پنل پیامک عطر فروشی

پنل پیامک برای عطر فروشی

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای عطر فروشی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به عطر فروشی صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به عطر فروشی به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Perfume استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل پیامک عطر فروشی

در مقاله های قبلی تابان اس ام اس، در مورد کاربرد پنل اس ام اس در کسب و کارهای مختلفی صحبت کرده ایم. امروز می خواهیم در مورد کاربرد پنل پیامک برای عطر فروشی ها صحبت کنیم!

هرچند که ممکن است هنوز ارسال پیامک در این صنف جایگاه خود را نیافته باشد، اما فروشندگان این صنف می توانند با ارسال پیامک کسب و کار خود را وارد حوزه جدیدی از تبلیغات بکنند همچنین می توانند در راستای مشتری مداری و جلب مشتری نیز پیشرو باشند.

بازاریابی پیامکی برای عطر فروشی ها یک پاسخ واقعی و مناسب برای حل مشکلات تبلیغاتی کسب و کارهای وابسطه به عطر و ادکلن می باشد ، نه تنها هزینه استفاده از بازاریابی پیامکی در حد کسری از هزینه های کمپین های گران قیمت تبلیغاتی می باشد ، بلکه مزیت های بیشماری را نیز به همراه دارد که باعث شده به واقع در حد و اندازه هایی بزرگتر از انتظارات ظاهر شود.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل ارسال تماس صوتی می باشد.

ثبت نام پنل اس ام اس عطر فروشی ها

با پنل پیامک برای عطر فروشی میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با ثبت نام پنل اس ام اس عطر فروشی ؛ میتوانید برای مشاغل هدف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. شما با سیستم پاسخگویی خودکار پیامکی می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید.
 3. با خرید پنل پیامک عطر فروشی ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 4. با خرید پنل پیامکی عطر فروشی ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 5. با خرید سامانه پیامک برای عطر فروشی ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 6. با دانستن در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.
 7. با خرید پنل پیامک برای عطر فروشی ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 8. با خرید سامانه پیامکی عطر فروشی ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل دسترسی داشته باشید.
 9. شما با ارسال مشاغل کل کشور به تفکیک استان ها می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.
 10. با خرید سامانه پیام کوتاه برای عطر فروشی ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 11. در پنل پیامک تابان اس ام اس ارسال خودکار اس ام اس دریافتی به ایمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.
 12. با خرید سامانه پیامک در عطر فروشی ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید.
 13. با خرید پنل پیامک برای عطر فروشی ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.
 14. این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل پیامک برای عطر فروشی

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • پیامک یادآوری اقساط
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • ارسال پیامک خودکار اخطاریه
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت 24 ساعته توسط کارشناسان حرفه ای
 • ارسال پیامک کلمات کلیدی
 • تابان اس ام اس برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت” راه اندازی کرد.

کاربرد های پنل پیامک برای فروشندگان عطر و ادکلن :

 1. هنگام صدور فاکتور خرید مشتری شماره تلفن همراه وی را درخواست نمایید .
 2. چند دقیقه پس از خروج مشتری از فروشگاه با ارسال پیامی از او تشکر کنید.
 3. در فواصل زمانی متناوب تخفیفات خاص را از طریق پیامک به مشتریان قدیمی خود اطلاع دهید.
 4. با ارسال پیام تبریک و تهنیت در مناسبت های مختلف به مشتری نشان دهید در احساسات او شریک هستید .
 5. تبلیغ و معرفی عطر جدیدی که بتازگی اقدام بفروش آن نموده اید به اهالی محل.
 6. در زمانهاي تخفيف مي‌توانيد از طريق پیامک به مشتري اطلاع رساني كنيد.
 7. کاهش هزینه های تماس با مشتریان با پنل اس ام اس عطر فروشی.
 8. افزایش ارتباط موثر و ارزان با مشتریان با پنل اس ام اس عطر فروشی.
 9. تنظیم منشی هوشمند جهت پاسخگویی خودکار به پیامک های دریافتی.
 10. ارسال پیامک تبلیغاتی و معرفی عطر فروشی بر اساس منطقه و کد پستی.
 11. اطلاع رسانی از فروش ویژه عطر و ادکلن و رونق فروش و جذب مشتری جدید.
 12. ارائه کوپن های تخفیف به مشتریان عطر فروشی با ارسال پیامک.
 13. ارائه کد تخفیف به مشتری با ارسال عدد مشخص شده.
 14. اطلاع رسانی از عطر و ادکلن های جدید ارائه شده در عطر فروشی با پنل پیامک عطر فروشی .
 15. امکان برگزاری نظرسنجی از کیفیت محصولات و میزان رضایت مشتریان.

اطلاع رسانی در مورد عطر و ادکلن های جدید به مشتریان

صنعت عطر فروشی یکی از پویاترین بخش ها در اقتصاد مدرن می باشد. هر سال ، هر فصل و تقریبا هر ماه فرصت های جدید برای رونمایی از محصولات جدید دست می دهد . شما می توانید با استفاده از کمپین های بازاریابی پیامکی اطلاعات در مورد محصولات جدید و یا عطر هایی را که تازه به دستتان رسیده است را به مشتریان اطلاع دهید.امروزه انتخاب بهترین پنل اس ام اس برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

بازاریابی پیامکی برای عطر فروشی در ایام خاص

عطر فروشی ها و وارد کنندگان عمده عطر و ادکلن میتوانند در اعیاد نوروز ، شروع فصل مدارس ، شروع فصل های عروسی (بعد از محرم و صفر) کمپین های بازاریابی پیامکی انبوه را برای فروش انواع عطر و ادکلن شروع کنند و این روش به دلیل هزینه بسیار کم میتواند درآمدهای فصلی بسیار بالایی را برای کسب و کار ایجاد کند.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ارسال پیامک به مشاغل مرتبط با عطر فروشی

شما با استفاده از این سرویس میتوانید برای مشاغل مورد هدف با کسب و کار خود پیامک ارسال کنید. استفاده از این روش باعث صرفه جویی در زمان و هزینه میشود زیرا تبلیغات تان را برای کسانی میفرستید که مطمئن هستید با نوع کسب و کار شما مرتبط هستند و پیامک شما خوانده میشود.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل پیامک مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

بانک شماره موبایل صاحبان مشاغل

امور ساختمانی / ابزار فروشی ها / پزشکان / پرستاران / اتلیه ها و عکاسی ها / رستوران ها / اتحادیه ها / مشاوران املاک / دانشجویان برخی دانشگاه ها / بیمه ها / نمایندگی ها / امور تبلیغاتی / برگزاری مجالس / انجمن ها / پوشاک / موبایل / مراکز آموزشی / آموزشگاه های زبان و سایر / صنایع / خدمات مسافرتی / هیئت ها / رانندگان / حمل و نقل …. و صدها مشاغل دیگر.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

شما فروشندگان با توجه به ویژگی مشتریان خود می توانید بر حسب رده سنی و همچنین جنسیت نیز اقدام به ارسال پیامک کنید. به عنوان مثال فروشندگان عطر و ادکلن می توانند با استفاده از بانک شماره تلفن سن و جنسیت، پیامک های هدفمندی را ارسال کنند و مشتریان بیشتری را جذب کنند. تبلیغ عطرهای اسپرت را برای ورزشکاران ارسال کنید و یا رایحه های گرم را برای بانوان تبلیغ نمایید.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل

شما می توانید با استفاده از ارسال پیامک از روی نقشه، به تمامی افرادی که در محدوده پاساژ یا عطر فروشی ساکن اند، پیامک ارسال کنید.با انتقال پیامک های دریافتی به URL پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

ارائه کوپن های تخفیف با پنل پیامک عطر فروشی

اکثر مشاغل از کوپن تخفیف برای جذب مشتریان در دوره های رکود فروش خود استفاده می کنند. اگر می خواهید مشتریان را به داخل مغازه بکشانید پس به گوشی موبایل آنها یک کوپن تخفیف ارسال کنید. شما می توانید انتخاب کنید که چه نوع پیشنهادی را در این کوپن ارائه کنید، این پپیشنهاد می تواند شامل تخفیف های چند درصدی در روزها یا ساعت های خاص و یا هر پیشنهاد هیجان انگیز دیگر باشد.با ارسال پیامک کد تخفیف نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

برگزاری مسابقات پیامکی و پنل پیامک برای عطر فروشی

روش بسیار تاثیرگذار دیگر برای ارتباط پیامکی با مصرف کنندگان از طریق رقابت است. با پنل پیامک برای عطر فروشی شما به روش های متعدد می توانید به راحتی یک رقابت جذاب ترتیب دهید و مشتریان بیشتری را به فهرست بازاریابی خود اضافه کرده یا مشتریان بیشتری را به مغازه خود جذب کنید و موارد متعدد دیگر.شما می توانید برای فروش بیشتر و تبلغاتی هوشمندانه از ایجاد مسابقه با اس ام اس در کسب و کار خود بهره بگیرید.

ارسال پیامک نظرسنجی

با استفاده از پنل پیامک برای عطر فروشی دریچه ی پيشنهادات، انتقادات را به روی مشتریان باز بگذارید بعنوان مثال از آنها بخواهید شما را از کیفیت جنس خریداری شده و یا حتی نارضایتی خود با ارسال پیامک مطلع سازند.توسط قابلیت نظرسنجی از نظرات و پیشنهادات مشتریانتان استفاده نمایید و با قراردهی کدهای شناسایی روی هر محصول؛ اصالت آن را تایید کنید.با نظرسنجی پیامکی می توانید از خدماتی که در کسب و کارتان ارائه می دهید متوجه شوید که چقدر مورد رضایت مشتریان شما بوده است.

ارسال پیامک تبریک تولد به مشتریان

شما می توانید با ارسال پیامک تبریک تولد به مشتریان تان و همچنین با ارائه تخفیف ویژه روز تولدشان، باعث محبوبیت میان مشتریان تان شوید چرا که این خود یکی از اصول مشتری مداری می باشد. اطلاع رسانی های مناسبتی برای مشتریانتان بفرستید. مثلا در تاریخ تولدشان و یا سالگرد ازدواج و … مناسب با سلیقه و پیشینه خرید مشتری، مارک های عطرهای متفاوت را برایشان همراه با تخفیف ویژه معرفی نمایید.امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

جذب و حفظ مشتریان عطر فروشی و پنل پیامک برای عطر فروشی

شما می توانید پس از خرید مشتریان تان، شماره آن ها را بخواهید و آن ها را از تخفیفات ویژه، جشنواره های خود و نیز اطلاع رسانی های عطر و ادکلن های جدید از طریق پیامک باخبر سازید.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

اطلاع رسانی پیامکی زمان استفاده از عطر و ادکلن به مشتری

شاید کاربرد پیامک برای فروشندگان عطر و ادکلن و ارتباط پس از فروش در این حرفه معنایی نداشته باشد اما پس از راهنمایی های زیر می توانید نظرتان را تغییر دهید. عطرهای گرم و سرد، رایحه های شیرین و یا تلخ هرکدام مناسبت و زمان خاصی برای استفاده دارند که البته بیشتر افراد از آن اطلاعی ندارند. می توانید بر اساس اطلاعات خرید مشتریتان ؛ نحوه استعمال عطر، زمان و مکان مورد استفاده از عطر خریداری شده، ماندگاری و … را به خریدار اطلاع دهید.

ارسال پیامک نحوه تمیز نمودن لکه عطر

برخی از ترکیبات عطرها باعث ایجاد لک بر روی لباس می شود. می شود راهکار تمیز نمودن این لکه ها را برای مشتریان پیامک نمود.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس کد اعتبار سنجی OTP است برای اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از دستگاه ذخیره تلفن مشتریان و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مشتریان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

 1. بانک شماره موبایل دائمی همراه اول سراسر کشور
 2. ارسال پیامک فعالسازی
 3. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول سراسر کشور
 4. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی سراسر کشور
 5. ارسال پیامک از روی نقشه گوگل
 6. ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها
 7. اختصاص خط خدماتی بصورت اشتراکی بدون نیاز به سفته
 8. ارسال پیام انبوه صوتی
 9. ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
 10. ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در سراسر کشور
 11. ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره
 12. نمایندگی پنل اس ام اس در سراسر کشور
 13. کارایی ساده و آسان با نرم افزار
 14. ارسال پیامک رده سنی و جنسیت کل کشور
 15. سرعت بالای نرم افزار پیامکی
 16. فیلم رایگان آموزش استفاده از نرم افزار پیامک

کلام آخر…

اگر از این که عطر فروشی شما در اکثریت زمان ها و در طول روز خلوت است و اگر به دنبال راهی کارآمد برای افزایش مشتری و توسعه کسب و کار و درآمد خود میباشید، سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس بهترین و کارآمدترین پنل پیامکی با تمام امکانات درخواستی شما میباشد. پنل اس ام اس تابان اس ام اس با ارائه خدمات متمایز و با استفاده از کادری متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به شما در تمام زمینه های تبلیغاتی و استفاده از پنل پیامکی خواهد بود.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Perfume استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس عطر فروشی ها

با کد تخفیف Perfume از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس برای عطر فروشی تهیه نمایید. خرید پنل پیامک از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل اس ام اس عطاری ها

پنل پیامک میوه فروشی

نمایندگی پنل اس ام اس

پیامک تبریک روز حسابدار

پنل اس ام اس برای نشریات

پنل پیامک آموزشگاه رانندگی

پنل اس ام اس برای نمایندگی فروش خودرو

پنل پیامک کارخانه ها و کارگاه های تولیدی

پنل پیامک برای باشگاه های ورزشی

پنل اس ام اس برای هلال احمر

پنل پیامک برای آتلیه و عکاسی ها

پنل اس ام اس برای آرایشگاه

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

 1. با سلام
  امکان ارسال پیام به خارج از کشور هم وجود دارد؟

  1. با سلام و احترام
   امکان ارسال پیام به خارج از کشور وجود ندارد و فقط در داخل کشور امکان پذیر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...