پنل پیامک باشگاه ورزشی

پنل پیامک برای باشگاه ورزشی

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای باشگاه ورزشی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به باشگاه ورزشی صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به باشگاه ورزشی به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف sportclub استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل پیامک باشگاه های ورزشی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک باشگاه های ورزشی و بدنسازی صحبت کنیم همراه ما باشید.

یکی از بهترین راه های جذب مشتری و افزایش رضایت او و هم چنین افزایش کیفیت خدمات ، استفاده و نصب پنل پیامکی در باشگاه های ورزشی میباشد. ارسال پیامک به افراد مزیت های فراوانی دارد که میتوانید با تهیه کردن آن در بهبود خدمات خود موفق تر باشید. افراد فراوانی را به سالن ورزشی خود جذب کرده و در نتیجه در آمد بیشتری را کسب کنید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ثبت نام پنل اس ام اس باشگاه های ورزشی

با پنل اس ام اس باشگاه های ورزشی و بدنسازی میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با ثبت نام پنل اس ام اس باشگاه های ورزشی ؛ میتوانید برای مشاغل هدف خود پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • ساخت پیامک تبلیغاتی بصورت ارزان و ساده
 • با خرید پنل پیامک باشگاه های ورزشی ؛ میتوانید به ورزشکاران خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامکی باشگاه ورزشی ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.
 • با خرید سامانه پیامک باشگاه بدنسازی ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس باشگاه بدنسازی ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.
 • با خرید سامانه پیامکی باشگاه های ورزشی ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
 • با خرید سامانه پیام کوتاه برای ورزشکاران ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • شما می توانید ارسال پیامک از طریق نرم افزار هلو را فعال کنید و برای بخش حسابداری خود استفاده کنید.
 • با خرید سامانه پیامک برای باشگاه ورزشی ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید.
 • با خرید پنل پیامک برای باشگاه های ورزشی و بدنسازی ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را اغاز کنید.
 • همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی از امکانات بیشتری استفاده کنید
 • این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به بلک لیست ها و پنل پیامک برای باشگاه ورزشی

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.امروزه انتخاب بهترین پنل اس ام اس برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

ویژگی های پنل پیامک برای باشگاه ورزشی

کاربرد پنل پیامک در باشگاه های ورزشی

 1. ارسال پیامک تبریک اتوماتیک تولد ورزشکاران و ارائه تخفیف به آنها و دوستانشان در روز تولدشان
 2. درست کردن کلوپ پیامکی ورزشکاران و ارائه تخفیف های ویژه به آنها
 3. ارسال تشکر از مراجعه به نام اشخاص بعد از آمدن به باشگاه
 4. ارسال پیامک به نام برای تبریک اعیاد و مراسم به ورزشکاران در کمتر از یک دقیقه
 5. ارسال پیامک های سرگرمی به افراد جهت حفظ روحیه انها
 6. افزایش ارتباط موثر و ارزان با مشتریان
 7. گرفتن هزینه باشگاه توسط مشتری با ارسال یک عدد به شماره اس ام اس شما
 8. برگزاری قرعه کشی های ماهانه در باشگاه
 9. ارسال پیامک برنامه و ساعت کلاسهای باشگاه

چرا سامانه پیام کوتاه بهترین راه تبلیغات و اطلاع رسانی برای باشگاه های ورزشی است ؟

در بازار کاری امروز علاوه بر جذب مشتری تعامل دوطرفه با وی جلب رضایت او و حفظ رابطه طولانی مدت با استفاده از خدمات سامانه پیامکی امکان پذیر می باشد، برای حفظ مشتری باید دائما آنان را از خدماتی که ارائه میشود مطلع ساخت و آنان را در جریان کاری خود قرار داد مسلما استفاده از پنل اس ام اس بهترین و آسان ترین راه ممکن در ایجاد آگاه سازی دائمی میباشد. بسیار پیش می آید که افراد مشتریان خود را فقط به دلیل کمبود وقت مشتری و ناتوانی در مراجعه مستقیم از دست داده اند سامانه پیامکی قادر است تمامی نیازهای مشتریان را بر طرف ساخته و روز به روز احساس رضایت را در آنان تازه تر کند.آیا میدانید خط خدماتی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

مزایای ارسال پیامک انبوه به عنوان یک روش بازاریابی

 • جذب مخاطبان و مشترکان جدید
 • بازگرداندن و احیای برخی از بازدید کنندگان قدیمی
 • تحریک و تشویق مشتریان بالقوه و مخاطبان کمتر فعال به خرید عضویت
 • برخی از امکانات پنل پیامک در باشگاه های ورزشی و بدنسازی

ارسال پیام کوتاه و پنل پیامک برای باشگاه ورزشی

در این روش ارسال شما می توانید به مشتری خود اعلام نمایید که محصول مورد نظر آماده تحویل است.آیا میدانید که چگونه OTP  را فعال کنیم؟ ما در سایت تابان اس ام اس به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم با ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک هوشمند و پنل پیامک برای باشگاه ورزشی

شما در این روش می توانید به طور همزمان به چندین مشتری با ارسال پیامی متفاوت ارتباط برقرار کنید.شما بصورت غیر حضوری می توانید سامانه ارسال پیامک را برای کسب و کارتان فعال کنید و از این روش برای تبلیغات خود بهره مند شوید.

ارسال بر اساس مشاغل و اصناف هدف

عملکرد این ارسال به گونه ای میباشد که با ارسال پیامک به هم صنفان خود و یا مشاغل مرتبط با کار خود می توانید همکاری کنید.شما با ارسال پیامک به بانک مشاغل می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

تبریک مناسبت های مختلف مانند تولد

به یاد داشتن روز تولد افراد و اعضای باشگاه و همچنین هدیه دادن به آنها در این روز برای آنان بسیار پرارزش است و تاثیر بسیار بالایی در حفظ او و جذب رضایت وی خواهد داشت .شما میتوانید از طریق گزینه مناسبت هوشمند به یادآوری رویدادی برای مشتریان و همچنین کارمندان و همکاران خود با ارسال پیامک ارتباط نزدیکتری را برقرار کنید.امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

درست کردن کلوب پیامکی ورزشکاران

مسلما گرفتن تخفیف از یک باشگاه ورزشی نسبت به سالن هایی که به مشتریان خود این چنین خدماتی ارائه نمیدهند افراد بیشتری را جذب خواهد کرد . ولی اطلاع رسانی در چنین مواردی معمولا هزینه بردار و وقتگیر است .ما به شما ارسال پیامک انبوه و منطقه ای پیام تبلیغاتی را پیشنهاد میکنیم که ضمن جلوگیری از هزینه های هنگفتی که انواع دیگر تبلیغات دارند از دریافت و خوانده شدن پیام خود توسط افراد مطمئن شوید و در زمان با ارزش خود صرفه جویی به عمل آورید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل ارسال تماس صوتی می باشد.

ارسال پیامک انبوه براساس شهر و کد پستی

این ارسال به گونه ای است که میتوانید با شماره هایی که براساس کدپستی در محدوده شهر مورد نظر شما ثبت گردیده ارسال پیامک و یا بازاریابی نمائید.در پنل پیامک تابان اس ام اس ارسال خودکار اس ام اس دریافتی به ایمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

ارسال از روی نقشه گوگل

شما با این روش میتوانید در منطقه خود یا اطراف خود جهت ثبت نام دوره های جدید تبلیغات پیامکی انجام دهید استفاده از این روش شما را به مشتریان هدف نزدیکتر خواهد کرد .

ابزار دفتر چه تلفن و پنل پیامک برای باشگاه ورزشی

گروهبندی و افزودن شماره ی مشتریان را به شما خواهد داد شما می توانید شماره ی کارکنان و مشتریان خود را در گروه های مجزا وارد نموده و به راحتی اقدام به ارسال پیامک نمایید.برای دانستن نحوه انتقال پیامک دریافتی به URL با ما تماس بگیرد تا بتوانید پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید.

ابزار نظرسنجی و مسابقه

شما با طراحی یک نظرسنجی برای باشگاه خود میتوانید درباره عملکرد مربیان یا نحوه کار باشگاه نظرسنجی انجام داده . همچنین با عملکرد دیگر این سیستم که ماژول مسابقه می باشد میتوانید با انجام قرعه کشی میان ورزشکاران خود مسابقه ای را طراحی و اجرا نمائید.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیامکی می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

ارسال با نام به دفترچه تلفن

با استفاده از این گزینه می توانید به کلیه مشتریان و یا همکاران خود اس ام اس های اطلاع رسانی را همراه با نام و یا اطلاعات ذخیره شده در دفترچه تلفن و یا فایل اکسل ارسال نمایید.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

پاسخگوی خودکار پیام های دریافتی

با ابزار منشی خودکار پیامک می توانید به پیامک های دریافتی از سمت کاربر به صورت خودکار و آنی پاسخ دهید.شما با سیستم پاسخگویی خودکار پیامکی می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید.

ارسال پیامک زماندار

با استفاده از ارسال زمان دار پیامک در تاریخ و زمان مشخص برای افراد مختلف پیامک ارسال نمایید.

ماژول ارسال پیامک متناظر و پنل پیامک برای باشگاه ورزشی

از طریق ماژول ارسال پیامک نظیر به نظیر میتوانید به چندین ورزشکار با ارسال متن های متفاوت در یک زمان مشخص و به صورت همزمان پیامک ارسال کنید. در صورتی که تعداد اعضای باشگاه زیاد شده باشد و شما مثلا در یک ساعت احتیاج دارید به تعداد زیادی ورزشکار اطلاع رسانی های متفاوت کنید این ماژول به شما کمک می کند تا در سریعترین زمان ممکن ارسال ها را انجام دهید.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

ارسال تشکر از مراجعه به باشگاه

این کار میزان توجه و علاقه مندی شما به حضور هر فردی در آن سالن را نشان میدهد .و رفتار محترمانه شما با او دلگرمی خاصی در قلب وی ایجاد خواهد کرد .و رضایت اورا از خدمات ارائه شده به دنبال خواهد داشت.

افزایش ارتباط موثر با مشتریان

ارسال پیامک پربازده ترین روش ارتباطی است زیرا مسلما اکثریت افراد حداقل یک گوشی موبایل به همراه دارند و اکثریت پیام های شما در کمتر از 1 دقیقه توسط افراد خوانده شده و پیام شما به انها خواهد رسید.برای دانستن ایجاد مخاطب گروهی از فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

گرفتن هزینه باشگاه از ورزشکاران

امروزه به دلیل مشغله کاری افراد و صرفه جویی در وقت اکثریت افراد مایل نیستند به غیر از تایم های ورزشی خود به سالن مراجعه کنندو یا شما هم به دلیل کمبود وقت از مراجعه تعداد افراد زیاد به سالن درتایم های غیر راضی نیستید .ایجاد امکان پرداخت وجه با ارسال تنها یک پیامک برای افراد جذابیت و ارامش خاصی خواهد داشت.آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

ارسال نکات سودمند ورزشی برای ورزشکاران

شما با نصب پنل پیامک و ارسال نکات مفید در مورد ورزش از طریق پیامک با صرف اندکی هزینه رضایت مشتریان را جلب می کنید و آنها را عضو دائمی باشگاه خود خواهید کرد.

یادآوری زمان پایان اعتبار ثبت نام و پنل پیامک برای باشگاه ورزشی

شما میتوانید اطلاعاتی در مورد زمان پایان اعتبار ثبت نام و مسابقات , زمان کار و زمان تعطیلی باشگاه و یا زمان برگزاری کلاس های ویژه را به اعضا ارسال کنید .تا ضمن یاداوری به آنها به انجام صحیح و به موقع خدمات خود کمک کنید.شما می توانید برای فروش بیشتر و تبلغاتی هوشمندانه از ایجاد مسابقه با اس ام اس در کسب و کار خود بهره بگیرید.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از دستگاه ذخیره ساز شماره مشتری و ارسال پیامک و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مخاطبان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

کلام آخر …

به همین منظور شما هم اگر قصد تبلیغات را دارید باید بدانید که هیچ رسانه ای بهتر از پنل پیامک در باشگاه های ورزشی و بدنسازی نمی تواند شما را به جایگاه مورد نظرتان برسانند . در انتها این شما هستید که با انتخاب درست خود در جهت تبلیغات می توانید جایگاه خود را بدست آورید پس سعی کنید انتخابتان را به بهترین مکان تبلیغات که سامانه های پیامکی هستند معطوف کنید و بهترین نتیجه را بگیرید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید سامانه پیامکی مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف sportclub استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس باشگاه های ورزشی

با کد تخفیف sportclub از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس باشگاه های ورزشی تهیه نمایید. خرید پنل ارسال پیامک از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پیام تبریک روز مربی ورزشی

پیامک روز تربیت بدنی و ورزش

ارسال مشاغل کل کشور

ارسال پیامک در تهران

پنل پیامک برای بیمه

پنل پیامک برای نمایندگان مجلس

پنل پیامک شورای شهر

پنل پیامک برای استارتاپ ها

پنل پیامک ویژه هیئت مذهبی

پنل پیامک برای شهرداری

پنل پیامک برای مدارس

پنل اس ام اس برای شرکت ها

پنل پیامک برای کارخانه

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با سلام و احترام
   بله امکان ارتقا پنل وجود دارد و مابه التفاوت آن پرداخت میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...