ارسال پیامک بر اساس کد پستی در لرستان

ارسال پیامک براساس کد پستی لرستان

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس لرستان و ارسال پیامک براساس کد پستی لرستان صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک براساس کد پستی لرستان

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس لرستان امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برایارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک کدپستی لرستان

دراین مقاله شما با ارسال پیامک کد پستی لرستان آشنا خواهید شد.

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کدپستی لرستان یا ارسال اس ام اس از روی نقشه پنل پیامک لرستان، به منطقه دلخواه خود پیام کوتاه ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال پیامک کد پستی لرستان از شما خواهشمندیم مقاله ما را مطالعه کنید…

اگر مشتری های شما کم شده است و درامدتان نسبت به سابق کاهش یافته است، احتیاجی به دعا جهت افزایش رزق و روزی ندارید! فقط باید بطور هدفمند به افرادی که در محدوده شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)آیا میدانید چگونه بهترین پنل پیامکی را شناسایی کنیم ما به سوالات شما پاسخ می دهیم با مشاورین تابان اس ام اس در ارتباط باشید تا به تمامی سوالات شما پاسخ بدهند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

قابلیت های سامانه پیام کوتاه لرستان و ارسال پیامک کد پستی لرستان

در سامانه ارسال اس ام اس کد پستی لرستان، مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیام کوتاه، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و همچنین انتخاب شماره ای دائمی یا اعتباری برای ارسال را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

شاید از خودتان بپرسید “شماره های افراد ساکن استان لرستان را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان زاحت و آسوده! یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه لرستان بانک شماره تلفن همراه بروز میباشد که تابان اس ام اس بصورت دسته بندی شده و رایگان در اختیار شما قرار میدهد. شما فقط باید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان لرستان ارسال کنید.

شماره های فعال مناطق شهری استان لرستان در سامانه پیامک و ارسال اس ام اس کد پستی لرستان موجود هستند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در استان لرستان پیامک ارسال کنید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

به کدام شهرهای استان لرستان میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های مختلف استان لرستان در پنل تابان اس ام اس و ارسال پیامک کد پستی لرستان موجود میباشد و به صورت رایگان در اختیار شما هستند.

خرم آباد، بروجرد، درود، کوهدشت، الیگودرز، نورآباد، ازنا، الشتر، پل دختر، کونانی، معمولان، چقابل، اشترینان، گراب، فیروزآباد، زاغه سپیددشت، درب گنبد، ویسیان، مومن آباد، شول آباد، سراب دوره، چالانچولان، هفت چشمه، بیران شهر، بخش شاهیوند

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر های استان لرستان پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟

ارسال اس ام اس کد پستی لرستان در سامانه پیام کوتاه 

آسوده خاطر باشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس لرستان، امکانی با نام ارسال پیامک کد پستی لرستان را فراهم آورده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در پنل ارسال پیامک کد پستی لرستان وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.یکی از مزیت های پنل تبلیغاتی ارسال پیامک انبوه با سیم کارت می باشد که با این سامانه می توانید به خطوط مورد نظر خود پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک براساس کد پستی لرستان

معمولا اغلب مشتریان شما افرادی هستند که نزدیک به محل کسب و کارتان زندگی می کنند. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای و  ارسال اس ام اس کد پستی لرستان بروید و شهرهای استان لرستان را انتخاب کنید. تنها می بایست برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی و همچنین ارسال پیامک کد پستی لرستان، منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک بفرستید.شما می توانید در پنل خود از وضعیت ارسال پیامک مطلع شوید اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی دارید با همکاران ما در تماس باشید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه پیام کوتاه لرستان

یکی دیگر از قابلیت های سامانه پیام کوتاه لرستان، امکان ارسال پیام کوتاه از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید فقط به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف استان لرستان

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان لرستان و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف و ارسال پیامک کد پستی لرستان می باشد.
برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان لرستان قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع لوازم یدکی اتومبیل می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش مکانیکی ها و تعمیرگاه های خودرو و همچنین فروشگاه های لوازم یدکی می باشد.برای مطالعه چگونه وسایل برقی را با پیامک کنترل کنیم روی مطلب کلیک کنید تا اطلاعات لازم را دریافت کنید.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت و ارسال اس ام اس کد پستی لرستان

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه پیامک برای لرستان، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا مشتریان شما محدود به سن و یا جنسیت خاصی هستند؟ اگر جوابتان مثبت است، باید برنامه ای خاص برای هدفمند شدن اس ام اس  هایتان داشته باشید. در اینجا سامانه پیامک لرستان این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند پیامک ارسال کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند و ارسال پیامک کد پستی لرستان میباشد. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

چه ویژگی هایی سامانه پیام کوتاه لرستان را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس لرستان ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه است. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی و ارسال اس ام اس کد پستی لرستان را نام برد.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

ماندگاری پیامک

پیام کوتاه تبلیغاتی شما ممکن است مدت زیادی در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری آن هیچ زحمتی برای مخاطب ندارد. این نکته را در نظر بگیرید که متن پیامک تبلیغاتی شما باید بگونه ای جذاب باشد که احتمال اینکه در آینده مخاطب آن را پاک کند از بین برود.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیامکی می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

عدم نیاز به توزیع کننده

ارسال اس ام اس تبلیغاتی از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد که احتیاجی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد.با انتقال پیامک دریافتی به سایت  پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

دسترسی آسان و سریع به پیامک

هانطور که می دانید تلفن همراه از وسایل شخصی می باشد که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد به همین جهت به محض ارسال پیامک تبلیغاتی، مشترک به راحتی و سرعت می تواند پیامک را بخواند.در پنل پیامک تابان اس ام اس ارسال خودکار اس ام اس دریافتی به ایمیل امکان پدیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های پنل پیامک لرستان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس مخابرات لرستان

پنل پیامک لرستان دارای شماره اختصاصی ارسال اس ام اس می باشد و مشترکین شما می توانند علاوه بر ارسال پیامک، دریافت پیام کوتاه نیز داشته باشند، یعنی اینکه شماره مذکور برای ارسال و دریافت پیام کوتاه تنها در اختیار یک مشترک می باشد. پنل اس ام اس مخابرات لرستان، جهت ارسال های انبوه و تکی نیز میتواند مورد استفاده قرار بگیرد و شما در سامانه پیام کوتاه لرستان جهت ارسال پیامک هیچگونه محدودیتی ندارید.

از دیگر امکاناتی که تابان اس ام اس در پنل پیامک مخابرات لرستان ارائه میکند:

ویژگی های پنل پیامک لرستان

 1. پنل پیامک مادام العمر ( life time )
 2. فعال سازی آنی پنل؛ بلافاصله بعد از خرید
 3. ارسال پیامک اعتبارسنجی
 4. ارسال فوری پیامک به بلک لیست
 5. ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال می‌گردد
 6. دفترچه تلفن پنل پیامکی
 7. دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 8. پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای
 9. سیستم پاسخگویی خودکار پیامکی
 10. ارسال پیامک کد پستی لرستان

ادامه مطلب در پنل پیامک لرستان با تخفیف ۳۰ درصدی

کلام آخر…

برای داشتن تمامی این امکانات و ارسال پیامک تبلیغاتی به نقاط و شهرهای مختلف استان لرستان، تنها کافیست پنل اس ام اس تهیه کنید و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. آن هم با بانک شماره تلفن رایگان.با ارسال پیامک کد تخفیف نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

تقسیمات ارسال پیامک کد پستی در لرستان و ارسال پیامک براساس کد پستی لرستان

تقسیمات کد پستی استان لرستان
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی بر حسب شهرستان ، شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی
از تا
کد پستی ازنا ۶۸۷۱۱ ۶۸۷۳۱ کد پستی ازنا ۶۸۷۱ ۶۸۷۱۱-۶۸۷۱۲-۶۸۷۱۳-۶۸۷۱۴
۶۸۷۱۵-۶۸۷۱۶-۶۸۷۱۷-۶۸۷۱۸
۶۸۷۱۹
کد پستی مومن آباد ۶۸۷۳۱
کد پستی الیگودرز ۶۸۶۱۱ ۶۸۶۹۱ کد پستی الیگودرز ۶۸۶۱ ۶۸۶۱۱-۶۸۶۱۲-۶۸۶۱۳-۶۸۶۱۴
۶۸۶۱۵-۶۸۶۱۶-۶۸۶۱۷-۶۸۶۱۸
۶۸۶۱۹
کد پستی شاهپور آباد ۶۸۶۳۱
کد پستی چمن سلطان ۶۸۶۴۱
کد پستی کیزاندره ۶۸۶۵۱
کد پستی بزنوید ۶۸۶۶۱
کد پستی شول آباد ۶۸۶۷۱
کد پستی حیه ۶۸۶۸۱
کد پستی مرگسر ۶۸۶۹۱
کد پستی بروجرد ۶۸۹۷۱ ۶۹۱۹۹ کد پستی بروجرد ۶۹۱ ۶۹۱۳۶-۶۹۱۳۷-۶۹۱۳۸-۶۹۱۳۹
۶۹۱۴۶-۶۹۱۴۷-۶۹۱۴۸-۶۹۱۴۹
۶۹۱۵۶-۶۹۱۵۷-۶۹۱۵۸-۶۹۱۵۹
۶۹۱۶۶-۶۹۱۶۷-۶۹۱۶۸-۶۹۱۶۹
۶۹۱۷۶-۶۹۱۷۷-۶۹۱۷۸-۶۹۱۷۹
۶۹۱۸۶-۶۹۱۸۷-۶۹۱۸۸-۶۹۱۸۹
۶۹۱۹۶-۶۹۱۹۷-۶۹۱۹۸-۶۹۱۹۹
کد پستی اشترینان ۶۸۹۷۱
کد پستی بن دیزه ۶۸۹۸۱
کد پستی دره گرگ ۶۸۹۹۱
کد پستی پلدختر ۶۸۵۱۱ ۶۸۵۷۱ کد پستی پل دختر ۶۸۵۱ ۶۸۵۱۱-۶۸۵۱۲-۶۸۵۱۳-۶۸۵۱۴
۶۸۵۱۵-۶۸۵۱۶-۶۸۵۱۷-۶۸۵۱۸
۶۸۵۱۹
کد پستی پاعلم ۶۸۵۳۱
کد پستی واشیان نصیرتپه ۶۸۵۴۱
کدپستی چشمک زیر تنگ ۶۸۵۵۱
کد پستی افرینه ۶۸۵۶۱
کد پستی معمولان ۶۸۵۷۱
کد پستی خرم آباد ۶۸۱۳۱ ۶۸۸۹۱ کد پستی خرم اباد ۶۸۱ ۶۸۱۳۶-۶۸۱۳۷-۶۸۱۳۸-۶۸۱۳۹
۶۸۱۴۶-۶۸۱۴۷-۶۸۱۴۸-۶۸۱۴۹
۶۸۱۵۶-۶۸۱۵۷-۶۸۱۵۸-۶۸۱۵۹
۶۸۱۶۶-۶۸۱۶۷-۶۸۱۶۸-۶۸۱۶۹
۶۸۱۷۶-۶۸۱۷۷-۶۸۱۷۸-۶۸۱۷۹
۶۸۱۸۶-۶۸۱۸۷-۶۸۱۸۸-۶۸۱۸۹
۶۸۱۹۶-۶۸۱۹۷-۶۸۱۹۸-۶۸۱۹۹
کدپستی گدارمحمودوند ۶۸۵۸۱
کد پستی شوراب سفلی ۶۸۵۹۱
کدپستی رازان ۶۸۷۴۱
کد پستی سیاه گوشی ۶۸۷۵۱
کد پستی زاغه ۶۸۷۶۱
کد پستی سرابدوره ۶۸۷۷۱
کد پستی چاه ذوالفقار ۶۸۷۸۱
کد پستی چم پلک ۶۸۷۹۱
کدپستی سپید دشت ۶۸۸۶۱
کد پستی چم سنگر ۶۸۸۷۱
کدپستی تنگ هفت ۶۸۸۸۱
کد پستی حکومتی ۶۸۸۹۱
کدپستی دلفان ۶۸۳۱۱ ۶۸۳۹۱ کد پستی دلفان ۶۸۳۱ ۶۸۳۱۱-۶۸۳۱۲-۶۸۳۱۳-۶۸۳۱۴
۶۸۳۱۵-۶۸۳۱۶-۶۸۳۱۷-۶۸۳۱۸
۶۸۳۱۹
کدپستی برخوردار ۶۸۳۳۱
کد پستی فرهاد آباد ۶۸۳۴۱
کد پستی دمباغ ۶۸۳۵۱
کد پستی کهریزوروشت ۶۸۳۶۱
کدپستی چشمه کوزان ۶۸۳۷۱
کد پستی هفت چشمه ۶۸۳۸۱
کد پستی تقی آباد ۶۸۳۹۱
کد پستی دورود ۶۸۸۱۱ ۶۸۸۵۱ کدپستی دورود ۶۸۸۱ ۶۸۸۱۱-۶۸۸۱۲-۶۸۸۱۳-۶۸۸۱۴
۶۸۸۱۵-۶۸۸۱۶-۶۸۸۱۷-۶۸۸۱۸
۶۸۸۱۹
کد پستی ژان ۶۸۸۳۱
کد پستی کاغه شمالی ۶۸۸۴۱
کد پستی چالانچولان ۶۸۸۵۱
کدپستی سلسله
یا
کد پستی الشتر
۶۸۹۱۱ ۶۸۹۶۱ کد پستی سلسله یا الشتر ۶۸۹۱ ۶۸۹۱۱-۶۸۹۱۲-۶۸۹۱۳-۶۸۹۱۴
۶۸۹۱۵-۶۸۹۱۶-۶۸۹۱۷-۶۸۹۱۸
۶۸۹۱۹
کدپستی سیاهپوش ۶۸۹۳۱
کدپستی مومن اباد ۶۸۹۴۱
کد پستی ده رحیم ۶۸۹۵۱
کد پستی فیروز آباد ۶۸۹۶۱
کد پستی کوهدشت ۶۸۴۱۱ ۶۸۴۹۱ کد پستی کوهدشت ۶۸۴۱ ۶۸۴۱۱-۶۸۴۱۲-۶۸۴۱۳-۶۸۴۱۴
۶۸۴۱۵-۶۸۴۱۶-۶۸۴۱۷-۶۸۴۱۸
۶۸۴۱۹
کد پستی خوشناموند ۶۸۴۳۱
کد پستی اشتره گل گل ۶۸۴۴۱
کد پستی چغابل ۶۸۴۵۱
کد پستی سوری ۶۸۴۶۱
کد پستی کونانی ۶۸۴۷۱
کد پستی گراب ۶۸۴۸۱
کدپستی درب گنبد ۶۸۴۹۱

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف lorestan30 از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک تبلیغاتی در کاشان

ارسال پیامک تبلیغاتی در مهران

ارسال پیامک تبلیغاتی در اراک

ارسال پیامک تبلیغاتی در نجف آباد

پنل اس ام اس یزد
پنل پیامک ارومیه
ارسال پیامک تبلیغاتی اصفهان
ارسال پیامک انبوه مشهد
پنل اس ام اس مخابرات تبریز
پنل اس ام اس همدان
پنل پیامک قزوین
ارسال پیامک انبوه شیراز
پنل اس ام اس مخابرات تهران

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با عرض سلام و احترام
   با تشکر از حسن انتخاب و نظر خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...