پنل پیامک آموزشگاه ها

پنل پیامک برای آموزشگاه ها

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای آموزشگاه ها و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به آموزشگاه ها صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک تبلیغاتی به آموزشگاه ها به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف education استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل پیامک آموزشگاه ها

ما در این مقاله میخواهیم درباره امکانات تابان اس ام اس و پنل اس ام اس در آموزشگاه ها و موسسات آموزشی مختلف و نیز کاربرد پنل پیامک در آموزشگاه ها و موسسات آموزشی مختلف صحبت کنیم همراه ما باشید.

مراکز آموزشی یکی از نهاد های مورد توجه و اصلی کشور می باشد و نحوه ارائه خدمات در این مراکز از اهمیت بالایی برخوردار است ارائه خدمات مطلوب از سمت آموزشگاه جذب دانشجو و یا هنرجو را افزایش داده و رضایت دانشجویان را بالا می برد ارتباط دانشجو و آموزشگاه ارتباطی مداوم و اساسی به شمار می رود و روی عملکرد دو طرف تاثیر گذار است که می توان این ارتباط را از طریق پنل اس ام اس برقرار کرد. سامانه پیامک برای آموزشگاه ها کاربردهای ویژه ای دارد و حتی بعضی اشخاص با داشتن یک سامانه پیامک توانسته اند که آموزشگاه مجازی بسازند .برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

ثبت نام پنل اس ام اس آموزشگاه

با سامانه پیامک برای آموزشگاه ها و موسسات آموزشی مختلف میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با ثبت نام پنل اس ام اس آموزشگاه ها ؛ میتوانید برای مشاغل هدف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • با پنل پیامکی به رشد کسب و کار خود کمک کنید تا بتوانید در جایگاه بهتری قرار بگیرید.
 • با خرید پنل پیامک آموزشگاه ها ؛ میتوانید به دانشجویان خود در مناطق مختلف هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامکی آموزشگاه ها ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.
 • با خرید سامانه پیامک آموزشگاه ها ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس در آموزشگاه ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • شما می توانید سامانه پیامک هلو را فعال کنید و برای بخش حسابداری خود استفاده کنید.
 • با خرید سامانه پیامکی آموزشگاه ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
 • همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی ارسال پیامک از امکانات بیشتری استفاده کنید
 • با خرید سامانه پیام کوتاه برای آموزشگاه ها و موسسات آموزشی ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • با خرید سامانه پیامک برای آموزشگاه ها ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید.
 • با خرید پنل پیامک برای آموزشگاه ها و موسسات آموزشی مختلف ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.
 • یکی دیگر از ویژگی های پنل ما ارسال پیامک با الگوها می باشد که بتوانید از الگوهای آماده برای تبلیغات خود استفاده کنید.
 • این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و په کاربردی دارد؟

ویژگی های پنل پیامک برای آموزشگاه ها

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • ارسال اس ام اس با خط ثابت
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • جمع آوری شماره موبایل مشتریان
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت 24 ساعته توسط کارشناسان حرفه ای
 • ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی
 • تابان اس ام اس برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت” راه اندازی کرد.

کاربرد های پنل پیامک در آموزشگاه ها و موسسات آموزشی مختلف :

 1. ارسال پیامک شروع ثبت نام ترم جدید، شروع کلاسها
 2. ارسال پیامک تعطیلی کلاسها یا زمان توزیع کارنامه
 3. ارسال پیامک نمرات دانشجویان و هنرآموزان
 4. ارسال پیامک امتیازدهی روزانه به دانشجویان و هنرآموزان
 5. ارسال پیامک در صورت تغییر ساعت یا کنسل شدن کلاس
 6. تبلیغات آموزشگاه با پنل پیامک آموزشگاه ها و موسسات آموزشی مختلف

چرا پنل پیامک بهترین راه تبلیغات برای آموزشگاه ها و موسسات آموزشی مختلف است؟

تبلیغات در هر دوره‌‌ای از زمان یکی از موثرترین شیوه های جذب مخاطب بوده است. کسب و کارهای زیادی هزینه زیادی را صرف تبلیغات و بازاریابی می‌کنند که بسیاری از این روش‌های هزینه ، بازخورد مناسبی ندارند. امروزه تبلیغات پیامکی با توجه به هزینه پایین و بازخورد مناسب یکی از بهترین روش‌های تبلیغات به حساب می‌آید. آموزشگاه های مختلف نیز برای تبلیغات موسسه آموزشی خود نیاز به پنل اس ام اس برای آموزشگاه خود دارند. مساله مهم این است که برای یک آموزشگاه باید پنل پیامکی تهیه کرد که امکانات مورد نیاز را داشته باشد. در ادامه امکانات مورد نیاز یک سامانه پیامک کاربردی برای موسسه آموزشی را توضیح خواهیم داد .امروزه انتخاب بهترین پنل اس ام اس برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

همه ما می دانیم که معمولا اکثر داوطلبان آموزشگاه‌ها در رده سنی مشخصی قرار دارند. با استفاده از قابلیت تفکیک رده سنی و جنسیت این امکان وجود دارد که فقط به رده سنی که بازار هدف شما هستند، پیامک ارسال کنید و هزینه تبلیغاتی خود را برای ارسال پیامک به کسانی که بازار هدف شما نیستند، هدر ندهید.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی

معمولا افراد ترجیح می‌دهند که به آموزشگاه‌ هایی بروند که در نزدیکی محل سکونت آن‌ها باشد تا حمل و نقل برای آن‌ها راحت باشد. احتمال اینکه افرادی که در اطراف آموزشگاه شما هستند به آموزشگاه شما بیایند، به مراتب بالاتر از افرادی است که محل سکونت آن‌ها فاصله زیادی تا آموزشگاه شما دارد.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل پیامک مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

خط خدماتی رایگان و پنل پیامک برای آموزشگاه ها

زمانی که شما بخواهید ساعات تشکیل کلاس، نمرات دانشجویان و هنرآموزان و … را به دانشجویان موسه آموزشی خود اطلاع رسانی کنید بهترین روش ارسال پیامک می‌باشد زیرا نسبت به تماس تلفنی هزینه کمتری خواهد داشت و همچنین وقت کمتری را صرف خود می‌کند. از آنجایی که پنل اس ام اس تابان اس ام اس قابلیت ارسال پیامک با خط خدماتی رایگان را دارد مطمعن خواهید بود که پیامک شما حتی به افرادی که پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند خواهد رسید.آیا می دانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟ و در چه زمینه ای استفاده می شود؟

ارسال پیامک خودکار (تبریک تولد، یادآوری پرداخت شهریه و …)

با استفاده از این قابلیت با وارد کردن فایل اکسل شماره دانشجویان موسسه آموزشی خود و تاریخ تولد آن‌ها، به صورت خودکار در روز تولد آن‌ها پیامک تبریک تولد ارسال می‌شود. در این روش نیازی نیست که شما به صورت دستی پیام تبریک تولد را ارسال نمایید. علاوه بر این با استفاده از قابلیت ارسال پیامک خودکار تبریک تولد و یادآوری می توانید پرداخت شهریه در موعد مقرر و دیگر پیامک های اطلاع‌رسانی را به صورت خودکار ارسال نمایید.

کلمه کلیدی ، کد کوتاه کلمات

در صورتی که مایل هستید تا مشتریانتان در کمپینی شرکت داشته باشد که باعث شود تا کلمه کلیدی شما را به شماره ای ارسال کنند اطمینان حاصل کنید دو آیتم یاد شده حتما لحاظ شده باشند و در پیام اصطلاحا گم و گور نشوند این فاکتور نیز بسیار مهم است. برای مثال اگر قصد برگزاری کلاس کنکور دارید می توانید کمپن های متفاوت برای کلاس ها ی خود آماده کنید از مخاطبین خود بخواهید در صورت تمایل به شرکت عددی را برای شما ارسال کنند.با انتقال پیامک های دریافتی به URL پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

ارسال پیامک به دکل ایرانسل

این قسمت امکان ارسال پیامک به تمام شماره های ایرانسل را به شما میدهد و میتوانید با توجه به انتخاب منطقه مورد نظر به تمام پیش شماره های موجود ارسال داشته باشید ، این مورد نیز کاربرد های فراوانی دارد.شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

ارسال پیامک تکی و گروهی ، دفترچه تلفن

با استفاده از این امکان میتوان به یک شماره خاص و همچنین به یک گروه خاص از قبل تعیین شده ارسال انجام داد. برای ارسال گروهی کاربر باید از قبل دفترچه تلفنی از مشتریان آماد کرده باشید در سیستم پیام کوتاه تابان اس ام اس این قابلیت وجود دارد که بتوانید مشتریان و مخاطبین خود را به دلخواه و بر حسب نیاز دسته بندی کنید شماره های آن ها را در سیستم اضافه کنید و سپس در مواقع لزوم به گروهی که مورد نظرتان است پیامتان را ارسال کنید. می توانید هنرآموزان هر کلاس یا هر سطحی را در یک گروه قرار دهید و با ارسال یک پیامک، به کل گروه ارسال کنید.

ارسال پیامک متناظر

با خرید پنل پیامک در آموزشگاه و با استفاده از این امکان در سامانه تابان اس ام اس میتوانید به هر فرد موجود در دفترچه تلفن خود متن مخصوص و بنام همان فرد را درج کرده و بصورت گروهی و یکجا ارسال نمایید.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس کد اعتبار سنجی OTP است برای اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ارسال پیامک هوشمند و پنل پیامک برای آموزشگاه ها

شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید. ارسال هوشمند این امکان را دارد که با نوشتن یک متن پیامک ، به طور هوشمند نام هنرجو همراه با نمره درس و هر اطلاعات دیگر در متن پیامک جایگزین شود و به هر هنرجو نمره درسش اطلاع داده شود.

دریافت پیامک از طرف مخاطبان

در پنل پیامک آموزشگاه علاوه بر امکان ارسال شما میتوانید حتی از مخاطبان خود پیامک دریافت نمایید و گزارش تحویل و دریافت پیامک ها را نیز در سامانه مشاهده کنید.

وبسرویس پیامکی

با استفاده از امکان وبسرویس در این سامانه به راحتی میتوانید پیامک های خود را به صورت اتوماتیک از بستر وب ارسال کنید.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

ارسال پیامک به بلک لیست و پنل پیامک برای آموزشگاه ها

برخی از شماره های همراه اول جلوی دریافت پیامکهای تبلیغاتی را بسته اند و اصطلاحا در بلک لیست مخابرات هستند و از خطوط عادی سامانه اس ام اس نمیتوان به آنها پیامک ارسال کرد.

نظر سنجی پیامکی با پنل پیامک در آموزشگاه

می توانید نظر سنجی را در آموزشگاه برگزار کنید و با دیدن نمودارها در سامانه از میزان نظر هنرآموزان خود با خبر شوید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل ارسال پیامک صوتی می باشد.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مخاطبان

با استفاده از دستگاه اس ام اس کی پد و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مشتریان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .با عضويت در دفترچه تلفن با دريافت پيامک تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

 1. بانک شماره موبایل دائمی همراه اول سراسر کشور
 2. ارسال پیامک فعالسازی
 3. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول سراسر کشور
 4. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی سراسر کشور
 5. ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها
 6. ارسال پیامک از روی نقشه گوگل
 7. اختصاص خط خدماتی بصورت اشتراکی بدون نیاز به سفته
 8. ارسال پیامک تبلیغاتی با سیمکارت
 9. ارسال پیام انبوه صوتی
 10. ارسال سن و جنسیت در سراسر کشور
 11. نمایندگی پنل پیامک در سراسر کشور
 12. کارایی ساده و آسان با نرم افزار
 13. ارسال پیامک با تفکیک پیش شماره
 14. سرعت بالای نرم افزار پیامکی
 15. ارسال پیامک تبلیغاتی به شیراز
 16. فیلم رایگان آموزش استفاده از نرم افزار پیامک
 17. بازگشت هزینه پیامک‌های ارسال نشده
 18. ارسال پیامک رده سنی و جنسیت کل کشور
 19. گزارشات واضح و شفاف بعد از ارسال پیامک
 20. نمایندگی پنل اس ام اس در اصفهان

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف education استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس آموزشگاه

با کد تخفیف education از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس برای آموزشگاه تهیه نمایید. خرید پنل پیامک از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل پیامک آموزشگاه زبان

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

 1. ارسال پیام اطلاع رسانی با کدام پنل امکان پذیر است؟

  1. با سلام و احترام
   امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی با استفاده از پنل اقتصادی، شرکتی، تجاری تابان اس ام اس وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...