پنل پیامک لوازم خانگی

پنل پیامک برای فروشگاه لوازم خانگی

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای فروشگاه لوازم خانگی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به فروشگاه لوازم خانگی صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به فروشگاه لوازم خانگی به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Home استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

سامانه تابان اس ام اس ، بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک با رابط کاربری ساده پاسخگوی تمامی نیازهای شماست. پنل پیامک برای فروشگاه لوازم خانگی و اداری نیز یکی دیگر از این امکانات است .

پنل پیامک فروشگاه لوازم خانگی

در مقاله های قبلی تابان اس ام اس، در مورد کاربرد پنل اس ام اس در کسب و کارهای مختلفی صحبت کرده ایم. امروز می خواهیم در مورد کاربرد پنل پیامک برای فروشگاه لوازم خانگی و اداری صحبت کنیم!

هرچند که ممکن است هنوز ارسال پیامک در این صنف جایگاه خود را نیافته باشد، اما فروشندگان این صنف می توانند با ارسال پیامک کسب و کار خود را وارد حوزه جدیدی از تبلیغات بکنند همچنین می توانند در راستای مشتری مداری و جلب مشتری نیز پیشرو باشند.

بازاریابی پیامکی برای فروشندگان لوازم خانگی و اداری یک پاسخ واقعی و مناسب برای حل مشکلات تبلیغاتی کسب و کارهای وابسطه به لوازم خانگی می باشد ، نه تنها هزینه استفاده از بازاریابی پیامکی در حد کسری از هزینه های کمپین های گران قیمت تبلیغاتی می باشد ، بلکه مزیت های بیشماری را نیز به همراه دارد که باعث شده به واقع در حد و اندازه هایی بزرگتر از انتظارات ظاهر شود.آیا میدانید ارسال BTS چیست ؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

ثبت نام پنل اس ام اس برای فروشگاه لوازم خانگی

با پنل پیامک برای فروشگاه لوازم خانگی میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با حرید پنل اس ام اس فروشگاه لوازم خانگی ؛ میتوانید برای مشاغل هدف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. شما می توانید برای فروش بیشتر و تبلغاتی هوشمندانه از ایجاد مسابقه با اس ام اس در کسب و کار خود بهره بگیرید.
 3. با خرید پنل پیامک فروشگاه لوازم خانگی ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 4. با خرید پنل پیامک لوازم خانگی ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 5. با ارسال پیامک تبلیغاتی کد هديه نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.
 6. با خرید سامانه پیامک برای فروشگاه لوازم خانگی ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 7. با خرید پنل پیامک فروشگاه لوازم خانگی ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 8. با ارسال پیامک خودکار یادآوری به مخاطبین خود کمک می کنید تا در پرداخت اقساط و … خود بتوانید مدیریت بهتری داشته باشند و استفاده از این ویژگی برای مخاطب شما ارزش بیشتری می گذارد.
 9. با خرید سامانه پیامکی فروشگاه لوازم خانگی ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل دسترسی داشته باشید.
 10. با دانستن در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.
 11. با خرید سامانه پیام کوتاه برای فروشگاه لوازم خانگی ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 12. شما با ارسال پیامک تبلیغاتی خودکار  می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک بصورت خودکار از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.
 13. با خرید سامانه پیامک در فروشگاه لوازم خانگی ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید.
 14. با خرید پنل پیامک برای فروشگاه لوازم خانگی ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.
 15. این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

ویژگی های پنل اس ام اس

کاربرد های پنل پیامک برای فروشگاه لوازم خانگی و اداری :

 1. هنگام صدور فاکتور خرید مشتری شماره تلفن همراه وی را درخواست نمایید .
 2. دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان نیز در سامانه تابان اس ام اس وجود دارد .
 3. چند دقیقه پس از خروج مشتری از فروشگاه با ارسال پیامی از او تشکر کنید.
 4. در فواصل زمانی متناوب تخفیفات خاص را از طریق پیامک به مشتریان قدیمی خود اطلاع دهید.
 5. با ارسال پیام تبریک و تهنیت در مناسبت های مختلف به مشتری نشان دهید در احساسات او شریک هستید .
 6. تبلیغ و معرفی لوازم خانگی و اداری جدیدی که بتازگی اقدام بفروش آن نموده اید به اهالی محل.
 7. در زمانهاي تخفيف مي‌توانيد از طريق پیامک به مشتري اطلاع رساني كنيد.
 8. کاهش هزینه های تماس با مشتریان با پنل اس ام اس فروشگاه لوزم خانگی.
 9. افزایش ارتباط موثر و ارزان با مشتریان با پنل اس ام اس فروشگاه لوزم خانگی.
 10. تنظیم منشی هوشمند جهت پاسخگویی خودکار به پیامک های دریافتی.
 11. ارسال پیامک تبلیغاتی و معرفی فروشگاه لوزم خانگی بر اساس منطقه و کد پستی.
 12. اطلاع رسانی از فروش ویژه لوزم خانگی و رونق فروش و جذب مشتری جدید.
 13. ارائه کوپن های تخفیف به مشتریان فروشگاه لوزم خانگی با ارسال پیامک.
 14. ارائه کد تخفیف به مشتری با ارسال عدد مشخص شده.
 15. با پنل اس ام اس ارسال صوتی ، به مشتریان خود پیامک صوتی ارسال کنید
 16. اطلاع رسانی از لوزم خانگی جدید ارائه شده در فروشگاه لوزم خانگی .
 17. امکان برگزاری نظرسنجی از کیفیت محصولات و میزان رضایت مشتریان.

پنل اس ام اس و تبلیغات پیامکی برای فروشندگان لوازم خانگی

ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان قبلی خودتان اولین و ساده ترین روش در فروشگاه شما خواهد بود از این طریق نه تنها آن ها شما را برای خرید بعدی خود از یاد نخواهند برد بلکه میتوانید با تبریک اعیاد و مناسبت ها ، روز تولد مشتریان ، سالگرد ازدواج و … را نیز به آنها با هزینه ناچیزی تبریک بگویید . به قول معروف دل آنها را به دست می آورید ! همچنین میتوانید تخفیف های فصلی ، پیشنهادات ویژه و فروش ویژه محصولات خود را به مشتریان خود اطلاع رسانی کنید . قطعا ارسال اس ام اس بهترین روش تبلیغاتی شما خواهد بود .آیا میدانید چگونه بهترین پنل پیامکی را شناسایی کنیم ما به سوالات شما پاسخ می دهیم با مشاورین تابان اس ام اس در ارتباط باشید تا به تمامی سوالات شما پاسخ بدهند.

ماژول دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه برای فروشگاه لوازم خانگی

شما می توانید شماره کلیه مشتریان خود را در ماژول رایگان دفترچه تلفن ذخیره نموده و در صورت عرضه نمودن کالاهای جدید و یا تخفیفات ویژه از طریق پیامک به مشتریان خود اطلاع رسانی نمایید. ماژول عضویت در دفترچه تلفن این امکان را به شما می دهد تا مشتریان شما تنها با ارسال نمودن یک پیامک به سامانه پیام کوتاه شما به صورت اتوماتیک در دفترچه تلفن سامانه پیامک عضو گردند و دیگر نیاز به وارد نمودن اطلاعات مشتریان به صورت دستی در سامانه پیام کوتاه نمی باشد.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای ارسال پیامک تبلیغاتی را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ارسال پیامک تخفیف به مشتریان فروشگاه لوازم خانگی در مناسبت های خاص

شما می توانید با در نظر گرفتن تخفیفاتی در مناسبت هایی مانند تولد و یا از این قبیل برای مشتریانتان تخفیفات ویژه ای را در نظر بگیرید و تنها با فعال سازی ماژول ارسال پیامک تبریک تولد و یا رویداد ، در تاریخ مورد نظر ضمن تبریک ، پیامک تخفیف به ویژه ی مناسبت را به مشتریان خود ارسال نمایید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید سامانه پیامکی مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ماژول کد خوان پیامکی در پنل پیامک فروشگاه لوازم خانگی

در صورتی که محصولات شما دارای کد گارانتی می باشد نیز می توانید جهت فعالسازی گارانتی از ماژول کدخوان / گارانتی پیامکی استفاده نموده و کلیه کدهای گارانتی محصولاتتان را در یک فایل اکسل که نمونه ی آن نیز جهت راهنمایی شما کاربر محترم در راهنمای ماژول قرار داده شده است ، ذخیره و وارد سیستم نمایید. مشتریان با ارسال کد گارنتی و دریافت پیامک تاییدیه به شماره ی ارسالیشان از زمان فعالسازی و سایر اطلاعاتی که در جواب پیامک آنان ارسال شده است مطلع می گردند. از ویژگی های ماژول کدخوان / گارانتی عدم پذیرش کد تکراری و غلط بوده و در صورتی که مشتریان یک کد گارانتی را دوبار و یا ناصحیح وارد نمایند پیامکی جهت اعلام اشتباه و یا تکرار کد به آنان ارسال خواهد گردید.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس ارسال پیامک از طریق وب سایت می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

ماژول ارسال پیامک زماندار در پنل پیامک فروشگاه لوازم خانگی

در صورتی که کالاهای فروشگاه را به صورت اقساط به فروش می رسانید نیز می توانید با استفاده از ماژول ارسال پیامک زماندار پیشرفته و یا پیامک ساده ی زماندار تاریخ سررسید اقساط را توسط پیامک به مشتریان خود اعلام نمایید.برای دانستن ارسال پیامک تبلیغاتی از فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ماژول ارسال پیامک نظیر به نظیر در پنل پیامک فروشگاه لوازم خانگی

ماژول ارسال پیامک متناظر نیز جهت اعلام زمان اقساط قابل استفاده بوده و شما می توانید در یک فایل اکسل نام مشتریان و مبلغ اقساط آنان را وارد نموده و به صورت انبوه طی یک ارسال به آنان اطلاع رسانی نمایید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل ارسال تماس صوتی می باشد.

ماژول منشی پیامکی و ایجاد نظرسنجی

شما می توانید برای حفظ و نگهداری مشتریان, پیامک نظرسنجی و پاسخگوی خودکار داشته باشید و از بازخورد خریدشان اطلاع پیدا کنید.

خرید بانک شماره موبایل فروشندگان لوازم خانگی

با خرید پنل اس ام اس، شما قادر هستید از طریق گزینه ارسال پیامک به بانک مشاغل ، به بانک مشاغل موجود در سامانه پیامک دسترسی داشته باشید و پیامک ارسال نمایید اما نمی توانید بانک شماره موبایل را مشاهده نمایید یا بانک شماره موبایل را دانلود کنید در صورتی که به فایل شماره موبایل فروشندگان لوازم خانگی برای تماس ، عضویت در کانال تلگرام ، تبلیغات اینستاگرام و…. نیاز دارید در این صفحه می توانید بانک شماره موبایل فروشندگان لوازم خانگی را خریداری نمایید.آیا میدانید که چگونه OTP  را فعال کنیم؟ ما در سایت تابان اس ام اس به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم با ما در ارتباط باشید.

بانک شماره موبایل رایگان فروشندگان لوازم خانگی

اگر هدف شما از خرید بانک شماره موبایل، ارسال پیامک تبلیغاتی به فروشندگان لوازم خانگی است و نیازی به شماره موبایل فروشندگان کالای لوازم خانگی ندارید شما با خرید پنل اس ام اس از سایت تابان اس ام اس می توانید به بانک شماره موبایل فروشگاه های لوازم خانگی به صورت رایگان دسترسی داشته باشید و به بانک شماره موبایل پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

مخاطب ویژه ما شما فروشنده گرامی هستید. شما می توانید به بهترین شکل از خدمات تابان اس ام اس بهره مند بشوید، فروش موفق هدف اصلی تمامی کسب و کارهاست که این امر با استفاده از سامانه پیامکی تابان اس ام اس قابل اجراست .برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

 • بانک شماره موبایل دائمی همراه اول سراسر کشور
 • ارسال پیامک زمان بندی شده
 • بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول سراسر کشور
 • ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی سراسر کشور
 • ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها
 • ارسال پیامک تبلیغاتی به ایمیل
 • اختصاص خط خدماتی بصورت اشتراکی بدون نیاز به سفته
 • ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
 • دفترچه تلفن دیجیتال
 • ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در سراسر کشور
 • نمایندگی پنل اس ام اس در سراسر کشور
 • کارایی ساده و آسان با نرم افزار
 • پاسخگوی خودکار پیامکی
 • سرعت بالای نرم افزار پیامکی
 • فیلم رایگان آموزش استفاده از نرم افزار پیامک

کلام آخر…

اگر از این که فروشگاه لوازم خانگی شما در اکثریت زمان ها و در طول روز خلوت است و اگر به دنبال راهی کارآمد برای افزایش مشتری و توسعه کسب و کار و درآمد خود میباشید، سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس بهترین و کارآمدترین پنل پیامکی با تمام امکانات درخواستی شما میباشد. پنل اس ام اس تابان اس ام اس با ارائه خدمات متمایز و با استفاده از کادری متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به شما در تمام زمینه های تبلیغاتی و استفاده از پنل پیامکی خواهد بود.برای دانستن ایجاد مخاطب گروهی از فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Home استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس برای فروشگاه لوازم خانگی

با کد تخفیف Home از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس برای فروشگاه لوازم خانگی تهیه نمایید. خرید پنل پیامک از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

 1. سلام
  میخواستم برای مشتریانم کد اصالت کالا بفرستم.آموزشی در این خصوص وجود دارد؟

  1. سلام. بله سامانه کدخوان نیز دارد ویدیو آموزشی هم دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...