پنل پیامک مزون و خیاطی

پنل پیامک برای خیاطی و مزون

دسته بندی:
0 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای خیاطی و مزون و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به خیاطی و مزون صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به لیست سیاه (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به خیاطی و مزون به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف tailor استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل پیامک خیاط ها

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک خیاط ها و پنل پیامک خیاطی ها ، مزون لباس و تولیدی لباس زنانه و مردانه صحبت کنیم همراه ما باشید.

با در نظر گرفتن اینکه در بسیاری از مکان ها کت و شلوار رسمی به عنوان لباس عید پذیرفته شده است، خرید کت و شلوار به یک گزینه ی پرطرفدار در بین آقایان شناخته شده است و بیشتر مشتریان در فکر سفارش کت و شلوارهای جدید خود می باشند ، بازاریابی پیامکی برای خیاط ها در این زمینه می تواند کمک شایانی داشته باشد.

کاربرد پیامک در خیاطی ها شاید مفهومی عجیب و جدید در حوزه کاری خیاطی باشد و یا افراد خیاط ندانند که پیامک برایشان چه کاربردی دارد؟ کاربرد پیامک در خیاطی ها جدید و تازه است و می تواند برای افزایش مشتریان و یا ارتباطات بین همکاری، مفهومی کاربردی باشد. نحوه کاربرد پیامک در خیاطی ها می تواند متفاوت و گسترده باشد اما برای راهنمایی اولیه مقاله شرکت تابان اس ام اس می تواند گزینه مناسبی در ابتدای کار باشد.امروزه انتخاب خرید پنل پیامک برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس خیاط ها

با پنل اس ام اس خیاط ها ، مزون لباس و تولیدی لباس زنانه و مردانه میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با ثبت نام پنل اس ام اس خیاط ها ؛ میتوانید برای مشاغل هدف خود پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. شما بصورت غیر حضوری می توانید سامانه ارسال پیامک را برای کسب و کارتان فعال کنید و از این روش برای تبلیغات خود بهره مند شوید.
 3. با خرید پنل پیامک خیاط ها و مزون لباس ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 4. با خرید پنل پیامکی خیاط ها و مزون ها ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 5. شما با ارسال پیامک انبوه به اصناف  می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.
 6. با خرید سامانه پیامک خیاط ها و مزون لباس ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 7. با ثبت نام پنل اس ام اس تولیدی لباس ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 8. در پنل پیامک تابان اس ام اس ارسال پیامک با جیمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.
 9. با خرید سامانه پیامکی خیاطی ها و مزون ها ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
 10. با خرید سامانه پیام کوتاه برای مزون لباس و تولیدی لباس ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 11. یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیامک  می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید
 12. با خرید سامانه پیامک برای خیاطی ها و مزون ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید.
 13. با خرید پنل پیامک برای خیاط ها، مزون ها و تولیدی لباس زنانه و مردانه ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.
 14. یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.
 15. این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

کاربرد های پنل پیامک برای خیاط ها ، مزون لباس و تولیدی لباس زنانه و مردانه :

 1. هنگام دریافت سفارش مشتری شماره تلفن همراه وی را درخواست نمایید .
 2. چند دقیقه پس از خروج مشتری از خیاطی یا مزون لباس با ارسال پیامی از او تشکر کنید.
 3. تاریخ تحویل ، پرو لباس و یا اتمام کار سفارش مشتری را با ارسال یک پیام به وی اطلاع دهید.
 4. ارسال پیامک تائید رزرو سفارش مشتری برای افزایش رضایت مشتری از کار خیاطی .
 5. در فواصل زمانی متناوب تخفیفات خاص را از طریق پیامک به مشتریان قدیمی خود اطلاع دهید.
 6. با ارسال پیام تبریک و تهنیت در مناسبت های مختلف به مشتری نشان دهید در احساسات او شریک هستید .
 7. اطلاع رسانی از افتتاح شعبه جدید یا تسهیلاتی که برای سفارش دوخت لباس ها در نظر گرفته اید .
 8. تبلیغ و معرفی مزون یا تولیدی خود به اهالی محله ای که در آنجا هستید با ارسال پیامک .
 9. کاهش هزینه های تماس با مشتریان با پنل پیامک خیاط ها .
 10. افزایش ارتباط موثر و ارزان با مشتریان با پنل پیامک تولیدی لباس زنانه و مردانه.
 11. تنظیم منشی هوشمند جهت پاسخگویی خودکار به پیامک های دریافتی .
 12. ارسال پیامک تبلیغاتی و معرفی خیاطی و قیمت دوخت انواع لباس بر اساس منطقه و کد پستی.
 13. ارائه کوپن های تخفیف به مشتریان خیاطی با ارسال پیامک.
 14. اطلاع رسانی از قیمت های جدید دوخت لباس در خیاطی با پنل پیامک خیاط ها .
 15. اطلاع رسانی پیامکی از مدل های محبوب با پنل پیامک خیاطی .
 16. امکان برگزاری نظرسنجی از کیفیت دوخت لباس ها و میزان رضایت مشتریان.
 17. اطلاع رسانی پیامکی از مدل های محبوب

با توجه به نزدیک شدن به سال نو ،بازاریابی پیامکی یکی از روش های عالی برای آگاه ساختن مشتریان از مدل های جدید می باشد. می توانید با استفاده از ارسال پیامک ، لینک های سایت اصلی مدل های جدید را برایشان ارسال کنید، بنابراین به راحتی مشتریان امکان بررسی مدل های جدید را خواهند داشت. توجه داشته باشید که پیامک را در اوقات مناسب برای مشتریان ارسال کنید.

ارسال پیامک تایید رزرو سفارش

یکی دیگر از مزایای بازاریابی پیامکی برای خیاط ها این است که، بعد از رزرو مشتری، می توانید یک اس ام اس حاوی تائید رزرو برای وی ارسال کنید، در صورتی که یادآوری را در قالب پیامک برای مشتری ارسال کنید وی مجبور نیست به صورت کتبی نسبت به یادداشت کردن موعد اقدام کند.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

پیشنهادات ویژه پیامکی

در صورتی که تصمیم به فروش و یا دریافت سفارش مخصوص در سال را داشتید میتوانید با استفاده از سامانه پیامک و بازاریابی پیامکی برای اطلاع رسانی به مشتریان خیاطی اقدام کنید، زیرا مشتریان پیامک ها را سریع تر میخوانند و احتمال اینکه مشتری بعد از دریافت پیامک شما دست به کار شود بسیار بیشتر است.آیا میدانید که چگونه OTP  را فعال کنیم؟ ما در سایت تابان اس ام اس به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم با ما در ارتباط باشید.

یادآوری زمان تحویل و یا پرو لباس با پیامک

به وسیله بازاریابی پیامکی برای خیاط ها می توانید تاریخ رزرو پرو لباس مشتریان را به آنها یادآوری کنید و یا زمان تحویل سفارش را به آنها اطلاع دهید. این کاربرد پیامک بیشتر از تبلیغات طرفدار دارد و کشش بازار به ارسال پیامک های خدماتی مختص هر مشتری می باشد.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل صوتی می باشد.

برنامه برای مشتریان وفادار با پنل پیامک برای خیاط ها

می توانید با استفاده از ارسال پیامک از مشتریان خود تشکر کرده و آرزوی بهترین ها را در سال جدید به همراه ارسال هدایا و یا تخفیفات ویژه مشتریان وفادار برای آنها داشته باشید. از دیگر کاربرد های بازاریابی پیامکی برای خیاط ها این است که، می توانید از مشتریان خود بخواهید به عضویت در کمپین مشتریان وفادار درآیند تا بتوانید برای آنها پیامک تشکر ارسال کنید.برای دانستن ارسال پیامک تبلیغاتی از فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

برای شناخته شدن نیاز است تا خودتان را معرفی نماید. بهترین و ساده ترین راه ارسال پیامک است. به راحتی می توانید ارسال محدوده ای داشته باشید و پیام تبلیغاتی کارتان و آدرستان را بفرستید.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

ارسال پیامک به مشاغل مرتبط با خیاطی

بر اساس تخصصتان می توانید به مشاغل متفاوت  پیامک ارسال نمایید. برای مدارس دخترانه و یا پسرانه پیامک ارسال نمایید و برای تهیه فرم رسمی، خودتان و سابقه کاریتان را معرفی نمایید. شرکت ها، کارخانه ها و … نیز گزینه های مناسبی برای شما هستند.

حتی مزون ها نیز می توانند هدف شما باشند و با تبلیغ کارتان، وارد مذاکره کاری شوید. اگر بخواهم دقیقتر به شما بگویم هر کسب و کاری که برای پرسنل خود از لباس فرم مخصوص و دلخواه خودش استفاده می کند، می تواند گروه مورد نظرتان باشد و شما با تبلیغات و معرفی خودتان شانس همکاری با آنان را خواهید داشت.با انتقال پیامک دریافتی به URL پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

راهنمایی پیامکی به مشتریان با پنل پیامک خیاط ها

اگر مشتریان به شما مراجعه نمودند تا از شما راهنمایی بگیرند، بر اساس مدل دلخواهشان، از طریق پیامک؛ جنس پارچه مناسب و قیمت را اطلاع دهید و اطلاع دهید چه روزی می تواند برای انجام بقیه کارها به صورت حضوری بیاید.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

ارسال پیامک تبریک مناسبت ها با پنل پیامک خیاط ها

اگر مشتریتان برای مناسبت خاصی سفارش داشته است، می توانید با پیامک سالروز آن مناسبت را بفرستید و به این روش به مشتریتان اعلام نمایید که برای شما ارزشمند بوده است.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

بانک شماره موبایل صاحبان مشاغل

امور ساختمانی / ابزار فروشی ها / پزشکان / پرستاران / اتلیه ها و عکاسی ها / رستوران ها / اتحادیه ها / مشاوران املاک / دانشجویان برخی دانشگاه ها / بیمه ها / نمایندگی ها / امور تبلیغاتی / برگزاری مجالس / انجمن ها / پوشاک / موبایل / مراکز آموزشی / آموزشگاه های زبان و سایر / صنایع / خدمات مسافرتی / هیئت ها / رانندگان / حمل و نقل …. و صدها مشاغل دیگر.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از دستگاه ثبت شماره تلفن و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مشتریان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

 • ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها
 • ارسال اس ام اس منطقه ای
 • اختصاص خط خدماتی بصورت اشتراکی بدون نیاز به سفته
 • ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
 • وب سرویس کد ورود
 • نمایندگی پنل پیامک در خیاطی ها ، مزون ها و تولیدی های لباس زنانه و مردانه
 • نمایندگی پنل اس ام اس در تبریز

کلام آخر …

به همین منظور شما هم اگر قصد تبلیغات را دارید باید بدانید که هیچ رسانه ای بهتر از پنل پیامک در خیاطی ها ، مزون ها و تولیدی های لباس زنانه و مردانه نمی تواند شما را به جایگاه مورد نظرتان برسانند . در انتها این شما هستید که با انتخاب درست خود در جهت تبلیغات می توانید جایگاه خود را بدست آورید پس سعی کنید انتخابتان را به بهترین مکان تبلیغات که سامانه های پیامکی هستند معطوف کنید و بهترین نتیجه را بگیرید.امروزه انتخاب بهترین پنل پیامکی برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف tailor استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس خیاط ها

با کد تخفیف tailor از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس برای خیاطی تهیه نمایید. خرید پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل پیامک بوتیک

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...