پنل پیامک عطاری

پنل پیامک برای عطاری ها

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای عطاری ها و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به عطاری ها صحبت کنیم همراه ما باشید.

 

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک تبلیغاتی به عطاری ها به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Attar استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل اس ام اس عطاران

در این مقاله در مورد کاربرد پنل پیامک برای عطاران و اینکه پنل اس ام اس برای عطاران چه مزایایی می تواند برای اداره یک عطاری داشته باشد بحث خواهیم کرد.

با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات روش های بازاریابی و تبلیغات سنتی مانند گذشته پاسخگو نیست و بازخورد مناسبی نخواهد داشت. در نتیجه نیاز است که کسب و کارها روش های تبلیغات و بازاریابی خود را همسو با تکنولوژی پیش ببرند. یکی از روش های تبلیغات نوین بازاریابی پیامکی با استفاده از پنل اس ام اس است. عطاری ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با تهیه یک سامانه پیام کوتاه ویژه عطاری می توانند علاوه بر تبلیغات و بازاریابی برای عطاری خود ارتباط موثرتری با مشتریان خود برقرار کنند.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

ثبت نام پنل اس ام اس عطاری ها

با پنل اس ام اس عطاری ها و عطاران میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با ثبت نام پنل اس ام اس عطاری ها و عطاران ؛ میتوانید برای افراد مختلف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. شما بصورت غیر حضوری می توانید سامانه ارسال پیامک را برای کسب و کارتان فعال کنید و از این روش برای تبلیغات خود بهره مند شوید.
 3. با ثبت نام پنل اس ام اس برای عطاری ؛ میتوانید به مشتریان در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 4. شما با ارسال پیامک به بانک مشاغل می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.
 5. با خرید پنل پیامک عطاری ها و عطاران ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 6. با خرید پنل پیامک برای عطاری ها و عطاران ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 7. یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیام کوتاه می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.
 8. با خرید سامانه پیامک عطاری ها و عطاران ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 9. با خرید سامانه پیامک برای عطاری ها ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های اصناف مرتبط دسترسی داشته باشید.
 10. یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.
 11. با ثبت نام پنل اس ام اس برای عطاری ها و عطاران ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 12. شما با سیستم پاسخگویی خودکار پیامکی می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید.
 13. با ثبت نام پنل اس ام اس عطاری ها و عطاران ؛ میتوانید تبلیغات و اطلاع رسانی پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.

ارسال پیامک به مشتریان عطاری

تابان اس ام اس قادر است ، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهد؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.آیا میدانید که چگونه OTP  را فعال کنیم؟ ما در سایت تابان اس ام اس به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم با ما در ارتباط باشید.

ویژگی های پنل اس ام اس

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • ارسال پیامک نظیر به نظیر با نام مشتری
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • ارسال پیامک کلمات کلیدی
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت 24 ساعته توسط کارشناسان حرفه ای
 • ارسال پیامک تبریک مناسبت ها
 • تابان اس ام اس برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت” راه اندازی کرد.

کاربرد های پنل پیامک در عطاری ها :

 1. ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات
 2. ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند ویژه عطاری ها
 3. ارسال پیامک بر اساس کدپستی در محدوده عطاری
 4. ارسال پیامک به بانک شماره موبایل عطاران
 5. ارسال پیامک به سایر عطاری ها
 6. ارسال پیامک به اصناف مرتبط با عطاری
 7. ارتباط دوطرفه با مشتری های دائمی
 8. صرفه جویی در زمان و هزینه ها
 9. افزایش تعداد مشتریان و وفاداری مشتریان
 10. ارسال پیامک قیمت محصولات به مشتریان ثابت
 11. ارسال پیامک کوپن تخفیف برای مشتریان
 12. ارسال پیامک نظرسنجی برای مشتریان
 13. ارسال پیامک به مشتریان از جزئیات کار خود
 14. ارسال پیامک اخبار و تغییرات در عطاری به مشتریان

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی هدفمند

وقتی حرف از پنل اس ام اس و سامانه پیامک به میان می آید همه به یاد ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات می افتند. اما اینکه با توجه به نوع کسب و کار چگونه پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم که هدفمند باشد بسیار مهم است.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

ارسال پیامک بر اساس کدپستی

یکی از قابلیت های سامانه پیامک که می تواند در تبلیغات پیامکی برای عطاری ها و عطاران مفید باشد، ارسال پیامک به تفکیک کد پستی می باشد. بر اساس ارسال پیامک به تفکیک کدپستی می توانید تبلیغات خود را در محدوده نزدیک به داروخانه محدود کنید.

ارسال پیامک به بانک شماره موبایل عطاران

یکی از راه‌های افزایش مشتری برای عطاری ها ، معرفی عطاری توسط عطار است. با معرفی عطاری شما توسط عطار حتی اعتماد مشتریان به عطاری شما نیز بیشتر خواهد شد. شما می توانید با ارسال پیامک انبوه به بانک شماره موبایل مشاغل شهر خود که در سامانه پیامک تابان اس ام اس موجود است از آن ها بخواهید که معرف عطاری شما باشند.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ارسال پیامک به سایر عطاری ها

اگر شما در حوزه توضیع محصولات عطاری به صورت عمده کار می کنید می توانید با ارسال پیامک تبلیغاتی به سایر عطاری ها ، محصولات مورد نظر را معرفی کنید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ارتباط دوطرفه با مشتری های دائمی

معمولا افراد وقتی از خدمات عطاری راضی باشند ترجیح می دهند همیشه از همان عطاری ، مواد مورد نیاز خود را تهیه کنند. زمانی که فردی به عطاری شما مراجعه می کند و محصولی را تقاضا می کند که در عطاری شما موجود نیست، می توانید نام و شماره تلفن فرد را ذخیره کنید و زمانی که محصول مورد نظر موجود شد به افرادی که متقاضی این محصول بوده اند پیامک ارسال کنید.

شاید در ابتدا این کار سخت بنظر برسد اما این را بدانید که قرار نیست شما به صورت فیزیکی شماره مشتریان را یادداشت کنید و احتمال گم شدن شماره ها وجود داشته باشد، بلکه با خرید یک پنل اس ام اس برای عطاری می توانید به راحتی شماره مشتریان را در دفترچه تلفن پیشرفته پنل اس ام اس در گروه های مجزا ذخیره نمایید. این کار باعث می شود که نام عطاری شما همیشه در ذهن مشتری زنده بماند و وجه تمایزی می شود بین شما و تمامی عطاری های سطح شهر.امروزه انتخاب خرید پنل پیامک برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

صرفه جویی در زمان با پنل پیامک عطاری ها و عطاران

پیامک ها در آن واحد به دست مشتریان می رسند، آن هم در زمان مناسب و مطلوب از طرف شما که پیام را ارسال کرده اید. هیچ جای سوالی وجود ندارد که آیا پیام به دست آنها رسیده است یا خیر.

صرفه جویی در هزینه با پنل پیامک در عطاری ها

سرویس های پیامکی و پنل اس ام اس برای عطاران قادر به صرفه جویی در هزینه ی کاغذ، هزینه ی چاپ و صدها هزینه ی دیگر در زمینه ی تبلیغات هستند. عطاری شما مطمئناً می تواند از سرویس ها پیامکی سود ببرد.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

افزایش تعداد مشتریان با پنل پیامکی عطاری ها و عطاران

با استفاده از سرویس های پیامکی و پنل اس ام اس برای عطاران ارتباط شما با مشتریان بیشتر و رضایت مندی بیشتری را در پی خواهد داشت که خود موجب افزایش مشتری با استفاده از پیام ها می شوند.

بالا رفتن آمار بازدید از وب سایت شما

پنل اس ام اس برای عطاران با توانایی قوی در ارتباط آسان با مردم می تواند رشد شما را سریع تر کرده و موجب بازدید بیشتر از وب سایت شما گردد .برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

تخفیفات با پنل اس ام اس عطاری ها و عطاران

همانطور که شما نیز می دانید تمامی افراد تخفیف گرفتن را دوست دارند، علی الخصوص اگر تخفیف در قیمت محصولات خاص باشد، برای آن تعداد از افرادی که عطاری شما را انتخاب کرده اند تا محصول مورد علاقه خود را تهیه کنند و در کمپین های تبلیغاتی عطاری شما عضو هستند ، تخفیفات و یا کوپن هایی را در نظر بگیرید و برایشان ارسال نمائید.آیا معایب کارت ویزیت الکترونیکی را میدانید ؟

نظرسنجی پیامکی با پنل اس ام اس عطاران

ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که مشتریان شما درباره ی محصولات عطاری شما چه نظراتی داشته باشند ، همچنین درباره ی آخرین بازدیدشان از وب سایت و یا عطاری شما چطور بوده است؟ برای فهمیدن پاسخ این سوالات می توانید از سرویس های پنل اس ام اس برای عطاری خود استفاده نموده و یک نظرسنجی پیامکی برگزار کنید.

گسترش خدمات با پنل پیامک عطاری ها و عطاران

آیا در حال بستن قرارداد های خاص و یا تازه ای در عطاری خود هستید؟ می توانید با ارسال پیام کوتاه به مشتریان عطاری آنها را از جزئیات این گونه امور آگاه سازید.همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی اس ام اس از امکانات بیشتری استفاده کنید

ارسال پیامک اخبار و تغییرات با پنل اس ام اس برای عطاران

اگر بخواهید اخبار تازه ی عطاری را به اطلاع تمام مشتریان خود برسانید ، کار بسیار دشواری است. اما با استفاده از امکانات پنل اس ام اس برای عطاری ها و عطاران شما قادر خواهید بود تا تمام مشتریان خود را از اخباری که نیاز دارند مطلع بشوند آگاه سازید.برای مطالعه مطلب CRM چیست ؟ روی آن کلیک کنید.

وفاداری مشتریان با پنل اس ام اس عطاران

وفاداری مشتریان برای عطاری ها می تواند یک موفقیت بزرگ به حساب بیاید. کمپین تبلیغاتی خود را به راه بیاندازید و سپس میبینید که هزاران مشتری خواهند بود که شما را دوست دارند و به شما وفادار خواهند بود.یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

 • پنل ارسال پیامک به لیست سیاه
 • اختصاص خط خدماتی بصورت اشتراکی بدون نیاز به سفته
 • ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت همراه اول
 • ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به تمامی عطاران
 • نمایندگی پنل اس ام اس
 • گزارشات ارسال پیام
 • امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان با دستگاه دایرکت
 • نمایندگی پنل اس ام اس در مشهد
 • امکان استفاده از افزونه های پیامکی
 • نوبت دهی با پیامک
 • بهترین افزونه پیامک پرستا شاپ

حرف آخر

همانطور که مشاهده کردید راه های بسیار زیادی وجود دارند که پنل پیامک در عطاری ها می توانند به کسب و کار عطاری  کمک کنند. به طور قطع راه های دیگری نیز وجود دارند که به خوبی روش های بیان شده در متن بالا، پاسخگو خواهند بود. از تک تک آن ها استفاده کنید و پیش از آن که خودتان متوجه شوید، هزاران نفر برای عضویت در خبرنامه های شما و سرویس های پیامکی تان سر و دست می شکنند.با انتقال پیامک دریافتی به سایت  پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Attar استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس عطاری ها

با کد تخفیف Attar از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس برای عطاران تهیه نمایید. خرید پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پیامک تبریک روز داروساز

پنل پیامک بستنی فروشی

پنل پیامک نظام مهندسی

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با سلام و احترام
   پنل مادام العمر است و هزینه خرید پنل یکبار پرداخت می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha loading...