ارسال پیامک بر اساس کد پستی درکهگیلویه و بویر احمد

ارسال پیامک با کد پستی کهگیلویه و بویراحمد

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس کهگیلویه و بویراحمد و ارسال پیامک با کد پستی کهگیلویه و بویراحمد صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک با کد پستی کهگیلویه و بویراحمد

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس کهگیلویه و بویراحمد امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

ارسال پیامک کدپستی کهگیلویه 

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

افزایش چشم گیر مشتریان

یکی از خوبی‌های پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.یکی دیگر از ویژگی های پنل ما ارسال پیامک تبلیغاتی آماده می باشد که بتوانید از الگوهای آماده برای تبلیغات خود استفاده کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

خرید تابان اس ام اس 

اگر قصد ثبت نام پنل اس ام اس را دارید می‌توانید صفحه پنل اس ام اس کهگیلویه و بویراحمد را مشاهده کنید و اگر وقت شما برای تبلیغات و افزایش فروش و مشتری کم است میتوانید از سرویس ارسال پیامک انبوه توسط تابان اس ام اس استفاده کنید.

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از تابان اس ام اس یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی از امکانات بیشتری استفاده کنید

ارسال پیامک هدفمند به مناطق کهگیلویه و بویراحمد

پنل اس ام اس در واقع یک سیستم تحت وب و اینترنتی هست که شما با خرید یک پنل تابان اس ام اس از سامانه پیامک مخابرات میتوانید:

ارسال به مناطق کل کشور

امکانی در پنل اس ام اس مخابرات که در آنجا با وارد کردن کد پستی محله و منطقه ای که میخواهید به آن محدوده پیامک ارسال کنید. همانگونه که مشخص است برای استفاده از این بخش حتما باید عدد ۵ رقمی کدپستی آن محله را بدانید با اینکه پیدا کردن کد پستی مناطق مختلف شهر کار دشواری نیست و حتی میتوانید از نقشه هایی که ما برایتان تهیه کرده ایم استفاده کنید باز هم ما برای شهر یاسوج امکانی را فراهم کرده ایم که فقط با انتخاب نام محله و خیابان موردنظر به آن محدوده پیامک ارسال کنید.شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به محلات و خیابان های شهر یاسوج :

با استفاده از امکانی که در پنل پیامک مخابرات فراهم کرده ایم برای شهر یاسوج اگر میخواهید به یک خیابان و محله مشخصی پیامک ارسال کنید نیازی نیست که کد پستی آنجا را بدانید فقط از قسمت ارسال پیامک کد پستی کهگیلویه و بویراحمد را انتخاب کنید و بعد نام محله مورد نظر را انتخاب کنید.

ناگفته نماند که در ارسال پیامک کد پستی کهگیلویه و بویراحمدبه محلات شهر یاسوج ، بعد از انتخاب محله تعداد مخاطبین موجود در محدوده مشخص میشود که شما میتوانید به همه یا تعدادی از آنها ارسال کنید و از امکانات ارسال در آینده و ارسال تصادفی و .. هم استفاده کنید.برای رشد کسب و کارتان از پیامک هدفمند استفاده کنید تا از لحاظ درامدی به رشد خوبی برسید.

شهر های تحت پوشش استان کهگیلویه و بویراحمد سامانه پیامک مخابرات ( کلیه شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد قابل پوشش است )  :

شهر باشت
شهر چرام
شهر دهدشت
شهر دهدشت،سوق،قلعه رئیسی،چرام،لنده
شهر دوگنبدان
شهر دیشموک
شهر سوق
شهر سی سخت
شهر سی سخت ، دنا
شهر قلعه رئیسی
شهر گچساران
شهر گچساران (دوگنبدان)،باشت
شهر لنده
شهر لیکک
شهر مارگون
شهر یاسوج
شهر یاسوج،مارگون،گراب سفلی

و…

به کدام شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد در سامانه تابان اس ام اس موجود میباشد و به صورت رایگان در اختیار شما قرار ‌می‌گیرد.

یاسوج ، دوگنبدان ، دهدشت ، لیکک ، چرام ، لنده ، باشت ، سی‌سخت ، سوق ، دیشموک ، سرفاریاب ، قلعه ریسی ، مارگون ، پاتاوه ، چیتاب ، گراب سفلی

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر های استان کهگیلویه و بویراحمد پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟

ارسال پیامک کد پستی کهگیلویه و بویراحمد

شما نگران چیزی نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس یاسوج، امکانی با نام ارسال پیامک کد پستی کهگیلویه و بویراحمد را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. شما باید کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.با پنل پیامکی به رشد کسب و کار خود کمک کنید تا بتوانید در جایگاه بهتری قرار بگیرید.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

قطعا اغلب مشتریان شما از افراد نزدیک به محل کسب و کارتان هستند. پس بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک کد پستی کهگیلویه و بویراحمد منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.امروزه انتخاب خرید پنل تبلیغاتی برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در پنل پیامک یاسوج

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه یاسوج، قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا رفت و آمد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ارسال پیامک برای اصناف کهگیلویه و بویراحمد از پنل اس ام اس یاسوج

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف و ارسال اس ام اس کد پستی کهگیلویه و بویراحمد در این استان می باشد.
برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان کهگیلویه و بویراحمد قصد دارند برای اصناف و افراد مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که اکثریت مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در پنل پیامک یاسوج

به غیر از بحث تبلیغات اس ام اس و سامانه پیامک یاسوج، شما برای شروع بازاریابی اول میبایست بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا مشتریان شما محدود به سن و یا جنسیت خاصی میباشند؟ اگر جوابتان مثبت است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. ولی خیالتان راحت باشد! سامانه پیام کوتاه یاسوج این امکان را به شما میدهد تا بتوانید بصورت هدفمند ارسال اس ام اس کد پستی در کهگیلویه و بویراحمد کنید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند میباشد. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.

چه ویژگی هایی پنل پیامک یاسوج را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس یاسوج ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد.

ماندگاری پیامک

پیام کوتاه تبلیغاتی شما ممکن است مدت زیادی در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری آن هیچ زحمتی برای مخاطب ندارد. این نکته را در نظر بگیرید که متن پیامک تبلیغاتی شما باید بگونه ای جذاب باشد که احتمال اینکه در آینده مخاطب آن را پاک کند از بین برود.یکی از مزیت های پنل تبلیغاتی سامانه سیم کارت می باشد که با این سامانه می توانید به خطوط مورد نظر خود پیامک ارسال کنید.

دسترسی آسان و سریع به پیامک

همانطور که می دانید موبایل از وسایل شخصی می باشد که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد به همین جهت به محض ارسال پیامک تبلیغاتی، مشترک به راحتی و سرعت می تواند پیامک را بخواند.با نظرسنجی پیامکی می توانید از خدماتی که در کسب و کارتان ارائه می دهید متوجه شوید که چقدر مورد رضایت مشتریان شما بوده است.

از دیگر ویژگی های پنل پیامک یاسوج میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس مخابرات یاسوج

سامانه پیامک یاسوج دارای شماره اختصاصی ارسال پیامک می باشد و مشترکین شما می توانند علاوه بر ارسال پیامک، دریافت پیام کوتاه نیز داشته باشند و این بدین معناست که شماره مورد نظر برای ارسال و دریافت پیام کوتاه تنها در اختیار یک نفر می باشد. پنل ارسال پیامک کد پستی کهگیلویه و بویراحمد، جهت ارسال های انبوه و تکی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران سامانه اس ام اس یاسوج در ارسال پیامک هیچگونه محدودیتی ندارند.امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

از دیگر امکاناتی که تابان اس ام اس در پنل اس ام اس مخابرات یاسوج ارائه میکند:

کلام آخر…

برای داشتن تمامی این امکانات و ارسال پیامک تبلیغاتی به نقاط و شهرهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد، تنها کافیست پنل اس ام اس تهیه کنید و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. آن هم با بانک شماره تلفن رایگان!

تقسیمات ارسال پیامک کد پستی کهگیلویه و بویراحمد

تقسیمات کد پستی استان کهگیلویه و بویراحمد
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی بر حسب شهرستان ، شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی
از تا
کد پستی کهگیلویه

 

 

۷۵۷۱۱ ۷۵۷۹۱ کد پستی دهدشت ۷۵۷۱ ۷۵۷۱۶-۷۵۷۱۷-۷۵۷۱۸-۷۵۷۱۹
کد پستی سوق ۷۵۷۳۱
کد پستی لنده ۷۵۷۴۱
کد پستی لیکک ۷۵۷۵۱
کد پستی چرام ۷۵۷۶۱
کد پستی دیشموک ۷۵۷۷۱
کد پستی قلعه رئیسی
۷۵۷۸۱
کد پستی قلعه دختر
۷۵۷۹۱
کد پستی گچساران

 

 

۷۵۸۱۱ ۷۵۸۹۱ کد پستی دوگنبدان (گچساران)
۷۵۸۱ ۷۵۸۱۱-۷۵۸۱۳-۷۵۸۱۴-۷۵۸۱۵
۷۵۸۱۶-۷۵۸۱۷-۷۵۸۱۸-۷۵۸۱۹
کد پستی باباکلان
۷۵۸۳۱
کد پستی لیشتر ۷۵۸۴۱
کد پستی دیل ۷۵۸۵۱
کد پستی شاه بهرام
۷۵۸۶۱
کد پستی چاه تلخ علیا
۷۵۸۷۱
کد پستی باشت ۷۵۸۸۱
کد پستی سربیشه ۷۵۸۹۱
کد پستی بویراحمد

 

 

۷۵۹۱۱ ۷۵۹۹۱ کد پستی یاسوج ۷۵۹۱ ۷۵۹۱۱-۷۵۹۱۳-۷۵۹۱۴-۷۵۹۱۵
۷۵۹۱۶-۷۵۹۱۷-۷۵۹۱۸-۷۵۹۱۹
کد پستی سپیدار ۷۵۹۳۱
کد پستی نقارخانه ۷۵۹۴۱
کد پستی دهنولوداب ۷۵۹۵۱
کد پستی موشمی علیا
۷۵۹۶۱
کد پستی میمند ۷۵۹۷۱
کد پستی پاتاوه ۷۵۹۸۱
کد پستی سی سخت
۷۵۹۹۱

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف kohgiluyeh30  از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

ارسال پیامک تبلیغاتی در ازنا

ارسال پیامک برای بانک ها

ارسال پیامک تبلیغاتی در کنگاور

پنل اس ام اس تهران
پنل پیامک ارومیه
ارسال پیامک تبلیغاتی اصفهان
ارسال پیامک انبوه مشهد
پنل اس ام اس مخابرات تبریز
پنل اس ام اس کردستان
ارسال پیامک تبلیغاتی کاشان
پنل اس ام اس مخابرات همدان

مطالب بعدی

2 پاسخ

 1. سلام ممنون از خدماتتون فوالعاده امکان ارسال پیامک به بلک لیستم دارید؟

  1. با عرض سلام و احترام
   با تشکر از نظر خوبتون
   بله چنین امکانی در سامانه تابان اس ام اس وجود دارد.
   برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...