پنل پیامک رستوران

پنل پیامک برای رستوران

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای رستوران و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به رستوران صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به رستوران به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف rest استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

پنل اس ام اس رستوران

ما در این مقاله میخواهیم درباره پنل پیامک یا همان پنل اس ام اس برای رستوران ها و امکانات سامانه تابان اس ام اس برای رستوران ها صحبت کنیم لطفا تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

امروزه رستوران های بزرگی برای جذب مشتری جدید و حفظ مشتریان فعلی از تبلیغات و بازاریابی پیامکی استفاده می کنند. بازاریابی پیامکی به یکی از روش های کم هزینه و در عین حال پر بازده شناخته شده است. شما می توانید با ارسال پیامک انبوه به روش های مختلفی که در پنل پیامک رستوران وجود دارد به جذب مشتری بپردازید و با روش هایی نظیر برگزاری نظرسنجی پیامکی، برگزرای مسابقه پیامکی و … به حفظ مشتریان فعلی بپردازید.

استفاده از بازاریابی پیامکی، بهترین روش تبلیغات برای رستوران هاست. توصیه می کنیم که همه رستوران ها از این روش برای تبلیغات خود استفاده کنند.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

با پنل اس ام اس رستوران میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با ثبت نام پنل اس ام اس رستوران؛ میتوانید برای مشاغل مرتبط با رستوران پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • یک پنل اس ام اس خوب را با امکانات ویژه از تابان اس ام اس بهره مند شوید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس برای رستوران؛ میتوانید به رستوران های مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامک رستوران؛ میتوانید بر اساس کد پستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • برای رشد کسب و کارتان از پیامک هدفمند استفاده کنید تا از لحاظ درامدی به رشد خوبی برسید.
 • با خرید پنل پیامکی رستوران؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامک برای رستوران؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید سامانه پیام کوتاه رستوران؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
 • با خرید سامانه پیامکی رستوران؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • با خرید سامانه ارسال پیامک در رستوران؛ میتوانید تبلیغات پیامکی را آغاز کنید.

این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به مشاغل

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ویژگی های پنل اس ام اس رستوران

کاربردهای بازاریابی پیامکی برای رستوران ها

ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه منطقه ای

شما میتوانید با خرید پنل اس ام اس رستوران و با استفاده از بانک شماره ای که تابان اس ام اس در اختیار شما قرار می دهید، در محدوده ی فعالیت خود اس ام اس تبلیغاتی ارسال نمایید و از آنها بخواهید که به عضویت خبرنامه پیامکی شما در بیایند. بعد از افتتاح رستورانتان تبلیغ رستوران از طریق پیامک این امکان را به شما می دهد که رستوران خود را به افراد ساکن در نزدیکی محل خود، بشناسانید. هرچند سعی کنید ارسال این گونه پیامک ها را به صورت مکرر در بازه زمانی کوتاه انجام ندهید زیرا ارسال بسیار این گونه پیامک های تبلیغاتی باعث ایجاد مزاحمت برای مخاطبان می شود.امروزه انتخاب خرید پنل تبلیغاتی برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

اطلاع رسانی تغییر آدرس

قطعا مهمترین مسئله بعد از اطلاع رسانی بابت افتتاح رستوران یا کافی شاپ، اطلاع رسانی بابت تغییر آدرس و حفظ مشتریان می باشد. به علت عدم اطلاع رسانی بابت تغییر آدرس، خیلی از مشتریان وفادار از دست می روند و ارسال پیامک باعث ثابت ماندن این مشتریان وفادار می شود. همچنین این دیدگاه در ذهن مشتریان ایجاد میشود که رستوران با نظمی است و حضورشان مهم است.همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی اس ام اس از امکانات بیشتری استفاده کنید

ارسال پیامک کوپن تخفیف

یکی از روش های جذب مشتری بیشتر، ارائه کوپن تخفیف به آنهاست. با ارسال یک پیامک حاوی کوپن تخفیف می توانید مشتریان خود را ترغیب کنید که باز هم بهآیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل صوتی می باشد. رستوران شما برگردند، حتی می توانید آنها را ترغیب کنید که دوستان خود را نیز همراه خود بیاورند. مشتریان می توانند با نشان دادن این کوپن تخفیف به شما از هدیه یا تخفیف ویژه بهرمند شوند.

ارسال پیامک تخفیف مدت دار

با استفاده از پنل پیامک رستوران می توانید مشتریان بیشتری را در ساعات خلوت به رستوران خود بکشانید. شما می توانید تخفیف هایی را در ساعات مختلف روز به مشتریان ارائه کنید تا دوباره کسب و کارتان به جریان بیافتد. بهتر است که این گونه پیامک ها را با ساعات خلوت خود هماهنگ کنید تا در طول روز به طور مداوم مشتری داشته باشید. شما با ارسال اس ام اس تبلیغاتی می توانید یکی از فعالین بازار کسب و کار باشید پس آن را امتحان کنید.

رزرو میز رستوران با اس ام اس و پنل پیامک برای رستوران

با چک کردن مداوم پنل اس ام اس برای رستوران خود، این امکان را به مشتریان خود بدهید که بتوانند یک روز زودتر در رستوران شما میز رزرو کنند .آیا میدانید ارسال BTS چیست ؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

ارسال پیامک در هنگام دریافت سفارش

پس از اینکه سفارش تلفنی مشتری دریافت گردید، یا به طور اتوماتیک یعنی با استفاده از اتصال نرم افزار رستوران خود به پیامک، یا از طریق ارسال به صورت دستی، مشتری را از این موضوع مطلع سازید، حتی می توانید در هنگام ثبت سفارش یک پیامک و پس از ارسال سفارش یک پیامک دیگر به شخص ارسال کنید، تا از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردد .

ماژول پاسخ خودکار پیامک

در حال حاضر بسیاری از رستوران‌ ها به صورت آنلاین رزرو ها را انجام می‌دهند و به این ترتیب مشتریان راحت‌ تر و به انتخاب خود می‌توانند یک میز را انتخاب نمایند. اما چرا یک مرحله فراتر نرویم و به آنها اجازه ندهیم درخواست رزرو خود را پیامک کنند؟ چه چیزی راحت‌تر از ارسال یک اس‌ام‌اس سریع است. شما حتی می‌توانید یک پاسخ خودکار را تنظیم کنید که بلافاصله جواب مشتری را بدهد.برای دانستن ارسال پیامک تبلیغاتی از فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ارسال پیامک پاسخ زماندار

اگر که تنها فرصت شما برای انجام بازاریابی بعد از خدمات طاقت‌فرسای شبانه است، نگران نباشید. با استفاده از ماژول پاسخ زماندار شما حتی می‌توانید سامانه را طوری تنظیم کنید که پیامک‌ها در زمان مشخصی به صورت خودکار ارسال شوند.

ارسال پیامک رویدادها و پنل پیامک برای رستوران

آیا شعبه جدیدی را راه اندازی کرده اید؟ آیا غذاهای مخصوصی را به منوی خود اضافه کرده اید؟ آیا می خواهید به مناسبت خاصی مراسم ویژه ای را در رستوران خود برگزار کنید؟ با ارسال یک پیامک می توانید مشتریانتان را از اخبار و رویدادهای رستوران خود با خبر سازید. مطمئن باشید که پیامک بهترین و مناسب ترین ابزار برای اطلاع رسانی به مشتریان خواهد بود.

ارسال پیامک تبریک تولد

با پنل اس ام اس رستوران شما می توانید با دادن این پیشنهاد ویژه به مشتریانتان که ما در روز تولد شما تخفیف ویژه ای به شما خواهیم داد، از مشتریانتان شماره موبایلشان را بگیرید و یا به صورت اتوماتیک با ثبت تاریخ تولد در دفترچه تلفن و فعال کردن ماژول ارسال مناسبتی به ایشان تولدشان را تبریک بگویید یا به صورت دستی در روز تولد اشخاص این مورد را به اطلاع آنها برسانید و با دادن تخفیف در این روز، این مشتری را ترقیب نمایید تا در روز تولد مهمانان خود را به رستوران شما دعوت نمایند.

مسابقه پیامکی

مطمئن باشید که همه مشتریان شما دوست دارند که در یک مسابقه شرکت کنند و جایزه ی ویژه ای را برنده شوند. با برگزاری یک مسابقه پیامکی می توانید مشتریان بیشتری را به رستوران خود بکشانید و فهرست مشترکان خود را افزایش دهید.با انتقال پیامک دریافتی به URL پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

ارسال پیامک نظر سنجی و پنل پیامک برای رستوران

با برگزاری یک نظر سنجی پیامکی مشتریان را با کسب و کار خود درگیر کنید. یکی از مزایای برگزاری نظرسنجی پیامکی استفاده از نظرات و پیشنهادات مشتریان جهت بهبود وضعیت رستوران می باشد. شما می توانید با استفاده از نظرات مشتریانتان آمار دقیقی را از وضعیت رستوران خود به دست آورید.برای مطالعه مطلب CRM چیست ؟ روی آن کلیک کنید.

به مشتریان دائمی خود پاداش دهید

سعی کنید بعد از ترک مشتری به او یک پیامک داده و از انتخاب او تشکر نمائید. این توجه و تشکر باعث می‌شود مشتری احساس اهمیت داشتن کرده و دوباره به رستوران شما قدم بگذارد. این نه تنها رزورهای شما را افزایش می‌دهد، بلکه مشتریان شما را نیز راضی‌تر خواهد کرد. در نتیجه نقدها و نظرات مثبتی از شما بین افراد پخش خواهد شد.

ماژول دفترچه تلفن و پنل پیامک برای رستوران

با پنل اس ام اس در رستوران شما می توانید شماره ی کارکنان و مشتریان خود را در گروه های مجزا وارد نموده و به راحتی اقدام به ارسال پیامک نمایید. با استفاده از این گزینه می توانید به کلیه مشتریان و یا همکاران خود اس ام اس های اطلاع رسانی را همراه با نام و یا اطلاعات ذخیره شده در دفترچه تلفن و یا فایل اکسل ارسال نمایید.یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

ارسال پیامک به مشاغل هدف

یکی از خدماتی که پنل اس ام اس تابان اس ام اس برای بازاریابی پیامکی ارائه میدهد، ارسال پیامک به بانک مشاغل میباشد. شما با استفاده از ارسال پیامک به مشاغل مورد هدف با کسب و کار خود پیامک ارسال کنید. استفاده از این روش باعث صرفه جویی در زمان و هزینه میشود زیرا تبلیغات تان را برای کسانی میفرستید که مطمئن هستید با نوع کسب و کار شما مرتبط هستند و پیامک شما خوانده میشود.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان رستوران

با استفاده از دستگاه کی پد پیامک و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مخاطبان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیامکی می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

 • ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها
 • اختصاص خط خدماتی بدون سفته
 • ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
 • سرویس اعتبار سنجی OTP
  و در آخر … چنانچه شما مدیریت رستوران یا کافی شاپی را برعهده دارید و قصد دارید گامی نو برای رونق کسب و کارتان بردارید، پیشنهاد میکنیم از سامانه پیامکی تابان اس ام اس برای فعالیت خودتان استفاده کنید و بازخورد مثبت آن را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت نمایید.

یک سامانه تحت اینترنت برای ارسال ، دریافت و مدیریت SMS هست. با سامانه ارسال و دریافت پیامک شما می‌توانید :

 1. ارسال SMS انبوه به‌ صورت انفرادی و گروهی
 2. ارسال خودکار پیامک یادآوری پرداخت اقساط 
 3. ارسال SMSهای تبلیغاتی
 4. ارسال SMS با شماره اختصاصی شما
 5. ارسال پیامک تبلیغاتی کد تخفیف
 6. امکان ارسال‌ SMS های طولانی (Long SMS)
 7. سرعت بسیار بالا در ارسال و دریافت SMS ( سرعت بین 10٫000 پیامک در دقیقه هست)
 8. دریافت پیام‌های کوتاه در وب‌سایت شما
 9. پیامک تایید صحت سلامت کالا
 10. عدم نیاز به سخت‌ افزار جانبی و gsm modem
 11. عدم نیاز به نصب نرم‌افزار بر روی سیستم شما
 12. پاسخگویی خودکار و هوشمند به پیام‌های دریافتی
 13. ساخت مسابقه پیامکی
 14. ارسال پیام‌های دریافتی به همراه مدیر سایت و یا سایر نرم‌افزارهای شرکت/سازمان شما
 15. امکان مدیریت نرم‌افزار از طریق موبایل مدیران سیستم بدون نیاز به اینترنت
 16. این سامانه هم‌اکنون مورداستفاده بیش از 1000 سازمان و شرکت هست.
 17. ارسال پیامک تبلیغاتی نظرسنجی
 18. مناسب برای شرکت‌ها ، سازمان‌ها ، موسسه‌های تبلیغاتی ، موسسه‌های گردشگری ، مدیران سایت‌ها و فروشگاه‌ها ، مدارس ، هتل داران ، آموزشگاه‌ها ،رستوران‌داران ، مغازه‌داران و …

برخی از امکانات ارسال پیامک تبلیغاتی به رستوران :

 • ارسال ساده، ارسال گروهی، ارسال هوشمند SMS به کلیه اپراتورها (همراه اول،ایرانسل،تالیا)
 • ارسال SMSهای تبلیغاتی بر اساس پیش‌شماره
 • ارسال پیامک نوبت دهی
 • ارسال SMSهای تبلیغاتی از روی نقشه – جدید
 • ارسال SMSهای تبلیغاتی بر اساس شهر و استان موردنظر شما – جدید
 • دریافت آنلاین و آفلاین SMS مخاطبین در وب‌سایت شما
 • گزارشات ارسال پیام
 • اتصال به سوئیچ اینترنتی شبکه تلفن همراه کشور
 • دارای شماره 8 رقمی رند اشتراکی جهت ارسال پیامک 30002223
 • قابلیت زمان‌بندی SMSهای ارسالی
 • پاسخگویی خودکار به SMSهای دریافتی
 • ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
 • قابلیت ارسال SMSهای دریافتی به موبایل مدیر سیستم
 • امکان مدیریت نرم‌افزار از طریق موبایل مدیران سیستم

ویژگی های پنل پیامک برای رستوران

 • قابلیت Export و Import اطلاعات از طریق فایل Execl
 • ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت همراه اول
 • امکان استفاده از چند شماره اختصاصی SMS برای ارسال و دریافت
 • گزارش‌ها کامل از وضعیت دقیق سیستم و SMSهای ارسالی و دریافتی
 • امکان گروه‌بندی مخاطبین و ایجاد دفترچه تلفن
 • برگزاری مسابقات و آزمون‌ها از طریق پیام کوتاه
 • ارسال SMS از طریق مخابرات
 • سیستم پشتیبانی مشتریان و صندوق انتقادات و پیشنهاد‌ها
 • نظرسنجی و آمارگیری
 • سیستم پاسخگویی هوشمند و منشی آنلاین از طریق سامانه پیام کوتاه
 • سیستم مناسبت‌ها و رخدادها
 • ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای
 • سیستم ارائه خدمات ویژه از طریق sms به‌صورت رایگان و پولی

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف rest استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس رستوران

با کد تخفیف rest از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

 1. با پنل های شما امکان ارسال پیام منطقه ای وجود داره؟

  1. با سلام و احترام
   با پنل های تابان اس ام اس امکان ارسال پیام منطقه ای هم وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...