پنل پیامک بانکها

پنل پیامک برای بانک ها

دسته بندی:
2 دیدگاه

پنل پیامک به عنوان یک ابزار ارتباطی بین بانک و کاربران محسوب میشود ساده ترین کانال ارتباطی این ابزار تلفن همراه است بازاریابی پیامکی برخلاف کانالهای دیگر مانند پست، ایمیل، اینترنت، تلفن بانک و غیره سریعترین ابزار جهت ارائه خدمات بانکها به مشتریان خود محسوب میشود استفاده بانکها از پنل اس ام اس یک نیاز در این صنعت به شمار می ‌آید.

بانکها با استفاده از پنل اس ام اس از مزایایی بهره مند میشوند و همچنین میتوانند خدماتی را به مشتریان خود ارائه دهند. خدماتی که بانکها از طریق بازاریابی پیامکی به مشتریان خود ارائه میدهند سبب کاهش مصرف کاغذ میشود و همچنین ضررات کمتری به محیط زیست وارد میشود. امروزه انتخاب خرید سامانه پیامکی برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس بانک ها و موسسات اعتباری

با سامانه پیامک برای بانک ها و موسسات مالی اعتباری میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با ثبت نام پنل اس ام اس بانک ها و موسسات ؛ میتوانید برای مشاغل هدف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. شما با ارسال اس ام اس تبلیغاتی می توانید یکی از فعالین بازار کسب و کار باشید پس آن را امتحان کنید.
 3. با خرید پنل پیامک بانک ها و موسسات مالی ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 4. با خرید پنل پیامکی بانک ها ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 5. شما با ارسال پیامک انبوه در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.
 6. با خرید سامانه پیامک بانک ها و موسسات مالی ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 7. یکی دیگر از ویژگی های پنل ما ارسال پیامک با الگوها می باشد که بتوانید از الگوهای آماده برای تبلیغات خود استفاده کنید.
 8. با ثبت نام پنل اس ام اس بانک ها ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 9. با خرید سامانه پیامکی بانک ها ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
 10. شما می توانید ارسال پیامک از طریق نرم افزار هلو را فعال کنید و برای بخش حسابداری خود استفاده کنید.
 11. با خرید سامانه پیام کوتاه برای بانک ها و موسسات مالی اعتباری ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 12. با خرید سامانه پیامک برای بانک ها ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید.
 13. با خرید پنل پیامک برای بانک ها و موسسات مالی اعتباری ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را اغاز کنید.
 14. یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.
 15. این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.برای مطالعه مطلب CRM چیست ؟ روی آن کلیک کنید.

ویژگی های پنل پیامک برای بانک ها

کاربردها و مزیت های سامانه پیامک برای بانک و مؤسسات مالی اعتباری :

 1. اعلام افتتاح حساب ، اعلام موجودي به‌روز
 2. اعلام قرعه‌کشی‌ها ، اعلام اسامي برندگان ، اعلام جوايز قرعه‌کشی
 3. اعلام شرايط وام ، سپرده‌گذاری‌ها
 4. ارسال و دريافت پيامك جهت ارائه انتقادات و پیشنهادها
 5. ارسال و دريافت نيازهاي سيستم بانكي
 6. ایجاد نظرسنجی برای رضایت‌مندی مردم از انجام طرح و ارائه خدمات
 7. ارسال پیام‌های تبریک و تسلیت به اعضا، همکاران و…
 8. دعوت اعضاء و همکاران به جلسات و سمینارها
 9. ايجاد سامانه دریافت شكايات، انتقادات و پيشنهادات
 10. ارسال بخشنامه‌ها و مصوبات به واحدهای زیرمجموعه و کارکنان
 11. رسیدگی به درخواست‌های واصله از طریق سامانه ارسال و دریافت پیام
 12. اعلام جلسات کاری به همکاران
 13. ارسال آخرین اخبار به کارکنان
 14. ارسال پیامک‌های هشداری به عموم
 15. اعلام اخطار به مشتريان جهت اقساط معوقه
 16. ارسال پیامک جهت برداشت و واریز وجه نقد
 17. ارسال پیامک به مشتریان جهت انتقال وجه نقد و باقی‌مانده آن
 18. اعلام سوددهی به‌حساب شما
 19. ایجاد نظرسنجی برای رضایت‌مندی مردم از انجام طرح و ارائه خدمات
 20. صرفه‌‌جویی در زمان ، هزینه و مصرف کاغذ و منابع
 21. سرعت بالا در ارائه خدمات

چرا سامانه پیام کوتاه برای تبلیغات و اطلاع رسانی بانکها و موسسات اعتباری بهترین گزینه است ؟

بانک‌ها اطلاع‌رسانی‌های خود را از طریق پیامک انجام می‌دهند، پنل اس‌ ام‌ اس به عنوان یک ابزار ارتباطی بین بانک و کاربران محسوب می‌شود ساده‌ترین کانال ارتباطی این ابزار تلفن همراه است بازاریابی پیامکی برخلاف دیگر راه‌ها مانند پست، ایمیل، اینترنت، تلفن بانک و غیره سریع‌ ترین ابزار جهت ارائه خدمات بانک‌ها به مشتریان خود محسوب می‌شود.

خدماتی که بانک‌ها از طریق بازاریابی پیامکی به مشتریان خود ارائه می‌دهند سبب کاهش مصرف کاغذ می‌شود و همچنین ضررات کمتری به محیط زیست وارد می‌شود. از سوی دیگر به دلیل مقرون به صرفه بودن ارسال پیامک و زمانبر نبودن این ارسال از پنل پیامکی استفاده می‌شود و بهترین گزینه انتخابی در حال حاضر می‌باشد.برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

امکانات پنل پیامک برای بانک ها و موسسات مالی اعتباری :

امکاناتی که در سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس استفاده از آن باعث میشود بانک‌ها برای ارائه خدمات به مشتریان و کارکنانشان نیازی به مراجعات حضوری و کاغذ بازی نداشته باشند شامل موارد زیر خواهد بود .

ارسال اس ام اس برداشت وجه

همان‌طور که اکثرمان تجربه کردیم، هر زمان که مبلغی از کارت خود دریافت کنید یا با کارتتان خریدی انجام دهید، سریعا اس ام اس برداشت از طرف بانک ارسال می‌شود. این اس ام اس حاوی اطلاعات مقدار وجه برداشته شده، تاریخ و موجودی جدید است. به این صورت هر مبلغی که از حسابتان کم می‌شود سریعا در جریان موجودی و اطلاعات به‌روز قرار می‌گیرید. همچنین این امکان کمک می‌کند اگر برداشت وجهی توسط شخصی غیر از شما صورت بگیرد، بتوانید سریعا در جهت ابطال کارتتان اقدام کنید.آیا میدانید که چگونه OTP  را فعال کنیم؟ ما در سایت تابان اس ام اس به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم با ما در ارتباط باشید.

ارسال اس ام اس واریز وجه

واریز پول همیشه جذاب است ! با ارسال سریع پیامک این جذابیت بیشتر هم می‌شود! این امکان به شما کمک می‌کند هر زمان از مبلغ تراکنش واریزی و موجودی جدیدتان مطلع شوید، همچنین در برگه‌های فراوانِ  ” اطلاع از موجودی ”  پای ATM صرفه‌جویی می‌شود.

ارسال اس ام اس سود بانکی

در حساب‌های کوتاه مدت یا بلند مدتتان بسته به درصد سود، ماهیانه مبلغی برایتان واریز می‌شود. بانک واریز سود ماهیانه را با یک پیامک به اطلاعتان می‌رساند.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل ارسال پیامک صوتی می باشد.

ارسال اس ام اس جایزه و پنل پیامک برای بانک ها

درست است که این پیامک شیرین نصیب هر کسی نمی‌شود ! اما مانند اس ام اس سود بانکی ، هنگامی که جایزه‌ای از بانک برده باشید از طریق اس ام اس واریز آن به اطلاعتان خواهد رسید.

ارسال اس ام اس هنگام ورود به اینترنت بانک

در جهت افزایش امنیت در اطلاعات محرمانه ، هر دفعه هنگام ورود به اینترنت بانک پیام کوتاهی جهت اطلاع‌ رسانی به شما ارسال می‌شود.

ارسال اس ام اس سر رسید چک

در جهت یادآوری پر کردن مبلغ چک ، می‌توانید اطلاعات چک خود را در سیستم بانکی ثبت نمایید تا قبل از رسیدن موعد آن، به شما اس ام اس یادآوری ارسال شود.آیا میدانید ارسال BTS چیست ؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

ارسال اس ام اس اطلاع رسانی و پنل پیامک برای بانک ها

بانک ها می‌توانند از پیامک برای اطلاع رسانی در زمینه کلاه برداری‌ ها، راه کارهای امنیتی، خدمات جدید، سپرده‌ ها، تسهیلات جدید و …. استفاده کنند.

هزینه اشتراک اس ام اس بانک

بانک‌ها در ابتدا پیامک تراکنش‌ ها را تحت عنوان خدمات به مشتری ارائه می‌دادند و هزینه‌ای از این بابت دریافت نمی‌شد. اما به مرور با افزایش مشتریان و فراگیر شدن استفاده از خدمات بانکی، کارمزدی برای اشتراک تعیین شد.

در جلسه شورای هماهنگی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری دولتی و خصوصی این مسئله مطرح شد و در نهایت اعضای شورا هزینه 10 هزار تومان در سال را به عنوان آبونمان سالانه ارسال پیامک تراکنش‌های بانکی تعیین کردند.شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

ارسال کدهای فعال‌سازی و سیستم یک بار رمز

اگر تاکنون فقط برای یکی از حساب‌هایتان اینترنت بانک فعال کرده باشید حتماً دستگاه تولیدکننده یک بار رمز اصطلاحاً OPT را می‌شناسید اما استفاده از این روش متأسفانه روبه‌زوال است و پیامک‌ یک بار رمز جایگزین دستگاه‌های OTP شده‌اند.

این روزهای بسیار رایج است که برای هرگونه فعالیتی از ارسال کدهای فعال‌سازی روی گوشی موبایل ارسال می‌شود و بعد از واردکردن یک بار رمز و کد فعال‌سازی می‌توانیم وارد حساب اینترنت بانک خود شویم؛ تابان اس ام اس باقابلیت ارسال سریع پیامک حتی به خطوط مسدود به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید از طریق وب سرویس پیامک با سرعت بالا پیامک کدهای فعال‌ سازی برای استفاده از یک بار رمز ایجاد نمایید.برای دانستن ارسال پیامک تبلیغاتی از فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ارسال خودکار پیامک تاریخ تولد برای مشتریان

یکی از اقدامات جالبی که در راستای مشتری مداری می‌توان استفاده کرد، استفاده از سیستم ارسال خودکار پیامک برای بانک‌ ها هست که قابلیت‌های زیادی را در اختیار بانک‌ها قرار می‌دهد، به کمک ارسال خودکار پیامک تبریک تولد شما می‌توانید در روز تولد مشتری به‌ صورت خودکار برای مشتری پیامک ارسال کنید و زاد روز تولدش را تبریک بگویید.

ارسال پیامک یادآوری اقساط بانک

یکی از مشکلات عمده‌ای که اکثر بانک‌ها با آن روبرو هستند در مورد شیوه بازپرداخت وام بانکی است که اکثراً مشتریان تاریخ بازپرداخت را فراموش می‌کنند سامانه پیامک بانک به شما این قابلیت را می‌دهد که بتوانید اقساط را به‌صورت اتوماتیک به کاربر اطلاع دهید این قابلیت هم به‌صورت وب سرویس و هم از طریق ماژول سامانه پیامک تابان اس ام اس امکان‌پذیر است.

شیوه کار این ماژول برای یادآوری پرداخت اقساط به این صورت است که شما تعریف می‌کنید این پیامک یادآوری در چند مرحله و با چه فاصله‌ای از طریق ماژول ارسال پیامک خودکار سامانه ارسال شود و سیستم در زمان مقرر و در ساعتی که شما مشخص می‌کنید پیامک را ارسال می‌کند و این پیامک حتی از بلک لیست یعنی افرادی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز عبور می‌کند و پیامک خیلی سریع به دست مشتری می‌رسد.با انتقال پیامک دریافتی به سایت  پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

تبلیغات پیامکی برای بانک و مؤسسات مالی اعتباری

گاهی لازم است بانک نیز پیامک‌های تبلیغاتی به مشتریان خودش ارسال کند در این حالت بانک‌ها می‌توانند از سیستم ارسال پیامک تبلیغاتی تابان اس ام اس استفاده کنند، زیرا بانک شماره موبایل‌های سراسر کشور به‌صورت تفکیک‌شده در سامانه تابان اس ام اس وجود دارد و شما می‌توانید به منطقه هدف یا مشتریانتان پیامک ارسال نمایید.

مثلاً شاید گاهی یک طرح سرمایه‌گذاری خوب داشته باشید و بخواهید به مشتریان پیامک اطلاع‌رسانی ارسال کنید در این حالت شما می‌توانید برای کارهای تبلیغاتی نیز از سامانه پیامک استفاده نمایید یا گاهی اوقات شعبه جدیدی در منطقه جدید افتتاح می‌شود و قصد دارید به افرادی که در همان منطقه هستند پیامک ارسال نمایید تا از افتتاح شعبه جدید مطلع شوند در این حالت می‌توانید از بخش ارسال پیامک از روی نقشه برای ارسال پیامک‌های انبوه منطقه‌ای استفاده نمایید.اگر برای تبلیغات خود بدنبال بهترین وب سرویس می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید می توانید از متخصصین ما راهنمایی بگیرید تا در انتخاب آن به شما کمک کنند.

عبور از بلک لیست برای پیامک‌های بانکی

حتماً در جریان هستید که اکثر افراد متأسفانه به دلیل تبلیغات پیامکی که بدون نظارت انجام‌ شده است، دریافت پیامک‌ های تبلیغاتی را غیر فعال کرده‌اند و به این معنی است که پیامک‌ هایی که از طریق سامانه پیامک به این افراد ارسال می‌شود به دست آن‌ها نمی‌رسد ما برای بانک‌ها یک خط خدماتی در نظر گرفته‌ایم .

شما با استفاده از این خط خدماتی می‌توانید حتی به افرادی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز پیامک‌های اطلاع‌رسانی مانند پیامک‌های کد فعال‌ سازی، پیامک‌های تبریک تولد، پیامک یادآوری پرداخت اقساط و… ارسال نمایید. همچنین تابان اس ام اس قابلیت ارائه خط خدماتی اختصاصی را دارد به این معنی که هر بانک می‌تواند با تکمیل فرم‌های مربوطه یک خط خدماتی ویژه و اختصاصی برای خود داشته باشد.یکی از مزیت های پنل تبلیغاتی ارسال پیامک انبوه با سیم کارت می باشد که با این سامانه می توانید به خطوط مورد نظر خود پیامک ارسال کنید.

ایجاد نظرسنجی برای رضایت‌ مندی مشتریان

نظرسنجی کردن در هر زمینه‌ای و در هر کسب‌و‌کاری کاربرد دارد. چون کار شما هرچه که باشد نیاز به دریافت فید بک از طرف مشتریان و دانستن نظر آن‌ها خواهید داشت. بانک‌ها هم می‌توانند با پنل پیامک بانک به امکان نظرسنجی دسترسی داشته باشند، با ماژول نظرسنجی میتوانید کار برگزاری نظرسنجی پیامکی و بررسی نتایج آن را انجام دهید.

در نظرسنجی پیامکی شما یک سوال و چند گزینه برای پاسخ دادن تعریف می‌کنید. هر گزینه میتواند شامل عنوان، عدد یا کلید واژه باشد تا مشتریان با ارسال کلید واژه به شماره مورد نظر در نظرسنجی شرکت کنند و درنهایت شما با بررسی نظرات مشتریانتان میتوانید نقاط قوت و ضعف خود را بیابید و درصورت لزوم آنها را اصلاح نمایید.آیا از ماژول پیامک نظیر به نظیر تابحال استفاده کرده اید؟

ارسال آخرین اخبار به کارمندان و پنل پیامک برای بانک ها

پنل پیامکی برای کارمندان و کارگران بانک‌ ها هم نیز استفاده می‌شود و محدود به مشتریان نمی‌باشد. شما می‌توانید کلیه امور اطلاعرسانی خود را از طریق پیامک به کارمندانتان اعلام نمایید . فقط کافیست بعد از تهیه پنل پیامک بانک شماره کارمندان خود را در دفترچه تلفن پنل گروه بندی و ذخیره نمایید تا به هنگام ارسال پیامک به راحتی به شماره‌ ها دسترسی داشته باشید و اطلاع رسانی خود را انجام دهید.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان و پنل پیامک برای بانک ها

با استفاده از دستگاه کی پد اس ام اس و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مشتریان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

اسامی برخی از بانک های جمهوری اسلامی ایران:

ملی – سپه – پست بانک – تجارت – ملت – صادرات – توسعه صادرات – صنعت و معدن – کشاورزی – مسکن – تعاون – رفاه – اقتصاد نوین – پارسیان – کارآفرین – سامان – پاسارگاد – سرمایه – سینا – شهر – گردشگری – ایران زمین – قوامین – خاورمیانه – آینده – دی – انصار – حکمت – اقتصاد نوین – مهر – رسالت – توسعه – کوثر – ملل – نور – کاسپین

شماره سامانه های پیامکی بانک های جمهوری اسلامی ایران:
سامانه پیامکی بانک سپه: 200020 ـ 200021 ـ 200022
سامانه پیامکی بانک تجارت: 200070 / کد شبا : 20007010
سامانه پیامکی بانک ملت : 200033 / روابط عمومی : 200030
سامانه پیامکی بانک صادرات: 200060
سامانه پیامکی بانک کشاورزی:2000911 / کارگزاری : 200093
سامانه پیامکی بانک مسکن: 300014
سامانه پیامکی بانک تعاون: 1000700 / 100070007
سامانه پیامکی رفاه: 300066 / 300044
سامانه پیامکی بانک اقتصاد: 200050
سامانه پیامکی بانک پارسیان: 300055 / سرویس ها : 300054 / 30007
سامانه پیامکی بانک سامان: 20000
سامانه پیامکی بانک پاسارگاد: 1000900
سامانه پیامکی بانک سینا: 500048/300028
سامانه پیامکی بانک ملی: 300017
سامانه پیامکی بانک سرمایه: 100088
سامانه پیامکی بانک سینا: 200038

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

 • بانک شماره موبایل دائمی همراه اول سراسر کشور
 • ارسال SMS از طریق مخابرات
 • بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول سراسر کشور
 • ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی سراسر کشور
 • ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها
 • ارسال پیامک منطقه ای
 • اختصاص خط خدماتی بصورت اشتراکی بدون نیاز به سفته
 • ارسال پیامک تبلیغاتی با سیمکارت
 • ارسال سن و جنسیت در سراسر کشور
 • نمایندگی پنل اس ام اس در سراسر کشور
 • ارسال پیامک با کد پستی جدید همراه اول
 • کارایی ساده و آسان با نرم افزار
 • سرعت بالای نرم افزار پیامکی
 • فیلم رایگان آموزش استفاده از نرم افزار پیامک
 • ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی
 • نمایندگی پنل اس ام اس در تبریز
 • افزونه پیامک ووکامرس
 • افزونه پیامک جوملا

کلام آخر…

اگر شما هم رئیس یا صاحب یک بانک یا موسسه اعتباری هستید و به دنبال راهی برای تسهیل در روند امور بانکی و ارائه خدمات بهتر به مشتریانتان میگردید ، سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس بهترین و کارآمدترین پنل پیامکی با تمام امکانات درخواستی شما میباشد. پنل پیامک تابان اس ام اس با ارائه خدمات متمایز و با استفاده از کادری متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به شما در تمام زمینه های تبلیغاتی و استفاده از پنل پیامکی خواهد بود.برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف bank استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس بانک ها و موسسات اعتباری

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با سلام و احترام
   ارسال پیام بر اساس پترن زیر 5 ثانیه طول می کشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...