ارسال پیامک بدون خرید پنل

ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل

دسته بندی:
0 دیدگاه

در صورتی که فقط برای یکبار قصد ارسال پیامک دارید و نمیخواهید بابت خرید پنل پیامک، هزینه ای پرداخت کنید، امکان ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل وجود دارد.

ارسال خود را به ما بسپارید و با کارشناسان واحد مشاوره و فروش تماس بگیرید 91099991-021 داخلی 1

امکان ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل

اگر بصورت مقطعی یا تستی قصد ارسال پیامک دارید و یا بصورت کامل میخواهید این کار را به کارشناس متخصص بسپارید، تیم پشتیبانی و فروش تابان اس ام اس ارسال پیامک انبوه شما را  بدون خرید پنل انجام می دهد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

امکانات سامانه ارسال پیامک انبوه:

  • دارای شماره موبایل تمام کشور
  • شماره موبایل تفکیک شده بر اساس سن و جنسیت
  • شماره موبایل مناطق و محله ها
  • امکان ارسال پیامک به مناطق انتخابی از روی نقشه
  • ارسال پیامک به مشاغل و اصناف
  • امکان ارسال به لیست سیاه مخابراتی
  • ارسال به شماره های خودتان
  • ارسال دکل بی تی اس ایرانسل

ارسال پیامک از روی نقشه

در این روش ارسال پیامک، به مناطقی که شما روی نقشه تعیین میکنید ارسال می شود. این روش در شهر های بزرگ و مناطق پر جمعیت تر بیشتر وجود دارد. امکان ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل در روش ارسال نقشه گوگل وجود دارد. در این روش امکان ارسال هم به ایرانسل و هم همراه اول مهیا می باشد. این روش مناسب افرادی است که میخواهند فقط به منطقه ای خاص پیامک ارسال کنند. کسب و کارهایی مثل: تهیه غذا ها، مدارس غیر دولتی، کلینیک های زیبایی، پایگاه های بهداشت و… بیشتر از این روش استفاده میکنند.

ارسال پیامک به مشاغل

شاید بخواهید پیامک تبلیغاتی خود را از روش ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل به شغل ها و اصناف ارسال نمایید. ما در تابان اس ام اس فروش بانک شماره موبایل نیز داریم. در این روش با انتخاب استان یا شهر یا شغل مورد نظر متن پیامک درخواست به آن گیرندگان ارسال می شود و شاید هم نیاز به خرید آن بانک شماره دارید که در لینک قبل تر این موضوع آدرس دهی شد.

ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل حتی به بلک لیست

بلک لیست ها شماره هایی هستند که صاحبان آن ها دوست ندارند پیامک تبلیغاتی دریافت کنند و شماره خود را در لیست سیاه مخابراتی می برند. اما از آنجایی که بسیاری از مردم خودشان عضو باشگاه مشتریان می شوند یا خودشان میخواهند که بسیاری از پیامک های تبلیغاتی را دریافت کنند و هدفشان از لیست سیاه بودن صرفا خلاصی از شر پیامک های تبلیغاتی آزاردهنده میباشد. البته که با وجود اپلیکیشن هایی مثل هدهد می توان تمامی پیامک های تبلیغاتی را داشته باشید و آنجا این موضوع را مدیریت نمایید. بسیاری از مردم الان پیامک تبلیغاتی روی خط هایشان باز است و با اپلیکیشن هدهد جلوی پیامک های مزاحم را میگیرند. پس شما میتوانید به سادگی با احترام به مشتری حتی به بلک لیست ها نیز پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

ارسال با خطوط رند و کوتاه

ارسال پیامک تبلیغاتی شما با خطوط رند و کوتاه به صورت شیک و زیبا انجام می شود تا جلوی گیرنده پیامک پرستیژ بالاتری داشته باشید ارسال از خطوط رند و کوتاه مثل 90000145 یا 10004223 انجام می شود. اگر شما پنل اس ام اس از تابان اس ام اس خریداری نمایید این خطوط هنگام ارسال پیامک در لیست شماره های انتخابی شما وجود خواهند داشت.

ارسال پیامک منطقه ای

در این روش ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل به هر استان و شهری و یا پیش شماره ای که بخواهید امکان پذیر است. ما شما را راهنمایی میکنیم که درست ترین بانک شماره را انتخاب کنید.

مشاوره متن پیامک تبلیغاتی

ما در تولید و توسعه و بهبود متن پیامک تبلیغاتی شما را همراهی میکنیم و در تلاشیم بهترین متن را انتخاب نمایید تا متن شما نرخ تبدیل و بازدهی بالا تری داشته باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

مطالب بیشتر:

بهترین پنل اس ام اس

دستگاه دایورت

ارسال پیامک با لیست اکسل

خرید پنل اس ام اس

3.7/5 - (3 امتیاز)

مطالب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha loading...