پنل پیامک شیرینی پزی

پنل پیامک برای شیرینی پزی

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای شیرینی پزی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به شیرینی پزی صحبت کنیم همراه ما باشید.

 

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک تبلیغاتی به شیرینی پزی به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Pastry استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای شیرینی پزی ، قنادی ها و شیرینی فروشی ها صحبت کنیم همراه ما باشید.

کاربرد پیامک در قنادی و شیرینی فروشی ها شاید تاکنون برایتان ملموس نبوده باشد و یا از قنادی منتخبتان پیامکی دریافت نکرده باشید . مقاله پیشرو می تواند دیدگاه تازه ای را در نوع تبلیغات و ارتباط با مشتریان وفادار به صنف شیرینی و قنادی ها نمایش دهد . قنادی ها همانند دیگر مشاغل از پیامک استفاده نمی کنند. برای تبلیغات به صورت میدانی و محلی عمل می کنند و اگر سفارشی درخواست داده شود به صورت سنتی می بایست زمان تحویل را به مشتری اطلاع دهند . کاربرد پیامک در قنادی و شیرینی فروشی نقطه عطفی در تغییر سبک بازاریابی محلی و یا ارتباط با مشتری می باشد.

شما با ثبت نام در پنل پیام کوتاه شرکت تابان اس ام اس و دریافت پنل پیامک می توانید علاوه بر تبلیغات منطقه ایی ، با مشتریان خود در ارتباط باشید که در ادامه به شرح این امکانات خواهیم پرداخت.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

ثبت نام پنل اس ام اس شیرینی پزی

با پنل اس ام اس شیرینی پزی ها و قنادی ها میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با ثبت نام پنل اس ام اس شیرینی پزی ها ؛ میتوانید برای مشاغل هدف خود پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بصورت کاربری ساده و آسان
 3. با خرید پنل پیامک شیرینی پزی ها ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 4. با خرید پنل پیامکی شیرینی پزی ها ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 5. برای رشد کسب و کارتان از پیامک هدفمند استفاده کنید تا از لحاظ درامدی به رشد خوبی برسید.
 6. با خرید سامانه پیامک شیرینی پزی ها ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 7. شما می توانید ارسال پیامک از طریق نرم افزار هلو را فعال کنید و برای بخش حسابداری خود استفاده کنید.
 8. با خرید پنل پیامک در شیرینی پزی ها ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 9. همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی ارسال پیامک از امکانات بیشتری استفاده کنید
 10. با خرید سامانه پیامکی شیرینی پزی ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
 11. با خرید سامانه پیام کوتاه برای شیرینی پزی ها و قنادی ها ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 12. با خرید پنل پیامک برای شیرینی پزی ها و قنادی ها ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.
 13. یکی دیگر از ویژگی های پنل ما ارسال پیامک تبلیغاتی آماده می باشد که بتوانید از الگوهای آماده برای تبلیغات خود استفاده کنید.
 14. این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به مشاغل مرتبط با شیرینی فروشی

با خرید پنل اس ام اس برای شیرینی فروشی در سامانه پیامکی تابان اس ام اس می توانید برای ارسال پیامک از دو قسمت ارسال پیامک به مشاغل کل کشور و ارسال برای مشاغل بر اساس تفکیک استانی، پیامک خود را ارسال کنید. در ارسال مشاغل بعد از این که دسته بندی اصلی شغل را انتخاب کردید گرایش زیر مجموعه آن دسته نمایش داده میشود و در هر گرایش نیز تعداد کل شماره های موجود مشخص است و به هر تعداد دلخواه ارسال میکنید.برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • جمع آوری شماره موبایل مشتریان
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • ارسال پیامک با خط ثابت
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت 24 ساعته توسط کارشناسان حرفه ای
 • سیستم مدیریت ارتباط با مشتری
 • تابان اس ام اس برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت” راه اندازی کرد.

کاربرد ها و مزایای استفاده از پنل اس ام اس در شیرینی فروشی ها :

 1. ارسال پیامک تخفیف روی شیرینی های خاص به یک محدوده خاص و از روی نقشه گوگل
 2. ایجاد گروه مخاطبین و باشگاه مشتریان با عضویت اشخاص در دفترچه تلفن سامانه
 3. برگزاری قرعه کشی های هفتگی ، ماهانه و سالانه در شیرینی فروشی
 4. ارسال اتوماتیک پیامک تبریک تولد به مشتریان شیرینی فروشی
 5. ارتباط با مشتری به صورت مستقیم و جلب رضایت آن ها
 6. معرفی لیست قیمت ها با پنل پیامک شیرینی فروشی
 7. ارسال هدفمند پیامک تخفیف به صورت دوره ای و منظم
 8. ایجاد سامانه دریافت شکایات, انتقادات و پیشنهادات
 9. ارسال پیام ها ی تبلیغاتی به مشتریان
 10. ارسال پیامک تشکر از خرید مشتریان
 11. بدست آوردن مشتری جدید
 12. صرفه جویی در زمان و هزینه

تبلیغات انبوه با پنل اس ام اس شیرینی فروشی

بیشترین مشتریان شیرینی فروشی ساکنین و کودکان آن منطقه می باشند. شما می توانید با استفاده از بانک های اطلاعاتی نقشه گوگل و یا شهر و کد پستی که به صورت رایگان در پنل اس ام اس شرکت تابان اس ام اس قرار داده شده اند ، به این افراد پیامک ارسال نموده و این افراد را با استفاده از یک پیامک تبلیغاتی صحیح به خرید از شیرینی فروشیتان دعوت نمایید.آیا میدانید چگونه بهترین پنل پیامکی را شناسایی کنیم ما به سوالات شما پاسخ می دهیم با مشاورین تابان اس ام اس در ارتباط باشید تا به تمامی سوالات شما پاسخ بدهند.

تبلیغات پیامکی با دکل منطقه ای

همچنین شما می توانید با استفاده از ماژول ارسال پیامک از دکل ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسلی که طی 24 ساعت از زمان انتخابی شما از دکل منطقه ی مد نظرتان استفاده نموده اند ، پیامک ارسال نمایید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای ارسال پیامک تبلیغاتی را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ارتباط با مشتریان شیرینی فروشی

ارتباط با مشتریان و دریافت بازخورد آنان از کیفیت محصولاتتان می تواند عامل بقا و پیشرفت شما باشد. برای مثال مشتریان برای مراسم تولد و یا عروسی خود سفارش کیک می دهند . برای تایید سفارش اطلاعاتی مانند وزن، رنگ، قیمت و … را با مشتری چک کنید و زمانی که سفارش آماده شد با پیامک به اطلاع مشتری برسانید. اگر سفارش نیز از طرف خودتان فرستاده می شود، اطلاعات آژانس، هزینه و … را به مشتری اطلاع دهید.

دریافت سفارشات مشتریان با پنل پیامک شیرینی فروشی

تماس های تلفنی پیاپی جهت ارسال سفارشات به درب منازل و یادداشت آنان بر روی کاغذ موجب خطاهای فراوانی در آماده سازی سفارشات و برگشت محصولات ارسالی می گردد. حال با دریافت سفارشات به صورت پیامکی می توانید لیست منظمی از سفارشات تهیه کرده و به ترتیب به تمامی نیاز های مشتریانتان پاسخ دهید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید سامانه پیامکی مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ارسال پیامک پاسخگوی خوکار با پنل پیامک شیرینی پزی

شما با راه اندازی ماژول پاسخگوی خودکار پیامک تبلیغاتی می توانید کاربرانتان را از دریافت پیامکشان مطلع نمایید تا نیازی به تماس تلفنی آنان جهت پیگیری وجود نداشته باشد. همچنین می توانید هنگام ارسال سفارش ، مبلغ سفارش را به همراه وضیعت سفارش به مشتریان خود ارسال نمایید.شما با سیستم پاسخگویی خودکار پیامکی می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید.

ماژول دفترچه تلفن پنل پیامک شیرینی فروشی

با استفاده از این ماژول نیازی به گرفتن آدرس از مشتریانتان برای هر سفارش نبوده و تنها با دریافت پیامک می توانید به آدرس مخاطب که در دفترچه تلفن ذخیره نموده اید ، دسترسی داشته و سفارشاتتان را ارسال نمایید. همچنین با استفاده از ماژول ارسال پیامک از روی دفترچه تلفن امکان گروه بندی مشتریان برای شما وجود داشته و می توانید جهت جلب رضایت آنان برای هر گروه در بازه های زمانی متفاوت تخفیفاتی ویژه ارائه دهید و از طریق پیامک به آنان اطلاع رسانی نمایید.یکی از مزیت های پنل تبلیغاتی ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی می باشد که با این سامانه می توانید به خطوط مورد نظر خود پیامک ارسال کنید.

ارائه کوپن تخفیف و پیشنهاد ویژه با پنل پیامک در شیرینی پزی

با ارسال پیامکی این کوپن ها هم به مشتریان فعلی و هم به کسانی که تاکنون از شما خرید نداشته اند پیشنهاد خرید همراه با تخفیف را ارائه دهید. با ارائه این پیشنهادات و ارائه قیمت های منطقی و گاه پایین تر از سایر شیرینی فروشی ها و تبلیغ آن از طریق ارسال پیامک از مشاهده صف های طولانی ورود مشتریان به شیرینی فروشی خود شگفت زده خواهید شد!آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

معرفی محصولات با پنل پیامک شیرینی پزی

شیرینی های جدید موجود در شیرینی فروشی را به مشتریان ارسال کنید و آنها را در جریان تازه ترین شیرینی های سنتی و…. قرار دهید. همچنین اطلاعات لازم در مورد زمان تحویل شیرینی را به مشتریان ارسال کنید.

ماژول یادآوری پیامکی در پنل پیامک شیرینی فروشی

با ارسال پیامک مشتریان را از زمان و مبلغ تسویه حساب آگاه کنید . به مشتریان خود یادآوری کنید تا برای تسویه حساب اقدام کنند. حتی برای مشتریانی که خیلی وقت است از نقد شدنشان ناامید شده اید، پیامک یادآوری در سامانه تعریف کنید که ماهیانه به آنها، با ذکر مبلغ بدهی ، پیامک ارسال شود!یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس ارسال پیامک از طریق وب سایت می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

تشکر از مشتریان با پنل پیامک شیرینی پزی

از طریق پیامک از مشتریان خوش حساب و یا از مشتریانی که به طور مداوم خریدار شیرینی های مغازه شما بوده اند تشکر کنید و خاطره ای خوش از کار خود به جا گذارید. این روش به شکل غیر مستقیم در جذب مشتری موثر است.آیا از ماژول پیامک نظیر به نظیر تابحال استفاده کرده اید؟

ارسال پیامک تبریک مناسبت ها با پنل پیامک شیرینی پزی

خاص ترین روز هر فرد روزی است که پا به این دنیا گذاشته، در این رقابت از بقیه شیرینی فروشان عقب نمانید، خیلی خاص است اگر شما بعنوان فروشنده شیرینی خاص مشتری خودتان ، برایش تبریک روز تولد بفرستید! یقین داشته باشید نام شما را از یاد نخواهد برد!برای دانستن نحوه انتقال پیامک دریافتی به URL با ما تماس بگیرد تا بتوانید پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از دستگاه کی پد و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مشتریانتان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل پیامک شیرینی فروشی و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید.با دانستن در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

 • ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها
 • ارسال پیامک به ایمیل
 • اختصاص خط خدماتی بصورت اشتراکی بدون نیاز به سفته
 • ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
 • ارسال اس ام اس زمان بندی شده
 • امکان استفاده از افزونه های پیامکی
 • افزونه پیامک رایگان پرستا شاپ
 • ارسال پیامک تبلیغاتی به اصناف 
 • نمایندگی پنل پیامک
 • نمایندگی پنل اس ام اس در تهران

کلام آخر

چنانچه شما هم صاحب یک شیرینی فروشی هستید و قصد دارید گامی نو برای رونق کسب و کارتان بردارید . پیشنهاد میکنیم از سامانه پیامکی تابان اس ام اس برای فعالیت خودتان استفاده کنید و بازخورد مثبت آن را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت نمایید.برای دانستن ایجاد مخاطب گروهی از فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Pastry استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس شیرینی پزی

با کد تخفیف Pastry از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل پیامک شیرینی پزی تهیه نمایید. خرید پنل ارسال پیامک از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل پیامک فروش قطعات فلزی

پنل پیامک عطر فروشی

پنل پیامک برای فرش فروشی

پنل پیامک برای نظام مهندسی

پنل اس ام اس شیشه بری

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با سلام و احترام
   خطوط اشتراکی به خطوطی گفته می‌شود که پس از خرید پنل در پنل وجود دارد و کاربران از آن خطوط برای ارسال های خود استفاده میکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha loading...