پنل پیامک دفاتر پیشخوان

پنل پیامک برای دفاتر پیشخوان دولت

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای دفاتر پیشخوان دولت و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به دفاتر پیشخوان دولت صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به دفاتر پیشخوان دولت به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف counter استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل پیامک دفاتر پیشخوان دولت

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک در دفاتر پیشخوان دولت و کاربرد پنل اس ام اس در دفاتر خدمات ارتباطی صحبت کنیم همراه ما باشید.

امروزه دفاتر پیشخوان دولت بدلیل ارتباط نزدیک با مخابرات، مکانی برای انجام خدمات الکترونیکی موبایل و تلفن همراه موبایل هستند. بدلیل اینکه اینگونه خدمات در دفاتر پیشخوان انجام می شود زمانیکه کسی به پیامک انبوه نیاز داشته باشد، احتمالا بدلیل نداشتن اطلاعات کافی در مورد پنل اس ام اس، به دفاتر پیشخوان مراجعه کرده و درخواست ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بکند. از طرفی ارسال پیامک جزء خدمات پایه دفاتر پیشخوان دولت نمی باشد و اینگونه سازمان ها سیل بزرگی از مشتریان و مراجعه کنندگان و مشتریان خود را از دست می دهند که می توانند از این طریق سود کنند.

تابان اس ام اس در این راستا به شما پیشنهاد می کند که با تهیه پنل اس ام اس دفتر پیشخوان دولت این مشتریان را از دست ندهید و سود کنید!

ثبت نام پنل اس ام اس دفتر پیشخوان دولت

با سامانه پیامک برای دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر خدمات ارتباطی میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با ثبت نام پنل اس ام اس دفاتر پیشخوان دولت ؛ میتوانید برای مشاغل هدف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • در پنل پیامک تابان اس ام اس ارسال خودکار اس ام اس دریافتی به ایمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.
 • با خرید پنل پیامک دفاتر پیشخوان دولت ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامکی دفاتر پیشخوان ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.
 • با خرید سامانه پیامک دفاتر پیشخوان دولت ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس دفاتر پیشخوان ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید سامانه پیامکی دفاتر پیشخوان دولت ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
 • با دانستن در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.
 • با خرید سامانه پیام کوتاه برای دفاتر پیشخوان دولت ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • با خرید سامانه پیامک برای دفاتر پیشخوان ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید.
 • شما با ارسال پیامک تبلیغاتی خودکار  می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک بصورت خودکار از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.
 • با خرید پنل پیامک برای دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر خدمات ارتباطی ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.
 • این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

کاربرد پنل پیامک برای دفاتر خدمات ارتباطی یا دفاتر پیشخوان دولت :

 • اطلاع رسانی از طریق پیامک جهت ارسال شماره پیگیری مرسولات پستی به مشتری
 • ارسال پیامک های تبریک و مناسبتی به مشتریان با پنل پیامک دفاتر پیشخوان دولت
 • اطلاع رسانی و تبلیغات به عموم مشتریان جهت خدمات جدید پستی
 • ارسال توسط سیستم پاسخگویی خودکار سامانه
 • دریافت پیشنهادات و نظرات مشتریان از طریق پیامک
 • برگزاری نظرسنجی و مسابقات پیامکی
 • اطلاع رسانی زمان ثبت نام سیم کارت های جدید
 • اعلام زمان نعویض سيمكارت جایگزین سیمکارت سوخته
 • اطلاع رسانی سرویس های ویژه
 • صرفه جویی در زمان و هزینه
 • ارتباط دو طرفه با مشتری

چرا سامانه ارسال پیامک انبوه بهترین گزینه برای دفاتر پیشخوان دولت است ؟

دفاتر پیشخوان دولت به دلیل ارتباط مفهومی نزدیکی که با مخابرات دارند معمولا اولین جایی هستند که افراد برای ارسال پیامک های تبلیغاتی حضوری به آنجا مراجعه میکنند تا پیامک انبوه و تبلیغاتی ارسال کنند و اکثرا نمی دانند که برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی دفاتر پیشخوان دولت نیز از یک سامانه پیامک برای این کار استفاده میکنند.

دفاتر پیشخوان دولت به دلیل اینکه یک مرجع حقوقی هستند ما برای آنها امکان ویژه ارسال پیامک به بلک لیست را در نظر گرفته ایم این یعنی دفاتر پیشخوان دولت قابلیت ارسال پیامک به افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده اند دارد.

دفاتر پیشخوان دولت به دلیل اینکه سفارش های زیادی برای ارسال پیامک انبوه دارند برای آنها مقرون به صرفه است که پنل پیامک مخابرات را تهیه کنند تا بتوانند با تعرفه کمتری پیامک ارسال کنند و سود بیشتری از ارسال پیامک انبوه داشته باشند.شما با ارسال پیامک به بانک شماره موبایل مشاغل می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

امکانات ارسال در پنل پیامک دفاتر پیشخوان دولت

شما با تهیه یکی از پنل های نقره ای و بالاتر از آن در تابان اس ام اس ، می توانید با تمامی امکانات ارسال از جمله ارسال از روی نقشه، ارسال پیامک منطقه ای کدپستی و… ارسال های خود را انجام دهید. برای مشاهده ی ریز به ریز امکانات پنل ها می توانید به منوی امکانات و تعرفه ها مراجعه کنید.

ارسال از روی نقشه در پنل پیامک دفاتر پیشخوان دولت

همانطور که در مطالب دیگر نیز گفته شده است، ارسال از روی نقشه یکی از قابلیت های پنل اس ام اس می باشد که برای ارسال پیامک های تبلیغاتی و… کاربرد دارد. همانطور که می دانید در این نوع از ارسال، نقشه شهر های مختلف قابل مشاهده می باشد که تمامی محله های شهر ریز به ریز بلوک بندی شده اند. شما تنها کافیست با انتخاب محله ی موردنظرتان به تعداد دلخواهی از شماره های همراه اول و یا ایرانسل پیامک ارسال کنید.شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

ارسال منطقه ای کدپستی در پنل پیامک دفاتر پیشخوان دولت

در روش ارسال پیامک بر اساس کدپستی مناطق مورد نظر ، شما باید کدپستی مناطق مورد نظر خود را که می خواهید برای آن منطقه ارسال انجام دهید، وارد سامانه می کنید و سامانه پیامکی به صورت خودکار تمامی شماره های ثبت شده در این منطقه را نمایش خواهد داد. شما می توانید به تعداد دلخواهی از آن شماره ها پیامک ارسال کنید.آیا از ماژول پیامک نظیر به نظیر تابحال استفاده کرده اید؟

ارسال به تفکیک سن و جنسیت در پنل پیامک دفاتر پیشخوان دولت

ممکن است تبلیغات کسب و کار شما فقط به یک قشر خاص از جامعه هدفمند باشد. از این رو برای صرفه جویی در هزینه و زمان این نوع ارسال می تواند مفید واقع شود. در روش ارسال پیامک به تفکیک رده سن و جنسیت با انتخاب پیش شماره ی استان و شهر، رده سنی و جنسیت مرد یا زن را تعیین می کنیم و سپس به تعداد شماره های دلخواه می توانیم پیامک ارسال کنیم.

ارسال بر اساس پیش شماره همراه اول در پنل پیامک دفاتر خدمات ارتباطی

در روش ارسال پیامک به پیش شماره مورد نظر ، شما ابتدا استان و سپس شهر مورد نظر خود را انتخاب می کنید. سامانه به صورت خودکار تمامی پیش شماره های همراه اول را نمایش خواهد داد که از میان آنها می توانید پیش شماره ی مورد نظر خود را به تفکیک اعتباری یا دائمی بودن انتخاب نمایید. سپس می توانید به صورت دلخواه به تعداد شماره های موجود پیامک ارسال کنید.آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

ارسال از طریق دکل BTS ایرانسل در پنل پیامک دفاتر پیشخوان دولت

یکی دیگر از روش های ارسال پیامک، ارسال از طریق دکل ایرانسل می باشد که شما در این روش ابتدا از منوی ارسال دکل ایرانسل در سامانه، استان و شهر مورد نظر خود را انتخاب می کنید و سپس آدرس و محدوده ارسال را نیز مشخص می کنید سپس در قدم بعدی تعداد ارسال ها و زمان ارسال پیامکتان را نیز مشخص می نمایید. در آخر نیز متن پیامک مورد نظرتان را نوشته و ارسال می کنید.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

 1. بانک شماره موبایل دائمی همراه اول سراسر کشور
 2. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول سراسر کشور
 3. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی سراسر کشور
 4. ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه
 5. اختصاص خط خدماتی بصورت اشتراکی بدون نیاز به سفته
 6. ارسال پیامک تبلیغاتی با سیمکارت
 7. ارسال سن و جنسیت در سراسر کشور
 8. ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت ایرانسل
 9. نمایندگی پنل اس ام اس در سراسر کشور
 10. کارایی ساده و آسان با نرم افزار
 11. افزونه پیامک ووکامرس
 12. سرعت بالای نرم افزار پیامکی
 13. ارسال SMS از طریق مخابرات
 14. فیلم رایگان آموزش استفاده از نرم افزار پیامک
 15. نمایندگی پنل اس ام اس در تهران
 16. ذخیره شماره مشتریان با دستگاه دایرکت

کلام آخر…

اگر شما هم رئیس یا صاحب یک دفتر پیشخوان دولت هستید و به دنبال راهی برای تسهیل در روند امور دفتر خدمات ارتباطی و ارائه خدمات بهتر به مشتریانتان میگردید ، سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس بهترین و کارآمدترین پنل پیامکی با تمام امکانات درخواستی شما میباشد. پنل پیامک تابان اس ام اس با ارائه خدمات متمایز و با استفاده از کادری متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به شما در تمام زمینه های تبلیغاتی و استفاده از پنل پیامکی خواهد بود.امروزه انتخاب خرید سامانه پیامکی برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف laundry استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس دفتر پیشخوان دولت

با کد تخفیف counter از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس برای دفاتر خدمات ارتباطی تهیه نمایید. خرید پنل پیامک از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

 1. ارسال بر اساس کد پستی برای شهر مشهد وجود دارد؟

  1. با سلام و احترام
   ارسال بر اساس کد پستی برای شهر مشهد وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha loading...