91 99 09 91 - 021

مشاوره رایگان تلفنی

ارسال پیامک بدون خرید پنل

ارسال پیامک تبلیغاتی

0 دیدگاه

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

یکی از راه های آشنایی مشتریان با برند شما استفاده از ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی است. شما می توانید این پیامک را به صورت هدفمند و با توجه به سن، جنسیت، شغل، منطقه و شهر محل اقامت و موارد دیگر و حتی در نظر گرفتن ساعت ارسال و در ساعتی از شبانه روز، برای تعداد زیادی از محاطبین و به صورت انبوه ارسال کنید. ویژگی اصلی این نوع تبلیغات عبارتند از: دیده شدن با درصد بالا، شخصی سازی پیام و هزینه مقرون به صرفه.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

در صورتیکه فقط برای یکبار قصد ارسال پیامک تبلیغاتی دارید و نمیخواهید بابت خرید پنل پیامک انبوه، هزینه ای پرداخت کنید، می توانید انجام این کار را به تابان اس ام اس محول کنید و از امکان ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل استفاده کنید. تیم پشتیبانی و فروش تابان اس ام اس ارسال پیامک انبوه شما را  بدون خرید پنل انجام می دهد.

در نظر داشته باشید که ارسال پیامک انبوه از طریق سیم کارت شخصی امکان پذیر نیست. با توجه به قوانین کشور، سیم کارت شما مسدود خواهد شد. از اینرو شما باید انجام این کار را با استفاده از پنل پیامک تبلیغاتی انجام دهید.

امکانات سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه:

  • دارای شماره موبایل تمام کشور
  • شماره موبایل تفکیک شده بر اساس سن و جنسیت
  • شماره موبایل مناطق و محله ها
  • امکان ارسال پیامک به مناطق انتخابی از روی نقشه
  • ارسال پیامک به مشاغل و اصناف
  • امکان ارسال به لیست سیاه مخابراتی
  • ارسال به شماره های خودتان
  • ارسال دکل بی تی اس ایرانسل

روش های ارسال SMS تبلیغاتی انبوه

ارسال پیامک تبلیغاتی از روی نقشه

در این روش امکان ارسال هم به ایرانسل و هم همراه اول مهیا است. این روش مناسب افرادی است که میخواهند فقط به منطقه ای خاص پیامک ارسال کنند. کسب و کارهایی مثل تهیه غذا ها، مدارس، کلینیک های زیبایی، پایگاه بهداشت و … بیشتر از این روش استفاده میکنند.

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

 در این روش ارسال پیامک، به مناطقی که شما روی نقشه تعیین میکنید ارسال می شود. این روش در شهر های بزرگ و مناطق پر جمعیت تر بیشتر وجود دارد. همچنین در این روش ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به هر استان و شهری و یا پیش شماره ای که بخواهید امکان پذیر است. 

ارسال پیامک به مشاغل

در تعین تارگت برای ارسال پیام انبوه تبلیغاتی، میتوانید صرفا به شغل ها و اصناف خاصی ارسال پیامک را انجام دهید. برای این کار میتوانید از بانک شماره موبایل مخصوص اصناف و مشاغل استفاده نمایید. ما در تابان اس ام اس فروش بانک شماره موبایل را نیز در محصولات خود داریم. 

ارسال با خطوط رند و کوتاه

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه با خطوط رند و کوتاه نیز انجام می شود. ارسال از خطوط رند و کوتاه مثل 90000145 یا 10004223 انجام می شود. اگر شما پنل اس ام اس از تابان اس ام اس خریداری نمایید این خطوط هنگام ارسال پیامک در لیست شماره های انتخابی شما وجود خواهند داشت.

ارسال پیامک انبوه به بلک لیست

بلک لیست ها شماره هایی هستند که صاحبان آن ها دوست ندارند پیامک تبلیغاتی دریافت کنند و شماره خود را در لیست سیاه مخابراتی می برند. شما با استفاده از بعضی از پنل های پیامکی ارسال انبوه امکان ارسال پیام به این لیست را نیز خواهید داشت.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

 برای هدفمند کردن ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی شما می توانید هدف خود را با مشخص کردن سن و جنسیت افرادی که قصد ارسال پیام به آنها دارید، واضح تر کنید. 

مشاوره متن پیامک تبلیغاتی

ما در تولید و توسعه و بهبود متن پیامک تبلیغاتی شما را همراهی میکنیم و در تلاشیم بهترین متن را انتخاب نمایید تا متن شما نرخ تبدیل و بازدهی بالا تری داشته باشد.

ارسال پیامک به فایل اکسل و مخاطبین شما

مخاطبین مدنظر را در قالب فایل اکسل یا تکست به همراه متن پیامک برای ما ارسال کنید.

تجارت پیامکی چه نفعی برای من دارد؟!

باید بگویم که بازاریابی پیامکی در هر کسب و کاری می تواند مفید واقع شود، مخصوصا برای آن دسته از کسب و کارهایی که خدمتی ارائه می کنند. اما واقعا این بازاریابی پیامکی دقیقا چه دارد که این همه مهم شده است؟!

1- واسطه ای بین شما و مشتری نیست!

هنگامیکه شما به مشتری تان پیامک تبلیغاتی می فرستید، شما به صورت کاملا شخصی و مستقیم با او ارتباط برقرار می کنید. اما این چه منفعتی برای شما دارد؟! بهتر است بگویم خیلی! به عنوان مثال شما هیچ گونه هزینه اضافی برای دیده شدن پرداخت نمی کنید بعلاوه شما با امکانات پنل، اطلاعات دقیقی بدست می آورید از جمله اینکه چند نفر از طریق پیامک تبلیغاتی با شما ارتباط برقرار کرده اند و یا چند درصد از مخاطبین پیام شما را دریافت کرده و یا نکرده اند و …با دانستن در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

2- دسترسی به همه مخاطبان از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

امروزه از یه بچه دوران ابتدایی گرفته تا پیرمرد 80 ساله همگی در جیبشان یک موبایل دارند! منتها ممکن است همه افراد دسترسی به شبکه های اجتماعی را نداشته باشند اما قطعا همه پیامک تجاری شما را دریافت می کنند! می پرسید چگونه؟! چون هر کسی که موبایل دارد می تواند مشتری شما باشد.

3- دسترسی مخاطبان به شما از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

تصور کنید یک بنر را با کلی اتلاف وقت و هزینه طراحی کرده اید و آن را به پر تردد ترین مکان شهر نصب کرده اید! و یا اینکه تبلیغی بسیار خوب در یک کانال به اشتراک گذاشته اید. حتی اگر مخاطبان شما از تبلیغاتتان خوششان بیاید احتمال دارد که نتوانند با شما ارتباط برقرار کنند. اما بازاریابی پیامکی ( که هم هزینه و زمان کمتری می طلبد ) به گونه ای است که مشتری شما می تواند خیلی راحت با شما ارتباط داشته و برایتان پیامک ارسال کند!

ارسال اس ام اس انبوه به مشتریان

به کدامین دلیل پیامک تبلیغاتی انبوه!؟

ارسال پیامک خصوصی!

کی دیگر از امکاناتی که پیامک به شما می دهد و بسیار هم مفید و موثر است، اینست که می توانید اس ام اس خود را با ذکر اسم شرکت بفرستید و یا اسم شخصی مخاطب ارسال کنید. این کار به لحاظ روانشناسی از تاثیر زیادی بر خوردار است، به این دلیل که مخاطب شما احساس صمیمیت بیشتری با شما می کند و نیز طبق تحقیقات، اس ام اس تبلیغاتی انبوه که به این روش ارسال می شوند درصد دیده شدن و خوانده شدنشان بیشتر است.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

حفظ مخاطبین وفادار

همانطور که در بند های قبلی گفته شد، یکی دیگر از امکانات پنل SMS آنست که به شما این امکان را می دهد بدانید چه کاربرانی از طریق پیامک شما، با شما در ارتباط هستند. مزیتی که برای شما دارد آنست که شما به آسانی می توانید مخاطبینی که با شما در ارتباط بوده اند را لیست کنید چرا که احتمال اینکه این مخاطبان از طریق پیامک از شما خرید کنند بیشتر است.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید سامانه پیامکی مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

صرفه جویی در هزینه ها

همانطور که قبلا هم گفته ام، هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه نسبت به روش های دیگر بسیار کمتر است و خبر خوب اینکه اگر تعداد ارسال شما بیشتر باشد، شما می توانید تخفیف ویژه ای هم دریافت کنید و هزینه هایتان را کاهش دهید!

هدف قرار دادن یک شهر یا استان مشخص

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه، بانک شماره تلفن شهر ها است. شما به صورت رایگان می توانید با استفاده از آن به شهر و یا استان مورد نظر خود پیامک انبوه ارسال کنید. به عنوان مثال از این قابلیت می توان در تبلیغات انتخاباتی، تبلیغات شهری و … استفاده کرد.

اطمینان از رسیدن پیام به دست مشتری

از دیگر امکانات پنل اس ام اس این است که ممکن است زمانی که شما برای مخاطبتان پیام ارسال می کنید، او در دسترس نباشد و یا تلفن همراهش خاموش باشد. اصلا نگران نباشید! پیامک شما بلافاصله که مشتری به شبکه بازگشت، برای او ارسال می شود. و می توانم با اطمینان بگویم که تک تک پیام هایتان به مشتری ها ارسال می شود.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید ..

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به پیش شماره های خاص

بدین صورت شما با فهمیدن اینکه کدام پیش شماره برای کدامیک از شهرهاست، می توانید به تمام یا بخشی از مشترکین همراه اول پیامک ارسال کنید. به عنوان مثال پیش شماره 0914 برای مشترکین شهر تبریز است. شما میتوانید به تمام یا تعدادی از مشترکین از بازه 0914431 تا بازه 09144319999 ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه را داشته باشید. این روش نظم خاصی به ارسال پیامک شما می بخشد.امروزه انتخاب خرید پنل پیامک برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

استفاده از دفترچه تلفن

برخی از فعالیت ها و کسب و کار ها نیازمند اطلاعاتی بیشتر از شماره تلفن هستند. به عنوان مثال در بانک ها برای افتتاح حساب بانکی مشخصات دیگر فردی نیز مورد نیاز است. شما می توانید با داشتن این اطلاعات و ثبت آنها در دفترچه تلفن سامانه پیامکی از روش ارسال هوشمندانه تری استفاده کنید. از جمله ارسال پیامک تبریک تولد، پیامک های یادآوری و …

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به یک صنف خاص

ممکن است خدمات و یا محصولاتی که شما ارائه می دهید، تنها مورد نیاز یک صنف خاص در جامعه باشد. به عنوان مثال: دبیران، پزشکان، فروشندگان لباس، مدیران شرکت و … سامانه پیام کوتاه این قابلیت را دارد که با ارسال پیامک به صنف می توانید پیامک انبوه ارسال کنید. برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

3.7/5 - (3 امتیاز)

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...