پنل پیامک میوه فروشی

پنل پیامک برای میوه فروشی

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای میوه فروشی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به میوه فروشی صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک تبلیغاتی به میوه فروشی به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Fruit استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل پیامک میوه فروشی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس میوه فروشی یا پنل پیامک برای میوه و تره بار فروشان صحبت کنیم همراه ما باشید.

پیشرفت و گسترش تکنولوژی در تمامی حوزه ها و اصناف قابل مشاهده می باشد. امروزه برگ برنده ی اصناف نسبت به رقبایشان ارائه خدماتی متمایز مبتنی بر تکنولوژی می باشد. راه اندازی پنل پیامک انبوه در صنف میوه فروشی نمونه ایی از این خدمات بوده که پیامد استفاده از آن ایجاد ارزش افزوده و جلب مشتریان می باشد.

شما با ثبت نام در پنل پیام کوتاه شرکت تابان اس ام اس و دریافت پنل پیامک می توانید علاوه بر تبلیغات منطقه ایی ، با مشتریان خود در ارتباط باشید که در ادامه به شرح این امکانات خواهیم پرداخت.

ثبت نام پنل اس ام اس میوه فروشی

با پنل اس ام اس میوه و تره بار فروشی میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با ثبت نام پنل اس ام اس میوه فروشی ؛ میتوانید برای مشاغل هدف خود پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • در پنل پیامک وضعیت دلیوری پیامک برای شما به نمایش گذاشته می شود.
 • با خرید پنل پیامک میوه و تره بار فروشی ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامکی میوه فروشی ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • یکی دیگر از ویژگی های پنل ما ارسال پیامک با الگوها می باشد که بتوانید از الگوهای آماده برای تبلیغات خود استفاده کنید.
 • با خرید سامانه پیامک میوه و تره بار فروشی ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامک در میوه و تره بار فروشی ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی از امکانات بیشتری استفاده کنید
 • با خرید سامانه پیامکی میوه فروشی ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
 • با خرید سامانه پیام کوتاه برای میوه و تره بار فروشی ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • با خرید پنل پیامک برای میوه و تره بار فروشی ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.
 • یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.
 • این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به مشاغل هدف

با ثبت نام پنل اس ام اس برای میوه و تره بار فروشی در سامانه پیامکی تابان اس ام اس می توانید برای ارسال پیامک از دو قسمت ارسال پیامک به مشاغل کل کشور و ارسال برای مشاغل بر اساس تفکیک استانی، پیامک خود را ارسال کنید. برخی از اصناف می توانند به عنوان گروه مشتریان شما باشند مانند رستوران ها و یا تهیه غذا. پیام های همکاری خود را می توانید به این گروه ها از طریق بانک شماره موبایل اصناف بفرستید. در ارسال مشاغل بعد از این که دسته بندی اصلی شغل را انتخاب کردید گرایش زیرمجموعه آن دسته نمایش داده میشود و در هر گرایش نیز تعداد کل شماره های موجود مشخص است و به هر تعداد دلخواه ارسال میکنید.آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و په کاربردی دارد؟

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.آیا میدانید خط خدماتی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

ویژگی های پنل اس ام اس

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • ارسال پیامک اعتبارسنجی
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • ارسال پیامک از روی نقشه گوگل
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت 24 ساعته توسط کارشناسان حرفه ای
 • ارسال پیام انبوه صوتی
 • تابان اس ام اس برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت” راه اندازی کرد.

کاربرد ها و مزایای استفاده از پنل اس ام اس در میوه فروشی ها :

 1. ارسال پیامک تخفیف روی میوه های خاص به یک محدوده خاص و از روی نقشه گوگل
 2. ایجاد گروه مخاطبین و باشگاه مشتریان با عضویت اشخاص در دفترچه تلفن سامانه پیامک
 3. برگزاری قرعه کشی های هفته گی ، ماهانه و سالانه در میوه و تره بار فروشی
 4. ارسال پیامک به مشتریان و مطلع کردن آنها از جشنواره های فروش و…
 5. ماژول منشی پیامکی در پنل اس ام اس میوه و تره بار فروشی برای خریداران
 6. اطلاع رسانی از جدیدترین روش های فروش محصولات به مشتریان
 7. ارسال اتوماتیک پیامک تبریک تولد به مشتریان میوه و تره بار فروشی
 8. ارسال اخبار به مشتریان میوه و تره بار فروشی
 9. اطلاع رسانی در مواقع ضروری با پنل پیامک میوه و تره بار فروشی
 10. ارتباط با مشتری به صورت مستقیم و جلب رضایت آن ها
 11. ارسال هدفمند پیامک تخفیف به صورت دوره ای و منظم
 12. ایجاد سامانه دریافت شکایات , انتقادات و پیشنهادات
 13. معرفی لیست قیمت ها با پنل پیامک میوه و تره بار فروشی
 14. معرفی میوه ها و محصولات خاص به گروه های خاص
 15. ارسال پیام ها ی تبلیغاتی به مشتریان
 16. ارسال پیامک تشکر از خرید مشتریان
 17. بدست آوردن مشتری جدید
 18. صرفه جویی در زمان و هزینه

تبلیغات انبوه با پنل اس ام اس میوه فروشی

بیشترین مشتریان میوه و تره بار فروشی ساکنین و شاغلین آن منطقه می باشند. صاحبین فروشگاه های آنلاین هایپر مارکت و یا شعبه های هایپر میوه، برای افتتاح و یا اطلاع دادن آدرس محل و یا سایتشان می توانند از انواع بانک های شماره موبایل استفاده نمایند. شما می توانید با استفاده از بانک های اطلاعاتی نقشه گوگل و یا شهر و کد پستی که به صورت رایگان در پنل اس ام اس شرکت تابان اس ام اس قرار داده شده اند ، به این افراد پیامک ارسال نموده و این افراد را با استفاده از یک پیامک تبلیغاتی صحیح به خرید از محصولاتتان دعوت نمایید.آیا میدانید ارسال BTS چیست ؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

تبلیغات پیامکی با دکل منطقه ای

همچنین شما می توانید با استفاده از ماژول ارسال پیامک از دکل ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسلی که طی 24 ساعت از زمان انتخابی شما از دکل منطقه ی مد نظرتان استفاده نموده اند ، پیامک ارسال نمایید.شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

ارتباط با مشتریان

پنل پیامک میوه فروشی شرکت تابان اس ام اس با امکان ارسال و دریافت رایگان پیامک برای تمامی خطوط امکان ارائه خدمات متمایزی را به مشتریان شما می دهد.شما با ارسال مشاغل کل کشور به تفکیک استان ها می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

دریافت سفارشات مشتریان با پنل پیامک میوه فروشی

تماس های تلفنی پیاپی جهت ارسال سفارشات به درب منازل و یادداشت آنان بر روی کاغذ موجب خطاهای فراوانی در آماده سازی سفارشات و برگشت محصولات ارسالی می گردد. حال با دریافت سفارشات به صورت پیامکی می توانید لیست منظمی از سفارشات تهیه کرده و به ترتیب به تمامی نیاز های مشتریانتان پاسخ دهید.برای دانستن نحوه ارسال پیامک از طریق فایل متنی  با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ماژول دفترچه تلفن پنل پیامک میوه فروشی

با استفاده از این ماژول نیازی به گرفتن آدرس از مشتریانتان برای هر سفارش نبوده و تنها با دریافت پیامک می توانید به آدرس مخاطب که در دفترچه تلفن ذخیره نموده اید ، دسترسی داشته و سفارشاتتان را ارسال نمایید. همچنین با استفاده از ماژول دفترچه تلفن امکان گروه بندی مشتریان برای شما وجود داشته و می توانید جهت جلب رضایت آنان برای هر گروه در بازه های زمانی متفاوت تخفیفاتی ویژه ارائه دهید و از طریق پیامک به آنان اطلاع رسانی نمایید.برای دانستن نحوه انتقال پیامک دریافتی به URL با ما تماس بگیرد تا بتوانید پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید.

ارائه کوپن تخفیف و پیشنهاد ویژه

با ارسال پیامکی این کوپن ها هم به مشتریان فعلی و هم به کسانی که تاکنون از شما خرید نداشته اند پیشنهاد خرید همراه با تخفیف را ارائه دهید. با ارائه این پیشنهادات و ارائه قیمت های منطقی و گاه پایین تر از سایر میوه فروشی ها و تبلیغ آن از طریق ارسال پیامک از مشاهده صف های طولانی ورود مشتریان به میوه فروشی خود شگفت زده خواهید شد!با ارسال پیامک کد تخفیف نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

معرفی محصولات با پنل پیامک میوه فروشی

محصولات جدید موجود در میوه فروشی را به مشتریان ارسال کنید و آنها را در جریان تازه ترین محصولات قرار دهید. همچنین اطلاعات لازم در مورد زمان تحویل محصول را به مشتریان ارسال کنید.

ماژول یادآوری پیامکی در پنل پیامک میوه فروشی

با ارسال پیامک مشتریان را از زمان و مبلغ تسویه حساب آگاه کنید. به مشتریان خود یادآوری کنید تا برای تسویه حساب اقدام کنند. حتی برای مشتریانی که خیلی وقت است از نقد شدنشان ناامید شده اید، یادآوری در سامانه تعریف کنید که ماهیانه به آنها، با ذکر مبلغ بدهی ، پیامک ارسال شود!با ارسال اتوماتيک يادآوری اقساط به مخاطبین خود کمک می کنید تا در پرداخت اقساط خود بتوانید مدیریت بهتری داشته باشند و استفاده از این ویژگی برای مخاطب شما ارزش بیشتری می گذارد.

تشکر از مشتریان با ارسال پیامک

از طریق پیامک از مشتریان خوش حساب و یا از مشتریانی که به طور مداوم خریدار محصولات شما بوده اند تشکر کنید و خاطره ای خوش از کار خود به جا گذارید.این روش به شکل غیر مستقیم در جذب مشتری موثر است.

ارسال پیامک تبریک مناسبت ها

خاص ترین روز هر فرد روزی است که پا به این دنیا گذاشته، در این رقابت از بقیه میوه فروشی ها عقب نمانید، خیلی خاص است اگر شما بعنوان فروشگاه خاص مشتری خودتان، برایش تبریک روز تولد بفرستید! یقین داشته باشید نام شما را از یاد نخواهد برد!امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از دستگاه کی پد و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مشتریانتان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل پیامک میوه فروشی و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

چنانچه شما هم صاحب یک میوه فروشی هستید و قصد دارید گامی نو برای رونق کسب و کارتان بردارید. پیشنهاد میکنیم از سامانه پیامکی تابان اس ام اس برای فعالیت خودتان استفاده کنید و بازخورد مثبت آن را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت نمایید.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Fruit استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس میوه فروشی

با کد تخفیف Fruit از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس میوه فروشی تهیه نمایید. خرید پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

 1. برای شارژ پنل آیا بسته های شارژ با مبلغ های مشخص وجود دارد و یا اختیاری است؟

  1. با سلام و احترام
   برای شارژ پنل بسته های شارژ وجود ندارد و با توجه به تعدادی که میخواهید پیامک ارسال کنید پنل را شارژ میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...