ارسال پیامک بر اساس کد پستی در لرستان

ارسال پیامک براساس کد پستی لرستان

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس لرستان و ارسال پیامک براساس کد پستی لرستان صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک براساس کد پستی لرستان

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس لرستان امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید. همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک کدپستی لرستان

دراین مقاله شما با ارسال پیامک کد پستی لرستان آشنا خواهید شد.

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کدپستی لرستان یا ارسال اس ام اس از روی نقشه پنل پیامک لرستان، به منطقه دلخواه خود پیام کوتاه ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال پیامک کد پستی لرستان از شما خواهشمندیم مقاله ما را مطالعه کنید.

اگر مشتری های شما کم شده است و درآمدتان نسبت به سابق کاهش یافته است، احتیاجی به دعا جهت افزایش رزق و روزی ندارید! فقط باید بطور هدفمند به افرادی که در محدوده شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم) آیا میدانید چگونه بهترین پنل پیامکی را شناسایی کنیم ما به سوالات شما پاسخ می دهیم با مشاورین تابان اس ام اس در ارتباط باشید تا به تمامی سوالات شما پاسخ بدهند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

ثبت نام پنل اس ام اس

قابلیت های سامانه پیام کوتاه لرستان و ارسال پیامک کد پستی لرستان

در سامانه ارسال اس ام اس کد پستی لرستان، مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیام کوتاه، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و همچنین انتخاب شماره ای دائمی یا اعتباری برای ارسال را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

شاید از خودتان بپرسید “شماره های افراد ساکن استان لرستان را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان راحت و آسوده! یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه لرستان بانک شماره تلفن همراه بروز است که تابان اس ام اس بصورت دسته بندی شده و رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما فقط باید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان لرستان ارسال کنید.

شماره های فعال مناطق شهری استان لرستان در سامانه پیامک و ارسال اس ام اس کد پستی لرستان موجود هستند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در استان لرستان پیامک ارسال کنید. برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند.

به کدام شهرهای استان لرستان میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره های موبایل شهرستان‌های مختلف استان لرستان در پنل تابان اس ام اس موجود است و به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

خرم آباد، بروجرد، درود، کوهدشت، الیگودرز، نورآباد، ازنا، الشتر، پل دختر، کونانی، معمولان، چقابل، اشترینان، گراب، فیروزآباد، زاغه سپیددشت، درب گنبد، ویسیان، مومن آباد، شول آباد، سراب دوره، چالانچولان، هفت چشمه، بیران شهر، بخش شاهیوند

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر های استان لرستان پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟

ارسال اس ام اس کد پستی لرستان در سامانه پیام کوتاه 

آسوده خاطر باشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس لرستان، امکانی با نام ارسال پیامک کد پستی لرستان را فراهم آورده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در پنل ارسال پیامک کد پستی لرستان وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید. یکی از مزیت های پنل تبلیغاتی ارسال پیامک انبوه با سیم کارت است که با این سامانه می توانید به خطوط مورد نظر خود پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک براساس کد پستی لرستان

معمولا اغلب مشتریان شما افرادی هستند که نزدیک به محل کسب و کارتان زندگی می کنند. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای و  ارسال اس ام اس کد پستی لرستان بروید و شهرهای استان لرستان را انتخاب کنید. تنها می بایست برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی و همچنین ارسال پیامک کد پستی لرستان، منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک بفرستید. شما می توانید در پنل خود از وضعیت ارسال پیامک مطلع شوید اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی دارید با همکاران ما در تماس باشید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه پیام کوتاه لرستان

یکی دیگر از قابلیت های سامانه پیام کوتاه لرستان، امکان ارسال پیام کوتاه از طریق دکل است. به این ترتیب که شما میتوانید فقط به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا 7 روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف استان لرستان

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان لرستان و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف و ارسال پیامک کد پستی لرستان است.
برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان لرستان قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع لوازم یدکی اتومبیل است، نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش مکانیکی ها و تعمیرگاه های خودرو و همچنین فروشگاه های لوازم یدکی است.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت و ارسال اس ام اس کد پستی لرستان

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه پیامک برای لرستان، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا مشتریان شما محدود به سن و یا جنسیت خاصی هستند؟ اگر جوابتان مثبت است، باید برنامه ای خاص برای هدفمند شدن اس ام اس  هایتان داشته باشید. در اینجا سامانه پیامک لرستان این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند پیامک ارسال کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند و ارسال پیامک کد پستی است. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده می‌کنند. برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

چه ویژگی هایی سامانه پیام کوتاه لرستان را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس لرستان ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه است. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا 100٪ تبلیغات است، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی و ارسال اس ام اس کد پستی لرستان را نام برد. یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

ماندگاری پیامک

پیام کوتاه تبلیغاتی شما ممکن است مدت زیادی در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری آن هیچ زحمتی برای مخاطب ندارد. این نکته را در نظر بگیرید که متن پیامک تبلیغاتی شما باید بگونه ای جذاب باشد که احتمال اینکه در آینده مخاطب آن را پاک کند از بین برود. یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیامکی است که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

عدم نیاز به توزیع کننده

ارسال اس ام اس تبلیغاتی از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی است که احتیاجی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد.

با انتقال پیامک دریافتی به سایت، پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید. با ما تماس بگیرید.

دسترسی آسان و سریع به پیامک

هانطور که می دانید تلفن همراه از وسایل شخصی است که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد به همین جهت به محض ارسال پیامک تبلیغاتی، مشترک به راحتی و سرعت می تواند پیامک را بخواند. در پنل پیامک تابان اس ام اس ارسال خودکار اس ام اس دریافتی به ایمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های پنل پیامک لرستان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس مخابرات لرستان

پنل پیامک لرستان دارای شماره اختصاصی ارسال اس ام اس است و مشترکین شما می توانند علاوه بر ارسال پیامک، دریافت پیام کوتاه نیز داشته باشند، یعنی اینکه شماره مذکور برای ارسال و دریافت پیام کوتاه تنها در اختیار یک مشترک است. پنل اس ام اس مخابرات لرستان، جهت ارسال های انبوه و تکی نیز می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد و شما در سامانه پیام کوتاه خود  هیچگونه محدودیتی جهت ارسال پیامک ندارید.

از دیگر امکاناتی که تابان اس ام اس در پنل پیامک مخابرات لرستان ارائه میکند:

ویژگی های پنل پیامک لرستان

 1. پنل پیامک مادام العمر ( life time )
 2. فعال سازی آنی پنل؛ بلافاصله بعد از خرید
 3. ارسال پیامک اعتبارسنجی
 4. ارسال فوری پیامک به بلک لیست
 5. ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال می‌گردد
 6. دفترچه تلفن پنل پیامکی
 7. دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 8. پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت 24 ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای
 9. سیستم پاسخگویی خودکار پیامکی
 10. ارسال پیامک کد پستی لرستان

ادامه مطلب در پنل پیامک لرستان با تخفیف 30 درصدی

کلام آخر…

برای داشتن تمامی این امکانات و ارسال پیامک تبلیغاتی به نقاط و شهرهای مختلف استان لرستان، تنها کافیست پنل اس ام اس تهیه کنید و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. آن هم با بانک شماره تلفن رایگان. با ارسال پیامک کد تخفیف نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

تقسیمات ارسال پیامک کد پستی در لرستان و ارسال پیامک براساس کد پستی لرستان

تقسیمات کد پستی استان لرستان
شهرستانرنج کد پستی کل شهرستانکد پستی بر حسب شهرستان ، شهر یا آبادیکد پستیرنج کامل کد پستی
ازتا
کد پستی ازنا6871168731کد پستی ازنا687168711-68712-68713-68714
68715-68716-68717-68718
68719
کد پستی مومن آباد68731
کد پستی الیگودرز6861168691کد پستی الیگودرز686168611-68612-68613-68614
68615-68616-68617-68618
68619
کد پستی شاهپور آباد68631
کد پستی چمن سلطان68641
کد پستی کیزاندره68651
کد پستی بزنوید68661
کد پستی شول آباد68671
کد پستی حیه68681
کد پستی مرگسر68691
کد پستی بروجرد6897169199کد پستی بروجرد69169136-69137-69138-69139
69146-69147-69148-69149
69156-69157-69158-69159
69166-69167-69168-69169
69176-69177-69178-69179
69186-69187-69188-69189
69196-69197-69198-69199
کد پستی اشترینان68971
کد پستی بن دیزه68981
کد پستی دره گرگ68991
کد پستی پلدختر 68511 68571 کد پستی پل دختر685168511-68512-68513-68514
68515-68516-68517-68518
68519
کد پستی پاعلم68531
کد پستی واشیان نصیرتپه68541
کدپستی چشمک زیر تنگ68551
کد پستی افرینه68561
کد پستی معمولان68571
کد پستی خرم آباد 68131 68891 کد پستی خرم اباد68168136-68137-68138-68139
68146-68147-68148-68149
68156-68157-68158-68159
68166-68167-68168-68169
68176-68177-68178-68179
68186-68187-68188-68189
68196-68197-68198-68199
کدپستی گدارمحمودوند68581
کد پستی شوراب سفلی68591
کدپستی رازان68741
کد پستی سیاه گوشی68751
کد پستی زاغه68761
کد پستی سرابدوره68771
کد پستی چاه ذوالفقار68781
کد پستی چم پلک68791
کدپستی سپید دشت68861
کد پستی چم سنگر68871
کدپستی تنگ هفت68881
کد پستی حکومتی68891
کدپستی دلفان 68311 68391 کد پستی دلفان683168311-68312-68313-68314
68315-68316-68317-68318
68319
کدپستی برخوردار68331
کد پستی فرهاد آباد68341
کد پستی دمباغ68351
کد پستی کهریزوروشت68361
کدپستی چشمه کوزان68371
کد پستی هفت چشمه68381
کد پستی تقی آباد68391
کد پستی دورود6881168851کدپستی دورود688168811-68812-68813-68814
68815-68816-68817-68818
68819
کد پستی ژان68831
کد پستی کاغه شمالی68841
کد پستی چالانچولان68851
کدپستی سلسله
یا
کد پستی الشتر
6891168961کد پستی سلسله یا الشتر689168911-68912-68913-68914
68915-68916-68917-68918
68919
کدپستی سیاهپوش68931
کدپستی مومن اباد68941
کد پستی ده رحیم68951
کد پستی فیروز آباد68961
کد پستی کوهدشت6841168491کد پستی کوهدشت684168411-68412-68413-68414
68415-68416-68417-68418
68419
کد پستی خوشناموند68431
کد پستی اشتره گل گل68441
کد پستی چغابل68451
کد پستی سوری68461
کد پستی کونانی68471
کد پستی گراب68481
کدپستی درب گنبد68491

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف lorestan30 از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با عرض سلام و احترام
   با تشکر از حسن انتخاب و نظر خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...