پنل پیامک مهد کودک

پنل پیامک برای مهدکودک

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای مهدکودک و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به مهدکودک صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به مهدکودک به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف mahd استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل اس ام اس مهدکودک

اگر شما مهد کودک دارید تا به حال به داشتن سامانه پیامک انبوه و تاثیر چشم گیر پنل اس ام اس در مهدکودک در افزایش مشتریان خود اندیشیده اید؟ در این مقاله سعی بر این داریم تا تمامی امکانات پنل پیامک برای مهد کودک را که سامانه پیامکی تابان اس ام اس برای صنف آموزشی ارائه می دهد به طور کامل شرح دهیم .برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

کاربرد سامانه پیامک در مهد کودک ها

کاربرد پیامک برای مهدکودک و ارسال متن های اس ام اس برای والدینی که کودکان خود را به مهد کودک ها آورده اند می تواند مهم باشد. امروزه به دلایل کاری و … هر دو والدین مشغول به کار هستند و برای نگه داری فرزندانشان به مهد کودک مراجعه می کنند اهمیت نگه داری از کودکان و اطلاع از وضعیت آن ها باعث می شود تا مهدکودک ها ارسال پیامک را به عنوان راه ارتباطی با والدین انتخاب نمایند والدینی که کودکان خود را به مهد کودک می‌فرستند به شدت علاقه دارند که از وضعیت کودک خود مطلع شوند؛ لذا توجه به کاربرد پیامک برای مهد کودک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.آیا میدانید که چگونه OTP  را فعال کنیم؟ ما در سایت تابان اس ام اس به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم با ما در ارتباط باشید.

با پنل اس ام اس مهدکودک میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با ثبت نام پنل اس ام اس مهدکودک؛ میتوانید برای مشاغل مرتبط با مهدکودک پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. یکی از ویژگی های مهم پنل ارسال سریع پیامک  است که در زمان شما صرفه جویی کند با این روش شما می توانید تبلیغات خود را به آسانی انجام دهید.
 3. با ثبت نام پنل اس ام اس برای مهدکودک ؛ میتوانید به مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 4. با خرید پنل پیامک مهدکودک ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 5. با خرید پنل پیامکی مهدکودک ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 6. با خرید پنل پیامک برای مهدکودک ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 7. با خرید سامانه پیام کوتاه مهدکودک؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
 8. با خرید سامانه پیامکی مهدکودک ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 9. با خرید سامانه ارسال پیامک در مهدکودک ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی را اغاز کنید.
 10. این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل ارسال تماس صوتی می باشد.

کاربرد های پنل اس ام اس در مهدکودک ها و پیش دبستانی ها :

 • اطلاع رسانی به روز در مورد موقعیت و موردهای عالی
 • اطلاع رسانی از آفرهای ویژه آموزشی
 • اطلاع رسانی به متقاضی در مورد لیست و شرایط های جدید
 • یادآوری کردن جلسات و قرار های ملاقات
 • ارسال جزئیات در مورد اطلاعات کودکان به اولیا
 • ارسال تشکر از تماس یا مراجعه به نام اشخاص بعد از تماس یا مراجعه به مهد
 • اطلاع رسانی جهت دریافت رضایت‌نامه از والدین کودکان و ثبت نام در موارد مربوطه
 • ارسال برنامه غذایی به صورت هفتگی و یا ماهانه برای والدین
 • ارسال پیامک به والدین برای تبریک اعیاد و مراسم در سریع ترین زمان
 • ارسال پیام به والدین و اطلاع رسانی آموزش به آنها
 • اطلاع رسانی برنامه های روزانه به والدین
 • اطلاع رسانی مربوط به فوق برنامه کودکان
 • تبریک اتوماتیک تولد کودک به والدین
 • افزایش ارتباط موثر و ارزان با والدین
 • کاهش هزینه های تماس با والدین
 • ارسال نمرات و وضعیت کودک به والدین
 • ارسال پیامک انبوه در مهدکودک ها

برای مهد کودک ها بهترین روش ارسال پیامک های تبلیغاتی زمانی که قصد ارسال پیامک انبوه را دارید ، دو روش زیر میتواند برای شما کاربردی باشد.

 1. ارسال پیامک انبوه به منطقه که مهد کودک شما در منطقه وجود دارد.
 2. ارسال پیامک انبوه به منطقه ای که قصد دارید عضو جدید بگیرید.

ارسال پیامک به مخاطبان هدف

امروزه یک تصور غلط در مورد دریافت پیامک های تبلیغاتی وجود دارد، به دلیل اینکه هر روزه برای همه ی اهالی شهر حجم زیادی از پیامک های تبلیغاتی تکراری و کلیشه ای ارسال می شود.این موضوع باعث بی اعتمادی و بی توجهی مردم شده است. شما باید در مرحله اول فهرستی از مخاطبان هدف تهیه کنید و پیامک های مورد نظرتان را فقط برای آن ها ارسال کنید.شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

ارسال پیامک از روی نقشه و پنل پیامک برای مهدکودک

مطمعنا افراد ترجیح می دهند که مهد کودک فرزند خود در نزدیکی محل سکونت آن ها باشد تا رفت و آمد راحت تر باشد. با استفاده از قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه می توانید با انتخاب منطقه مورد نظر خود فقط به افراد ساکن در همان منطقه پیامک ارسال کنید. این قابلیت هر دو اپراتور همراه اول و ایرانسل را پشتیبانی می کند.شما با ارسال پیامک برای اصناف می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

ارسال پیامک براساس کدپستی

در ارسال پیامک براساس کد پستی می توانید با وارد کردن 4 رقم اول کدپستی منطقه مورد نظر خود فقط به افراد ساکن در همان منطقه پیامک ارسال کنید. تفاوتی که ارسال پیامک براساس کدپستی و ارسال پیامک از روی نقشه دارد این است که در ارسال پیامک براساس کدپستی میتوانید همزان سه فیلتر سن و جنسیت و منطقه را وارد نمایید. در واقع ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و منطقه پستی انجام دهید.برای دانستن ارسال پیامک تبلیغاتی از فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ارتباط موثر و دو طرفه با والدین از طریق پیامک

یکی از امکانات پنل اس ام اس مهد کودک، در سامانه تابان اس ام اس ارئه خط اختصاصی جهت ارسال و دریافت پیامک می باشد .با استفاده از این امکان میتوانید با والدین کودکان ارتباط برقرار کنید و علاوه بر ارسال پیامک از آنها نیز اس ام اس دریافت کنید و مطمعنا والدین از اینکه در جریان امور مربوط به کودکان خود قرار می گیرند و می توانند نظرات خود را اعلام کنند حس رضایت بخشی خواهند داشت.با انتقال پیامک دریافتی به سایت  پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

ماژول پاسخگوی خودکار و پنل پیامک برای مهدکودک

قبلا والدین برای دریافت برنامه هفتگی کودکان و اطلاع از سایر امور مجبور بودند که با مهد کودک تماس بگیرند و علاوه بر مشکلاتی مانند پاسخگو نبودن و مشغول بودن خطوط، مهد کودک ها نیز مجبور بودند یک کارمند فقط جهت پاسخ به سوالات تکراری استخدام کنند. اما با استفاده از قابلیت پاسخگوی خودکار پیامکی والدین می توانند با ارسال کلید واژه مشخص اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند.در پنل پیامک تابان اس ام اس ارسال خودکار اس ام اس دریافتی به ایمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

ارسال پیامک پرداخت شهریه

ماژول ارسال پیامک های خودکار یکی دیگر از قابلیت های سامانه پیامکی می باشد. پیامک هایی که لازم است در زمان مقرر ارسال شود مانند یادآوری پرداخت شهریه به صورت خودکار با تنظیم تاریخ ارسال در زمان تنظیم شده به صورت اتوماتیک ارسال می شود.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیامکی می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

ارسال پیامک تبریک تولد

همچنین می توانید از ماژول ارسال پیامک خودکار تبریک تولد نیز استفاده نمایید و با وارد کردن تاریخ تولد کودکان در پنل اس ام اس به صورت خودکار در روز تولد آن ها پیامک تبریک از طرف مهدکودک به اولیا ارسال شود. ماژول تبریک تولد به صورت خودکار و تنها با وارد کردن تاریخ تولد، شماره تلفن و متن پیامک انجام می شود و نیازی نیست که شما روزانه این کار را انجام دهید بلکه به صورت خودکار ارسال می شود.

ماژول منشی پیامکی

با استفاده از ماژول منشی عضویت پیامکی از والدین بخواهید که با ارسال عدد 1 در خبرنامه پیامکی عضو شوند تا اخبار مربوط به مهد کودک به صورت خودکار به آن ها پیامک شود. توجه داشته باشید که خبرنامه پیامکی هیچ هزینه ای برای والدین نخواهد داشت.با دانستن در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

ارسال پیامک با نام مخاطب و پنل پیامک برای مهدکودک

در ماژول ارسال پیامک با نام مخاطب ( در پنل اس ام اس تابان اس ام اس این قابلیت با نام ارسال بر اساس کلمات کلیدی وجود دارد) می توانید با وارد کردن نام و نام خانوادگی افراد پیامک گروهی را برای هر کس با نام ارسال کنید و در واقع باعث می شود که پیامک شخصی سازی و منحصر فرد باشد.

ارسال پیامک صوتی

با استفاده از ماژول ارسال پیامک صوتی می توانید متن پیامک خود را به صورت صوت ضبط نمایید و با گوشی مخاطبین تماس گرفته می شود و صدای شما پخش می شود. با استفاده از این روش تمامی افراد حتی کسانی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند پیامک شما را دریافت می کنند.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

ارسال پیامک به فایل اکسل و پنل پیامک برای مهدکودک

اگر شماره والدین را در فایل اکسل ذخیره کرده اید دیگر نیازی نیست که مجدد در دفترچه تلفن سامانه پیامکی وارد نمایید بلکه می توانید از قابلیت ارسال پیامک به فایل اکسل استفاده نمایید.

ارسال پیامک نظرسنجی، مسابقه و قرعه کشی

اگر دنبال راه کارهایی جهت تمایز با سایر مهد کودک ها هستید حتما از ویژگی نظرسنجی پیامکی و مسابقه پیامکی استفاده نمایید. همچنین می توانید نتیجه نظرسنجی و مسابقه را بر روی نمودار مشاهده نمایید. این کار باعث وفاداری والدین به مهدکودک شما می شود و اگر از روند فعالیت های مهدکودک راضی باشند مطمعنا با معرفی شما به آشنایان خود برای شما تبیلغات و بازاریابی خواهند کرد.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

گزارشگیری ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی

با ثبت نام پنل اس ام اس شما می توانید به صورت گسترده، از ارسال و دریافت پیامک ها گزارشگیری کنید. این گزارش ها مشخص می کند که چه تعداد پیامک به دست مخاطبان رسیده و چه تعداد پیام ارسال نشده و وضعیت ارسال پیام در چه مرحله ای است.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن والدین

با استفاده از دستگاه sms pad و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل والدین را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به والدین به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل پیامک مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

یک سامانه تحت اینترنت برای ارسال ، دریافت و مدیریت SMS هست. با سامانه ارسال و دریافت پیامک شما می‌توانید :

 1. ارسال SMS انبوه به‌ صورت انفرادی و گروهی
 2. ارسال خودکار پیامک یادآوری پرداخت اقساط 
 3. ارسال SMSهای تبلیغاتی
 4. ارسال SMS با شماره اختصاصی شما
 5. ارسال پیامک تبلیغاتی کد تخفیف
 6. امکان ارسال‌ SMS های طولانی (Long SMS)
 7. سرعت بسیار بالا در ارسال و دریافت SMS ( سرعت بین 10٫000 پیامک در دقیقه هست)
 8. دریافت پیام‌های کوتاه در وب‌سایت شما
 9. پیامک تایید صحت سلامت کالا
 10. عدم نیاز به سخت‌ افزار جانبی و gsm modem
 11. عدم نیاز به نصب نرم‌افزار بر روی سیستم شما
 12. پاسخگویی خودکار و هوشمند به پیام‌های دریافتی
 13. ساخت مسابقه پیامکی
 14. ارسال پیام‌های دریافتی به همراه مدیر سایت و یا سایر نرم‌افزارهای شرکت/سازمان شما
 15. امکان مدیریت نرم‌افزار از طریق موبایل مدیران سیستم بدون نیاز به اینترنت
 16. این سامانه هم‌اکنون مورداستفاده بیش از 1000 سازمان و شرکت هست.
 17. ارسال پیامک تبلیغاتی نظرسنجی
 18. مناسب برای شرکت‌ها ، سازمان‌ها ، موسسه‌های تبلیغاتی ، موسسه‌های گردشگری ، مدیران سایت‌ها و فروشگاه‌ها ، مدارس ، هتل داران ، آموزشگاه‌ها ،رستوران‌داران ، مغازه‌داران و …

برخی از امکانات ارسال پیامک تبلیغاتی به مهد کودک :

 • ارسال ساده، ارسال گروهی، ارسال هوشمند SMS به کلیه اپراتورها (همراه اول،ایرانسل،تالیا)
 • ارسال SMSهای تبلیغاتی بر اساس پیش‌شماره
 • ارسال پیامک نوبت دهی
 • ارسال SMSهای تبلیغاتی از روی نقشه – جدید
 • ارسال SMSهای تبلیغاتی بر اساس شهر و استان موردنظر شما – جدید
 • دریافت آنلاین و آفلاین SMS مخاطبین در وب‌سایت شما
 • گزارشات ارسال پیام
 • اتصال به سوئیچ اینترنتی شبکه تلفن همراه کشور
 • دارای شماره 8 رقمی رند اشتراکی جهت ارسال پیامک 30002223
 • قابلیت زمان‌بندی SMSهای ارسالی
 • پاسخگویی خودکار به SMSهای دریافتی
 • ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
 • قابلیت ارسال SMSهای دریافتی به موبایل مدیر سیستم

ویژگی های پنل پیامک برای مهدکودک

 • امکان مدیریت نرم‌افزار از طریق موبایل مدیران سیستم
 • قابلیت Export و Import اطلاعات از طریق فایل Execl
 • ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت همراه اول
 • امکان استفاده از چند شماره اختصاصی SMS برای ارسال و دریافت
 • گزارش‌ها کامل از وضعیت دقیق سیستم و SMSهای ارسالی و دریافتی
 • امکان گروه‌بندی مخاطبین و ایجاد دفترچه تلفن
 • برگزاری مسابقات و آزمون‌ها از طریق پیام کوتاه
 • ارسال SMS از طریق مخابرات
 • سیستم پشتیبانی مشتریان و صندوق انتقادات و پیشنهاد‌ها
 • نظرسنجی و آمارگیری
 • سیستم پاسخگویی هوشمند و منشی آنلاین از طریق سامانه پیام کوتاه
 • سیستم مناسبت‌ها و رخدادها
 • ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای
 • سیستم ارائه خدمات ویژه از طریق sms به‌صورت رایگان و پولی

و در آخر …

به کمک موارد گفته شده در بالا می توانید نام مهد کودک خود را در ذهن افراد ماندگار کنید و والدین به نوعی با معرفی مهدکودک شما و بیان قابلیت های منحصر به فرد مهد کودک برای شما تبلیغ خواهند کرد. علاوه بر موارد گفته شده در بالا که به برند سازی مهد کودک و پیش دبستانی شما کمک می کند می توانید با ارسال پیامک انبوه به تبلیغات بپردازید. پیشنهاد ویژه ما برای مدیران مهدکودک ها استفاده از پنل اس ام اس مهدکودک جهت بهبود ارتباطات و افزایش بهره وری می باشد هم اکنون شما میتوانید پیشرفت رو به جلوی مهدکودک خود را بهبود ببخشید .شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف mahd استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس مهدکودک

با کد تخفیف mahd از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با سلام و احترام
   موفق باشید مهم ترین هدف تابان اس ام اس رضایت کاربران است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha loading...