ارسال پیامک به تفکیک کد پستی در قم

ارسال پیامک براساس کد پستی قم

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس قم و ارسال پیامک براساس کد پستی قم صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک براساس کد پستی قم

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس قم امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

 

ارسال پیامک کد پستی قم

ما در این مقاله لیست کامل کد پستی تمام کشور را قرار داده ایم با بتوانید به سادگی کدپستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی قم به این بخش پیامک ارسال نمایید.

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)

یکی از خوبی‌های پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.آیا معایب کارت ویزیت الکترونیکی را میدانید ؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف ghom30 استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

برای ارسال پیامک کد پستی قم چه اقداماتی لازم است ؟

بعد از ثبت نام پنل اس ام اس، وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی قم نمایش داده می شود.

ثبت نام پنل اس ام اس

 

پنل پیامک مخابرات قم

امروزه از سامانه پیامک و پنل اس ام اس برای موارد گوناگونی مانند ارسال پیامک تبلیغات یا ارسال اس ام اس از طریق وب سرویس و… استفاده می‌شود ، هر کسب و کاری برای حفظ مشتری های فعلی و جذب مشتری جدید از خرید پنل پیامک برای تعامل با مشتری و جذب مشتریان جدید از طریق بازاریابی پیامکی استفاده می‌کند . در کلان شهرهایی مانندقم به دلیل جمعیت بالا و گستردگی مناطق بهترین روش تبلیغات هدفمند، استفاده ازپنل اس ام اس و ارسال اس ام اس کد پستی قم یا ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت می‌باشد.آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و په کاربردی دارد؟

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید 

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان قم را انتخاب کنیدتنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید . تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشودکه میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید. شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد پستی قم یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک قم، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید.امروزه انتخاب بهترین پنل پیامکی برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

پنل اس ام اس مخابرات قم

در روش ارسال پیامک به بانک شماره موبایل های تابان اس ام اس شما میتوانید بر اساس هدف خودپیامک های تبلیغاتی را به افرادی که در مناطق مختلف هستند ارسال نمایید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

 •  ارسال پیامک از نقشه گوگل
 • ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت همراه اول
 • ارسال اس ام اس کد پستی قم
 •  ارسال پیامک از طریق دکل BTS
 • ارسال پیامک به بلک لیست
 •  ارسال بر شهرستان های قم

ارسال پیامک از روی نقشه از طریق پنل اس ام اس مخابرات قم

توسط این امکان سامانه پیامکی، کاربران می توانند از روی نقشه گوگل محله موردنظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنند.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ارسال پیامک کد پستی قم در پنل اس ام اس مخابرات قم

در این منو از ارسال، کاربران کافیست کد پستی منطقه ی مورد نظر خود را به سامانه وارد نمایندو سامانه به صورت خودکار تمامی شماره هایی که در این منطقه ثبت شده اند را نمایش خواهد داد.آیا از ماژول پیامک نظیر به نظیر تابحال استفاده کرده اید؟

ارسال پیامک از طریق دکل BTS قم

همانطور که می دانید این نوع ارسال فقط برای شماره های ایرانسل می باشد و در شهری مثل قممی تواند فیدبک بالایی داشته باشد. در این نوع ارسال شما از روی نقشه منطقه ای را که می خواهیدبه آن ارسال داشته باشید، انتخاب می کنید و پیامک خود را زمانبندی می کنید.با دانستن در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

ارسال پیامک از طریق تفکیک سن و جنسیت در قم

در این نوع از ارسال شما با استفاده از انتخاب جنس مرد یا زن و رده ی سنی مشخصی پیامک تبلیغاتی خود را فقط به این دسته از افراد در استان قم ارسال نمایید.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس ارسال پیامک از طریق وب سایت می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

ارسال پیامک از پیش شماره های همراه اول قم

اغلب شماره های تلفن همراه را مشترکین اپراتور همراه اول تشکیل داده است. شما می توانید باانتخاب پیش شماره همراه اول مورد نظر در سامانه به تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید. آن هم به صورت هدفمند!برای دانستن نحوه انتقال پیامک دریافتی به URL با ما تماس بگیرد تا بتوانید پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید.

ارسال پیام صوتی قم و ارسال پیامک براساس کد پستی قم

تابان اس ام اس به عنوان نماینده رسمی اپراتور ها، در پنل های اس ام اس خود امکانی در نظر گرفته است که شما می توانیدبه جای نوشتن متن پیامک پیام خود را به صورت صوت ضبط کرده و فایل صوتی را در منوی ارسال پیام صوتی وارد کنیدتا سامانه به صورت سیستمی با گیرندگان انتخاب شده تماس گرفته و فایل صوتی شما را برای آنها پخش کند.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از سایت تماس صوتی می باشد

ارسال پیامک به کلیه شهرستان های قم در ارسال پیامک کد پستی قم

توسط این امکان سامانه پیامکی، کاربران می توانند از روی پنل شهرستان موردنظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنند.در پنل پیامک تابان اس ام اس ارسال پیامک با جیمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

قم، قنوات، جعفریه، کهک، دستجرد، سلفچگان

تقسیمات کد پستی استان قم

 

تقسیمات کد پستی استان قم
شهرستانرنج کد پستی کل شهرستانکد پستی کل شهرستان شهر یا آبادیکد پستیرنج کامل کد پستی
ازتا
کدپستی قم37113719کد پستی قم3713711-3713-3714-3715
3716-3717-3718-3719
3731137319کد پستی حاجی آباد نکوا373137311-37313-37314-37315
37316-37317-37318-37319
3733137361کد پستی امیرآباد کتیی37331
کد پستی قنبرود37341
کد پستی کهک37351
کد پستی قلعه چم37361
3741137419کد پستی دستجرد374137411-37413-37414-37415
37416-37417-37418-37419
3743137461کد پستی قاهان37431
کد پستی گازران37441
کد پستی جنداب37451
کد پستی راهجرد شرقی37461

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف ghom30 استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف ghom30 از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:
پنل اس ام اس مشهد
پنل پیامک تبریز
ارسال پیامک تبلیغاتی اراک
پنل اس ام اس مخابرات تهران
ارسال پیامک انبوه ارومیه
پنل اس ام اس مخابرات اصفهان
ارسال پیامک انبوه همدان

5/5 - (2 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با عرض سلام و احترام
   بله چنین امکانی در سامانه تابان اس ام اس وجود دارد.
   برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...