کارت ویزیت الکترونیکی

کارت ویزیت الکترونیکی چیست و چه کاربردی دارد؟

2 دیدگاه

این روز‌ها کلمه کارت ویزیت الکترونیکی، کارت ویزیت دیجیتالی، کد crm و … زیاد به گوش می رسد و یک سری بازاریاب در مورد مزایای کارت ویزیت الکترونیکی صحبت می کنند. آنها سعی می کنند به اصطلاح یک کد crm به شما بفروشند. در این مقاله قصد دارم به شما بگویم که داشتن کارت ویزیت دیجیتالی کسب و کار شما را متحول نخواهد کرد! اما یکی از قابلیت های پنل اس ام اس، ایجاد کارت ویزیت دیجیتالی است که می توانید برای ارتباط پایدار با مشتری استفاده کنید.

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offcrm استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

کارت ویزیت الکترونیکی [منشی عضویت] چیست؟

کارت ویزیت الکترونیک در واقع یکی از قابلیت های سامانه پیامکی است که به کمک ماژول پاسخگوی خودکار در پنل اس ام اس می توانید از این ماژول به‌ عنوان کارت ویزیت دیجیتال استفاده کنید. اولین سامانه پیامکی تابان اس ام اس موج خرید کارت ویزیت دیجیتال را ایجاد کرد و بعد از آن شرکت هایی دیگر این راه را ادامه دادند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

ماژول پاسخگوی خودکار سامانه پیامک را میتوان به‌ عنوان ابزار بازاریابی استفاده کرد. هر فردی با ثبت نام پنل اس ام اس می تواند به ماژول پاسخگوی خودکار دسترسی داشته باشد و نامحدود کد crm اختصاصی به صورت رایگان داشته باشد. شما برای استفاده از هر کلید واژه باید هزینه پرداخت کنید. اما شما می توانید با خرید سامانه پیامک بدون پرداخت هزینه جداگانه برای کلید واژه های مختلف مثل آدرس، شماره حساب، پیج اینستاگرام و… کلمات کلیدی متفاوتی را بسازید.

اکثر بازاریابانی که قصد دارند شما را برای خرید کد crm تشویق کنند به شما می گویند که مشتری با ارسال نام شما به ۱۰۰۰xxxx اطلاعات تماس شما را پیدا می کند. اگر شما این کد Crm را تهیه نکنید فرد دیگری این کد را تهیه می کند و با این روش محدود سازی قصد دارند که کدهای Crm را به شما بفروشند.

کارت ویزیت الکترونیکی چیست و چه تاثیری در فروش دارد؟

گوگل اولین انتخاب همه ما صادقانه بگویم، اگر شما دنبال رستوران، فست فود یا هر اطلاعات دیگری باشید، اولین جایی که برای جستجو می روید قطعا گوگل است. گوگل اولین انتخاب همه ما است بنابراین پیشنهاد می کنیم به جای این که مبلغ هنگفتی برای خرید کارت ویزیت دیجیتال هزینه کنید برای افزایش فروش یک وب سایت راه ‌اندازی کنید، ما یک آموزش در مورد طراحی سایت با کمترین هزینه نوشته ایم. شما می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید و به جای خرید کد Crm که بعید است کسی برای جستجو استفاده کند، یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی با همین مبلغ راه اندازی کنید.

تاثیر کارت ویزیت الکترونیکی در فروش شما

در حقیقت داشتن کارت ویزیت دیجیتالی نیست که باعث افزایش فروش شما می شود، اکثر بازاریابانی که برای فروش کارت ویزیت الکترونیکی سراغ شما می آیند موضوع را به‎گونه ای بیان می کنند که داشتن کارت ویزیت دیجیتالی باعث افزایش فروش می شود و اگر کارت ویزیت الکترونیک داشته باشید مشتریان شما بیشتر می شود.

هدف از کارت ویزیت الکترونیکی

این نکته را به یاد داشته باشید که هدف از کارت ویزیت الکترونیکی، پیدا کردن مشتری جدید نیست، چون همانطور که توضیح دادم هیچ کسی برای خرید محصولات و جستجو نیازهایش به سامانه پیامکی مراجعه نمی کند و همه ما مستقیما سراغ گوگل می رویم، هدف کارت ویزیت الکترونیکی ایجاد ارتباط با مشتری است.

مشتریانی که اولین بار به فروشگاه شما می آیند می توانید با ایجاد یک ارزش افزوده مثلا کد تخفیف و… از مشتری بخواهید که عدد ۱ را به سامانه پیامکی شما ارسال کنند تا شماره موبایل این افراد در پنل پیامکی شما ذخیره شود و یک بانک شماره موبایل ارزشمند از افرادی که به فروشگاه شما مراجعه کرده ‌اند و از شما خرید کرده ‌اند داشته باشید تا بتوانید ارتباط خودنتان با مشتری را حفظ کنید و او را به مشتری دائمی تبدیل نمایید. ارسال پیامک تبریک تولد به مشتریان به صورت خودکار، ارسال کد‌های تخفیف و… می‌تواند باعث بازگشت مجدد مشتری به سمت فروشگاه شما شود.

نحوه استفاده از ماژول کارت ویزیت الکترونیکی

برای استفاده از کارت ویزیت دیجیتال در سامانه پیامکی تابان اس ام اس وارد پنل پیامک خود شوید > از منو سمت راست وارد بخش امکانات پیشرفته > پاسخگوی خودکار > جدید، در این بخش شما می توانید به تعداد نامحدود کد crm بسازید و بابت کد crm هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.

همانطور که گفتیم شما باید این کلید واژه ها را طوری طراحی کنید که بتوانید بانک شماره موبایل مشتریان را جمع آوری کنید.  مثلا اگر آموزشگاه کنکور دارید، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی کار هوشمندانه ای نیست کافی است در وب سایت و همایش ها و بروشور ها از مخاطب بخواهید برای دانلود رایگان یک کتاب الکترونیکی عدد ۱ را به سامانه پیامکی شما ارسال کنند. از این طریق پیامک لینک دانلود به صورت اتوماتیک کتاب الکترونیکی برای مخاطب ارسال میشود و در قبال این کتاب الکترونیکی شما بانک شماره موبایل هدفمندی از افرادی که کنکوری هستند جمع آوری کرده اید. در ضمن می توانید از این بانک شماره موبایل برای بازاریابی و تبلیغات پیامکی استفاده کنید.

کارت ویزیت مجازی چیست؟

شاید اولین سوالی که بعد از شنیدن “کارت ویزیت مجازی” از ذهن شما عبور کند این باشد که “کارت ویزیت مجازی چیست ؟” و چه ویژگیهایی دارد و چرا باید از آن استفاده نماییم!

باید در جواب به این مطلب اشاره کرد که با توجه به شرایط و نفوذ اینترنت و طبق آمار و تحقیقات بین المللی انجام شده، کسب و کارهای سنتی تا چند سال آینده با مشکل بزرگی مواجه خواهند شد و سهم بازار را از دست خواهند داد. از این رو ورود به دنیای تجارت الکترونیک و فضای مجازی امری اجتناب ناپذیر است، راه اندازی وبلاگ های رایگان، وبسایت، فروشگاه اینترنتی، استفاده از کانال ها و شبکه های اجتماعی ( همانند تلگرام، فیسبوک و اینستاگرام ) و ارائه اپلیکیشن از راهکارهای اولیه ورود به این عرصه است.

حال سوال دیگری پیش می آید…

چگونه خود را در فضای مجازی به دیگران معرفی کنیم؟

با پاسخ به این سوال جواب سوال اصلی خود یعنی “کارت ویزیت مجازی چیست ؟” را نیز خواهیم یافت. همانطور که برای معرفی و گسترش فعالیت، ارائه محصول یا خدمات خود در دنیای واقعی از کارت ویزیت و کاتالوگ و بروشور چاپی استفاده میکنیم باید در دنیای تجارت الکترونیک هم از تمامی امکانات و بسترهای موجود جهت معرفی خود به دیگران استفاده نماییم. ولی معرفی در فضای مجازی باید ویژگیهای خاص خود را داشته باشد تا بستری را جهت ارتباط سریع و ساده مخاطبانمان فراهم نماید. کارت ویزیت مجازی و الکترونیکی این نیاز را شناسایی و برای آن راهکاری در نظر گرفته و با قرار دادن مجموعه ای از ویژگیهای منحصر بفرد در کنار یکدیگر توانسته پل تاثیر گذاری در ارتباط دو سویه شما و مخاطبانتان ایجاد نماید.

ویژگی های منشی عضویت:

  • امکان ذخیره خودکار شماره مشتری در دفترچه تلفن
  • امکان تعیین نامحدود کلمه کلیدی
  • امکان خرید خط اختصاصی رند از تمام سرشماره های 1000 ، 2000، 3000، 5000
  • ارسال خودکار متن دلخواه شما پس از دریافت پیامک
  • امکان استفاده چندین کارت ویزیت مختلف با یک پنل

با توجه به مزایای فوق، هزینه پایین و سادگی کاربری و فراگیر شدن ابزارهای ارتباطی از قبیل تلفن‌های همراه و بالا رفتن جامعه کاربران آن، کارت ویزیت الکترونیکی با انواع مزایا و محاسن خود توانسته جایگزین مناسبی برای روش‌های قدیمی‌تر باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصربا شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

با کد تخفیف offcrm از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید . ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

 

دیگران مطالب زیر را نیز مشاهده کرده اند:

ماژول پیامک اپن کارت

وب سرویس و افزونه های پیامکی

ارسال پیامک با کد پستی جدید همراه اول

ارسال پیامک کد هدیه

مطالب بعدی

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...