پرداخت اقساط 
 3. ارسال SMSهای تبلیغاتی
 4. ارسال SMS با شماره اختصاصی شما
 5. ارسال پیامک تبلیغاتی کد تخفیف
 6. امکان ارسال‌ SMS های طولانی (Long SMS)
 7. سرعت بسیار بالا در ارسال و دریافت SMS ( سرعت بین 10٫000 پیامک در دقیقه هست)
 8. دریافت پیام‌های کوتاه در وب‌سایت شما
 9. پیامک تایید صحت سلامت کالا
 10. عدم نیاز به سخت‌ افزار جانبی و gsm modem
 11. عدم نیاز به نصب نرم‌افزار بر روی سیستم شما
 12. پاسخگویی خودکار و هوشمند به پیام‌های دریافتی
 13. ساخت مسابقه پیامکی
 14. ارسال پیام‌های دریافتی به همراه مدیر سایت و یا سایر نرم‌افزارهای شرکت/سازمان شما
 15. امکان مدیریت نرم‌افزار از طریق موبایل مدیران سیستم بدون نیاز به اینترنت
 16. این سامانه هم‌اکنون مورداستفاده بیش از 1000 سازمان و شرکت هست.
 17. ارسال پیامک تبلیغاتی نظرسنجی
 18. مناسب برای شرکت‌ها ، سازمان‌ها ، موسسه‌های تبلیغاتی ، موسسه‌های گردشگری ، مدیران سایت‌ها و فروشگاه‌ها ، مدارس ، هتل داران ، آموزشگاه‌ها ،رستوران‌داران ، مغازه‌داران و …

برخی از امکانات ارسال پیامک تبلیغاتی به مشاوران املاک :

 • ارسال ساده، ارسال گروهی، ارسال هوشمند SMS به کلیه اپراتورها (همراه اول،ایرانسل،تالیا)
 • ارسال SMSهای تبلیغاتی بر اساس پیش‌شماره
 • ارسال پیامک نوبت دهی
 • ارسال SMSهای تبلیغاتی از روی نقشه – جدید
 • ارسال SMSهای تبلیغاتی بر اساس شهر و استان موردنظر شما – جدید
 • دریافت آنلاین و آفلاین SMS مخاطبین در وب‌سایت شما
 • گزارشات ارسال پیام
 • اتصال به سوئیچ اینترنتی شبکه تلفن همراه کشور
 • دارای شماره 8 رقمی رند اشتراکی جهت ارسال پیامک 30002223
 • قابلیت زمان‌بندی SMSهای ارسالی

ویژگی های پنل پیامک برای مشاوران املاک

 • پاسخگویی خودکار به SMSهای دریافتی
 • ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
 • قابلیت ارسال SMSهای دریافتی به موبایل مدیر سیستم
 • امکان مدیریت نرم‌افزار از طریق موبایل مدیران سیستم
 • قابلیت Export و Import اطلاعات از طریق فایل Execl
 • ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت همراه اول
 • امکان استفاده از چند شماره اختصاصی SMS برای ارسال و دریافت
 • گزارش‌ها کامل از وضعیت دقیق سیستم و SMSهای ارسالی و دریافتی
 • امکان گروه‌بندی مخاطبین و ایجاد دفترچه تلفن
 • برگزاری مسابقات و آزمون‌ها از طریق پیام کوتاه
 • ارسال SMS از طریق مخابرات
 • سیستم پشتیبانی مشتریان و صندوق انتقادات و پیشنهاد‌ها
 • نظرسنجی و آمارگیری
 • سیستم پاسخگویی هوشمند و منشی آنلاین از طریق سامانه پیام کوتاه
 • سیستم مناسبت‌ها و رخدادها
 • ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای
 • سیستم ارائه خدمات ویژه از طریق sms به‌صورت رایگان و پولی

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف amlak استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس مشاوران املاک

با کد تخفیف travel از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس برای تهیه نمایید. خرید پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین نرم افزار ارسال پیامک انبوه به لیست سیاه مخابراتی نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل پیامک آژانس های مسافرتی

پنل اس ام اس وکیل

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با سلام و احترام
   پنل تجاری علاوه بر اینکه کامل ترین پنل است کمترین تعرفه را دارد و برای مشاوران املاک بهترین گزینه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...