پنل پیامک روانشناسی و مشاور

پنل پیامک برای روانشناسی و مشاوره

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای روانشناسی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به روانشناسی صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به لیست سیاه (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به روانشناسی به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Psychologist استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل پیامک روانشناسان

راهکار های ارتباطی میان بیماران و روانشناسان و همچنین استفاده از پنل اس ام اس برای روانشناسان و پنل پیامک برای مشاوران و روانشناسان در نخستين نگاه سبب ایجاد رابطه صمیمانه تر و در نتیجه همکاری بسیار بالاتر بیماران و روانشناسان می گردد . و در نتیجه باعث آزاد شدن وقت روانشناسان عزیز که به حق وقت آنان با اعداد و ارقام قابل ارزش گذاری نیست می گردد .

امروزه پیامک دیگر تنها ابزاری برای ارسال و دریافت پیغام های متنی میان کابران تلفن همراه محسوب نمی شود و موارد استفاده بسیار متنوعی برای آن تعریف شده است.

لازم به ذکر است که پیامک یکی از راه های بسیار موثر ارتباط مشاوران با بیماران خود می باشد که با نیم نگاهی به نمونه پیامک ها در این زمینه ، گستردگی کاربردهای پیامک در عرصه پزشکی به خوبی آشکار می گردد . در مقاله های قبلی در رابطه با پنل اس ام اس پزشکان و پنل پیامک برای داروخانه صحبت کردیم در این مقاله میخواهیم درباره پنل پیامک برای روانشناسان صحبت کنیم همراه ما باشید.آیا میدانید خط خدماتی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

ثبت نام پنل اس ام اس روانشناسان

با پنل اس ام اس مشاوران و روانشناسان میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با ثبت نام پنل اس ام اس روانشناسان ؛ میتوانید برای بیماران و مراجعین خود پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • یکی از ویژگی های مهم پنل ارسال سریع پیامک  است که در زمان شما صرفه جویی کند با این روش شما می توانید تبلیغات خود را به آسانی انجام دهید.
 • با ثبت نام پپنل پیامک برای روانشناسی ؛ میتوانید به بیماران در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامک روانشناسان ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • شما با ارسال مشاغل کل کشور به تفکیک استان ها می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.
 • با خرید پنل پیامک برای مشاوران و روانشناسان ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید سامانه پیامک روانشناسان ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • در پنل پیامک تابان اس ام اس انتقال پیامک های دریافتی به موبایل و ایمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.
 • با خرید پنل پیامک برای روانشناسی ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های مشاغل دسرتسی داشته باشید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس برای مشاوران و روانشناسان ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیامک  می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید
 • با ثبت نام پنل اس ام اس مشاوران و روانشناسان ؛ میتوانید اطلاع رسانی و تبلیغات پیامکی را آغاز کنید.

ارسال پیامک به بلک لیست

تابان اس ام اس قادر است ، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهد؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس کد اعتبار سنجی OTP است برای اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ویژگی های پنل اس ام اس

کاربرد ها و مزایای پنل اس ام اس برای مشاوران و روانشناسان :

اگر به دنبال افزایش کارآیی خدمات خود در حوزه روانشناسی و مشاوره خانواده و جذب مراجعین به مرکز مشاوره یا مطب روانشناسی خود میباشید. پنل پیامک تابان اس ام اس بهترین راه برای شماست ، پنل پیامک روانشناسان ضمن حفظ حریم خصوصی افراد موجب تسهیل ارتباط میگردد. با بهره گیری از این پنل و ارتباط با روانشناسان و مشاوران میتوانید به بیماران و مراجعین خدمات بهتری ارائه کنید و موجب رضایتمندی مراجعین و بیماران از کادر مشاوره و همچنین کارایی بهتر روانشناسان و مشاوران شوید .آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل ارسال تماس صوتی می باشد.

نوبت دهی به بیمار و پنل پیامک برای روانشناسی

اتلاف وقت و هزینه فراوان از جمله معایب نوبت دهی تلفنی است. نوبت دهی تلفنی گاه مستلزم صرف زمان فراوانی برای بیماران است که این امر علاوه بر کلافگی ,خستگی و مضر بودن برای بیمار باعث تحمیل هزینه بر افراد می شود. در مقابل ما با ارائه سامانه پیامکی این امکان را فراهم می آوریم تا افراد با ماژول نوبت دهی پیامکی به سهولت و با صرف کمترین زمان و هزینه بتوانند نوبت بگیرند. همچنین می توان ساعاتی قبل از زمان حضور بیماران , زمان نوبت را به آنان یادآوری کرد. که این امر موجب تسهیل در کار مشاوران و روانشناسان میشود.آیا میدانید ارسال BTS چیست ؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

هماهنگی میان کارکنان و پنل پیامک برای روانشناسی

یکی از مهم ترین چالش ها در مراکز مشاوره درمانی ارتباط افراد با یکدیگر به منظور کمک رسانی به افراد به ویژه در موارد فوریتی است. با استفاده از پنل اس ام اس روانشناسان علاوه بر هماهنگی می توان تاریخ برگزاری جلسات , ساعت های کاری, تغییر ساعات کاری و… را به روانشناسان ارسال کرد و نظم و هماهنگی بین کارمندان ایجاد کرد.شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

تعامل با روانشناسان و مشاورین

داشتن یک سامانه پیامکی خوب باعث می شود تا بیماران و مراجعین از احترام و اهمیتی که شما برایشان قائل هستید آگاه شده و همین امر به طور ناخودآگاه کارائی و خدمات بهتر کادر مشاور درمانی شما را در بلند مدت افزایش خواهد داد . هم چنین با پیشرفت فناوری استفاده از کاغذ کمتر شده و افراد به سمت ارتباط الکترونیک جذب می شوند. شما میتوانید یک سامانه پیامکی جهت انتقادات و پیشنهادات بیماران ایجاد کنید و خدمات مرکز مشاوره درمانی خود را بهینه تر کنید.برای دانستن نحوه ارسال پیامک از طریق فایل متنی  با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ماژول نظرسنجی و ارزیابی مرکز مشاوره

با استفاده از سامانه تابان اس ام اس تمام خدمات مرکز مشاوره در نظر سنجی قرار داده میشود و بیماران و مراجعه کنندگان می توانند انتقادات و پیشنهادات خود را با شما در میان بگذارند. این ماژول این امکان را به کاربر می دهد تا از طریق ارسال پیامک با بیماران خود در ارتباط باشد و درباره نحوه کار کادر روانشناسی نظرسنجی انجام دهد.

ماژول تبریک خودکار تولد و پنل پیامک برای روانشناسی

پنل اس ام اس روانشناسان فقط برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی به بیماران نیست، شما می‌توانید از قابلیت ارسال پیامک خودکار برای ارسال خودکار پیامک های تبریک تولد بیماران یا تبریک تولد کادر درمانی در مرکز مشاوره استفاده نمایید تا در روز تولد بیماران و پرسنل به صورت خودکار پیامک تبریک تولد ارسال شود.با انتقال پیامک های دریافتی به URL پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

ماژول تبریک و تسلیت مناسبت ها

شما میتوانید در ایام خاص مانند روز روانشناس ، عید نوروز یا روز تولد و … را به روانشناسان و پرسنل تبریک بگویید ، سامانه پیامک روانشناسان به شما کمک می‌کند که بتوانید از طریق نرم‌ افزار پیامک ، پیامک‌های انبوه را به‌ صورت سریع ارسال نمایید.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیامک  می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید

ماژول دفترچه تلفن و پنل پیامک برای روانشناسی

این روزها تمامی مراکز مشاوره برای اطلاع‌رسانی برای مراجعین از یک سامانه پیامک استفاده می‌کنند، با تهیه پنل اس ام اس برای روانشناسان می‌توانید در سامانه پیامک در بخش دفترچه تلفن سامانه پیامک شماره موبایل بیماران را ذخیره نمایید و سالانه این لیست شماره موبایل مراجعین را آپدیت نمایید تا بتوانید پیامک‌های مراکز مشاوره را دقیقاً به بیماران و مراجعین موردنظر ارسال نمایید.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

پیام تبریک روز جهانی روانشناس و مشاور

نه اردیبهشت روز جهانی روانشناس است و در سراسر جهان مراسم هایی در راستای معرفی هر چه بهتر این شاخه از علم برگزار می شود. روانشناسی با دانش‌های فلسفه، جامعه شناسی، عصب شناسی و به طور کلی دانش‌هایی که مربوط به علوم انسانی هستند هم مرز است. تاریخ روانشناسی به عنوان دانش مطالعه رفتار و ذهن انسان به یونان باستان باز می‌گردد. با پنل پیامک روز جهانی روانشناسی را به روانشناسان عزیز و زحمت کش تبریک بگویید و پیامک تبریک روز پزشک ارسال کنید.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

تعدادی پیامک برای استفاده در پنل پیامک مناسب برای تبریک روز روانشناسی:

 • امروز روز اندیشه در رفتار آدمی است، روز چرایی رفتار آدمی است، روز روانشناس مبارک.
 • روز اندیشیدن به ذهن روز تفکر در روان روز جهانی روانشناس مبارک باد.
 • امروز روز نگاهی عمیق به بازی های کودکانه است.
 • روز تلاش برای به آرامش رساندن دو قلب شکسته است.
 • امروز روز اتاقی ساکت و ساده با کاناپه ای است که هزاران نفر رنج هایی سخت زندگیشان را بر آن اشک ریخته اند.
 • اتاقی که امن و خلوت گاه فردی مهربان و پذیرنده است، کسی که فارغ از خود، به آرامش انسان می اندیشد.
 • امروز روز به چالش کشیدن رفتارهای گم و آسیب زننده به حیات انسان است.
 • روز تفکر در ماهیت و چیستی تفکر انسان است.
 • امروز روز غمگین شدن ما از بابت دیدن آینده کودکی دست فروش است.
 • روز نگاه رنج آور به بیماری اعتیاد است.
 • روز نگاهی تعمقی به رفتار رانندگی شهروندان است.
 • از کجا بنویسم دنیای یک روانشناس دنیایی عمیقی است که فقط باید روانشناس باشی تا آن را بفهمی، روز جهانی روانشناس مبارک باد.
 • دوستی کلام زیبایی است که هرکس درکش کرد، ترکش نکرد روز روانشناس مبارک.
 • عقل و هوش خود را با خوشی و نشاط دمساز کن تا هزاران رنج و ناراحتی از میان برود و عمرت طولانی گردد روز روانشناس مبارک.
 • اگر یک نفرمی تونه کاری رو انجام بده، تو هم می تونی انجام بدی اگر هیچ کس نمی تونه انجام بده تو باید انجام بدی روز روانشناس مبارک.
 • روز سوال پرسیدن بابت چرایی رفتار خشن انسان است.
 • تکنیک های پیامکی استفاده از پنل اس ام اس روانشناسان :
 • هنگام پذیرش بیمار برای 4 ماه آینده شماره موبایل بیمار را نیز از وی دریافت نمایید .
 • چند روز قبل از نوبت با ارسال پیامی به بیمار، تاریخ و ساعت حضور وی را یادآور شوید.
 • در صورت عدم حضور پزشک روانشناس در مطب با ارسال یک پیامک به تمام بیماران نوبت آنها را به آینده موکول کنید .
 • می توانید برای بیمار خود در زمان های مشخص جملات روحیه بخش با پنل اس ام اس ارسال کنید.
 • وقتی بیمار از مطب خارج می شود ، برای او با یک اس ام اس ساده آرزوی سلامتی کنید و از او تشکر کنید.
 • امکان ارسال اطلاعات مشاوره و یا دارویی به صورت اتوماتیک در تمام ساعات شبانه روز.
 • دستورات لازم برای مصرف دارو توسط بیمار و توصیه های لازم برای روزهای بعد از مراجعه.
 • امکان برگزاری مسابقات بین پرسنل برای تغییر و بهبود در وضعیت عملکرد آنها .
 • کاربردهای پنل اس ام اس در مراکز درمانی مشاوره برای ارتباط با پرسنل و مشاوران :
 • پنل ارسال پیامک برای پرسنل و مشاوران به مناسبت ایام ملی و مذهبی.
 • ارسال پیام در مورد اعمال تغییرات احتمالی در شیفت بندی پرسنل و مشاوران .
 • پنل ارسال پیامک بصورت روزانه یا هفتگی در قالب پیامهای فرهنگی و….
 • ارسال خبرنامه به واحد پرسنل مرکز مشاوره و روانپزشکی .
 • کنترل کلیه مسائل مالی شامل درآمد ، هزینه ها ، حقوق و دستمزد و بیمه مشاوران .
 • قابلیت دسترسی به بانک اطلاعاتی ویژه روانشناسان و مشاوران .
 • امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن پرسنل و بیماران و روانپزشکان در سامانه با دستگاه دایرکت

به طور کلی میتوان مزایای پنل پیامک برای روانشناسی و مشاوره را بدین شرح خلاصه کرد:

 1. یادآوری زمان رجوع بیمار
 2. افزایش ارتباط
 3. کاهش صفوف انتظار
 4. ایجاد کمپین های پیامکی در مورد موضوعات درمانی
 5. کاهش هزینه ها
 6. صرفه جویی در وقت

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

حرف آخر

شاید بتوان گفت بازاریابی پیامکی مهم‌ترین روش بازاریابی و تبلیغات برای مراکز روانپزشکی و مشاور درمانی است. زیرا امروزه شاید آدم‌ها در موقعیت‌هایی به اینترنت دسترسی نداشته باشند، اما همه به موبایل دسترسی دارند. شاید ایمیل‌های خود را نخوانند و اینستاگرامشان را چک نکنند، اما امکان ندارد که در طی روز چندین بار به موبایلشان نگاه نکنند. پس بازاریابی پیامکی و استفاده از پنل اس ام اس برای روانشناسان را جدی بگیرید!شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Psychologist استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس روانشناسان

با کد تخفیف Psychologist از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس برای روانشناسان تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

اس ام اس تبریک روز روان‌شناس

ارسال مشاغل کل کشور

پنل پیامک داروخانه و داروسازی

پیامک انبوه برای بیمارستان و درمانگاه

پنل پیامک خوار و بار فروشی

پنل پیامک شالیکوبی

پنل اس ام اس لوله کش

پنل پیامک اداره گاز

سامانه پیامک اداره برق

پنل پیامک شرکت آب و فاضلاب

کنترل وسایل برقی با ارسال پیامک

پنل پیامک فروشگاه لوازم خانگی

پنل پیامک برای مشاوران املاک

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

 1. میخوام برای مزون لباس تبلیغات کنم.کدوم پنل مناسبه؟

  1. با سلام و احترام
   به دلیل اینکه میخواهید ارسال زیادی داشته باشید بهتر است پنل شرکتی یا تجاری تهیه کنید که تعرفه آنها نسبت به بقیه پنل ها کم تر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...