ارسال پیامک انبوه با اینترنت

ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت | دریافت پیامک از اینترنت

2 دیدگاه

برای ارسال اس ام اس از طریق اینترنت اول از همه به پنل پیامکی احتیاج دارید، تا بدون موبایل، با هزینه مناسب و با صرفه‌جویی در وقت و انرژی ارسال پیامک انبوه به مشتریان و مخاطبان خود را شروع کنید. البته روند کار پنل‌های پیامکی تقریباً مشابه است، اما ما می‌خواهیم ارسال اس ام اس از طریق اینترنت را بر اساس سامانه تابان اس ام اس معرفی کنیم. شما دراین مقاله با روش ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت، مزایای استفاده از ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت هزینه های ارسال اس ام اس انبوه، نرم افزارهای ارسال پیامک انبوه و…آشنا خواهید شد با تابان اس ام اس همراه باشید. امروزه درعصرتکنولوژی وارتباطات یکی ازبهترین روش های رونق دادن به کسب وکار، تبلیغات پیامکی می باشد.بازاریابی پیامکی ازساده ترین وارزانترین روشهای تبلیغ می باشد که این روش برای تمامی اقشارجامعه قابل دسترس است.

 

چگونگی ارسال اس ام اس انبوه از اینترنت:

شما برای ارسال پیامک انبوه بدون مراجعه به مخابرات منطقه خود میتوانید با نرم افزار مناسب این کار پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی داشته باشید.

شرکت های پنل پیامکی ارائه کننده شماره های ارسال اس ام اس انبوه از طریق اینترنت می باشند که برای ارسال اس ام اس انبوه نیازی به سخت افزار خاصی نمی باشد. ازطریق اینترنت و به صورت مجازی پیامک ارسال خواهید کرد.

شما برای تبلیغات حرفه خود از امکاناتی نظیر موارد زیر نیاز دارید:

 •  استفاده از بانک شماره های موجود در پنل اس ام اس مانند شماره های همراه اول و ایرانسل به تفکیک شهر و استان
 •  ارسال پیامک از طریق کدپستی
 •  ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت استفاده کنید.

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offnet استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل اس ام اس تابان اس ام اس

ازجمله شرکتهای ارائه دهنده نرم افزارهای ارسال پیامک انبوه می باشد که امکانات ویژه ای را دراختیار کاربران خود قرار می دهد.

ثبت نام پنل اس ام اس

ارسال پیامک انبوه ازطریق اینترنت

پنل پیامکی یک نرم افزار اینترنتی دائمی است که شما با استفاده از این روش در هزینه ها بسیار صرفه جویی خواهید کرد چرا که تنها با پرداخت هزینه پنل پیامکی شمامی توانید دائما بدون محدودیت زمانی برای استفاده از سامانه پیام کوتاه ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت داشته باشید.

یکی ازمزایای استفاده از سامانه ارسال اس ام اس انبوه ازطریق اینترنت سرعت بالای ارسال می باشد که در هر ثانیه بیش از۱۰هزار پیام کوتاه ارسال می شود.

روش پیامک انبوه از طریق اینترنت

شما پس از خرید پنل ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت و ورود به سامانه ازمنو سمت راست قسمت ارسال گروهی، متن پیغام خود را بنویسید. سپس از انتخاب گیرندگان پیام قسمت ارسال پیامک را انتخاب کنید. پیام شما با موفقیت از طریق اینترنت ارسال خواهدشد. این روش از ساده ترین روشهاست.

تابان اس ام اس و ارسال پیامک انبوه ازطریق اینترنت

انتخاب سامانه هنگام خرید از مهمترین فاکتورهای ارسال پیامک انبوه می باشد. تابان اس ام اس از معتبرترین سامانه های درحال حاضر است و شما با انتخاب این سامانه از بانک شماره موبایل به صورت رایگان و… بهره مند خواهید شد.

شرکت همراه اول و ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت

شرکت همراه اول برای ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت خدماتی همچون : ارسال SMS خدماتی و اطلاع رسانی و یا ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی را داراست.

از امکانات استفاده از پنل ارسال اس ام اس انبوه به موارد زیر می توان اشاره کرد:

۱.سرعت بالا

۲.حجم ارسال بالا

۳.موثر و دردسترس تمامی افراد ( حقوقی وحقیقی )

۴.بدون نیاز به سیم کارت و گوشی

شما برای بهره مندی از این امکانات ویژه درسامانه تابان اس ام اس ثبت نام کنید و پنل پیامکی اختصاصی خود را دریافت کنید.

قابلیت های سامانه پیامک چیست ؟

شما برای معرفی و پیشرفت درشغل و پیشه خودمی توانید از امکانات مختلف سامانه تابان اس ام اس ازقبیل : ارسال SMS زماندار، ارسال اس ام اس دوره ای، دفترچه تلفن، ارسال پیامک نظیربه نظیر، پاسخگوی اتوماتیک ( منشی پیامکی )، ماژول نوبت دهی پیامکی و وب سرویس ارسال پیامک و … بهره مند شوید.

ارسال اس ام اس به بلک لیست

در تابان اس ام اس شما از امکانی به نام ارسال پیامک به بلک لیست بهره مند خواهید شد که در این سرویس کاربران می توانند پیغام های تبلیغاتی خود را به تمامی مخاطبان خود حتی کسانی که سرویس دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند ارسال نمایند.

چطور با اینترنت پیامک ارسال کنیم؟

امروزه ارسال اس ام اس انبوه با گوشی تلفن کار آسانی نیست. مخاطبان ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت می توانند دو دلیل برای ارسال داشته باشند:

۱.چگونگی انجام ارسال پیامک از اینترنت

۲. سرشماره پیامک های ارسال شده ازطرف اپراتورباشد. ( حتی با تعداد ارسالی کم )

اگر شما عنوان“چرا پنل اس ام اس رایگان نخریم؟” به گوشتان خورده است حتما به سرویس ارائه دهنده شک کنید چرا که مطمئن ترین وحرفه ای ترین روش ارسال پیامک ازطریق اینترنت خرید پنل پیامکی می باشد و سایتهای بی نام و برند تبلیغاتی کذب درمورد خدمات خود می دهند.

پنل پیامکی چیست؟

پنل پیامکی همانند یک ایمیل شخصی می باشد بااین تفاوت که پیغام شما به شکل پیامک به موبایل مخاطبتان فرستاده می شود.

شما با پرداخت هزینه بسیاراندکی می توانید از امکانات ارسال اس ام اس بهره مند شوید.

گام به گام برای ارسال پیامک

گام اول:ثبت نام در سامانه

به جرات می توان گفت که تابان اس ام اس از شرکتهای فعال و حرفه ای در زمینه ارائه خدمات پیامک می باشد.

گام دوم: گزینش شماره و ارسال پیام کوتاه

با ثبت نام و ارسال مدارک برای تایید هویت سامانه پیامک انتخابی شما فعال می شود.

شما باید از سامانه برای ارسال پیامک خط خریداری کنیدکه تابان اس ام اس به کاربران خود دو خط خدماتی عمومی هدیه می دهد. شما با استفاده از این خطوط فقط پیامک های اطلاع رسانی را می توانید ارسال کنید.

انتخاب خط

با مراجعه به منوی ارسال پیامک و وارد کردن شماره مخاطبانتان میتوانید پیغام خود را بنویسید و خط اس ام اس خود را انتخاب و پیامک ارسال کنید. این روش راهی اسان و راحت برای ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت می باشد. برای اطلاعات دقیق با تابان اس ام اس همراه باشید.

امکانات پنل پیامک

همانطور که قبلا اشاره کردیم یکی از روشهای بازاریابی و جذب و حفظ مشتریان ارسال پیامک ازطریق پنل پیامکی می باشد. پس هرچه زودتر با انتخاب پنل برای افزایش فروش خود در هر حیطه کاری بشتابید.

همچنین در اینجا با امکانات دیگری از پنل پیامک آشنا خواهیم کرد:

قابلیت ارسال تبریک تولد و رخدادها

ارسال پیامک براساس سن و جنسیت

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offnet استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

 

ثبت نام پنل اس ام اس

ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

 

دیگران مطالب زیر را نیز مشاهده کرده اند:

انتقال پیامک دریافتی به URL

خرید خط اختصاصی

ارسال پترن ( ارسال پیامک سریع )

ارسال پیامک تایید گارانتی محصول ( کدخوان )

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با عرض سلام و احترام
   بله این امکان وجود دارد.
   ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...