ارسال پیامک به تفکیک کد پستی بوشهر

ارسال پیامک براساس کد پستی بوشهر

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله لیست کامل کد پستی تمام کشور را قرار داده ایم تا بتوانید به سادگی کد پستی منطقه مورد نظر را پیدا کرده و از طریق ارسال اس ام اس کدپستی بوشهر به این بخش اس ام اس بفرستید.

ارسال پیامک کد پستی بوشهر

هر زمان که شما تصمیم به انجام تبلیغات پیامکی درمنطقه خاصی را داشته باشید، ارسال پیامک کد پستی بوشهر جزو بهترین روشها می باشد. روش ارسال اس ام اس کد پستی بوشهر این امکان را به شما می دهد که به افرادی که در محله مورد نظر شما هستند پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.
در این روش یعنی ارسال پیامک کد پستی بوشهر شما با ثبت چند رقم از سمت چپ کد پستی منطقه سکونت یا محل کار موردنظر خود به تمامی شماره موبایل‌های فعال آن منطقه پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.
ماژل ارسال پیامک کد پستی بوشهر، برای جذب مشتریان منطقه ای بسیار پرکاربرد است و هزینه های تبلیغاتی شما به صورت هدفمند مدیریت می شود.

اگر تعداد مشتریان شما کمترشده و درامد شما کاهش یافته است، نیازی به دست به دعا شدن نیست! شما می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله  و منطقه شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را سریعا افزایش دهید. (تابان اس ام اس کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته است.)

لازم به ذکراست برای ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از تابان اس ام اس یک سامانه پیامک حرفه‌ای و معتبر تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین حالا آغاز نمایید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره های زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

پنل پیامکی بوشهر

اگر تمایلی به خرید پنل پیامک برای ارسال پیامک تبلیغاتی بوشهر شهرهای (بوشهر، دشتستان، کنگان، گناوه و…) را دارید؟ ما با معرفی سامانه پیامک بوشهر به قول معروف کار شما را راه می اندازیم و درمورد امکانات پنل اس ام اس بوشهر بصورت جامع گفتگو می کنیم. با ما همراه باشید…

طبق شواهد و مدارک اخیرا بازدهی تبلیغات پیامکی بالطبع بیشتر از تبلیغات تراکتی، چاپ در روزنامه ها و… است چون با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ارتباطات، کم کم تبلیغات چاپی جای خود را به تبلیغات اینترنتی و پیامکی میدهند. چرا؟ پاسخ ساده است! دیگر فردی نیست که تلفن همراه نداشته باشد و تلفن همراهش را چک نکند!

قابلیت های سامانه پیامک بوشهر

در تابان اس ام اس استان بوشهر مواردی همچون مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیامک، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و انتخاب شماره های دائمی و یا اعتباری برای ارسال در اختیار شما قرار میگیرد.

سوالی که ذهن شما را درگیرخواهدکرد: “شماره های افراد ساکن استان بوشهر را از کجا پیدا کنم؟” آسوده خاطرباشید! یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه بوشهر بانک شماره موبایل بروز می باشد که تابان اس ام اس بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما گذاشته است. حال شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان بوشهر ارسال کنید.

شماره تلفن های فعال مناطق شهری استان بوشهر در این سامانه پیامک موجود می باشند و می توانید به سادگی به مناطق موردنظرخود در استان بوشهر پیامک ارسال کنید.

به کدام شهرهای استان بوشهر میتوانید پیامک ارسال کنید؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های مختلف استان بوشهر در سامانه تابان اس ام اس به صورت رایگان دردسترس میباشد.

بوشهر، دشتستان، کنگان، گناوه، دشتی، تنگستان، عسلویه، جم، دیر، دیلم، برازجان، خورموج، اهرم

ارسال اس ام اس کد پستی بوشهر در سامانه پیامک بوشهر

شاید بعضی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و درخواست ارسال پیامک تبلیغاتی فقط به محدوده مشخصی از شهر های استان بوشهر رادارند. چاره کارچیست؟

جای نگرانی نیست! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس بوشهر، امکانی با عنوان ارسال پیامک براساس کدپستی بوشهر را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان  موثراست. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.

مثلا صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… هستید

قطعا اغلب مشتریان شما افراد نزدیک به محل کسب و کارتان هستند.پس بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

شما کافی است تا در پنل پیامک در قسمت ارسال منطقه ای رفته و شهرهای استان بوشهر را انتخاب کنید. فقط برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

شما با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد پستی بوشهر یا ارسال از روی نقشه پنل اس ام اس بوشهر، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل

یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه بوشهر،  ارسال پیامک از طریق دکل است. به این صورت که شما  تنها به شماره های ایرانسل از این روش پیامک ارسال کنید. اگر کسب و حرفه شما در محلی پرتردد است، میتوان با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمام اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف بوشهر 

یکی از روش های تبلیغاتی میتوان به ارسال انبوه پیامک برای استان بوشهر و شهرستان های آن،اشاره کرد که استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف استان بوشهر می باشد.
کاربران سامانه اس ام اس استان بوشهر تمایل دارند برای افراد هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال فردی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازی به تبلیغات برای عموم مردم ندارد و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در سامانه پیامک بوشهر

حال به غیر از تبلیغات پیامک و سامانه پیامک برای بوشهر، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. اگر مشتریان شما براساس تفکیک سن و جنسیت خاصی میباشند، پس باید برنامه ای خاص برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید.

مطمئنا یکی از رموز موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفدار میباشد.  که بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این روش برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.

وجه تمایزات سامانه پیامک بوشهر با دیگر سامانه ها 

از مهمترین مشخصه های پنل اس ام اس بوشهر ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه است. از مزیتهای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی است.

مزیت ارسال پیامک کد پستی بوشهر

علاوه برماژل ارسال پیامک کد پستی بوشهر، قابلیت ارسال پیامک محله ای (در تهران) و ارسال پیامک از روی نقشه (برای اکثر شهرهای ایران) وجود دارد، در این روش شما بدون وارد کردن کد پستی می‌توانید منطقه موردنظرتان را انتخاب نمایید و پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

برای مشاهده لیست کامل محله‌هایی که در تهران برای ارسال اس ام اس محله ای پشتیبانی می شوند، صفحه ارسال پیامک محله ای در تهران را مشاهده نمایید
اگر شما کد پستی مناطق مختلف را ندارید و نمی‌خواهید از ماژول ارسال اس ام اس کد پستی بوشهر استفاده کنید، می‌توانید از قابلیت ارسال پیامک محله‌ای استفاده نمایید

سامانه معتبر تابان اس ام اس، امکان ارسال پیامک به شماره‌های موبایل ایرانسل و همراه اول کل کشور را با امکان ارسال اس ام اس کد پستی بوشهر فراهم کرده است.

تفاوت ارسال پیامک کد پستی بوشهر و ارسال پیامک BTS

ارسال پیامک bts روشی مطمئن برای ارسال پیامک تبلیغاتی به کسانی که درحال حاضر درمکان مورد نظر ما حضور دارند ولی لزوما ساکن همان منطقه نیستند، مثلا اگر شما صاحب یک رستوران هستند و می‌خواهید به کسبه چهار راه ولی عصراس ام اس بفرستید، در روش ارسال پیامک کد پستی بوشهر شما به افرادی می‌توانید پیامک ارسال کنید که ساکن این منطقه هستند اما بازار هدف شما کسبه چهار راه ولی عصر است، در این حالت سرویس ارسال پیامک bts می‌تواند به شما کمک بسزایی بکند تا به افرادی که در حال حاضر در این منطقه هستند پیامک تبلیغاتی ارسال شود.

کد پستی برای ارسال پیامک

ما در پنل پیامکی خود و در بخش ارسال اس ام اس کد پستی بوشهر؛ کد پستی مناطق مختلف را قرار داده‌ایم اما با این حال شما با جستجو در اینترنت میتوانید کد پستی شهرها و منطقه‌های مختلف برای ارسال پیامک منطقه ای را پیدا کنید. شما می‌توانید با کلیک روی استان مورد نظر کد پستی دقیق مکان مورد نظرتان برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی را پیدا کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس بوشهر :

  • پنل پیامک مادام العمر ( life time )
  • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
  • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
  • ارسال پیامک کد پستی بوشهر

ادامه مطلب درپنل اس ام اس بوشهر با تخفیف ۳۰ درصدی بخوانید.

بوشهر         ۷۵۱۳۱ — ۷۵۴۶۱

تنگستان      ۷۵۴۷۱ — ۷۵۵۱۹

دشتستان    ۷۵۴۷۱ — ۷۵۵۱۹

دشتی        ۷۵۴۱۱ — ۷۵۴۵۱

دیر             ۷۵۵۳۱ — ۷۵۵۵۱

دیلم           ۷۵۳۶۱ — ۷۵۳۷۱

کنگان         ۷۵۳۹۱ — ۷۵۵۹۱

گناوه          ۷۵۳۱۱ — ۷۵۳۵۱

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره های زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف bushehr30 از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

مطالب بعدی

2 پاسخ

    1. با عرض سلام و احترام
      با تشکر از شما بابت حسن انتخاب و نظر خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...