پنل پیامک نانوایی

پنل پیامک برای نانوایی

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای نانوایی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به نانوایی صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک تبلیغاتی به نانوایی به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Bakery استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل اس ام اس نانوایی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس برای نانوایی ها و همچنین پنل پیامک نانوایان صحبت کنیم همراه ما باشید.

کاربرد پیامک در نانوایی ها شاید تاکنون برایتان ملموس نبوده باشد و یا از نانوایی ها منتخبتان پیامکی دریافت نکرده باشید . مقاله پیشرو می تواند دیدگاه تازه ای را در نوع تبلیغات و ارتباط با مشتریان وفادار به صنف نانوایان نمایش دهد . نانوایی ها همانند دیگر مشاغل از پیامک استفاده نمی کنند. کاربرد پیامک در نانوایی ها نقطه عطفی در تغییر سبک بازاریابی محلی و یا ارتباط با مشتری می باشد.

شما با ثبت نام در پنل پیام کوتاه شرکت تابان اس ام اس و دریافت پنل پیامک می توانید علاوه بر تبلیغات منطقه ایی ، با مشتریان خود در ارتباط باشید که در ادامه به شرح این امکانات خواهیم پرداخت.آیا مزایا و معایب پیامک تبلیغاتی را میدانید روی این مطلب کلیک کنید و مطالعه کنید.

ثبت نام پنل اس ام اس نانوایی ها

با پنل اس ام اس نانوایی ها و نانوایان میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با ثبت نام پنل اس ام اس نانوایی ها و نانوایان ؛ میتوانید برای مشاغل هدف خود پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.
 • با خرید پنل پیامک نانوایی ها و نانوایان ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامکی نانوایی ها و نانوایان ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • شما می توانید ارسال پیامک از طریق نرم افزار هلو را فعال کنید و برای بخش حسابداری خود استفاده کنید.
 • با خرید سامانه پیامک نانوایی ها و نانوایان ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامک در نانوایی ها ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی ارسال پیامک از امکانات بیشتری استفاده کنید
 • با خرید سامانه پیامکی نانوایی ها ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
 • با خرید سامانه پیام کوتاه برای نانوایی ها و نانوایان ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • با خرید پنل پیامک برای نانوایی ها و نانوایان ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.
 • یکی دیگر از ویژگی های پنل ما ارسال پیامک تبلیغاتی آماده می باشد که بتوانید از الگوهای آماده برای تبلیغات خود استفاده کنید.
 • این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به مشاغل مرتبط با نانوایی ها

با خرید پنل اس ام اس برای نانوایی ها در سامانه پیامکی تابان اس ام اس می توانید برای ارسال پیامک از دو قسمت ارسال پیامک به مشاغل کل کشور و ارسال برای مشاغل بر اساس تفکیک استانی، پیامک خود را ارسال کنید. در ارسال مشاغل بعد از این که دسته بندی اصلی شغل را انتخاب کردید گرایش زیر مجموعه آن دسته نمایش داده میشود و در هر گرایش نیز تعداد کل شماره های موجود مشخص است و به هر تعداد دلخواه ارسال میکنید.اگر برای تبلیغات خود بدنبال بهترین وب سرویس می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید می توانید از متخصصین ما راهنمایی بگیرید تا در انتخاب آن به شما کمک کنند.

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.برای مطالعه مطلب CRM چیست ؟ روی آن کلیک کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • ارسال اس ام اس دریافتی به URL
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • ارسال پیامک تبلیغاتی به ایمیل
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت 24 ساعته توسط کارشناسان حرفه ای
 • ارسال اس ام اس از فایل اکسل
 • تابان اس ام اس برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت” راه اندازی کرد.

کاربرد ها و مزایای استفاده از پنل اس ام اس در نانوایی ها :

 1. ارسال پیامک تخفیف روی نان های خاص مثل نان ساندویچ و … به یک محدوده خاص و از روی نقشه گوگل
 2. ایجاد گروه مخاطبین و باشگاه مشتریان با عضویت اشخاص در دفترچه تلفن سامانه
 3. برگزاری قرعه کشی های هفتگی ، ماهانه و سالانه در نانوایی
 4. ارسال اتوماتیک پیامک تبریک تولد به مشتریان نانوایی
 5. ارتباط با مشتری به صورت مستقیم و جلب رضایت آن ها
 6. معرفی لیست قیمت ها با پنل پیامک نانوایی
 7. ارسال هدفمند پیامک تخفیف به صورت دوره ای و منظم
 8. ایجاد سامانه دریافت شکایات, انتقادات و پیشنهادات
 9. ارسال پیام ها ی تبلیغاتی به مشتریان
 10. ارسال پیامک تشکر از خرید مشتریان
 11. بدست آوردن مشتری جدید
 12. صرفه جویی در زمان و هزینه

تبلیغات انبوه با پنل اس ام اس نانوایی ها و نانوایان

بیشترین مشتریان نانوایی ها ساکنین آن منطقه می باشند. شما می توانید با استفاده از بانک های اطلاعاتی نقشه گوگل و یا شهر و کد پستی که به صورت رایگان در پنل اس ام اس شرکت تابان اس ام اس قرار داده شده اند ، به این افراد پیامک ارسال نموده و این افراد را با استفاده از یک پیامک تبلیغاتی صحیح به خرید از نانوایی تان دعوت نمایید.شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

تبلیغات پیامکی با دکل منطقه ای

همچنین شما می توانید با استفاده از ماژول ارسال پیامک از دکل ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسلی که طی 24 ساعت از زمان انتخابی شما از دکل منطقه ی مد نظرتان استفاده نموده اند ، پیامک ارسال نمایید.آیا میدانید ارسال BTS چیست ؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

ارتباط با مشتریان نانوایی

ارتباط با مشتریان و دریافت بازخورد آنان از کیفیت محصولاتتان می تواند عامل بقا و پیشرفت شما باشد. برای مثال مشتریان برای مراسم عروسی یا فوت عزیزان خود سفارش پخت نان به تعداد زیاد می دهند . برای تایید سفارش اطلاعاتی مانند تعداد پخت نان و … را با مشتری چک کنید و زمانی که سفارش آماده شد با پیامک به اطلاع مشتری برسانید. اگر سفارش نیز از طرف خودتان فرستاده می شود ، اطلاعات آژانس، هزینه و … را به مشتری اطلاع دهید.

دریافت سفارشات مشتریان با پنل اس ام اس نانوایی ها

تماس های تلفنی پیاپی جهت ارسال سفارشات به درب منازل و یادداشت آنان بر روی کاغذ موجب خطاهای فراوانی در آماده سازی سفارشات و برگشت محصولات ارسالی می گردد. حال با دریافت سفارشات به صورت پیامکی می توانید لیست منظمی از سفارشات تهیه کرده و به ترتیب به تمامی نیاز های مشتریانتان پاسخ دهید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل صوتی می باشد.

ارسال پیامک پاسخگوی خوکار با پنل اس ام اس نانوایی ها

شما با راه اندازی ماژول پاسخگوی خودکار پیامک تبلیغاتی می توانید کاربرانتان را از دریافت پیامکشان مطلع نمایید تا نیازی به تماس تلفنی آنان جهت پیگیری وجود نداشته باشد. همچنین می توانید هنگام ارسال سفارش ، مبلغ سفارش را به همراه وضیعت سفارش به مشتریان خود ارسال نمایید.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس کد اعتبار سنجی OTP است برای اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ماژول دفترچه تلفن پنل اس ام اس نانوایی

با استفاده از این ماژول نیازی به گرفتن آدرس از مشتریانتان برای هر سفارش نبوده و تنها با دریافت پیامک می توانید به آدرس مخاطب که در دفترچه تلفن ذخیره نموده اید ، دسترسی داشته و سفارشاتتان را ارسال نمایید. همچنین با استفاده از ماژول ارسال پیامک از روی دفترچه تلفن امکان گروه بندی مشتریان برای شما وجود داشته و می توانید جهت جلب رضایت آنان برای هر گروه در بازه های زمانی متفاوت تخفیفاتی ویژه ارائه دهید و از طریق پیامک به آنان اطلاع رسانی نمایید.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

ارائه کوپن تخفیف و پیشنهاد ویژه با پنل اس ام اس در نانوایی ها

با ارسال پیامکی این کوپن ها هم به مشتریان فعلی و هم به کسانی که تاکنون از شما خرید نداشته اند پیشنهاد خرید همراه با تخفیف را ارائه دهید. با ارائه این پیشنهادات و ارائه قیمت های منطقی و گاه پایین تر از سایر نانوایی ها و تبلیغ آن از طریق ارسال پیامک از مشاهده صف های طولانی ورود مشتریان به نانوایی خود شگفت زده خواهید شد!با ارسال پیامک کد تخفیف نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

معرفی محصولات با پنل اس ام اس نانوایی ها و نانوایان

نان فانتزی ها و دیگر نان های جدید موجود در نانوایی ها را به مشتریان ارسال کنید و آنها را در جریان تازه ترین نان های سنتی و …. قرار دهید. همچنین اطلاعات لازم در مورد زمان تحویل نان ها را به مشتریان ارسال کنید.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

ماژول یادآوری پیامکی در پنل اس ام اس نانوایی ها

با ارسال پیامک مشتریان را از زمان و مبلغ تسویه حساب آگاه کنید . به مشتریان خود یادآوری کنید تا برای تسویه حساب اقدام کنند. حتی برای مشتریانی که خیلی وقت است از نقد شدنشان ناامید شده اید، پیامک یادآوری در سامانه تعریف کنید که ماهیانه به آنها، با ذکر مبلغ بدهی ، پیامک ارسال شود!با ارسال پیامک خودکار یادآوری به مخاطبین خود کمک می کنید تا در پرداخت اقساط و … خود بتوانید مدیریت بهتری داشته باشند و استفاده از این ویژگی برای مخاطب شما ارزش بیشتری می گذارد.

تشکر از مشتریان با پنل اس ام اس نانوایی

از طریق پیامک از مشتریان خوش حساب و یا از مشتریانی که به طور مداوم خریدار نان های نانوایی شما بوده اند تشکر کنید و خاطره ای خوش از کار خود به جا گذارید. این روش به شکل غیر مستقیم در جذب مشتری موثر است.

ارسال پیامک تبریک مناسبت ها با پنل اس ام اس نانوایی ها

خاص ترین روز هر فرد روزی است که پا به این دنیا گذاشته، در این رقابت از بقیه نانوایی ها عقب نمانید، خیلی خاص است اگر شما بعنوان نانوا خاص مشتری خودتان ، برایش تبریک روز تولد بفرستید! یقین داشته باشید نام شما را از یاد نخواهد برد!امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از دستگاه کی پد و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مشتریانتان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل پیامک نانوایی و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

 • ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها
 • ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای
 • اختصاص خط خدماتی بصورت اشتراکی بدون نیاز به سفته
 • ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل
 • ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
 • سیستم احراز هویت پیامکی
 • نمایندگی پنل پیامک
 • نمایندگی پنل اس ام اس در تهران

کلام آخر

چنانچه شما هم صاحب یک نانوایی هستید و قصد دارید گامی نو برای رونق کسب و کارتان بردارید . پیشنهاد میکنیم از سامانه پیامکی تابان اس ام اس برای فعالیت خودتان استفاده کنید و بازخورد مثبت آن را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت نمایید.برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Bakery استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس نانوایی ها

با کد تخفیف Bakery از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل پیامک برای نانوایان تهیه نمایید. خرید پنل پیامک از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

 1. امکان ارسال پیام زماندار در پنل اقتصادی وجود دارد؟

  1. با سلام و احترام
   با پنل تابان اس ام اس امکان ارسال پیام زماندار در تمام پنل ها وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...