پنل پیامک داروخانه و داروسازی

پنل پیامک برای داروخانه و داروسازی

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای داروخانه و داروسازی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به داروخانه و داروسازی صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به داروخانه و داروسازی به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف pharmacy استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل پیامک داروخانه

در این مقاله در مورد کاربرد پنل پیامک برای داروخانه ها و اینکه پنل اس ام اس چه مزایایی می تواند برای اداره داروخانه داشته باشد بحث خواهیم کرد.

با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات روش های بازاریابی و تبلیغات سنتی مانند گذشته پاسخگو نیست و بازخورد مناسبی نخواهد داشت. در نتیجه نیاز است که کسب و کارها روش های تبلیغات و بازاریابی خود را همسو با تکنولوژی پیش ببرند. یکی از روش های تبلیغات نوین بازاریابی پیامکی با استفاده از پنل اس ام اس است. داروخانه ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با تهیه یک سامانه پیام کوتاه ویژه داروخانه می توانند علاوه بر تبلیغات و بازاریابی برای داروخانه خود ارتباط موثرتری با مشتریان خود برقرار کنند.آیا میدانید که چگونه OTP  را فعال کنیم؟ ما در سایت تابان اس ام اس به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم با ما در ارتباط باشید.

ثبت نام پنل اس ام اس داروخانه ها

با پنل اس ام اس داروخانه میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با ثبت نام پنل اس ام اس داروخانه ؛ میتوانید برای بیماران مختلف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • شما با ارسال سریع و فوری پیامک انبوه تبلیغاتی  می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید و اطلاعات لازم کسب و کارتان را در اختیار آنها قرار دهید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس برای داروسازان ؛ میتوانید به مشتریان در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامک داروخانه ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • در پنل پیامک تابان اس ام اس ارسال خودکار اس ام اس دریافتی به ایمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.
 • با خرید پنل پیامک برای داروسازان ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید سامانه پیامک داروخانه ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • با دانستن در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.
 • با خرید سامانه پیامک برای داروخانه ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های اصناف مرتبط دسرتسی داشته باشید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس برای داروخانه ها و مراکز دارویی ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس داروخانه ها و مراکز دارویی ؛ میتوانید تبلیغات و اطلاع رسانی پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.

ارسال پیامک بلک لیست

تابان اس ام اس قادر است ، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهد؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

کاربرد های پنل پیامک در داروخانه ها :

 1. ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات
 2. ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند ویژه داروخانه ها
 3. ارسال پیامک بر اساس کدپستی در محدوده داروخانه
 4. ارسال پیامک به بانک شماره موبایل پزشکان و داروسازان
 5. ارسال پیامک به سایر داروخانه
 6. ارسال پیامک به اصناف مرتبط با داروخانه
 7. ارتباط دوطرفه با مشتری های دائمی
 8. صرفه جویی در زمان و هزینه ها
 9. افزایش تعداد مشتریان و وفاداری مشتریان
 10. بالا رفتن آمار بازدید از وب سایت شما
 11. یادآوری زمان تحویل گرفتن دارو از داروخانه
 12. ارسال پیامک قیمت دارو به مشتریان ثابت
 13. ارسال پیامک کوپن تخفیف برای مشتریان
 14. ارسال پیامک نظرسنجی برای مشتریان
 15. ارسال پیامک به مشتریان از جزئیات کار خود
 16. ارسال پیامک اخبار و تغییرات در داروخانه به مشتریان

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی هدفمند

وقتی حرف از پنل اس ام اس و سامانه پیامک به میان می آید همه به یاد ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات می افتند. اما اینکه با توجه به نوع کسب و کار چگونه پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم که هدفمند باشد بسیار مهم است.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل ارسال پیامک صوتی می باشد.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی

یکی از قابلیت های سامانه پیامک که می تواند در تبلیغات پیامکی برای داروخانه و مراکز دارویی مفید باشد، ارسال پیامک به تفکیک کد پستی می باشد. بر اساس ارسال پیامک به تفکیک کدپستی می توانید تبلیغات خود را در محدوده نزدیک به داروخانه محدود کنید.برای دانستن ارسال پیامک گروهی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ارسال پیامک به بانک شماره موبایل پزشکان

یکی از راه‌های افزایش مشتری برای داروخانه، معرفی داروخانه توسط پزشک است. با معرفی داروخانه شما توسط پزشکان حتی اعتماد بیمار به داروخانه شما نیز بیشتر خواهد شد. شما می توانید با ارسال پیامک انبوه به بانک شماره موبایل مشاغل شهر خود که در سامانه پیامک تابان اس ام اس موجود است از آن ها بخواهید که معرف داروخانه شما باشند. این معرفی توسط پزشک می تواند به صورت های گوناگونی انجام شود. برای مثال اگر دارو کم یابی وجود دارد که همه داروخانه ها ندارند، می توانید اعلام کنید که این دارو در داروخانه شما موجود می باشد تا پزشکان نیز به بیماران داروخانه شما را معرفی کنند.برای دانستن نحوه انتقال پیامک دریافتی به URL با ما تماس بگیرد تا بتوانید پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید.

ارسال پیامک به سایر داروخانه

اگر شما در حوزه توضیح دارویی به صورت عمده کار می کنید می توانید با ارسال پیامک تبلیغاتی به سایر داروخانه ها، دارو مورد نظر را معرفی کنید.

ارسال پیامک به اصناف مرتبط با داروخانه

در صورتی که دارو و یا محصولی ویژه آزمایشگاه ها، دندان پزشکی ها و سایر مشاغل مرتبط با داروخانه موجود دارید، می توانید با ارسال پیامک به صنف مورد نظر محصول خود را معرفی کنید. اصناف مرتبط با حوزه پزشکی که در سامانه پیامک تابان اس ام اس موجود است عبارتند از :

انجمن آزمایشگاهی، بیهوشی، پزشکان عمومی، پوست و مو، تجهیزات آزمایشگاهی، جراحی ، چشم پزشک، خدمات پزشکی، دامپزشک، داندان پزشکان، لاغری و رژیم، روانشناسان، متخصص غدد، مغز و اعصاب، عطاری ها. آیا معایب کارت ویزیت الکترونیکی را میدانید ؟

ارتباط دوطرفه با مشتری های دائمی

معمولا افراد وقتی از خدمات داروخانه ای راضی باشند ترجیح می دهند همیشه از همان داروخانه داروهای خود را تهیه کنند. زمانی که فردی به داروخانه شما مراجعه می کند و دارویی را تقاضا می کند که در داروخانه شما موجود نیست، می توانید نام و شماره تلفن فرد را ذخیره کنید و زمانی که دارو مورد نظر موجود شد به افرادی که متقاضی این دارو بوده اند پیامک ارسال کنید.

شاید در ابتدا این کار سخت بنظر برسد اما این را بدانید که قرار نیست شما به صورت فیزیکی شماره بیماران را یادداشت کنید و احتمال گم شدن شماره ها وجود داشته باشد، بلکه با خرید یک پنل اس ام اس برای داروخانه می توانید به راحتی شماره مشتریان را در دفترچه تلفن پیشرفته پنل اس ام اس در گروه های مجزا ذخیره نمایید.این کار باعث می شود که نام داروخانه و مرکز دارویی شما همیشه در ذهن بیمار زنده بماند و وجه تمایزی می شود بین شما و تمامی داروخانه های سطح شهر.همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی از امکانات بیشتری استفاده کنید

صرفه جویی در زمان با پنل پیامک داروخانه

پیامک ها در آن واحد به دست مشتریان می رسند، آن هم در زمان مناسب و مطلوب از طرف شما که پیام را ارسال کرده اید. هیچ جای سوالی وجود ندارد که آیا پیام به دست آنها رسیده است یا خیر.

صرفه جویی در هزینه با پنل پیامک در داروخانه

سرویس های پیامکی قادر به صرفه جویی در هزینه ی کاغذ، هزینه ی چاپ و صدها هزینه ی دیگر در زمینه ی تبلیغات هستند. داروخانه شما مطمئناً می تواند از سرویس ها پیامکی سود ببرد.یکی دیگر از ویژگی های پنل ما ارسال پیامک با الگوها می باشد که بتوانید از الگوهای آماده برای تبلیغات خود استفاده کنید.

افزایش تعداد مشتریان با پنل پیامکی داروخانه

با استفاده از سرویس های پیامکی و پنل اس ام اس ارتباط شما با مشتریان بیشتر و رضایت مندی بیشتری را در پی خواهد داشت که خود موجب افزایش مشتری با استفاده از پیام ها می شوند.

بالا رفتن آمار بازدید از وب سایت شما

پنل اس ام اس با توانایی قوی در ارتباط آسان با مردم می تواند رشد شما را سریع تر کرده و موجب بازدید بیشتر از وب سایت شما گردد .آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و په کاربردی دارد؟

یادآوری زمان تحویل دارو

با زندگی های امروزه که مشغله های متعددی با آن همراه است، ساده ترین اتفاق را می توان فراموش کردن زمان تحویل گرفتن داروها دانست. چرا به مشتریان این لطف را نکنیم و برایشان یک یادآوری دوستانه در این باره ارسال نکنیم؟آیا میدانید ارسال BTS چیست ؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

تخفیفات با پنل اس ام اس داروخانه

همانطور که شما نیز می دانید تمامی افراد تخفیف گرفتن را دوست دارند، علی الخصوص اگر تخفیف در قیمت داروهای ضروری باشد، برای آن تعداد از افرادی که داروخانه شما را انتخاب کرده اند تا داروهایشان را تهیه کنند و در کمپین های تبلیغاتی داروخانه شما عضو هستند ، تخفیفات و یا کوپن هایی را در نظر بگیرید و برایشان ارسال نمائید.برای دانستن ارسال پیامک تبلیغاتی از فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

نظرسنجی پیامکی

ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که مشتریان شما درباره ی خدمات و یا محصولات داروخانه شما چه نظراتی داشته باشند ، همچنین درباره ی آخرین بازدیدشان از وب سایت و یا داروخانه شما چطور بوده است؟ برای فهمیدن پاسخ این سوالات می توانید از سرویس های پنل پیامک برای داروخانه ها خود استفاده نموده و یک نظرسنجی پیامکی برگزار کنید.با انتقال پیامک دریافتی به سایت  پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

گسترش خدمات با پنل پیامک داروخانه

آیا در حال بستن قرارداد های خاص و یا تازه ای در داروخانه خود هستید؟ می توانید با ارسال پیام کوتاه به مشتریان داروخانه آنها را از جزئیات این گونه امور آگاه سازید.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس ارسال پیامک از طریق وب سایت می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

اخبار و تغییرات

اگر بخواهید اخبار تازه ی داروخانه و یا شرکت های داروسازی را به اطلاع تمام مشتریان خود برسانید ، کار بسیار دشواری است. اما با استفاده از امکانات پنل پیامک برای داروخانه ها شما قادر خواهید بود تا تمام مشتریان خود را از اخباری که نیاز دارند مطلع بشوند آگاه سازید.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

وفاداری مشتریان

وفاداری مشتریان برای داروخانه ها، انبارداران و عمده فروشان در عرصه دارو می تواند یک موفقیت بزرگ به حساب بیاید. کمپین تبلیغاتی خود را به راه بیاندازید و سپس میبینید که هزاران مشتری خواهند بود که شما را دوست دارند و به شما وفادار خواهند بود.آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

 • ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها
 • ارسال پیامک نظرسنجی
 • اختصاص خط خدماتی بصورت اشتراکی بدون نیاز به سفته
 • ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
 • ساخت مسابقه پیامکی
 • نمایندگی پنل اس ام اس
 • امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان با دستگاه دایرکت
 • پنل نوبت دهی
 • نمایندگی پنل اس ام اس در مشهد

حرف آخر

همانطور که مشاهده کردید راه های بسیار زیادی وجود دارند که پنل پیامک داروخانه ها می توانند به کسب و کار داروخانه ها کمک کنند. به طور قطع راه های دیگری نیز وجود دارند که به خوبی روش های بیان شده در متن بالا، پاسخگو خواهند بود. از تک تک آن ها استفاده کنید و پیش از آن که خودتان متوجه شوید، هزاران نفر برای عضویت در خبرنامه های شما و سرویس های پیامکی تان سر و دست می شکنند.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف pharmacy استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس داروخانه ها

با کد تخفیف pharmacy از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس داروخانه تهیه نمایید. خرید پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

 1. امکان ارسال پیام برای شهرستان های یک استان وجود دارد و یا فقط برای مرکز استان قابل انجام است؟

  1. با سلام و احترام
   با استفاده از پنل تابان اس ام اس امکان ارسال پیام علاوه بر مرکز استان برای شهرستان های یک استان هم وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...