دستگاه ذخیره  شماره موبایل مشتری

ساده ترین روش جمع کردن شماره موبایل مشتریان

تصور کنید به 1000 نفر مشتری قبلی خود پیامک تبریک ارسال میکنید و نام و یاد خود را در ذهن انها تازه میکنید. اگر فرض کنیم 20 نفر آنها نفری 100.000 تومان نیز خریدی انجام بدهند، شما 2.000.000 تومان با ارسال این پیامک سود کرده اید!

چون برای مخاطب هدف خود ارسال میکنید! چون آنها شما را می شناسند

روش کار دستگاه ذخیره شماره موبایل چگونه است؟

شما قبلا متن پیامک کارت ویزیت الکترونیکی خود را آماده کرده و به دستگاه داده اید

  1. مشتری یا خودتان شماره را درون دستگاه وارد میکنید.
  2. همان لحظه پیامک به موبایل ارسال می شود
  3. شماره همان لحظه در پنل پیامک ذخیره می شود
  4. تمام شد!!!!! 
قبل
بعدی

پذیرش نمایندگی فعال در سراسر کشور

فروش به نمایندگان IPPANEL با برند آی پی پنل امکان پذیر می باشد

بهترین راهکار برای جذب و ارتباط با مشتریان قبلی داشتن شماره موبایل آنهاست. دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری شبیه به دستگاه POS (کارتخوان) می باشد که روی آن صفحه کلید و مانیتور دارد و هر مشتری میتواند شماره موبایل خود را در آن وارد کند و همان لحظه بصورت آنی شماره موبایل مشتری در دفترچه تلفن پنل پیامکی شما ثبت می گردد و همچنین یک پیامک خوش آمد گویی که میتواند شامل اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی شما باشد به موبایل مشتری پیامک می شود. شما میتوانید رفته رفته تمام شماره موبایل مشتریان قبلی خود را جمع آوری کرده و برای فروش بیشتر به آنها پیامک انبوه ارسال نمایید تا آنها را از اجناس جدید یا فروش های ویژه مطلع نمایید. دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری می تواند یک بازاریاب تاثیر گذار در کسب و کار شما باشد.
شما هم امروز به جمع کسب و کارهای موفقی بپیوندید. راز فروش موفق بسیاری از برند های مشهور و محبوب ارسال پیامک های تبلیغاتی به مشتریان قبلی خود می باشد. امروزه ارسال پیامک هدفمند تبلیغاتی تاثیر مستقیمی روی فروش شما دارد.

آماده ارسال 48 ساعته

برای مشاوره و خرید دستگاه با شماره واتساپ 09999901059 در ارتباط باشید.

کسب و کار شما را سکه میکنیم

با استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری می توانید شماره موبایل مشتریان خود را به روش محترمانه ای جمع آوری کنید. برای آنها پیامک بفرستید (پیامک های خوش آمدگویی ، تبریک تولد ، نظرسنجی و … حتی به افرادی که تبلیغات را مسدود کرده اند نیز ارسال می شود.

آژانـس هـواپـیـمـایی و گـردشـگـری

مدرسـه و آمـوزشـگـاه

هایپر مارکت و فروشگاه زنجیره‌ای

سایر کسب و کارها

کـافـی شـاپ

رسـتـوران و فـسـت فـود

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

هزینه جذب یک مشتری جدید ، ۵ برابر حفظ مشتری قدیمی است ، پس باید در حفظ مشتریانمان تمام تلاش خود را داشته باشیم .

با استفاده از این دستگاه و پنل اس ام اس ساده اما قدرتمند می توانید ، اطلاعات مخاطبان یا مشتریان یا بازار هدف خود را دریافت و ذخیره کنید.

قطعا برای شما پیش آمده است که از جایی خرید کنید و در انتهای خرید از شما شماره موبایل درخواست شود که فروشگاه بتواند شما را از رسیدن کالای جدید مطلع نماید.

برخی از فروشندگان معمولا در دریافت شماره موبایل از مشتریانشان تردید دارند و نمی توانند از آنها شماره موبایل بگیرند، یا برخی از مشتریان از دادن شماره موبایل به فروشندگان تردید دارند و تلفن همراهشان را به صورت صحیح به فروشندگان نمی دهند. شاید مسائل اجتماعی نیز در این موضوع دخیل می باشد و از دید بسیاری از افراد کار درستی نیست که از کسی شماره موبایل دریافت شود، اما این دستگاه کمک میکند که در عین سادگی و با پرستیژ کاری بالا و بسیار حرفه ای و محترمانه شماره موبایل مشتری خود را دریافت نمایید یا از ایشان دعوت نمایند که شماره همراه خود را در دستگاه وارد نمایند.

با استفاده از این دستگاه مشتریان با اطمینان به اینکه تلفن همراهشان در محلی امن نگهداری می شود ، تلفن همراه خود را در دستگاه ثبت می کنند و فروشندگان هم اطمینان خواهند داشت که اطلاعاتی که در دستگاه ثبت شده است بسیار با ارزش است و در جای امنی ثبت و ضبط می شود. حتی اینکار باعث می شود که اگر صاحب فروشگاه فروشندگانی دارد و نمیخواهد که شماره مشتریان در اختیار فروشندگان قرار بگیرد این دستگاه بسیار امن کار خود را انجام میدهد و هرگونه دسترسی افراد غیر به شماره مشتریان را غیر ممکن می سازد.

مزایای دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری

تنظیمات فارسی

قابل استفاده با اینترنت کم سرعت

قابل استفاده تمام مراکز ، با استفاده از اینترنت

ذخیره شماره مشترک در پنل پیامکی ، مشاهده و مدیریت مشترکین به صورت کاملا آسان

قابل نصب و استفاده رومیزی یا روی پیشخوان

ظاهر زیبا و بدون نیاز به هدایت توسط اپراتور ها

ظاهرا زیبا ، جذاب و کوچک برای جلب نظر مشتری و ایجاد حس کنجکاوی در مشتری

عدم محدودیت استفاده در مشاغل و قابل استفاده در کلیه شغل ها و اصناف

ارسال پیام خوش آمد به مشتری به صورت پیامک و پیامک صوتی به صورت آنی پس از عضویت

نحوه عملکرد دستگاه

عملکرد دستگاه بسیار ساده می باشد. مشتری شماره خود را درون دستگاه وارد می کند و همان لحظه پیامک کارت ویزیت الکترونیکی صاحب فروشگاه را دریافت میکند. این کارت ویزیت الکترونیکی میتواند شامل آدرس و شماره تلفن و آدرس شبکه های اجتماعی باشد.

کاربرد و مزایا دستگاه ذخیره و ارسال پیامک به شماره موبایل مشتریان

دستگاه با ساختار هوشمند و آنلاین، بدون نصب نرم افزار جانبی، شماره موبایل ثبت شده توسط مشتری را به واسطه ارتباط اینترنتی با پنل اس ام اس شما در دفترچه تلفن پنل ثبت می کند، در پنلی که با مشخصات خودتان در اختیار تان گذاشته خواهد شد شماره موبایل مشتری ذخیره و یک پیامک، بدون صرف زمان به مشترک ثبت کننده شماره، ارسال می نماید. محتوای پیامک ارسالی از سوی شما قابل تنظیم است. همچنین از شماره های ذخیره شده در پنل پیامک خودتان می توانید جهت ارتباط های بعدی بهره مند شوید.

تابان اس ام اس

اطلاع رسانی آخرین تحولات محصولات

ارائه تخفیفات فردی به مشتریان قدیمی

ظاهری لوکس از نگاه کیفیت بصری و تاثیر گذاری

ایجاد اعتماد و بر انگیختن حس کنجکاوی در مشتری

بی نیاز از هدایت مشتری به دپارتمان امور مشتریان

کنترل صحت شماره موبایل ثبت شده بصورت آنلاین

دستگاه ذخیره شماره موبایل

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری | رنگ سفید

950.000 تومان

دستگاه ثبت شماره

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری | رنگ مشکی

950.000 تومان

سوالات متداول

بله می شود. این دستگاه طوری ساخته شده که به اینترنت موبایل(hotspot) یا WiFi متصل می شود و از این طریق به پنل اس ام اس متصل می گردد و شماره ها در دفترچه تلفن پنل اس ام اس شما ثبت میکند.

بله یکی از قابلیت های دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری است که هروقت شماره ای درون دستگاه وارد شود بلافاصله پیامکی برای صاحب شماره(مشتری) ارسال میکند و تاییدیه ای می باشد که شماره موبایل ایشان نزد فروشنده (صاحب دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری) ثبت شده است.

بله میتوانید متن را ویرایش نمایید. مدیریت متن خوش آمد گویی در پنل پیامک شما امکان پذیر می باشد.

خیر نمی شود. این دستگاه هیچ شماره ای درون خودش ذخیره نمی کند و حتما باید به اینترنت وای فای یا هات اسپات گوشی موبایل وصل باشد تا بتواند شماره ها را در پنل اس ام اس ذخیره کند. عملا شماره ها فقط در دفترچه تلفن پنل اس ام اس درج می گردد.

چون تمام شماره هایی که توسط دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری در دفترچه تلفن پنل اس ام اس ذخیره می گردد. کاربر میتواند به سادگی وارد حساب کاربری خود شده و اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی یا پیام صوتی به دفترچه تلفن نماید.

روی این دستگاه یک پنل اس ام اس پایه بصورت رایگان داده خواهد شد.در صورتی که بخواهید هر زمان با پرداخت مابه التفاوت آن میتوانید پنل اس ام اس را ارتقا بدهید. دستگاه ثبت شماره موبایل مشتریان میتواند با همه پنل های پیامکی کار بکند

دستگاه ما قابلیت اتصال به ای پی پنل(IPPANEL) را دارد.  در صورتی که از ما پنل پیامک داشته باشید بدون مشکل متصل می گردد ولی اگر پنل پیامک شما از دیگر شرکت هایی می باشد که از ای پی پنل استفاده میکنند هزینه اتصال به دیگر سامانه ها 200.000 تومان می باشد. و به دیگر پنل های پیامکی غیر ای پی پنلی متصل نمی گردد.

این دستگاه با شارژی که به همراه دارد به سادگی به برق متصل می شود. بعضی از افراد سوال میکنند که آیا می توانیم دستگاه را جا به جا کنیم مثلا وقتی نمایشگاه برگزار می شود آن را به آنجا ببریم؟ بله میتوانید به سادگی به هات اسپات گوشی آن را متصل نمایید و به برق غرفه خود متصل نمایید. در دیگر موارد گزارشی نشده که نیاز باشد کاربران دستگاه را جا به جا کنند.

خیر این دستگاه هیچ کارت حافظه یا سیم کارتی نمیخورد و فقط با وای فای به اینترنت وصل می شود. نیاز به اینترنت حداقل 512 کیلوبایت دارد. امروزه اینترنت های پر سرعت همه جا در دسترس می باشد و بدون نگرانی می توانید از دستگاه استفاده نمایید