پنل پیامک خوار و بار فروشی

پنل پیامک برای خوار و بار فروشی

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای خوار و بار فروشی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به خوار و بار فروشی صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک تبلیغاتی به خوار و بار فروشی به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Grocery استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل پیامک خوار و بار فروشی

در مقاله های قبلی تابان اس ام اس، در مورد کاربرد پنل اس ام اس در کسب و کارهای مختلفی صحبت کرده ایم. امروز می خواهیم در مورد کاربرد پنل پیامک برای خوار و بار فروشی و پنل اس ام اس خوارو بار فروشان صحبت کنیم! هرچند که ممکن است هنوز ارسال پیامک در این صنف جایگاه خود را نیافته باشد، اما فروشندگان این صنف می توانند با ارسال پیامک کسب و کار خود را وارد حوزه جدیدی از تبلیغات بکنند همچنین می توانند در راستای مشتری مداری و جلب مشتری نیز پیشرو باشند.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

ثبت نام پنل اس ام اس خوار و بار فروشی ها

با پنل پیامک برای خوار و بار فروشی میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با ثبت نام پنل اس ام اس خوارو بار فروشان ؛ میتوانید برای مشاغل هدف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. شما با سیستم پاسخگویی خودکار پیامکی می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید.
 3. با خرید پنل پیامک خوار و بار فروشی ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 4. با خرید پنل پیامکی خوار و بار فروشی ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 5. با دانستن در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.
 6. با خرید سامانه پیامک برای خوار و بار فروشی ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 7. با خرید پنل پیامک برای خوار و بار فروشی ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 8. یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.
 9. با خرید سامانه پیامکی خوار و بار فروشی ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل دسترسی داشته باشید.
 10. با خرید سامانه پیام کوتاه برای خوار و بار فروشی ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 11. با خرید سامانه پیامک در خوار و بار فروشی ها ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید.
 12. در پنل پیامک تابان اس ام اس ارسال پیامک با جیمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.
 13. با خرید پنل پیامک برای خوار و بار فروشی ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.
 14. این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک خوار و بار فروشان به شماره های بلک لیست

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • پاسخگوی خودكار
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • ماژول ارسال هوشمند کلمات کلیدی
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت 24 ساعته توسط کارشناسان حرفه ای
 • ارسال پیامک خودکار اخطاریه
 • تابان اس ام اس برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت” راه اندازی کرد.

کاربرد پنل پیامک برای خوار و بار فروشی :

 1. ارائه پیشنهاد های ویژه در مورد محصولات جدید با پنل پیامک خوار و بار فروشی
 2. ارسال تشکر از خرید به نام اشخاص بعد از خرید از خوار و بار فروشی
 3. ارسال پیامک به نام برای تبریک اعیاد و مراسم در کمتر از یک دقیقه
 4. کاهش هزینه های تماس با مشتریان با پنل اس ام اس خوارو بار فروشان
 5. ارسال پیامک تبریک اتوماتیک تولد مشتریان ثابت خوار و بار فروشی و ارائه تخفیف به آنها در روز تولدشان
 6. افزایش ارتباط موثر و ارزان با مشتریان با پنل اس ام اس خوار و بار فروشان
 7. تنظیم منشی هوشمند جهت پاسخگویی خودکار به پیامک های دریافتی
 8. ارسال پیامک تبلیغاتی و معرفی محصولات بر اساس منطقه و کد پستی
 9. اطلاع رسانی از فروش ویژه خوار و بار فروشی و رونق فروش و جذب مشتری جدید
 10. ارائه کوپن های تخفیف به مشتریان خوار و بار فروشی با ارسال پیامک
 11. ارائه کد تخفیف به مشتری با ارسال عدد مشخص شده
 12. اطلاع رسانی از محصولات جدید در خوار و بار فروشی
 13. اطلاع رسانی به متقاضی در مورد قیمت محصولات
 14. اطلاع رسانی به روز در مورد موقعیت و موردهای عالی

مشتری مداری با ارسال پیامک برای خوار و بار فروشی

همانطور که می دانید، مشتری مداری یکی از مهمترین اصول بازاریابی می باشد. برای حفظ مشتریان وفادار و جلب مشریان بیشتر شما می توانید راهکار های ویژه ای را در این راستا تدوین کنید. یکی از ساده ترین، سریع ترین و کم هزینه ترین راهکار، ارسال پیامک می باشد. با توجه به اینکه تعداد افراد حاضر در بازار خوار و بار فروشان روز به روز افزایش می یابد، بیزنس ها با رقابت سخت روزانه روبرو هستند. برقراری رابطه قوی و مستحکم بین بیزنس و مشتری می تواند خود یک کلید دستیابی به اهدافی باشد که برای رونق به یک کسب و کار موفق و سودآور در نظر گرفته شده است.امروزه انتخاب خرید سامانه پیامکی برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

خوش آمدگویی به مشتریان جدید خوار و بار فروشی

ارسال پیامک های خوش آمدگویی برای مشتریان جدید میتواند یک راه باشد برای شکل دهی به رابطه اولیه و علاقمندی و توجه به بیزنس شما را به آنها نشان می دهد. همچنین مشتریان نیز خواهند فهمید که شما از علاقمندی شان به شرکت خود مطلع هستید و سطح خدمات به مشتریانتان بالا می رود.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

حفظ مشتریان کنونی با پنل پیامک خوار و بار فروشی

به روز نگه داشتن مشتریان کنونی و موجود با استفاده از پیشنهادات و یا تخفیفات گوناگون باعث فروش بیشتر شما می شود. در صورتی که مشتریان تان به انتخاب خود دریافت کردن پیام کوتاه را از جانب شما تایید کرده باشند،‌ پس به پیامکی که ارسال می کنید علاقمند هستند.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

پیگیری سفارشات و تحویل ها در مغازه خوار و بار فروشی

دانستن زمان تحویل داده شدن یک سفارش بسیار مهم می باشد،‌ به این ترتیب میتوانید از گم شدن سفارش ها جلوگیری کنید و دیگر نیازی به زمانبندی مجدد که با زمان مشتری و شرکت تحویل دهنده همخوانی داشته باشد نیست. برقراری ارتباط و تماس با مشتریان از طریق پیام کوتاه و درج جزئیات ساده مانند زمان تحویل کالا و یا لینک هایی به وب سایت تحویل سفارش یک خدمت بسیار عالی به مشتریان محسوب می شود.اگر برای تبلیغات خود بدنبال بهترین وب سرویس می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید می توانید از متخصصین ما راهنمایی بگیرید تا در انتخاب آن به شما کمک کنند.

ارسال پیامک تبلیغاتی گروهی برای خوار و بار فروشی

اگر صاحب پنل اس ام اس هستید، در هر کسب و کاری که فعالیت داشته باشید می توانید با ارسال پیامک تبلیغاتی گروهی، مغازه خوار و بار فروشیتان را به مخاطبان خود معرفی کنید. همچنین می توانید گزارشی از ارسال های خود را در پنل خود مشاهده کنید.برای دانستن نحوه ارسال پیامک از طریق فایل متنی  با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل برای خوارو بار فروشی

با پنل اس ام اس خوار و بار فروشی و با استفاده از ماژول ارسال پیامک از روی نقشه ، میتوانید به هر محدوده ای که می خواهید پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت برای تبلیغ مغازه خوار و بار فروشی

پیشنهاد تابان اس ام اس در این نوع از ارسال پیامک تبلیغاتی، ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت می باشد. چرا که عمده ی مخاطبان و مشتریان خوار و بار فروشی افرادی در بازه سنی مشخص می باشند.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل صوتی می باشد.

ارسال پیامک تبریک تولد با پنل پیامک خوار و بار فروشی

فقط کافیست از مشتریان خود به هنگام خرید از شما، تاریخ تولدشان را جویا شوید و با استفاده از ماژول تبریک تولد تابان اس ام اس، علاوه بر تبریک تولد تخفیف ویژه ای را در نظر بگیرید. اینکار علاوه بر حفظ مشتری، باعث رضایت وی نیز خواهد شد و او مشتری وفادار شما خواهد بود!آیا میدانید که چگونه OTP  را فعال کنیم؟ ما در سایت تابان اس ام اس به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم با ما در ارتباط باشید.

ارائه کوپن های تخفیف با پنل پیامک خوار و بار فروشی

اکثر مشاغل از کوپن تخفیف برای جذب مشتریان در دوره های رکود فروش خود استفاده می کنند. اگر می خواهید مشتریان را به داخل مغازه بکشانید پس به گوشی موبایل آنها یک کوپن تخفیف ارسال کنید. شما می توانید انتخاب کنید که چه نوع پیشنهادی را در این کوپن ارائه کنید.با ارسال پیامک کد تخفیف نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

برگزاری مسابقات پیامکی با پنل پیامک خوار و بار فروشی

روش بسیار تاثیرگذار دیگر برای ارتباط پیامکی با مشتریان از طریق رقابت است. شما به روش های متعدد می توانید به راحتی یک رقابت جذاب ترتیب دهید و مشتریان بیشتری را به فهرست بازاریابی خود اضافه کرده یا مشتریان بیشتری را به مغازه خود جذب کنید و موارد متعدد دیگر.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

ارسال پیامک کلمه کلیدی با پنل پیامک خوار و بار فروشی

ارسال پيامک کلمات کليدي در پنل اس ام اس یکی از راه های موفق جلب مشتری و برقراری ارتباط دوستانه می باشد. شما می توانید با شخصی سازی پیامک ها و قرار دادن نام مشتریان در ابتدای پیامک ها مانند یک دوست با آن ها برخورد نمایید.

ارسال پیامک برای پیشنهادات و تبلیغات خوارو بار فروشی

اگر شما دارای کالاهایی هستید که برای سفارش یا خرید فوری در دسترس هستند، پس اس ام اس خوار و بار فروشی یک روش مناسب برای مطلع کردن مشتریان از آخرین پیشنهادات و تبلیغات شما است و می تواند برای افزایش فروش آنلاین و درون فروشگاهی استفاده شود.آیا میدانید ارسال BTS چیست ؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از دستگاه ثبت شماره مشتری و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مشتریان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

 1. بانک شماره موبایل دائمی همراه اول سراسر کشور
 2. ارسال پیامک زمان بندی شده
 3. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول سراسر کشور
 4. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی سراسر کشور
 5. ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها
 6. ذخیره شماره تلفن در دفترچه پیامکی
 7. اختصاص خط خدماتی بصورت اشتراکی بدون نیاز به سفته
 8. ارسال پیامک تبلیغاتی با سیمکارت
 9. ارسال سن و جنسیت در سراسر کشور
 10. نمایندگی پنل پیامک در سراسر کشور
 11. منشی پیامکی خودکار
 12. کارایی ساده و آسان با نرم افزار
 13. ماژول پیامک جوملا
 14. سرعت بالای نرم افزار پیامکی
 15. ماژول ارسال هوشمند کلمات کلیدی
 16. فیلم رایگان آموزش استفاده از نرم افزار پیامک
 17. نمایندگی پنل اس ام اس در شیراز

شغل خوار و بار فروشی چیست ؟

یک مغازه یا فروشگاه کوچک است که محصولاتی مثل کیک و شکلات، بستنی، نوشیدنی، سیگار، روزنامه و مجله، غذاهای آماده و تنقلات می‌فروشد. تنوع محصولات در این مغازه‌ها کم و محدود و قیمت متوسط به بالاست. این مغازه‌ها اغلب در کنار جاده‌های شلوغ، محله‌های شلوغ شهری، ایستگاه راه‌آهن، جایگاه‌های بنزین جای دارند. برخی از این نوع خرده‌فروشی‌ها 24 ساعت شبانه‌روز باز هستند.

کیفیت محصولات و خدمات متوسط است و فرایند خرید سریع صورت می‌گیرد و مشتری زمان زیادی صرف خرید نمی‌کند و محصولات خریداری شده به سرعت مصرف می‌شوند. این مغازه‌ها در سال‌های اخیر در رقابت با سوپرمارکتها و سوپرسنترها در جهت بهبود ارائه خدمات و تنوع سبد محصولات تلاش می‌کنند. بارزترین مشخصهٔ این فروشگاه‌ها تنوع کم کالا و کوچکی مکان است.برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

کلام آخر…

اگر از این که خوار و بار فروشی شما در اکثریت زمان ها و در طول روز خلوت است و اگر به دنبال راهی کارآمد برای افزایش مشتری و توسعه کسب و کار و درآمد خود میباشید، سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس بهترین و کارآمدترین پنل پیامکی با تمام امکانات درخواستی شما میباشد. پنل پیامک تابان اس ام اس با ارائه خدمات متمایز و با استفاده از کادری متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به شما در تمام زمینه های تبلیغاتی و استفاده از پنل پیامکی خواهد بود.آیا مزایا و معایب پیامک تبلیغاتی را میدانید روی این مطلب کلیک کنید و مطالعه کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Grocery استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس خوار و بار فروشی ها

با کد تخفیف Grocery از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس برای خوارو بار فروشان تهیه نمایید. خرید پنل پیامک از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

سامانه پیامک باربری و رانندگان

پنل پیامک میوه فروشی

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با سلام و احترام
   بله بازگشت هزینه بلک لیست در پنل شرکتی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha loading...