91 99 09 91 - 021

مشاوره رایگان تلفنی

نمایندگی سامانه پیامک

پنل نمایندگی ارسال اس ام اس راهی مطمئن برای کسب درآمد اینترنتی می‌باشد.

با دریافت پنل نمایندگی اس ام اس شما به صورت مجزا، امکان ایجاد و فروش پنل های کاربری به صورت نامحدود خواهید داشت.
شما بدون نیاز به مهارت خاصی تنها با در اختیار داشتن اینترنت میتوانید شروع به فعالیت نمایید.

مشتریان شما همه اقشار جامعه را شامل میشود و تقاضای بالای مشاغل مختلف برای تبلیغات پیامکی تضمینی برای درآمدزایی شما می‌باشد.

اینکار مناسب: برنامه نویس ها، طراحان سایت،

021-9109-9991

بدون نیاز به صرف وقت زیاد

در کنار شغل اصلی خود به مدیریت سامانه پرداخته و کسب درآمد کنید.

بدون نیاز به هیچ‌گونه تخصص

تنها یک آشنایی نسبی با کامپیوتر و دسترسی داشتن به اینترنت کافی است.

بازار کار ثابت و درآمد مطمئن

سود شما تدریجاً افزایش می‌یابد و در نهایت درآمد ثابتی خواهید داشت.

فروش پنل پیامک

مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش ۱۰ پنل در ماه در حدود ۱ میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

فروش سامانه نمایندگی

شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانه نمایندگی، بروی پیامک‌های ارسالی نماینده خود نیز سود خواهید داشت.

فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شماره فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش ۵ خط با سود متوسط 50.000 تومان در روز سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به 250.000 تومان خواهد رسید.

پیامک‌های ارسالی

تعداد ارسالی‌های شما با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز در بدترین شرایط ممکن روزی 100.000 پیامک ارسال کنند و هر پیامک ۲ تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد روزانه شما از این طریق 200.000 تومان خواهد بود و در ماه 6.000.000 تومان فقط از سود ارسال پیامک های کاربران در آمد خواهید داشت. این کمترین مقدار تخمینی می باشد.

نمایندگی حرفه ای

میلیون تومان 1/5
 • تمام امکانات پنل کاربری
 • تعرفه سرشماره 50001 : 80.5 تومان
 • تعرفه سرشماره 50009 : 80.5 تومان
 • تعرفه سرشماره 9000 : 80.5 تومان
 • تعرفه سرشماره 1000 : 80.5 تومان
 • تعرفه سرشماره 2000 : 80.5 تومان
 • تعرفه سرشماره 3000 : 80.5 تومان
 • تعرفه سرشماره 021 : 80.5 تومان
 • تعرفه سرشماره سامانتل : 161 تومان
 • تعرفه ارسال تماس انبوه : 80.5 تومان
 • ارسال پیامک با سیم کارت دارد
 • 5000 پیامک هدیه
 • ایجاد نامحدود نمایندگی
 • ایجاد نامحدود کاربر
 • خط خدماتی رایگان
 • 2 خط اختصاصی هدیه
 • 2 خط اختصاصی رایگان برای تمامی کاربران شما
 • اتصال به دامنه اختصاصی
 • اتصال به درگاه پرداخت اختصاصی
 • صفحه اختصاصی ورود کاربران
 • امکان درج لوگو خودتان
 • پنل دائمی (بدون هزینه تمدید) برای نمایندگان فعال

پشتیبانی ۲۴/۷

گارانتی بازگشت پول

سرعت و امنیت

استقلال کاری

سامانۀ کارآمد

تعرفه پائین

نمایندگی پنل پیامک بعنوان شغل پردرآمد

اکثر شغل های اینترنتی نیاز به سرمایه اولیه یا انجام خدمات و … دارند ولی نمایندگی پنل اس ام اس یکی از آسان‌ترین راه‌های کسب درآمد از اینترنت و بسیار باصرفه می‌باشد، بطوریکه شما پس از اینکه نماینده ما شدید و پنل نمایندگی در اختیارتان قرار گرفت پنل کاربری پیامک به تعداد نامحدود ایجاد کرده و به قیمت دلخواه به کاربرانتان بفروشید و تمام هزینه ای که از کاربر برای پنل اخذ می‌کنید سود خالص شما خواهد بود. در واقع پنل نمایندگی اس ام اس مانند یک پنل مادر می‌باشد که رایگان و بی شمار پنل پیامک کاربری می‌توانید ایجاد کرده و ارائه کنید که عمده درآمد نمایندگان پنل پیام کوتاه از فروش همین پنل پیامکی می‌باشد.
علاوه بر درآمد حاصل از فروش پنل، نمایندگان از اعتبار شارژی که کاربران زیرمجموعه شان خریداری میکنند نیز سود مابه‌التفاوت کسب خواهند کرد و همچنین اگر کاربرانشان خط اختصاصی خریداری کنند از این طریق نیز سود خواهند و همچنین میتوانند پنل های کاربری را یکساله تعریف کنند و در سالهای بعدی با اخذ هزینه تمدید برای کاربر تمدید کنید

نمایندگان میتوانند از سامانه به صورت اختصاصی با نام تجاری و یک دامنه اختصاصی ( مثلا www.YourName.com ) استفاده نموده و اقدام به فروش و بازاریابی نمایید، در این شرایط هیچ نامی از شرکت مادر ( تابان اس ام اس ) برده نشده و نماینده میتواند به راحتی با نام برند خود فعالیت نمایند.

علاوه بر این نمایندگان قادر هستند کپی رایت و لوگوی اختصاصی خود را در صفحه ورود و صفحات داخلی سامانه قرار دهند، همچنین سامانه امکان قراردادن متون دلخواه در منوهای صفحه ورود (درباره ما، تماس با ما، اطلاعات حساب، قیمت خطوط اختصاصی، تعرفه پیامک، تعرفه پنل کاربری و …) را در اختیار نمایندگان قرار میدهد تا ایشان با صلاح خود این اطلاعات را برای کاربران خود قرار دهند.

نمایندگان میتوانند با توجه به تعرفه ارسال پیامک خود جدول تعرفه اختصاصی ایجاد کرده و از فروش پیامک کسب درآمد نمایند، بدین ترتیب باتوجه به تعرفه خرید پیامک از تابان اس ام اس، میتوانند نسبت به قیمت گذاری با قیمت های کمتر، برابر یا بالاتر از تابان اس ام اس اقدام فرمایند.

نمایندگان میتوانند به تعداد مشخص شده کاربر ایجاد کرده ( بابت ایجاد کاربر هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد ) و کاربران را مدیریت و دسترسی های لازم را به ایشان بدهند.

نمایندگان میتوانند درگاه الکترونیک اختصاصی در سامانه راه اندازی نمایند، بدین ترتیب کاربران توسط پرداخت الکترونیک وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب نماینده کرده و همان لحظه شارژ می شوند.

نمایندگان می تواند بانک اطلاعاتی شماره ی خود را به صورت امن وارد سامانه کرده و دسترسی استفاده از این بانک را به کاربران دلخواه خود بدهند، بدین ترتیب هر نماینده میتواند بانک اطلاعاتی اختصاصی خودش را داشته باشد که فقط کاربران خودش به آن دسترسی دارند تا بتوانند علاوه بر بانک موبایل کل کشور و بانک محله ای موجود در سامانه از بانک های اختصاصی دیگر نیز جهت ارسال انبوه استفاده نمایند.

نمایندگان میتوانند خواهند بود از طریق بخش سفارش شماره به صورت آنلاین شماره اختصاصی خریداری کرده و از تخفیف ویژه نمایندگان بهره مند شوند، بنابراین نماینده می تواند خواهد بود خطوط را با قیمت بالاتری به کاربران خود ارائه نماید.

نمایندگان از طریق کنترل پنل اختصاصی مدیریت میتوانند پیامک ها و فعالیت های کل کاربران خود را مانیتور نمایند، همچنین انواع گزارش گیری (گزارش های ارسال، گزارش های مالی و…) به صورت روزانه و در بازه های مختلف زمانی امکان پذیر می باشد.

پنل همکار به شما این امکان را میدهد تا بخشی از کارهای مدیریتی خود را به کاربر دیگری واگذار نمایید، به عنوان مثال میتوانید یک همکار برای پاسخگویی به تیکت ها و همکار دیگری برای مسائل مالی ایجاد کرده و دسترسی های لازم را به ایشان بدهید، این بخش مناسب نمایندگانی است که میخواهند چندین مدیر تعریف کرده که هر یک به بخشی از پنل مدیریت سامانه دسترسی داشته باشند.

از طریق بخش قیمت گذاری شماره قادر خواهید بود پس از ثبت شماره سود شما به صورت خودکار وارد پنل گردد.

نمایندگان از طریق بخش قیمت گذاری خطوط قادر خواهند بود برای شماره های مختلف و برای گروه های کاربری مختلف ( کاربران و نمایندگان ) قیمت های مختلف شماره را قیمت گذاری کنند، کاربران و نمایندگان و حتی کاربران نماینده ی شما مستقیما شماره را سفارش داده و پس از ثبت شماره سود شما به صورت خودکار وارد پنل می گردد.

نماینده بابت فروش پنل های کاربری هیچ مبلغی به تابان اس ام اس پرداخت نمی کند.

نمایندگان قادر به ایجاد بسته های مختلف با سطوح دسترسی متفاوت می باشند.

نمایندگان میتواند تعرفه های مختلف تعریف نموده و به صورت ثابت یا پلکانی این تعرفه ها را به کاربر اختصاص دهند.

تمامی پنل ها قابلیت ارتقاء به پنل بالاتر را با پرداخت ما به التفاوت دارا می باشند.

تمامی پنل ها دارای امکانات کامل بوده و در صورت به روز شدن نرم افزار پنل های نمایندگی نیز به روز می شوند.

نمایندگان میتوانند با Domain اختصاصی (www.YourSite.com) یا SubDomain از سامانه استفاده کنند.

دقت نمایید که درهنگام فعال سازی حساب یک دامنه به صورت رایگان بر روی سرور رجیستر میگردد و دامنه های اضافی شامل هزینه میگردد.

هزینه و مسئولیت ثبت دامنه در کارگزاری های ثبت دامنه بر عهده خود نماینده می باشد.

نمایندگان محترم نیازی به تهیه میزبانی وب ( Web Hosting ) نداشته و فضای نا محدود در اختیار ایشان قرار میگیرد.

نمایندگان میتوانند لوگوی اختصاصی و اطلاعات کامل خود(اعم ازمتن کپی رایت، اطلاعات درباره ما ، تماس با ما و تعرفه ها و…) را در نرم افزار ثبت و ویرایش نمایند تا کاربران اطلاعات نماینده را در هنگام ورود به سامانه ملاحظه نمایند.

نمایندگان موظف به مانیتور کردن و کنترل تمامی پیامک های ارسالی توسط کاربران خود هستند.

همه نمایندگان دارای پشتیبانی و حمایت کامل از سمت شرکت می باشند به تعرفه پیامک های فوق الذکر مالیات ارزش افزوده اضافه خواهد شد.

پنل های نمایندگی فقط به افراد دارای سن قانونی ( بالای 18 سال ) ارائه می گردد.

پس از پرداخت مبلغ پنل در صورت انصراف قبل از گذشت 1 ماه 20۰% هزینه پنل به همراه هزینه خط اختصاصی خریداری شده کسر و مابقی مرجوع خواهد شد.

در این طرح یک نماینده بر خلاف سایر نمایندگی ها قادر به ارائه نرم افزار پنل پیامک با نام و برند شرکت خود می‌گردد و قادر است به صورت نامحدود سامانه ارسال و دریافت و مدیریت پیامک ایجاد و به فروش برساند، نکته قابل توجه این است که ما بابت فروش نمایندگان هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم و این امر باعث جذابیت این ایده و استقبال باور نکردنی آن شد، این بدین معنی است که نماینده فقط یکبار هزینه نرم افزار نرم افزار پنل پیامک را پرداخت می کند و میتواند به تعداد نامحدود اکانت متفاوت ایجاد و به فروش برساند که اکانت های ایجاد شده از سمت شما برای مشتریان می تواند به صورت سالانه یا مادام العمر ارائه شود، علاوه براین نمایندگان از ارسال پیامک های تمامی کاربران خود نیز سود حاصل نماید . در این طرح نماینده نیاز به هیچ هزینه جانبی ندارد، از آنجایی که نرم افزار سامانه پیامک بر روی یک سرور قرار میگرد هزینه نگهداری، به روز رسانی، پشتیبانی و … متمرکز شده و توسط شرکت اصلی ارائه دهنده (تابان اس ام اس) تامین می‌گردد .

نماینده نیاز به هیچ مهارت خاصی نداشته و تنها با آشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت آموزش های لازم از طریق واحد آموزش شرکت قادر خواهد بود به خوبی با نرم افزار کار نماید.

مثال عملی: به عنوان مثال یک نماینده با هزینه 500 هزار تومان صاحب امتیاز یک سامانه نمایندگی پیامک ریبرندینگ (برند کاملا تغییر می کند و برند خود را تبلیغ می کنید) شود، این نماینده با فروش متوسط 10 اکانت در ماه درآمد ماهیانه در حدود 2 میلیون تومان خواهد داشت.

علاوه براین اگر توسط کاربران ایشان روزانه 50000 پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک 2 تومان سود نماید روزانه 100 هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه 3 میلیون تومان خواهد بود.

واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک های ارسال به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده شامل تخفیفات ویژه نیز می‌گردد به شکلی که با ارسال 200.000 پیامک در روز نماینده بالغ بر 400.000 سود خواهد کرد که این عدد در ماه بیش از 12 میلیون تومان برآورد میگردد.

همچنین نمایندگان گرامی میتوانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود ببرند، به عنوان مثال اگر نماینده در روز به صورت متوسط 5 خط بفروشد و روی هر خط به صورت متوسط 10 هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر 50 هزار تومان خواهد داشت ( معمولا خطوط 14 رقمی سودی به طور متوسط در حدود 5000 تومان و خطوط 8 رقمی بیش از 50 هزار تومان سود دارند.)

سوالات متداول نمایندگان پنل اس ام اس

برای شروع کار شما میتوانید بر اساس بسته‌های تابان اس ام اس این کار را انجام دهید، بهتر است برای سهولت کار با کلیک کردن بر روی دکمه همه؛ دسترسی کلیه بخش ها را علامتدار کنید سپس بخش هایی که مورد نظر شماست غیر علامتدار کرده تا کاربر دسترسی نداشته باشد.
این کار کمی زمانبر است ولی یکبار برای همیشه انجام خواهد شد.

هنگامی که یک کاربر را ویرایش کرده و بسته وی را تغییر میدهید برای اعمال دسترسی ها باید کاربر از پنل خارج شده و مجددا وارد پنل شود تا دسترسی های جدید برای پنل کاربر شما فعال شود.

بله، اگر پنل نمایندگی تهیه کرده باشید و کاربران شما نیز از سایت شما پنل نمایندگی تهیه کرده باشند، کاربران شما میتوانند زیرکاربر داشته باشند، شماره اختصاصی به ایشان بدهند و دسترسی زیرکاربران را تنظیم کنند.

زمان ثبت و احراز هویت خط، حدود یک روز کاری است در صورتی که برای دریافت خط بسیار عجله دارید و بسیار ضروری است که خط را سریع تر دریافت کنید، پیشنهاد میکنیم تیکت ارسال نمایید ما سعی میکنیم در همان روز خط را به پنل شما اضافه نماییم.

لطفا به بخش کاربران مراجعه کرده سپس کاربر مورد نظر را از طریق جستجو پیدا کنید، سپس روی آیکون پیام ها (آیکون آبی رنگ) در جلوی کاربر کلیک نمایید سپس پیام خود را به صورت های مختلف میتوانید قرار دهید.

در صورتی که یک بسته یا تعرفه داشته باشید که به یک یا چند کاربر تخصیص داده شده باشد نباید آن را حذف کنید، در صورت نیاز به تغییر آن را ویرایش نمایید.

نمایندگان میتوانند با Domain اختصاصی (www.YourSite.com) یا SubDomain از سامانه استفاده کنند، کافیست ابتدا یک دامنه از یک شرکت معتبر ثبت دامنه تهیه کرده سپس DNS های دامنه خود را روی DNS های شرکت تنظیم نمایند (ns1.ippanel.com و ns2.ippanel.com) و یا اگر زیر دامنه باشد آن را روی آیپی سرور شرکت تنظیم نمایید تا کاربران شما از دامین اختصاصی شما وارد سامانه شوند، دقت نمایید برای زیر دامنه نباید روی آیپی Redirect شود بلکه باید در بخش DNS Server یک A Record اضافه گردد.

نمایندگان محترم نیازی به تهیه میزبانی وب ( Web Hosting ) نداشته و فضای نا محدود در اختیار ایشان قرار میگیرد. اگر می خواهید سایتی مجزا برای بازاریابی و فروش داشته باشید آن مورد با خودتان می باشد و منظور ما هزینه هاست بابت پنل می باشد.

نمایندگان میتوانند لوگوی اختصاصی و اطلاعات کامل خود(اعم ازمتن کپی رایت، اطلاعات درباره ما، تماس با ما و تعرفه ها و…) را در نرم افزار ثبت و ویرایش نمایند تا کاربران اطلاعات نماینده را در هنگام ورود به سامانه ملاحظه نمایند .

ممکن است شرکتی که شما در آن خدمات پیامک ارائه می کنید چندین کارمند داشته باشد که هر یک وظیفه ای را برعهده داشته باشد، مثلا واحد مالی، واحد فنی، واحد فروش و…
شما میتوانید برای هر یک از این بخش ها یک همکار ایجاد کرده و دسترسی بخشی از سامانه را به این همکار بدهید.

دقت بفرمایید هر کاری که همکاران شما در سامانه انجام میدهند از نظر ما توسط شما انجام شده است بنابراین در ایجاد همکار و سطوح دسترسی ایشان دقت لازم را بفرمایید.

پیشگیری همیشه بهتر از درمان است، اگر اطلاع رسانی درست باشد به ندرت این اتفاق رخ خواهد داد، بنابراین سعی کنید با اطلاع رسانی درست از این گونه ارسال ها جلوگیری نمایید.

در صورت ارسال چنین پیامکی پنل کاربر مسدود می شود و بنا بر صلاحدید اپراتور و تابان اس ام اس فعال و یا غیر فعال میگردد. در صورت تکرار شدن چنین پیامک هایی به نماینده هشدار داده خواهد شد و بعد از 3 هشدار پنل نماینده برای 3 روز غیر فعال شده و در صورت تکرار مجدد به مدت 1 هفته و در صورت تکرار مجددا پنل نمایندگی به حالت تعلیق در می آید. بنابراین در مانیتورینگ پیامک ها دقت لازم را بعمل آورید.

بله، تمامی آپدیت هایی که در سامانه صورت میگیرد رایگان است در حقیقت ما تمام زیر ساخت ها را برای انجام فرایند بازاریابی و جذب مشتری توسط شما انجام میدهیم تا شما بتوانید بدون هیچ دغدغه ای به کسب درامد اینترنتی از طریق فروش پنل نمایندگی پیامک اقدام نمایید.

بله شما میتوانید از طریق پنل نمایندگی بخش ثبت نام آنلاین خود را به صورت رایگان فعال نمایید

بله در هنگام ویرایش کاربر گزینه “نمایش گزارش تحویل” را علامتدار نمایید.