ارسال پیامک تبلیغاتی گالری نقاشی

پنل پیامک برای گالری نقاشی

دسته بندی:
0 دیدگاه

سامانه تابان اس ام اس ، بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک با رابط کاربری ساده پاسخگوی تمامی نیازهای شماست. پنل اس ام اس برای گالری نقاشی نیز یکی دیگر از این امکانات است .

پنل پیامک برای گالری

در این مقاله با معرفی پنل پیامک برای گالری نقاشی و همچنین سامانه تابان اس ام اس همراه ما باشید .

ممکن است شما یک هنرمند و یا صاحب یک گالری نقاشی باشید و به این فکر باشید که برای گسترش کسب و کار خود و جذب هنرمندانی که برای برپایی نمایشگاه به گالری شما مراجعه کرده اند چه راه کارهایی وجود دارد. استفاده از پنل پیامک برای گالری و بازاریابی پیامکی یکی از راه کارهای مفید و موثر برای گسترش کسب و کار شما می باشد.

تابان اس ام اس چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌و‌جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌سرویس با خط خدماتی رایگان و … از جمله خدماتی هستند، که ما در تابان اس ام اس انجام می دهیم.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف paint استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از تابان اس ام اس پنل اس ام اس بگیرم ؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های هر شهر به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به مشاغل هدف از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس برای گالری نقاشی

 ارسال پیام کوتاه برای تبلیغ گالری نقاشی

به طور مثال قصد برپایی نمایشگاهی را دارید، میتوانید با ارسال پیامک علاقمندان زیادی را از این موضوع آگاه سازید. در ابتدا باید این موضوع را دوباره یادآوری کنیم که بعلت محدودیت تعدا کاراکتر (فارسی 70 کاراکتر و انگلیسی 120کاراکتر) متن انتخابی و ارسالی شما باید مختصر و مفید باشد و همچنین از تاثیرگذاری بالایی برخوردار باشد.

این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

پیامک تاثیر گذار برای بازاریابی گالری نقاشی

تاثیرگذار ترین پیامک های تبلیغاتی آنهایی هستند که در مدت کوتاه و سریع اطلاعات و پیشنهادات را بدست مخاطب برساند. هر چه اطلاعات شما در مورد مخاطبانتان از جمله علایق آنها بیشتر باشد ،پیامک شما تاثیرگذارتر خواهد بود.

اعلام رویدادهای گالری با پنل اس ام اس گالری ها

به طور حتم گالری شما هر چند وقت یکبار نمایشگاهی را برگزار میکند. برای اطلاع رسانی این موضوع به مخاطبان میتوانید با ارسال پیامک آنها را از این موضوع مطلع سازید. یقینا مخاطبانی که عضو خبرنامه پیامکی گالری شما هستند از این موضوع استقبال خواهند کرد.

 • نمایشگاه نقاشی ردپای رنگ از تاریخ 96/10/4 تا تاریخ 96/10/10 ساعت 18             گالری سبز

ارسال پیامک اطلاع رسانی به مشتریان با پنل پیامک برای گالری

تصور کنید نمایشگاهی برگزار کرده اید و علاوه بر آثار هنرمندان ، یک مهمان ویژه نیز در گالری شما حضور خواهد داشت. میتوانید با ارسال پیامک به مشترکین خبرنامه پیامکی آنها را از این موضوع مطلع سازید . این گونه خبر رسانی ها همیشه از استقبال خوبی برخوردار می شوند.

تبلیغات با پنل پیامک گالری

میتوانید با ارسال پیامک تبلیغاتی در مورد گالری خود، آن را تبلیغ کنید.یک پیامک تبلیغاتی گالری را میتوانید به منطقه فعالیت خود بفرستید و از مخاطبان بخواهید به اشتراک خبرنامه پیامکی هنری شما در بیایند. همچنین این نکته را بخاطر داشته باشید که تعداد ارسال این پیامک ها محدود باشد تا موجب آزار مخاطبان نشود.

ارسال دعوتنامه با پنل اس ام اس گالری

ممکن است قصد برگزاری نمایشگاه خاصی را داشته باشید ، و قصد دعوت مهمانان ویژه را دارید، با ارسال پیامک ، مهمان ویژه خود را به صورت رسمی برای افتتاحیه و یا اختتامیه دعوت کنید.

برگزاری نمایشگاه با پنل پیامک گالری

برای برگزاری نمایشگاه میتوانید با ارسال پیام کوتاه از علاقمندان و یا هنرمندان دعوت کنید تا در این نمایشگاه شرکت کنند. گوشی هواداران می‌تواند یک بوم نقاشی عالی برایتان باشد تا کار خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. هر از چند گاهی یک لینک برای مخاطبان ارسال کنید که در آن کارهای شما و همچنین اطلاعاتی برای خرید آنها در اختیار افراد قرار گیرد. همچنین اگر قصد دارید یک نمایشگاه برگزار کنید، با استفاده از پیامک می‌توانید زمان و مکان دقیق آن را به مشتریان خود اطلاع دهید. کاری کنید که گالری شما شلوغ‌ تر از همیشه باشد.

 • نمایشگاه نقاشی با موضوع هوای پاک!
  از هنرمندان و علاقمندان دعوت میشود تا جهت شرکت در این نمایشگاه آثار خود را تا تاریخ 96/9/28 به گالری تحویل بدهند. گالری سبز

ارسال پیامک تبریک خودکار تولد به علاقمندان نقاشی

پنل اس ام اس گالری نقاشی فقط برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی به مشتریان نیست ، شما می‌توانید از قابلیت ارسال پیامک خودکار برای ارسال خودکار پیامک های تبریک تولد مشتریان ثابت یا تبریک تولد هنرمندان و نقاشان استفاده نمایید تا در روز تولد آنها به صورت خودکار پیامک تبریک تولد ارسال شود.

برخی از قابلیت های سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس

 • ارسال تکی و گروهی با پنل پیامک برای گالری
 • امکان ارسال پیامک زمانبندی شده
 • امکان ارسال دوره ای با پنل اس ام اس گالری
 • قابلیت ایجاد رنج شماره
 • قابلیت ارسال پیام انبوه منطقه ای
 • قابلیت ارسال پیام انبوه به پیش شماره های مورد نظر
 • قابلیت ارسال به شهرستان خاص
 • قابلیت ارسال به منطقه پستی خاص
 • قابلیت مشاهده همه ی پیامهای انبوه
 • قابلیت دایورت یا انتقال پیام
 • قابلیت خرید شماره اختصاصی بصورت آنلاین
 • مشاهده ی پیامهای ارسالی
 • مشاهده ی پیامهای دریافتی
 • مشاهده ی پیامهای زمانبندی شده
 • قابلیت گزارش گیری با پنل اس ام اس گالری
 • پاسخگوی خودکار به پیامک های دریافتی
 • نظرسنجی با پنل اس ام اس گالری
 • امکان استفاده از افزونه های پیامکی
 • ماژول پیامک whmcs
 • افزونه پیامک دیجیت
 • مسابقه پیامکی
 • ارسال پیامک تبلیغاتی به تهران
 • گزارش تحویل پیامک ها با پنل پیامک گالری
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • نمایندگی پنل پیامک
 • امکان ذخیره شماره با دستگاه KEY PAD

هنر نقاشی

نقاشی، نگارگری یا رسم، فرایندی است که طی آن رنگ بر روی یک سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کند و اثری خلق می‌شود. فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد نقاش نام دارد، به‌خصوص زمانی که نقاشی حرفهٔ شخص باشد.

نقاشی یکی از رشته‌های اصلی هنرهای تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتاری می‌باشد. برخی از پژوهشگران معتقدند اولین نقاشی‌های یافت‌شده در غارها حاکی از آن است که انسان‌های اولیه با کشیدن نقش حیوانات و شکارشان به نوعی خود را آمادهٔ نبرد با آن‌ها می‌کرده‌اند.

کلام آخر

اگر که سعی دارید با خلق هنر زندگی خود را بچرخانید برایتان آرزوی موفقیت داریم. این روش زندگی واقعاً مناسب ذهن‌ های خلاق است. اما برای اینکار لازم است هنر خود را تبدیل به یک تجارت نمائید و بواسطه آن درآمد داشته باشید. بازاریابی پیامکی یک راه ارزان‌ قیمت و ساده برای این منظور است. با استفاده از پیامک می‌توانید هنر خود را تبلیغ کنید و مشتریان و هوا داران بیشتری برای خود بدست آورید. بگذارید جامعه بیشتر با هنر شما آشنا شود.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف paint استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس برای گالری نقاشی

با کد تخفیف paint از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰ درصدی پنل پیامک برای گالری نقاشی تهیه نمایید خرید پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل پیامک خوار و بار فروشی

ارسال پیامک فروشگاه لوازم خانگی

ارسال مشاغل کل کشور

ارسال پیامک برای بانک ها

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...