پنل پیامک آزمایشگاه

پنل پیامک برای آزمایشگاه

دسته بندی:
2 دیدگاه

اگر شما مدیر یک آزمایشگاه یا مرکز درمانی و بهداشتی هستید ، پنل پیامک برای آزمایشگاه می تواند به شما کمک کند که از طریق ارسال پیامک انبوه، با مخاطبان و مراجعه کنندگان خود ارتباط برقرار کنید. راهکار های ارتباطی میان بیمار و پزشک یا مسئول آزمایشگاه در نخستین نگاه سبب ایجاد رابطه صمیمانه تر و سهولت در نوبت دهی و مراجعه میشود.

با استفاده از سامانه تابان اس ام اس شما میتوانید نظر سنجی برای مراکز درمانی و بهداشتی خود بگذارید و نظر مخاطبان خود را بدانید ، همین طور با استفاده از این سامانه از انتقادات و پیشنهادات مخاطبان خود مطلع می شوید.

ثبت نام پنل اس ام اس آزمایشگاه

با پنل اس ام اس آزمایشگاه میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با ثبت نام پنل اس ام اس آزمایشگاه؛ میتوانید برای مشاغل مرتبط با آزمایشگاه پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • فعال کردن سامانه پیامکی بصورت غیر حضوری
 • با ثبت نام پنل اس ام اس برای آزمایشگاه ؛ میتوانید به آزمایشگاه ها و مراکز درمانی در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامک آزمایشگاه ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • با خرید پنل پیامکی آزمایشگاه ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامک برای آزمایشگاه ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید سامانه پیام کوتاه آزمایشگاه؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های مشاغل و اصناف دسرتسی داشته باشید.
 • با خرید سامانه پیامکی آزمایشگاه ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • با خرید سامانه ارسال پیامک در آزمایشگاه ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی را اغاز کنید.
 • این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به مشاغل

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

ویژگی های پنل اس ام اس

 1. پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 2. فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 3. ارسال پیامک با کد پستی جدید همراه اول
 4. ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 5. دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 6. ارسال پیامک محله ای
 7. پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت 24 ساعته توسط کارشناسان حرفه ای
 8. سیستم احراز هویت پیامکی
 9. تابان اس ام اس برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت” راه اندازی کرد.

کاربرد ها و مزایای پنل اس ام اس در آزمایشگاها

ارسال پیامک انبوه به آزمایشگاه

ارسال پیامک انبوه به مشاغل این امکان را می دهد تا از طریق ارسال و اطلاع رسانی به مشتریان و کاربران خود بهترین امکانات را ارائه دهند . آزمایشگاه های طبی و تخصصی هم جزئی از این مشاغل هستند که میتوانند با ارسال پیامک انبوه با بیماران خود درارتباط باشند. در پنل پیامکی تابان اس ام اس یا پنل پیامکی آزمایشگاه ماژول هایی را جهت آسان تر شدن کار پرسنل آزمایشگاه های پاتوبیولوژی قرار داده است، که در زیر توضیحات بیشتر ارائه میگردد.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ارسال پیامک یادآوری به بیمار

بعضی از بیمار ها برای انجام آزمایش های مربوطه 8ساعت قبل از آزمایش نباید چیزی میل کنند ، شما می توانید از طریق یک اس ام اس یادآوری 8ساعت قبل از آزمایش او را از این قضیه مطلع سازید با این کار بیمار بهتر درک می کند که او برای مطب شما اهمیت دارد. همچنین چکاب های سالانه و … را می توانید اطلاع دهید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ماژول ارسال متناظر

ارسال بالا و با متن های متفاوت برای کاربران دشواری به همراه دارد. برای سهولت در ارسال ما ارسال متناظر را به کاربران آزمایشگاهی پیشنهاد می کنیم. ماژول پیامکی نظیر به نظیر این فرصت را به شما میدهد که به تعدادی از بیماران بطور همزمان پیامک ارسال نمایید.امروزه انتخاب خرید پنل پیامکی برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

ارسال پیامک لغو نوبت و پنل پیامک برای آزمایشگاه

برحسب اتفاقاتی برای دکتر و برای مرکز درمانی نوبت بیمار لغو و یا به تعویق افتاده است و با استفاده از این سامانه پیامکی به بیمار اطلاع داده میشود.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

اطلاع از نتایج آزمایش

با استفاده از سامانه تابان اس ام اس آزمایشگاه ها زمان جواب آزمایش را اطلاع میدهند و اگر بیمار مشغله زیادی داشته باشد می توانند جواب آزمایش را به ایمیل ایشان ارسال کنند. همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی اس ام اس از امکانات بیشتری استفاده کنید.

ماژول نوبت دهی به بیمار و پنل پیامک برای آزمایشگاه

با استفاده از سامانه پیامکی آزمایشگاه میتوان ساعت نوبت بیمار را به صورت اتوماتیک یادآوری کرد. ماژول نوبت دهی پیامکی در آزمایشگاه ها این امکان را فراهم می کند تا افراد به سهولت و با کمترین زمان و هزینه بتوانند نوبت گیری نماند .

ماژول منشی پیامکی

وظیفه این سیستم به گونه ای است که پاسخ های متفاوتی را به پیامک های دریافتی ارسال می کند. این ماژول این قابلیت را دارد که به ازای هر متن یک پیامک متفاوت ارسال نماید.یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

ماژول دفترچه تلفن و پنل پیامک برای آزمایشگاه

نحوه کار این ماژول همانند پیامک ساده و یا ماژول ارسال متناظر میباشد با این تفاوت که با ثبت اطلاعات بیمار در دفترچه تلفن پنل این قابلیت را به کاربر می دهد که زمان ارسال نام بیمار را در پیامک ثبت کند. ماژول ارسال هوشمند این امکان را به بیمار می دهد که پیامک آزمایشگاه را به دلیل دارا بودن نام و نام خانوادگی بیمار جزو پیامکهای تبلیغاتی به حساب نیاورد و از گوشی خود حذف ننماید.

ارسال پیامک ساده و پنل پیامک برای آزمایشگاه

پیامک ساده یکی از ساده ترین روش های ارسال پیامکی می باشد که این امکان را می دهد که به تعداد مورد نظر خود ( از یک شماره تا بی نهایت) ارسال انجام دهید. و یا از طریق دفترچه تلفن خود در سامانه پیامکی استفاده نمائید.

ماژول ارسال پیامک پاسخ زمان دار پیشرفته

ماژول پاسخ زماندار این امکان را برای کاربر به وجود می آورد که زمان ارسال را مشخص نموده و پیامک به صورت اتوماتیک به بیمار جهت اطلاع رسانی ارسال گردد.

ماژول نظرسنجی و ارزیابی خدمات ارائه شده

با استفاده از تابان اس ام اس تمام خدمات آزمایشگاه در نظر سنجی قرار داده میشود و بیماران می توانند انتقادات و پیشنهادات خود را با شما در میان بگذارند. این ماژول این امکان را به کاربر می دهد تا از طریق ارسال پیامک با بیماران خود در ارتباط باشد و درباره نحوه کار آزمایشگاه ، پرسنل و دکتران نظرسنجی انجام دهد.آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و په کاربردی دارد؟

ماژول ارسال پیامک تبلیغاتی و پنل پیامک برای آزمایشگاه

نحوه عملکرد این برنامه به گونه ای است که به تمام پیام های دریافتی که به شماره اختصاصی شما ارسال گردیده، یک پیامک پاسخ ارسال نماید. در این ماژول نوع متن و محتوای آن هیچ تاثیری در عملکرد ماژول تبلیغاتی نخواهد داشت.آیا میدانید خط خدماتی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

ارسال پیامک از روی نقشه یا پیامپ

شما می توانید پیامک های تبیلغاتی خود را به مناطق خاص ارسال کنید . فرض کنید آزمایشگاه شما در منطقه نارمک قرار دارد، با ارسال پیامک از نقشه براحتی می توانید فقط به منطقه نارمک و یا هر منطقه دیگر که مایل به تبلیغ هستید ارسال کنید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل صوتی می باشد.

ارسال پیامک به مشاغل هدف و پنل پیامک برای آزمایشگاه

یکی از خدماتی که پنل اس ام اس تابان اس ام اس برای بازاریابی پیامکی ارائه میدهد، ارسال پیامک به مشاغل و اصناف میباشد. شما با استفاده از ارسال پیامک به مشاغل مورد هدف با کسب و کار خود پیامک ارسال کنید. استفاده از این روش باعث صرفه جویی در زمان و هزینه میشود زیرا تبلیغات تان را برای کسانی میفرستید که مطمئن هستید با نوع کسب و کار شما مرتبط هستند و پیامک شما خوانده میشود.شما با ارسال پیامک انبوه به اصناف  می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از دستگاه کی پد پیامک و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مخاطبان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .آیا میدانید که چگونه OTP  را فعال کنیم؟ ما در سایت تابان اس ام اس به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم با ما در ارتباط باشید.

نتیجه گیری

با استفاده از پنل اس ام اس آزمایشگاه میتوانید کارایی مراکز درمانی را بالا برده و خدمات را بهتر ارائه کنید. همچنین با این کار رضایت مخاطبان و مراجعه کنندگان را بالا برده و علاوه بر این که در سرعت و هزینه صرفه جویی میکنید ، کار سخت نوبت دهی نیز با این سامانه راحت تر میشود و با استفاده از ویژگی صندوق انتقادات و پیشنهادات و نظر سنجی کارایی آن مرکز را بالا می برید.یکی از ویژگی های مهم پنل ارسال سریع پیامک  است که در زمان شما صرفه جویی کند با این روش شما می توانید تبلیغات خود را به آسانی انجام دهید.

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

یک سامانه تحت اینترنت برای ارسال ، دریافت و مدیریت SMS هست. با سامانه ارسال و دریافت پیامک شما می‌توانید :

 1. ارسال SMS انبوه به‌ صورت انفرادی و گروهی
 2. ارسال خودکار پیامک یادآوری پرداخت اقساط 
 3. ارسال SMSهای تبلیغاتی
 4. ارسال SMS با شماره اختصاصی شما
 5. ارسال پیامک تبلیغاتی کد تخفیف
 6. امکان ارسال‌ SMS های طولانی (Long SMS)
 7. سرعت بسیار بالا در ارسال و دریافت SMS ( سرعت بین 10٫000 پیامک در دقیقه هست)
 8. دریافت پیام‌های کوتاه در وب‌سایت شما
 9. پیامک تایید صحت سلامت کالا
 10. عدم نیاز به سخت‌ افزار جانبی و gsm modem
 11. عدم نیاز به نصب نرم‌افزار بر روی سیستم شما
 12. پاسخگویی خودکار و هوشمند به پیام‌های دریافتی
 13. ساخت مسابقه پیامکی
 14. ارسال پیام‌های دریافتی به همراه مدیر سایت و یا سایر نرم‌افزارهای شرکت/سازمان شما
 15. امکان مدیریت نرم‌افزار از طریق موبایل مدیران سیستم بدون نیاز به اینترنت
 16. این سامانه هم‌اکنون مورداستفاده بیش از 1000 سازمان و شرکت هست.
 17. ارسال پیامک تبلیغاتی نظرسنجی
 18. مناسب برای شرکت‌ها ، سازمان‌ها ، موسسه‌های تبلیغاتی ، موسسه‌های گردشگری ، مدیران سایت‌ها و فروشگاه‌ها ، مدارس ، هتل داران ، آموزشگاه‌ها ،رستوران‌داران ، مغازه‌داران و …

برخی از امکانات ارسال پیامک تبلیغاتی به آزمایشگاه :

 • ارسال ساده، ارسال گروهی، ارسال هوشمند SMS به کلیه اپراتورها (همراه اول،ایرانسل،تالیا)
 • ارسال SMSهای تبلیغاتی بر اساس پیش‌شماره
 • ارسال پیامک نوبت دهی
 • ارسال SMSهای تبلیغاتی از روی نقشه – جدید
 • ارسال SMSهای تبلیغاتی بر اساس شهر و استان موردنظر شما – جدید
 • دریافت آنلاین و آفلاین SMS مخاطبین در وب‌سایت شما
 • گزارشات ارسال پیام
 • اتصال به سوئیچ اینترنتی شبکه تلفن همراه کشور
 • دارای شماره 8 رقمی رند اشتراکی جهت ارسال پیامک 30002223
 • قابلیت زمان‌بندی SMSهای ارسالی
 • پاسخگویی خودکار به SMSهای دریافتی
 • ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
 • قابلیت ارسال SMSهای دریافتی به موبایل مدیر سیستم
 • امکان مدیریت نرم‌افزار از طریق موبایل مدیران سیستم
 • قابلیت Export و Import اطلاعات از طریق فایل Execl
 • ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت همراه اول
 • امکان استفاده از چند شماره اختصاصی SMS برای ارسال و دریافت
 • گزارش‌ها کامل از وضعیت دقیق سیستم و SMSهای ارسالی و دریافتی
 • امکان گروه‌بندی مخاطبین و ایجاد دفترچه تلفن
 • برگزاری مسابقات و آزمون‌ها از طریق پیام کوتاه
 • ارسال SMS از طریق مخابرات
 • سیستم پشتیبانی مشتریان و صندوق انتقادات و پیشنهاد‌ها
 • نظرسنجی و آمارگیری
 • سیستم پاسخگویی هوشمند و منشی آنلاین از طریق سامانه پیام کوتاه
 • سیستم مناسبت‌ها و رخدادها
 • ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای
 • سیستم ارائه خدمات ویژه از طریق sms به‌صورت رایگان و پولی

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف lab استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس آزمایشگاه

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

 1. با استفاده از پنل اس ام اس ما میتونیم لینک نتیجه آزمایش افراد براشون بفرستیم؟

  1. با سلام و احترام
   بله شما میتوانید با استفاده از پنل اس ام اس لینک نتیجه آزمایش افراد را برایشان ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...