ارسال پیامک بر اساس کد پستی درخراسان جنوبی

ارسال پیامک بر اساس کد پستی خراسان جنوبی

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس خراسان جنوبی  و ارسال پیامک بر اساس کد پستی خراسان جنوبی صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی خراسان جنوبی

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس خراسان جنوبی امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برایارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی

کد پستی مناطق مختلف را از کجا پیدا کنیم؟ ما در این مقاله لیست کامل کد پستی تمام کشور را قرار داده ایم با بتوانید به سادگی کد پستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی به این بخش پیامک ارسال نمایید.

اگر مشتریان شما کم شده اند و درامد شما نسبت به قبل کاسته شده است، نیازی به دعای افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید بطور هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)اگر برای تبلیغات خود بدنبال بهترین وب سرویس می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید می توانید از متخصصین ما راهنمایی بگیرید تا در انتخاب آن به شما کمک کنند.

ارسال اس ام اس کدپستی خراسان جنوبی

به این فکر افتاده اید که چگونه کسب و کارتان را در محله خودتان تبلیغ کنید؟ بهترین راه برای افزایش مشتری و فروش یک فروشگاه حضوری ارسال پیامک های تبلیغاتی در همان منطقه مربوط به فروشگاه است. بدیهی است که شما نمیتوانید به تمام شماره های استان خراسان جنوبی برای ارسال پیامک تبلیغاتی هزینه پرداخت کنید، بهترین راه برای شما ارسال پیامک به افرادی است که در منطقه شما هستند.پنل ارسال تماس انبوه را در تابان اس ام اس تجربه کنید تا از مزایای ویژه این پنل برخوردار شوید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

ما در تابان اس ام اس  ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی را برای ارسال پیامک در اختیار شما قرار میدهیم ، شما بعد از خرید سامانه پیامک در قسمت ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی میتوانید کدپستی منطقه مورد نظر را وارد کنید و به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

برای ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی نمایش داده می شود.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کدپستی خراسان جنوبی، سیستم دو روش ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی به شما نمایش می دهد:

قابلیت ارسال پیامک

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کدستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی ایرانسل ، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید ، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.یکی از ویژگی های مهم پنل ارسال سریع پیامک  است که در زمان شما صرفه جویی کند با این روش شما می توانید تبلیغات خود را به آسانی انجام دهید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کدپستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و ارسال پیامک تبلیغاتی خراسان جنوبی میتوانید از تابان اس ام اس یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی

زمانی که شما قصد انجام تبلیغات پیامکی در منطقه خاصی داشته باشید، ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی یا ارسال پیامک از نقشه گوگل بهترین روش است.

در روش ارسال اس ام اس کدپستی استان خراسان جنوبی شما می‌توانید به افرادی که در محدوده مورد نظر شما هستند پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید
در روش | ارسال پیامک تبلیغاتی خراسان جنوبی شما می توانید با ثبت چند رقم از سمت چپ کدپستی منطقه سکونت یا محل کار مورد نظر خود به کلیه شماره موبایل‌های فعال آن منطقه پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.
ماژول | ارسال پیامک تبلیغاتی خراسان جنوبی، برای جذب مشتریان منطقه ای بسیار مناسب است و بودجه تبلیغاتی شما به صورت هدفمند مدیریت می شود.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس ارسال پیامک از طریق وب سایت می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

مزیت ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی

مزیت ماژول ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی، جلوگیری از هدر رفتن بودجه تبلیغات و استفاده بهینه از بودجه تخصیص داده شده برای تبلیغات پیامکی است.

در کنار ماژول ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی، قابلیت ارسال پیامک محله ای (در تهران) و ارسال پیامک از روی نقشه (برای اکثر شهرهای ایران) وجود دارد، در این روش شما بدون وارد کردن کدپستی می‌توانید منطقه موردنظرتان را انتخاب نمایید و پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس، امکان ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی به شماره‌های موبایل ایرانسل و همراه اول کل کشور را بر اساس تقسیم بندی کد پستی فراهم آورده است.برای رشد کسب و کارتان از پیامک هدفمند استفاده کنید تا از لحاظ درامدی به رشد خوبی برسید.

تفاوت ارسال اس ام اس کدپستی و ارسال پیامک BTS

ارسال پیامک bts یک روش برای ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی که در حال حاضر در مکان مورد نظر ما حضور دارند ولی لزوما ساکن همان منطقه نیستند، مثلا اگر شما صاحب یک رستوران هستند و می‌خواهید به کسبه چهار راه ولی عصر پیامک بفرستید، در روش ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی شما به افرادی می‌توانید پیامک ارسال کنید که ساکن این منطقه هستند اما بازار هدف شما کسبه چهار راه ولی عصر است، در این حالت سرویس ارسال پیامک bts می‌تواند به شما کمک کند تا به افرادی که در حال حاضر در این منطقه هستند پیامک تبلیغاتی ارسال شود.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل پیامک مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

کد پستی برای ارسال پیامک

ما در نرم افزار پنل اس ام اس و در بخش ارسال پیامک بر اساس کد پستی خراسان جنوبی ؛ کد پستی مناطق مختلف را قرار داده‌ایم اما با این حال شما می‌توانید با جستجو در اینترنت کد پستی شهرهای و منطقه‌های مختلف برای ارسال پیامک منطقه ای را پیدا کنید. شما می‌توانید با کلیک روی استان مورد نظر کدپستی دقیق مکان مورد نظرتان برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی را پیدا کنید.همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی اس ام اس از امکانات بیشتری استفاده کنید

تقسیمات کد پستی استان خراسان جنوبی و ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی

تقسیمات کدپستی استان خراسان جنوبی
شهرستان رنج کدپستی کل شهرستان کدپستی کل شهرستان شهر یا آبادی کدپستی رنج کامل کدپستی
از تا
کدپستی بیرجند ۹۷۱۱ ۹۷۱۹ کد پستی شهر بیرجند ۹۷۱ ۹۷۱۱-۹۷۱۳-۹۷۱۴-۹۷۱۵
۹۷۱۶-۹۷۱۷-۹۷۱۸-۹۷۱۹
۹۷۳۱۱ ۹۷۳۱۹ کد پستی مود ۹۷۳۱ ۹۷۳۱۱-۹۷۳۱۳-۹۷۳۱۴-۹۷۳۱۵
۹۷۳۱۶-۹۷۳۱۷-۹۷۳۱۸-۹۷۳۱۹
۹۷۳۳۱ ۹۷۳۹۱ کد پستی ماژان ۹۷۳۳۱
کد پستی روبیات ۹۷۳۴۱
کد پستی خوسف ۹۷۳۵۱
کد پستی چهکند ۹۷۳۶۱
کد پستی القور ۹۷۳۷۱
کد پستی درح ۹۷۳۸۱
کد پستی القار ۹۷۳۹۱
۹۷۴۱۱ ۹۷۴۱۹ کد پستی سربیشه ۹۷۴۱ ۹۷۴۱۱-۹۷۴۱۳-۹۷۴۱۴-۹۷۴۱۵
۹۷۴۱۶-۹۷۴۱۷-۹۷۴۱۸-۹۷۴۱۹
۹۷۴۳۱ ۹۷۴۹۱ کد پستی طبس سینا ۹۷۴۳۱
کد پستی درمیان ۹۷۴۴۱
کد پستی اسدیه ۹۷۴۵۱
کد پستی گزیک ۹۷۴۶۱
کد پستی درخش ۹۷۴۷۱
کد پستی شاخن ۹۷۴۸۱
کد پستی گازار ۹۷۴۹۱
کدپستی نهبندان ۹۷۵۱۱ ۹۷۵۱۹ کد پستی شهر نهبندان ۹۷۵۱ ۹۷۵۱۱-۹۷۵۱۳-۹۷۵۱۴-۹۷۵۱۵
۹۷۵۱۶-۹۷۵۱۷-۹۷۵۱۸-۹۷۵۱۹
۹۷۵۳۱ ۹۷۵۹۱ کد پستی چاه داشی ۹۷۵۳۱
کد پستی چهار فرسخ ۹۷۵۴۱
کد پستی توتسک ۹۷۵۵۱
کد پستی شوسف ۹۷۵۶۱
کد پستی دهک ۹۷۵۷۱
کد پستی میغان ۹۷۵۸۱
کد پستی طیبن بالا ۹۷۵۹۱
کدپستی قاین ۹۷۶۱۱ ۹۷۶۱۹ کد پستی شهر قاین ۹۷۶۱ ۹۷۶۱۱-۹۷۶۱۳-۹۷۶۱۴-۹۷۶۱۵
۹۷۶۱۶-۹۷۶۱۷-۹۷۶۱۸-۹۷۶۱۹
۹۷۶۳۱ ۹۷۶۹۱ کد پستی سده ۹۷۶۳۱
کد پستی بیهود ۹۷۶۴۱
کد پستی آفریز ۹۷۶۵۱
کد پستی خضری ۹۷۶۶۱
کد پستی بزن آباد ۹۷۶۷۱
کد پستی شاهرخت ۹۷۶۸۱
کد پستی زهان ۹۷۶۹۱
کدپستی فردوس ۹۷۷۱۱ ۹۷۷۱۹ کد پستی شهر فردوس ۹۷۷۱ ۹۷۷۱۱-۹۷۷۱۳-۹۷۷۱۴-۹۷۷۱۵
۹۷۷۱۶-۹۷۷۱۷-۹۷۷۱۸-۹۷۷۱۹
۹۷۷۳۱ ۹۷۷۹۱ کد پستی اسلامیه ۹۷۷۳۱
کد پستی برون ۹۷۷۴۱
کد پستی فتح آباد ۹۷۷۵۱
کد پستی مصعبی ۹۷۷۶۱
کد پستی سرایان ۹۷۷۷۱
کد پستی چرمه ۹۷۷۸۱
کد پستی آیسک ۹۷۷۹۱
۹۷۸۱۱ ۹۷۸۱۹ کد پستی بشرویه ۹۷۸۱ ۹۷۸۱۱-۹۷۸۱۳-۹۷۸۱۴-۹۷۸۱۵
۹۷۸۱۶-۹۷۸۱۷-۹۷۸۱۸-۹۷۸۱۹
۹۸۷۳۱ ۹۸۹۱ کد پستی ارسک ۹۸۷۳۱
کد پستی رقه ۹۸۷۴۱
کد پستی کرند ۹۸۷۵۱
کد پستی اصفاک ۹۸۷۶۱
کد پستی نیگنان ۹۸۷۷۱
کد پستی خانکوک ۹۸۷۸۱
کد پستی سه قلعه ۹۸۷۹۱
کدپستی طبس ۹۷۹۱۱ ۹۷۹۱۹ کد پستی شهر طبس ۹۷۹۱ ۹۷۹۱۱-۹۷۹۱۳-۹۷۹۱۴-۹۷۹۱۵
۹۷۹۱۶-۹۷۹۱۷-۹۷۹۱۸-۹۷۹۱۹
۹۷۹۳۱ ۹۷۹۹۱ کد پستی دیهوک ۹۷۹۳۱
کد پستی کریت ۹۷۹۴۱
کد پستی اسفندیار ۹۷۹۵۱
کد پستی جوخواه ۹۷۹۶۱
کد پستی پیرحاجات ۹۷۹۷۱
کد پستی عشق آباد ۹۷۹۸۱
کد پستی گزو ۹۷۹۹۱

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف khorasan30 از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد وخط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک تبلیغاتی در مشهد

ارسال پیامک تبلیغاتی در آستانه اشرفیه

ارسال پیامک تبلیغاتی در جیرفت

ارسال پیامک با کد پستی جدید همراه اول

پنل پیامک تبریز
ارسال پیامک تبلیغاتی همدان
ارسال پیامک انبوه قزوین
پنل اس ام اس مخابرات اراک
پنل اس ام اس شیراز
پنل پیامک تهران
ارسال پیامک تبلیغاتی کرمانشاه
ارسال پیامک انبوه کردستان
پنل اس ام اس مخابرات ایلام

مطالب بعدی

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...