پنل پیامک باربری و رانندگان

پنل پیامک برای باربری

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای باربری و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به باربری صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به لیست سیاه (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به باربری به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف bearing استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

سامانه پیامک باربری

با توجه به استفاده گسترده پنل اس ام اس در اصناف و مشاغل کشور، در این مقاله به معرفی سامانه پیامکی تابان اس ام اس و همچنین سامانه پیامک برای باربری ها و شرکت های حمل و نقل پرداخته و از مهمترین کاربرد سامانه پیامکی جهت تبلیغات، اطلاع رسانی و خدمات به مشتریان شرح خواهیم داد.

جزئیات و ریزه‌کاری‌هاست که هویت یک برند را مشخص می‌کند و نام آن برند را در ذهن مشتریان زنده نگه می‌دارد. برای شما که کسب‌وکارتان مربوط به حمل و نقل است، حالا هر نوع آن که می‌خواهد باشد از تاکسی‌ها، نرم‌افزارهای تاکسی‌رانی، شرکت‌های باربری و تمام موارد از این قبیل، هیچ چیزی مانند ارسال پیامک مشتریان شما را خوشحال نمی‌کند. تکرار می‌کنم داشتن یک پنل اس ام اس قابلیت فوق‌العاده‌ای برای مشتریان شما دارد.برای دانستن ارسال پیامک با فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس باربری ها

با سامانه پیامک برای باربری ها و شرکت های حمل و نقل میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با ثبت نام پنل اس ام اس باربری ها ؛ میتوانید برای مشاغل هدف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. شما با ارسال پیامک به شماره موبایل مشاغل کشور می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.
 3. با خرید پنل پیامک برای باربری ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 4. با خرید پنل پیامکی باربری ها ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 5. یکی از مزیت های پنل تبلیغاتی ارسال پیامک انبوه با سیم کارت می باشد که با این سامانه می توانید به خطوط مورد نظر خود پیامک ارسال کنید.
 6. با خرید سامانه پیامک برای باربری ها ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 7. با ثبت نام پنل اس ام اس شرکت حمل و نقل ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 8. با خرید پنل پیامک برای باربری ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل دسترسی داشته باشید.
 9. با خرید سامانه پیام کوتاه برای باربری ها و شرکت های حمل و نقل ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 10. ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بصورت کاربری ساده و آسان
 11. با خرید سامانه پیامک در شرکت حمل و نقل ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید.
 12. با خرید پنل پیامک برای باربری ها و شرکت های حمل و نقل ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را اغاز کنید.
 13. شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.
 14. این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

ویژگی های پنل پیامک برای باربری

کاربردهای سامانه های پیامکی برای باربری ها

 1. معرفی خدمات جدید شرکت های حمل و نقل
 2. اعلام زمان حرکت کامیون ها
 3. اطلاع رسانی تاخیر و یا لغو حمل بار
 4. معرفی شعبه جدید به مشتریان
 5. ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان
 6. ارسال پیامک مدت زمانی که کار آنها طول میکشد
 7. ارسال پیامک در هنگام ثبت سفارش یا درخواست ماشین
 8. ارسال پیامک بنا به مناسبت های خاص
 9. برگزاری مسابقه و قرعه کشی
 10. دریافت نظرات مشتریان
 11. ارسال اخبار و رویدادها به رانندگان و مشتریان
 12. راه اندازی کلوپ پیامکی
 13. اطلاع رسانی خبر های لحظه آخری
 14. اطلاع رسانی تخفیف ها به مناسبت ایام خاص
 15. کنترل پرداخت ها با پنل اس ام اس
 16. ارتباط قدم به قدم با مشتریان و رانندگان
 17. اطلاع رسانی به مشتریان در مورد تحویل بار در مبداء
 18. اطلاع رسانی به مشتریان در مورد رسیدن بار به مقصد
 19. ارسال پیامک به مشتری از این که بارشان در راه است
 20. صرفه جویی در وقت و هزینه خود و مشتریان

چرا سامانه پیام کوتاه بهترین راه اطلاع رسانی به مشتریان و رانندگان شرکت های حمل و نقل است ؟

اصولا تمام مشتریان حمل‌ونقل نیاز دارند که در لحظه درست به آنها اطلاعات درست داده شود. در حقیقت دقایق در این بیزینس فوق‌العاده تعیین کننده است و اگر اطلاع‌رسانی دیر صورت بگیرد، دیگر هیچ فایده‌ای ندارد. حتما می‌دانید که از پیامک هیچ‌راه‌حل بی‌واسطه‌تر و سریع‌تری وجود ندارد. از طرف دیگر خود شما هم دلتان نمی‌خواهد که با ترافیک تماس آدم‌هایی مواجه شوید که لحظه به لحظه می‌خواهند بدانند چه زمان بار به دستشان می‌رسد؛ چراکه کلی پرسنل باید استخدام کنید.آیا میدانید ارسال BTS چیست ؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

بانک شماره موبایل مشاغل هدف

اگر قصد استفاده از سامانه پیامکی تابان اس ام اس را داشته باشید، با خرید پنل پیامک برای باربری از سایت تابان اس ام اس در بخش ارسال پیامک به تفکیک مشاغل، بانک شماره موبایل رانندگان کامیون به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد اما اگر هدف شما تماس با رانندگان کامیون است و نیازی به خرید سامانه پیامکی ندارید، برای دریافت بانک شماره موبایل رانندگان می‌توانید از طریق سایت بانک شماره موبایل، نسبت به خرید بانک شماره موبایل رانندگان کامیون اقدام نمایید.

بانک شماره موبایل بروز سراسر کشور

شما با خرید سامانه پیامک از تابان اس ام اس ، علاوه به دریافت رایگان بانک شماره موبایل رانندگان ماشین سنگین، به بانک شماره موبایل سراسر کشور به صورت تفکیک شده دسترسی دارید و می توانید برای ارسال پیامک بر اساس کدپستی، ارسال پیامک محله ای، ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت و… نیز از سامانه پیامکی استفاده نمایید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل ارسال پیامک صوتی می باشد.

بانک شماره موبایل بروز رانندگان کامیون و تریلر

بانک شماره موبایل رانندگان تریلر در سایت تابان اس ام اس به صورت دائمی بروز می شود و شما با خرید سامانه پیامکی باربری از سایت تابان اس ام اس می توانید به صورت دائمی به بانک شماره موبایل رانندگان دسترسی داشته باشید و برای ارسال پیامک به رانندگان تریلر از بانک شماره استفاده نمایید. خیلی از شرکت‌های باربری برای اینکه سریعتر بتوانند بار خود را حمل کنند، با خرید سامانه پیام کوتاه باربری و ارسال پیامک اطلاع رسانی به رانندگان در سریعترین زمان ممکن بار را از نقطه ای به نقطه دیگری حمل می کنند.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

ماژول نظرسنجی پیامکی

تقریبا این مهم‌ترین مرحله کار شماست. در مورد تک تک مراحل از مشتریان خود نظرسنجی کنید. خبر خوشحال کننده این است که ما در تابان اس ام اس یک ماژول نظرسنجی داریم که کار را برای شما حسابی راحت کرده است.آیا میدانید که چگونه OTP  را فعال کنیم؟ ما در سایت تابان اس ام اس به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم با ما در ارتباط باشید.

برگزاری مسابقه پیامکی و پیشنهاد تخفیف

سرتان خلوت شده و به مشتریان بیشتری نیاز دارید؟ سریع دست به کار شوید. یک تخفیف ویژه بگذارید، یک مسابقه پیامکی راه بیاندازید و یا یک پیشنهاد فوق‌العاده بدهید. خواهید دید که از پیشنهادتان چه استقبالی می‌شود. فقط دقت کنید که پیشنهاد ارزشمندی به مشتریان خود ارائه دهید.با انتقال پیامک دریافتی به URL پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

ماژول دفترچه تلفن و پنل پیامک برای باربری

خیلی متداول است که دفاتر بابری لیست شماره موبایل رانندگان کامیون، بنز و.. را به صورت تفکیک شده در سامانه پیامک ذخیره می‌کنند و زمان دریافت سفارش برای بار جدید به بانک شماره موبایل های رانندگان کامیون، تریلر و… پیامک ارسال میکنند و راننده را از وجود بار در باربری، نوع بار، مقصد و … مطلع می‌سازند. اگر شما صاحب باربری یا مدیر بازاریابی باربری هستید میتوانید برای حمل سریع تر بار و اطلاع بار به راننده از ماژول دفترچه تلفن سامانه تابان اس ام اس استفاده نمایید.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیام کوتاه می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از نرم افزار ثبت شماره مشتری و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مشتریان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

حرف آخر

بازاریابی پیامکی برای کسب‌وکارهای حمل‌ونقل و تاکسی‌رانی تاثیر فوق‌العاده‌ای دارد. چرا که در این بیزینس‌ها بیشترین چیزی که برای مشتری اهمیت دارد، منظم بودن و آگاه بودن مشتری از وضعیت است. با سامانه پیامکی  تابان اس ام اس به تمام بخش‌ها نظم دهید و مشتری را از تماس‌های مکرر راحت کنید. همین کار به ظاهر پیش‌پاافتاده زمین تا آسمان شما در بازار رقابت جابه‌جا می‌کند.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل پیامک مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف bearing استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس باربری ها

با کد تخفیف bearing از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس برای باربری تهیه نمایید. خرید پنل پیامک از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پیامک تبریک روز حمل و نقل

پنل پیامک خوار و بار فروشی

پنل اس ام اس برای شرکت ها

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با سلام و احترام
   بعد از خرید پنل یک سری خطوط داخل پنل وجود دارد که به آنها خطوط اشتراکی می گویند و کاربران برای ارسال پیام های خود از آن استفاده میکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...