ارسال پیامک به تفکیک کد پستی مشهد

ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد

دسته بندی:
6 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس مشهد و ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس مشهد امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برایارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک کدپستی مشهد

ما در این مقاله لیست کامل کد پستی مشهد را قرار داده ایم با بتوانید به سادگی کدپستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی مشهد به این بخش پیامک ارسال نمایید.

به این فکر افتاده اید که چگونه کسب و کارتان را در مشهد و در محله خودتان تبلیغ کنید؟ بهترین راه برای افزایش فروش یک فروشگاه حضوری ارسال پیامک های تبلیغاتی در همان منطقه مربوط به فروشگاه است. بدیهی است که شما نمیتوانید به تمام شماره های مشهد برای ارسال پیامک تبلیغاتی هزینه پرداخت کنید، بهترین راه برای شما ارسال پیامک به افرادی است که در منطقه شما هستند.یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

ارسال پیامک براساس کدپستی مشهد

ما در تابان اس ام اس کدپستی مناطق مختلف مشهد را برای ارسال پیامک کد پستی مشهد در اختیار شما قرار میدهیم، شما بعد از خرید سامانه پیامک در قسمت ارسال پیامک براساس کدپستی مشهد میتوانید کد پستی منطقه مورد نظر را وارد کنید و به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.یکی دیگر از ویژگی های پنل ما ارسال پیامک تبلیغاتی آماده می باشد که بتوانید از الگوهای آماده برای تبلیغات خود استفاده کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

ثبت نام پنل اس ام اس

نقشه کدپستی مشهد

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از تابان اس ام اس یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

ارسال پیامک کدپستی مشهد

به این فکر افتاده اید که چگونه کسب و کارتان را در مشهد و در محله خودتان تبلیغ کنید؟ بهترین راه برای افزایش فروش یک فروشگاه حضوری ارسال پیامک های تبلیغاتی در همان منطقه مربوط به فروشگاه است. بدیهی است که شما نمیتوانید به تمام شماره های مشهد برای ارسال پیامک تبلیغاتی هزینه پرداخت کنید، بهترین راه برای شما ارسال پیامک به افرادی است که در منطقه شما هستند.

ما در تابان اس ام اس کدپستی مناطق مختلف مشهد را برای ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد در اختیار شما قرار میدهیم، شما بعد از خرید سامانه پیامک در قسمت ارسال پیامک کد پستی مشهد میتوانید کدپستی منطقه مورد نظر را وارد کنید و به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی از امکانات بیشتری استفاده کنید

برای ارسال اس ام اس کد پستی مشهد چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی نمایش داده می شود.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کدپستی ، سیستم دو روش ارسال پیامک برای کدپستی به شما نمایش می دهد:

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک بر اساس کد پستی ایرانسل ، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.برا دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال پیامک کد پستی مشهد، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن 5 رقم کدپستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

قابلیت های پنل اس ام اس مشهد

قبل از هر چیز شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن مشهد یا شهر های دیگر استان خراسان رضوی را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان آسوده باشد! یکی از امکانات سامانه پیامک مشهد بانک شماره موبایل بروز میباشد که تابان اس ام اس بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در مشهد ارسال کنید.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر مشهد پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟

ارسال پیامک ارسال اس ام اس کدپستی مشهد  در پنل اس ام اس مشهد

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس مشهد، امکانی با نام ارسال پیامک براساس کدپستی مشهد را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.یک پنل اس ام اس خوب را با امکانات ویژه از تابان اس ام اس بهره مند شوید.

به کدام شهرهای مشهد میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره های تلفن همراه شهرستان‌های مختلف مشهد در سامانه تابان اس ام اس موجود میباشد و به صورت رایگان موجود است .

خراسان رضوی ، مشهد ، سبزوار ، قوچان ، تربت حیدریه ، تربت جام ، سنگان ، بجستان ، تایباد ، باخرز ، کاریز ،شاندیز ، قلندر اباد ، فریمان ، قدمگاه ، بیدخت ، باجگیران ، درود ، رضویه ، فرهادگرد ، فیض اباد ، رشتخوار ، رباط سنگ ، داورزان ،جغتای ، کاهو ، نیشابور ، انابد ، کاشمر ، نصراباد ، بردسکن ، طرقبه ، خلیل اباد ، سرخس ، خرو ، فیروزه ، چناران ، خواف ، دولت اباد ،کدکن ، کندر ، جنگل ، یونسی ، چکنه ، نوخندان ، عشق اباد نیشابور ، خیر اباد سبزوار ، اسجیل ، فریزی ، گلمکان ، سلوگرد ،کاریزک ناگهانی ، قاسم اباد ,، شهرزو ، مزداوند ، خیر اباد تربت جام،سفید سنگ ، سلطان اباد ، درگز ، گناباد ، نیل شهر ، کلات نادری ، کاخک ، ریوش ، نقاب ، نشتیفان ، محولات ، سلامی ، روداب ، مشهد ریزه،احمد اباد ، کلاته پایه ، سرآسیاب ، چاپشلو ، گاوطرنا ، نوبهار ، چشمه گیلاس ، گلبهار ، ملک اباد ، عشق اباد مشهد ، کلات ، قره جنگل

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهرهای مشهد پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟امروزه انتخاب خرید پنل اس ام اس برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

ارسال پیامک براساس کدپستی خراسان رضوی در سامانه پیامک مشهد

نگران هیچ چیز نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس مشهد، امکانی با نام ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کدپستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… هستید

قاعدتا اغلب مشتریان شما از افراد نزدیک به محل کسب و کارتان هستند . بنابراین بازار هدف شما دقیقا اطراف مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهر مشهد را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید سامانه پیامکی مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال اس ام اس کد پستی مشهد یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک مشهد، به منطقه دلخواه خود پیام کوتاه ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال پیامک کدپستی مشهد از شما دعوت میکنیم به مقاله ما سر بزنید…

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در پنل اس ام اس مشهد

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه پیامک برای مشهد، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا مشتریان شما محدود به سن و یا جنسیت خاصی میباشند؟ اگر جوابتان مثبت است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. اما نگران نباشید! سامانه پیامک مشهد این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند پیامک ارسال کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند میباشد. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.برای دانستن نحوه ارسال پیامک از طریق فایل متنی  با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه پیامک مشهد

یکی دیگر از امکانات سامانه پیامک مشهد، قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا 7 روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

اگر شما قصد ثبت نام پنل اس ام اس برای مشهد (استان خراسان رضوی) را دارید یا قصد شما ارسال پیامک انبوه در استان خراسان رضوی (مشهد، سبزوار، قوچان، تربت حیدریه، تربت جام، سنگان و…) است به مقاله پنل اس ام اس مشهد با تخفیف 30 درصدی مراجعه کنید.شما با ارسال پیامک برای اصناف می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

ارسال پیامک برای اصناف با پنل اس ام اس مشهد

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای مشهد و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف مشهد می باشد.
برخی از کاربران سامانه اس ام اس مشهد قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان ارسال پیامک برای اصناف که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.در پنل پیامک تابان اس ام اس انتقال پیامک های دریافتی به موبایل و ایمیل امکان پدیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

نقشه کد پستی مشهد

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از تابان اس ام اس یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.یکی از مزیت های پنل تبلیغاتی ارسال پیامک انبوه با سیم کارت می باشد که با این سامانه می توانید به خطوط مورد نظر خود پیامک ارسال کنید.

تقسیمات کد پستی مشهد

تقسیمات کد پستی مشهد
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی کل شهرستان شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی
از تا
کدپستی مشهد 911 919 کد پستی شهر مشهد 91 911-913-914-915
916-917-918-919
93511 93519 کد پستی طرقبه 9351 93511-93513-93514-93515
93516-93517-93518-93519
93531 93591 کدپستی اوارشک 93531
کد پستی سرغایه 93541
کد پستی گورده 93551
کدپستی شاندیز 93561
کد پستی طوس سفلی 93571
کد پستی قرقی سفلی 93581
کد پستی کنویست 93591
93711 93719 کد پستی کلات 9371 93711-93713-93714-93715
93716-93717-93718-93719
93731 93791 کدپستی شهرک رضوی 93731
کد پستی میامی 93741
کد پستی چاهک 93751
کد پستی زوسفلی 93761
کدپستی گوش 93771
کد پستی نریمانی سفلی 93781
کد پستی تقی آباد 93791

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف mashhad30 از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد وخط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک تبلیغاتی در مشهد

ارسال پیامک تبلیغاتی در طرقبه

پنل اس ام اس برای شرکت ها

پیامک روز عطار نیشابوری 

پنل پیامک ارومیه
ارسال پیامک تبلیغاتی اصفهان
ارسال پیامک انبوه کردستان
پنل اس ام اس مخابرات تهران
پنل پیامک تبریز
ارسال پیامک تبلیغاتی همدان
ارسال پیامک انبوه یزد
پنل اس ام اس مخابرات شیراز

5/5 - (2 امتیاز)

مطالب بعدی

6 پاسخ

  1. با عرض سلام و احترام
   با تشکر از حسن انتخاب و نظر خوبتون

 1. سلام
  چطور میتونم برای شماره های ایرانسل فعال اطراف حرم پیام ارسال کنم؟
  میخوام پنل تهیه کنم

  1. با سلام و احترام
   با استفاده از دکل BTS برای شماره های فعال ایرانسل میتوانید پیام ارسال کنید

 2. میخوام برای مدرسه پنل تهیه کنم.پنل شرکتی امکان ارسال پیام به صورت گروهی داره؟

  1. با سلام و احترام
   بله در پنل شرکتی نیز امکان ارسال پیام به صورت گروهی وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...