91 99 09 91 - 021

مشاوره رایگان تلفنی

پنل ارسال پیام انبوه واتساپ

ما با ارائه نرم افزار ارسال انبوه پیام در واتس اپ بدون نیاز به سرور با سهل ترین و سریع ترین شیوه، شما را در نسل جدید تبلیغات یاری میکنیم و به مدیریت هرچه بهتر ارتباط با مشتریانتان کمک می کنیم.

ثبت نام و خرید اشتراک در سامانه ارسال پیامک انبوه در واتساپ مجزا و متفاوت از پنل پیامک می باشد و امکان انتقال موجودی بین پنل ها وجود ندارد

مشاوره: 91 99 09 91 - 021

ارسال پیامک تبلیغاتی واتساپ

حداقل ارسال 500 عدد

هزینه ارسال هر پیام 270 تومان

مدت زمان استفاده از پنل نامحدود

امکان ارسال پیام به شماره های خارج از کشور

عدم وجود محدودیت در تعداد ارسال پیام های روزانه

ارسال با شماره های مجازی و جلوگیری از بلاک شدن شما

امکان ارسال پیام متنی، عکس ، فیلم و… به شماره‌ های ناشناس

امکان ارسال متن طولانی بدون محدودیت و محاسبه تعداد کارکتر

تفکیک شماره‌ های واتس اپ و عودت وجه شماره های غیرواتساپ

چگونه در واتس اپ پیام انبوه تبلیغاتی ارسال کنیم؟

همانطور که احتمالا تست کرده اید و متوجه شدید ارسال پیام انبوه در واتساپ باعث بلاک شدن خط ارسال کننده می شود!! برای همین مدیر پیامک سامانه ای راه اندازی کرده که با استفاده از پنل ارسال پیام انبوه واتساپ به سادگی پیام خود را به هر چند شماره و با هر تعداد متن که دوست داشتید ارسال نمایید. مثلا یکباره یکجا به 10.000 نفر پیام  به واتساپ شماره ها ارسال کنید! جالب نیست؟ نرخ باز شدن پیام ها در واتساپ بسیار بالاتر از پیامک تبلیغاتی می باشد. برای همین بسیاری از کسب و کار ها تمایل دارند روی واتساپ تبلیغات خود را ارسال نمایند. شما نیز پیشرو در این نوع تبلیغات باشید. ارسال پیام انبوه واتساپی با شماره های مجازی و مختلف انجام می شود. عملا پیام شما با چندین شماره مختلف ارسال می شود. شما میتوانید لینک چت واتساپ یا شماره های تماس خود را برای ارتباط با مشتری در متن ارسالی خود قرار بدهید. در پایین همین صفحه به سوالات متداول پاسخ داده ایم لطفا بررسی نمایید.

 

سامانه ارسال پیام انبوه واتساپ

ارسال پیام تبلیغاتی واتساپ

یک پنل با امکانات کامل و جامع همانند پنل های ارسال پیامک انبوه که احتمالا تا به امروز حداقل چندبار با آن سر و کار داشته اید را راه اندازی کرده است. بستری مناسب جهت ارسال پیام های تبلیغاتی شما در واتس اپ بدون نیاز به تهیه هرگونه نرم افزار یا خطوط مجازی و دردسر های ارسال!

استفاده از این روش به کسب و کاریی های پیشنهاد میشود که میخواهند در وقت و زمان خود صرفه جویی کنند و بدون کوچیک ترین دانش فنی و اتلاف وقت ارسال پیام انبوه در واتس اپ را همین حالا شروع کنند.

در این روش ابتدا متن پیام و مخاطبین انتخاب می شود. پیام شما در صف ارسال قرار میگیرد و در اولین فرصت ارسال انجام و در نهایت گزارشات ارسال نیز برای شما در پنل کاربری قرار خواهد گرفت. در این روش به بانک اطلاعات مشاغل، کد پستی، سن و جنسیت نیز دسترسی خواهید داشت.

تصاویری از محیط پنل ارسال پیام انبوه واتساپ

مشاوره و پشتیبانی

تلفن: 91 99 09 91 - 021

واتساپ پشتیبانی:

ارسال پیام انبوه واتس اپ با شماره های مجازی انجام میشه و این شماره ثابت نیست و دائما در حال تغییر است.

خیر ، همانطور که می دانید ارسال انبوه با شماره شخصی امکان پذیر نیست و واتس اپ به محض ریپورت شدن شماره شما توسط 5 نفر ، کاملا اکانت واتس اپ شما را بلاک می کند و دیگر امکان ارسال در واتس اپ را ندارید، پس هرگز خودتان اینکار را انجام ندهید.

این پنل هیچ ارتباطی با واتس اپ شما ندارد و کاملا بصورت جداگانه کار میکند.

شما می توانید در بخش دفترچه تلفن گروههای مورد را اضافه کنید و هرزمان که تمایل داشتید ارسال خود را انجام دهید.

شما ابتدا به هر میزان که تمایل دارید حساب خود را شارژ می کنید و بصورت نامحدود می توانید ارسال داشته باشید و هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد ، فقط بسته به ارسالهای سایر کاربران زمان ارسال متغیر خواهد بود.

بله ، شما می توانید شماره های خارج از ایران را به همراه کد کشور وارد کرده و به راحتی ارسال واتساپی داشته باشید.برای کسب و کارهایی که صادارت دارند و یا مشتریان خارجی دارند فوق العاده است.

خیر ، شما هزینه پنل را تنها یکبار پرداخت می کنید و برای همیشه از آن استفاده می کنید، حتی شارژ ماهیانه و سالیانه هم پرداخت نمیکنید.

خیر ، هیچ محدودیتی نیست و پیام شما با هر تعداد کاراکتر 1 پیام محاسبه میشود ، فیلم یا عکس شما هم بصورت جداگانه یک پیام محاسبه میشود.

هزینه ارسال هر پیام 270 تومان است که باید پنل خود را به تعداد مدنظر شارژ کنید.