پنل پیامک آتلیه عکاسی

پنل پیامک برای آتلیه عکاسی

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای آتلیه عکاسی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به آتلیه عکاسی صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به آتلیه عکاسی به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف atelier استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل پیامک آتلیه و عکاسی ها

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس یا پنل پیامک برای آتلیه ها و عکاسی ها صحبت کنیم همراه ما باشید.

استفاده از سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس برای آتلیه ها لزوما جهت جذب مشتری نیست بلکه حفظ مشتری یک نیاز اساسی تر میباشد که مسلما با ارسال پیام کوتاه و نقش بستن در ذهن مشتری میسر خواهد بود به طوریکه باعث میشود مشتری از خدمات شما احساس رضایت داشته و برای دیگر سفارشات خود نیز به آتلیه شما جذب شود .برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

ثبت نام پنل اس ام اس آتلیه ها و عکاسی ها

با پنل اس ام اس آتلیه ها و عکاسی ها میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با ثبت نام پنل اس ام اس آتلیه و عکاسی ها ؛ میتوانید برای مشاغل هدف خود پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • شما با وب سرویس ارسال سریع پیامک می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و از خدمات متمایز پنل پیامک استفاده کنید.
 • با خرید پنل پیامک آتلیه ها و عکاسی ها ؛ میتوانید به مخاطبان خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامکی آتلیه و عکاسی ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • شما با ارسال اس ام اس تبلیغاتی می توانید یکی از فعالین بازار کسب و کار باشید پس آن را امتحان کنید.
 • با خرید سامانه پیامک آتلیه ها و عکاسی ها؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس آتلیه ها و عکاسی ها؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • شما با ارسال پیامک به بانک مشاغل می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.
 • با خرید سامانه پیامکی عکاسی ها ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
 • با خرید سامانه پیام کوتاه برای آتلیه ها و عکاسی ها ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • در پنل پیامک تابان اس ام اس ارسال پیامک با جیمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.
 • با خرید سامانه پیامک برای آتلیه ها ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید.
 • با خرید پنل پیامک برای آتلیه ها و عکاسی ها ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را اغاز کنید.
 • این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل صوتی می باشد.

ویژگی های پنل پیامک برای آتلیه عکاسی

کاربرد پنل پیامک در آتلیه ها و عکاسی ها

 • ارسال پیامک اتوماتیک به شماره مشتریان برای یادآوری قرار جلسه یا تاریخ های مهم
 • ارسال تشکر از تماس به نام اشخاص بعد تماس یا مراجعه
 • معرفی لیست قیمت ها
 • ارسال پیامک به نام برای تبریک اعیاد و مراسم به مشتریان در کمتر از یک دقیقه
 • کاهش هزینه های تماس با مشتریان
 • اعلام تراکنش های انجام شده از طریق پیامک
 • معرفی نمایندگی های جدید به مشتریان
 • افزایش ارتباط موثر و ارزان با مشتریان
 • ارائه کوپن تخفیف به افراد حوزه منطقه خود
 • امکان نوبت دهی پیامکی به مشتریان آتلیه
 • تخفیفات مدت دار آتلیه عکاسی
 • یادآوری زمان ملاقات جهت عکاسی
 • قراردادن امکان پیگیری سفارش به مشتریان از طریق ارسال اس ام اس به شماره شما
 • درست کردن کلوپ پیامکی مشتریان و برگزاری قرعه کشی های ماهانه
 • اطلاع رسانی به مشتریان جهت آماده شدن کار
 • اطلاع رسانی سریع به مشتریان و یا کارمندان با ارسال پیامک
 • استفاده از سامانه پیامکی جهت نظر سنجی و امکان انتقاد و پیشنهاد توسط مشتریان
 • امکان معرفی خدمات آتلیه خود به شماره های حوزه فعالیت خود

چرا استفاده از پنل اس ام اس برای آتلیه های عکاسی بهترین راه تبلیغ و بازاریابی است ؟

پنل های ارسال اس ام اس کاربرد های فراوانی دارند. شما در هر شغل و حرفه ای که مشغول به کسب و کار باشید به نحوی استفاده از پنل پیامک را جز ملزومات کسب و کارتان جهت ارتقا خدمات، افزایش مشتری و فروش بیشتر خواهید یافت. عکاسان و صاحبین آتلیه های عکاسی در هر سبکی میتوانند با استفاده از پنل پیامک و امکانات آن روز به روز بر تعداد مشتریان خود بیفزایند. بازاریابی پیامکی یک روش سریع و مطمئن جهت برقراری ارتباط با مشتریان در زمینه های تعیین قرار ملاقات،‌ ارائه تخفیفات، اطلاع رسانی از متدهای جدید عکاسی و… می باشد.آیا میدانید ارسال BTS چیست ؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

تبلیغات آتلیه عکاسی و پنل پیامک برای آتلیه عکاسی

از آنجایی که بالای 90٪ پیامک های ارسالی در 3 دقیقه ابتدایی خوانده میشوند، میتوان از این ویژگی منحصربفرد پیامک برای تبلیغات آتلیه استفاده کرد. در ابتدا با ارسال پیامک های تبلیغاتی آتلیه خود را به مشتریان معرفی کنید، خواهید دید که ظرف مدت کوتاهی مشتریان شما بیشتر خواهند شد. همچنین میتوانید با پیامک هایی که حاویه اطلاعات ، امکانات و یا خدمات آتلیه عکاسی شما می باشد گستره تبلیغاتی خود را بیشتر کنید.برای دانستن ارسال پیامک تبلیغاتی از فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

مشتری مداری

یکی از مهم ترین شیوه های مشتری مداری حفظ مشتری است و یکی از بهترین راهکار های مشتری مداری نیز به یادداشتن مشتری در ایام و زمان و یا مناسبت های مختلف است که این کار را با ارسال پیامک های مختلف میتوان به عمل رساند این روش علاوه این که از ارزان ترین و راحت ترین روش های مشتری مداری و جذب او می باشد بلکه برای خود مدیر آتلیه نیز باعث صرفه جویی در زمان می شود.برای دانستن نحوه انتقال پیامک دریافتی به URL با ما تماس بگیرد تا بتوانید پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید.

ارسال پیامک به مشاغل هدف

یکی از خدماتی که پنل اس ام اس تابان اس ام اس برای بازاریابی پیامکی ارائه میدهد، ارسال پیامک به بانک مشاغل و اصناف میباشد. شما با استفاده از این سرویس میتوانید برای مشاغل مورد هدف با کسب و کار خود پیامک ارسال کنید. استفاده از این روش باعث صرفه جویی در زمان و هزینه میشود زیرا تبلیغات تان را برای کسانی میفرستید که مطمئن هستید با نوع کسب و کار شما مرتبط هستند و پیامک شما خوانده میشود.

بانک شماره موبایل صاحبان و مشاغل

امور ساختمانی / ابزار فروشی ها / پزشکان / پرستاران / اتلیه ها و عکاسی ها / رستوران ها / اتحادیه ها / مشاوران املاک / دانشجویان برخی دانشگاه ها / بیمه ها / نمایندگی ها / امور تبلیغاتی / برگزاری مجالس / انجمن ها / پوشاک / موبایل / مراکز آموزشی / آموزشگاه های زبان و سایر / صنایع / خدمات مسافرتی / هیئت ها / رانندگان / حمل و نقل …. و صدها مشاغل دیگر.

یادآوری زمان ملاقات جهت عکاسی

می توانید با یادآوری قرار ملاقات به مشتریان خود، از این موضوع که آنها برای عکاسی در وقت تعیین شده حضور پیدا میکنند مطمئن شوید. میتوانید با استفاده از ارسال پیامک زماندار این قرار ملاقات ها را زمانبندی کرده و برای مشتریان ارسال کنید و یا اینکه میتوانید با اختصاص دادن شماره اختصاصی و کلمات کلیدی از مشتریان بخواهید گزینه مناسب را ارسال کنند.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیامکی می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

تخفیفات مدت دار و پنل پیامک برای آتلیه عکاسی

میتوانید باتوجه به ساعات شلوغی و خلوتی آتلیه خود، تخفیفاتی را برای ساعات خلوت و بدون مشتری در نظر بگیرید.با این روش میتوانید تمام روز مشتری داشته باشید.

برگزاری نظر سنجی و پنل پیامک برای آتلیه عکاسی

با استفاده از سامانه پیام کوتاه میتوانید در مورد نحوه خدمات و نوع عکاسی خود یک نظرسنجی برگزار کنید و از مشتریان بخواهید در این نظر سنجی شرکت کنند.با نظرسنجی پیامکی می توانید از خدماتی که در کسب و کارتان ارائه می دهید متوجه شوید که چقدر مورد رضایت مشتریان شما بوده است.

اطلاع رسانی درباره اخبار و رویدادهای عکاسی

به طور مثال امکانات و ابزار به روز و جدیدی را برای آتلیه تهیه کرده اید و یا یک سبک جدید به عکاسی تان اظافه کرده اید و میخواهید مشتریان هر چه زودتر از این اخبار مطلع شوند، با ارسال پیامک انبوه برای مشتریان آتلیه عکاسی این اخبار را به اطلاع شان برسانید.آیا از ماژول پیامک نظیر به نظیر تابحال استفاده کرده اید؟

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از دستگاه sms pad و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مخاطبان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه، به آنها دسترسی داشته باشید .یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

کلام آخر…

اگر از این که آتلیه شما در اکثریت زمان ها و در طول روز خلوت است و اگر به دنبال راهی کارآمد برای افزایش مشتری و توسعه کسب و کار و درآمد خود میباشد، سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس بهترین و کارآمدترین پنل پیامکی با تمام امکانات درخواستی شما میباشد. پنل اس ام اس تابان اس ام اس با ارائه خدمات متمایز و با استفاده از کادری متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به شما در تمام زمینه های تبلیغاتی و استفاده از پنل پیامکی خواهد بود.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف atelier استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس آتلیه ها و عکاسی ها

با کد تخفیف atelier  از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس برای آتلیه ها و عکاسی ها تهیه نمایید. خرید پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

اس ام اس تبریک روز جهانی عکاس

پنل اس ام اس برای شرکت ها

ارسال مشاغل کل کشور

پنل اس ام اس لوله کش

پنل پیامک اداره گاز

سامانه پیامک اداره برق

پنل پیامک شرکت آب و فاضلاب

کنترل وسایل برقی با ارسال پیامک

پنل پیامک فروشگاه لوازم خانگی

پنل پیامک برای شرکت ها

پیامک روز عکاس

پیامک انبوه تبلیغاتی

پنل پیامک دانشگاه

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با سلام و احترام
   امکان ارسال بر اساس مشاغل در پنل شرکتی و تجاری وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...