پنل پیامک کاریابی

پنل پیامک برای کاریابی

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای کاریابی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به کاریابی صحبت کنیم همراه ما باشید.

 

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به کاریابی به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف employment استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل پیامک کاریابی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک در کاریابی ها و پنل اس ام اس برای جویندگان کار در کاریابی صحبت کنیم همراه ما باشید.

در زمان حاضر دغدغه عمده جوانان جویای کار یافتن شغلی مناسب می باشد که رایج ترین روش در جامعه ، مراجعه حضوری به مراکز کاریابی می باشد .که بسیار زمان بر بوده و در اکثر موارد بدلیل پیش پرداخت کاریابی فرد بلاجباری به انجام شغل محول شده می پردازد در حالی که در کاریابی پیامکی علاوه بر صرفه جویی در زمان می توان به لیست کار ها اشراف کامل داشته و در صورت دریافت پیام مبتنی بر سلایق به مرکز ارسال کننده پیام رفته تا به محل کار اعزام شوید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل ارسال پیامک صوتی می باشد.

ثبت نام پنل اس ام اس کاریابی ها

با پنل پیامک برای کاریابی ها میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با ثبت نام پنل اس ام اس کاریابی ها ؛ میتوانید برای مشاغل مختلف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • با ارسال پیامک کد تخفیف نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.
 • با خرید پنل پیامک برای کاریابی ها ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامکی کاریابی ها ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • شما با ارسال پیامک تبلیغاتی خودکار  می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک بصورت خودکار از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.
 • با خرید سامانه پیامک کاریابی ها ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامک اختصاصی کاریابی ها ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید سامانه پیامک برای کاریابی ها ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های مشاغل و اصناف دسرتسی داشته باشید.
 • با ارسال پیامک خودکار یادآوری به مخاطبین خود کمک می کنید تا در پرداخت اقساط و … خود بتوانید مدیریت بهتری داشته باشند و استفاده از این ویژگی برای مخاطب شما ارزش بیشتری می گذارد.
 • با خرید سامانه پیام کوتاه برای کاریابی ها ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • با خرید پنل ارسال اس ام اس برای کاریابی ها ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی برای کاریابی خود را آغاز کنید.
 • با دانستن در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.
 • این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به شماره های بلک لیست

تیم تابان اس ام اس قادر هست، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهد؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

کاربرد ها و مزایای پنل پیامک در کاریابی ها :

 1. ارسال پیامک تایید در زمان ثبت نام افراد جویای کار در کاریابی
 2. ارسال پیامک تشکر از مشتری بابت ثبت نام در هنگام خروج از کاریابی
 3. ارسال پیامک آرزوی موفقیت برای افراد در شغل جدید
 4. ارسال اخبار استخدام مرتبط با هر فرد با استفاده از ماژول پاسخگویی خودکار
 5. برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی با پنل پیامک کاریابی
 6. صرفه جویی در زمان و هزینه برای هر دو طرف
 7. اعلام آگهی های استخدام جدید به متقاضیان
 8. ارسال پیام برای جلب افراد جویای کار با پنل پیامک کاریابی
 9. ارسال قیمتهای پیش پرداخت بابت آگهی استخدام مربوطه
 10. ارسال پیام تبریک و تهنیت در مناسبت ها
 11. ارتباط پویا و دو طرفه با متقاضیان کاریابی
 12. اعلام تغییرات فوری و ضروری پیرامون تغییر قیمت ها ، ساعات کاری و…

چرا کارفرمایان بازاریابی پیامکی را انتخاب می کنند؟

با توجه به این که نسل های جدید به دنبال بخش بزرگی از بازار کار هستند، ممکن است در نگاه اول به نظر برسد که فناوری های جدید روشی مناسب برای مدیریت روابط متقاضیان کار است. با این حال، واقعیت این است که این افراد از فناوری هایی استفاده می کنند که به برجسته شدن بازاریابی پیامکی کمک می کند. امروزه اس ام اس فوریتی را به وجود می آورد که گیرندگان را به خواندن و پاسخ دادن فوری تشویق می کند و این امر برای ارتباطات حساس به زمان بسیار مناسب است،مانند شغل های بسیار رقابتی و مراحل کلیدی در روند استخدام.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

ارسال پیامک کاریابی بر اساس کدپستی

در روشی دیگر از جستجوی کار بخش نیازمندی های روزنامه ها می باشد که می بایست با مطالعه دقیق به محل کار مراجعه کرده تا بتوان با مسئولین استخدام مصاحبه کرد و یا با تماس تلفنی به مکالمه پرداخت در این روش علاوه بر زمانبر بودن میباست به محل کار نیز توجه داشت تا از محل سکونت فاصله نداشته باشد ، با این حال کاریابی پیامکی از این معایب مصون می باشد به طوری که می توان هنگام ارسال پیام با استفاده از کد پستی منطقه ای خاص را مورد دریافت قرار داده تا در صورتی که افراد به محل کار نزدیک باشند نسبت به دریافت پروژه اقدام نمایند .برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

ارسال پیامک انبوه برای جذب افراد جویای کار

ارسال پیام برای جذب افراد جویای کار نیز آسان می باشد تا در انتخاب افراد با شرایط متناسب با کار اعلام نیاز گردد . کارفرمایان می توانند با مراجعه به مراکز ارسال پیام کاریابی و اعلام راه های ارتباطی و ذکر شرایط استخدام به ارسال پیام و جذب نیرو بپردازند .آیا میدانید که چگونه OTP  را فعال کنیم؟ ما در سایت تابان اس ام اس به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم با ما در ارتباط باشید.

صرفه جویی در زمان با پنل پیامک کاریابی

در جذب نیروی کار پیامکی، افراد در همه حال از شغل درخواستی فوری ،قرارداری ویا پیمانکاری مطلع می گردند . با توجه به این که روند حاضر با سرعت انجام می پذیرد جذب نیرو بی وقفه انجام گرفته و چرخه ی اقتصادی با توان کامل به حرکت خود ادامه می دهد .

استخدام افراد با پنل اس ام اس در کاریابی

امروزه تکنولوژی پیامک همه گیر شده است و اکثر استخدام افراد با اس ام اس صورت می گیرد و به هدف خود می رسند. با وجود رسانه های اجتماعی از جمله تلگرام، واتس آپ و … مردم توجه ویژه ای به پیامک دارند به این دلیل که شما به صورت شخصی با آن ها گفتگو می کنید و احتمال دیده شدن پیام هایتان 98% است! شما با پنل های اس ام اس تابان اس ام اس دیگر نگران این نخواهید بود که مشتریان هدفتان پیامک تجاری شما را نخوانده اند! شما حتی می توانید پیامک های ارسال شده خود را مدیریت کنید.آیا میدانید ارسال BTS چیست ؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

مدیریت پیامک های ارسال شده در کاریابی

باید بدانید که یک پیام استخدام ممکن است به صورت ناگهانی به افراد ارسال شود پس باید شما بدانید به چه کسانی پیامک استخدام ارسال کنید تا باعث ایجاد مزاحمت یا ناراحتی نشوید.برای دانستن ایجاد مخاطب گروهی از فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

استفاده از پیام هایی با متن کوتاه برای کاریابی

با توجه به تجربه ای که خودمان داریم، هیچگاه به متن هایی که محتوای طولانی دارند، توجه نمی کنیم. مخاطبان شما نیز امکان دارد از خواندن پیامک های بلند و طولانی شما صرف نظر کرده و حتی نخوانده آن را حذف کنند! تعداد کاراکتر های متن شما باید به اندازه یک توییت باشد (چیزی حدود 140 کاراکتر). اگر قصد ارسال پیام های طولانی را دارید، ایمیل بهترین گزینه می باشد.

ظاهر پیام را حرفه ای نشان دهید با پنل پیامک کاریابی

شما باید متن پیام خود را به گونه ای طراحی کنید که به هنگام ارتباط با مخاطبان تماستان را با آنها حرفه ای نگه دارید. به عنوان مثال از زبان غیر رسمی و خودمانی استفاده نکنید، اموجی یا شکلک به کار نبرید و از کلمات به صورت مخفف استفاده نکنید و در نهایت پیام خود را بررسی کنید تا هیچ گونه غلط املایی و یا نگارشی در آن وجود نداشته باشد.شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

به عنوان یک استخدام کننده مرتب باشید

سعی کنید مسئولیت های خود را برنامه ریزی کرده و مخاطبان را نا امید و یا بی اعتماد نسازید. شما باید شماره تلفن مخاطبان را تایید و زمان مصاحبه برای آنان در نظر بگیرید که این کار ممکن است کمی زمان گیر باشد. بدین منظور می توانید از اپلیکیشن های مرتبط استفاده کنید.

پیامک های خود را زمانبندی کنید با پنل پیامک برای کاریابی

زمانبندی مناسبی برای ارسال پیامک در نظر بگیرید. زمانی پیامک ارسال کنید که واقعا نیاز است و نیز از ارسال پیام هایی با متن طولانی خودداری کنید. از ارسال پیامک در خارج از ساعات کاری بپرهیزید. در غیر اینصورت ممکن است مخاطبانتان حس کنند که به آنها ارزش نمی دهید. از اس ام اس دو طرفه برای زمان بندی یک تماس تلفنی و یا مصاحبه بدون مبادله ایمیل صوتی استفاده کنید.

ارسال پیام های یادآوری با پنل اس ام اس کاریابی

با استفاده از پنل پیامک کاریابی اجازه دهید متقاضیان شما بدانند که چه زمانی یک موقعیت مناسب جدید کاری برای آنها وجود دارد.با انتقال پیامک دریافتی به URL پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

ارسال پیامک برای مصاحبه ها با پنل پیامک در کاریابی

شما میتوانید با استفاده از پنل پیامک در کاریابی اطلاعاتی درباره جزئیات مکانی، زمانی و شخص مصاحبه کننده و نیز یادآوری کننده هایی را روز قبل از مصاحبه برای متقاضی ارسال کنید.

ارسال پیامک به روز رسانی ها با پنل پیامک کاریابی

با استفاده از پنل پیامک برای کاریابی برای متقاضیان خود در طول فرآیند درخواست به روز رسانی های زمان دار ارسال کنید تا آنها را همیشه مطلع نگه دارید.اگر برای تبلیغات خود بدنبال بهترین وب سرویس می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید می توانید از متخصصین ما راهنمایی بگیرید تا در انتخاب آن به شما کمک کنند.

ارسال پیامک تبریک و تهنیت در مناسبت ها با پنل پیامک کاریابی

ارسال پیامک های مناسبتی مانند تبریک تولد مشتریان ، تبریک و تهنیت مناسبت های خاص تاثیر مضاعفی در حفظ مشریان باسابقه خواهد داشت.شاید ارسال این قبیل پیامک ها در کوتاه مدت برایتان سود آور نباشد اما در دراز مدت باعث می شود خوانندگان شما احساس تعلق بیشتری به نشریه شما داشته باشند و به شما وفادار بمانند.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مخاطبان

با استفاده از دستگاه sms pad و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مشتریان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

کلام آخر …

پنل اس ام اس برای کاریابی ابزار قدرتمندی است و با امکانات گسترده ای که در اختیار مشترکین خود قرار می دهد از قبیل ارسال پیامک هدفمند (بر اساس سن ، جنس ، صنف شغلی )، امکان گزارش گیری ، ذخیره پیامک و ارسال پیامک در زمان مشخص و … می تواند تحول بزرگی در بازاریابی شما داشته باشد.امروزه انتخاب خرید پنل پیامک برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف employment استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس کاریابی ها

با کد تخفیف employment از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس کاریابی تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی عمومی و رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین پنل ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

 1. آیا قابلیت اتصال پنل اقتصادی به اپلیکیشن وجود دارد؟

  1. با سلام و احترام
   قابلیت اتصال پنل اقتصادی به اپلیکیشن و سایت وجود دارد. پس از خرید پنل اگه نیاز به راهمایی بود میتوانید از قسمت پشتیبانی پنل تیکت بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...