ارسال پیامک به تفکیک کد پستی ایلام

ارسال پیامک براساس کد پستی ایلام

دسته بندی:
1 دیدگاه

ما در این مقاله لیست کامل کدپستی ایلام را قرار داده ایم تا بتوانید به سادگی کد پستی به منطقه مورد نظر را پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی ایلام به این بخش پیامک ارسال نمایید.

چکار کنیم مشتری و درآمد بیشتری داشته باشیم ؟

اگر مشتریهای شما کم شده اند و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعای افزایش رزق و روزی ندارید! شما باید به طور  هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)

توجه برای ارسال اس ام اس از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از تابان اس ام اس یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

به این فکر افتاده اید که چگونه کسب و کارتان را در ایلام در محله خودتان تبلیغ کنید؟

بهترین راه برای افزایش فروش یک فروشگاه حضوری ارسال پیامک های تبلیغاتی در همان منطقه مربوط به فروشگاه است. بدیهی است که شما نمیتوانید به تمام شماره های استان ایلام یا شهر ایلام برای ارسال پیامک تبلیغاتی هزینه پرداخت کنید، بهترین راه برای شما ارسال پیامک به افرادی است که در منطقه شما هستند.

ما در تابان اس ام اس کد پستی مناطق مختلف استان ایلام را برای ارسال پیامک کد پستی ایلام در اختیار شما قرار می دهیم، شما بعد از خرید سامانه پیامک در قسمت ارسال پیامک کد پستی ایلام میتوانید کد پستی منطقه مورد نظر را وارد کرده و به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

برای ارسال پیامک کدپستی ایلام چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی ایلام نمایش داده می شود.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کد پستی، سیستم دو روش ارسال اس ام اس کدپستی ایلام به شما نمایش می دهد:

 • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به همراه اول
 • ارسال پیامک بر اساس کدپستی به ایرانسل

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک بر اساس کدپستی ایرانسل ، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال پیامک کد پستی ایلام، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کد پستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

سامانه اس ام اس ایلام

اگر قصد خرید پنل پیامک برای ارسال پیامک تبلیغاتی در استان ایلام شهرهای (ایلام، دهلران، ایوان، آبدانان، دره شهر و…) را دارید امروز میخواهیم با معرفی سامانه اس ام اس ایلام به قول معروف کار شما را راه بیاندازیم و درباره امکانات پنل پیامک ایلام بصورت مفصل گفتگو کنیم. با ما همراه باشید…

همانطور که خبر دارید در حال حاضر بازدهی تبلیغات پیامکی بیشتر از تبلیغات تراکتی، چاپ در روزنامه ها و… است چرا که با افزایش ارتباطات و پیشرفت تکنولوژی ، کم کم تبلیغات چاپی جای خود را به تبلیغات اینترنتی و پیامکی میدهند. میخواهید بدانید چرا؟ پاسخ ساده است! دیگر کسی نیست که تلفن همراه نداشته باشد و نوتیفیکیشن های تلفن همراهش را چک نکند!

قابلیت های سامانه اس ام اس ایلام

در سامانه پیامک ایلام، مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیام کوتاه ، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و انتخاب شماره های دائمی و اعتباری برای ارسال و همچنین ارسال پیامک کد پستی ایلام را در اختیار شما قرار می دهیم .

اما شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن استان ایلام را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان راحت! یکی از قابلیتهای سامانه پیام کوتاه ایلام بانک شماره موبایل بروز میباشد که تابان اس ام اس بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان ایلام ارسال کنید.

شماره های فعال مناطق شهری استان ایلام در پنل پیامک موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در این استان پیامک ارسال کنید.

به کدام شهرهای استان ایلام میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های مختلف استان ایلام در سامانه تابان اس ام اس موجود میباشد و به صورت رایگان در اختیار شما قرار ‌می‌گیرد.

ایلام، دهلران، ایوان، آبدانان، دره شهر، ارکواز، مهران، سرابله، آسمان آباد، چوار، پهله، دلگشا، بدره، مورموری، زرنه، لومار، موسیان، میمه، سراب باغ، صالح آباد، توحید، شیروان و چرداول، ملکشاهی

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر های استان ایلام پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟

ارسال اس ام اس کد پستی ایلام در سامانه اس ام اس ایلام

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس ایلام، امکانی با نام ارسال پیامک کدپستی ایلام را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کدپستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در سامانه اس ام اس ایلام

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه پیامک ایلام، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت میباشند؟ اگر جوابتان مثبت است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. اما نگران نباشید! سامانه پیامک ایلام این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند پیامک ارسال کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند میباشد. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان ایلام را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد پستی ایلام یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک ایلام، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال اس ام اس کد پستی ایلام از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه پیامک ایلام

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام اس ام اس ایلام، قابلیت ارسال از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

چه ویژگی هایی سامانه اس ام اس ایلام را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس ایلام ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد.

سرعت بالای ارسال پیامک

پیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد که سرعت ارسال بالایی را دارد و سریعا در اختیار و مشاهده مخاطب قرار می گیرد. در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی استفاده از پیامک می باشد.

دسترسی سریع

امروزه تلفن همراه یکی از وسایل شخصی است که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد. از این رو مشترک به محض نیاز به بازخوانی متن پیامک تبلیغاتی، می تواند به راحتی این کار را انجام دهد.

عدم نیاز به توزیع کننده

ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد که احتیاجی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد.

از دیگر ویژگی های پنل پیامک ایلام میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بانک شماره تلفن بروز و رایگان
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته هر هفت روز هفته
 • کمترین تعرفه ارسال در کل کشور
 • گارانتی عودت کامل وجه پنل بمدت ۱۰ روز
 • مادام العمر بودن پنل بدون نیاز به تمدید ماهانه و سالانه
 • وبسرویس و افزونه های پیامکی
 • ارسال پیامک کد پستی ایلام

ارسال پیامک برای اصناف استان ایلام از طریق پنل اس ام اس ایلام

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان ایلام و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف استان ایلام می باشد. برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان ایلام قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس مخابرات ایلام

پنل پیامک ایلام دارای شماره اختصاصی ارسال پیامک می باشد و مشترکین شما می توانند علاوه بر ارسال پیامک، دریافت پیامک نیز داشته باشند و این بدین معناست که شماره مذکور برای ارسال و دریافت پیام کوتاه تنها در اختیار یک مشترک می باشد. پنل اس ام اس مخابرات ایلام، جهت ارسال های انبوه و تکی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران سامانه پیام کوتاه ایلام هیچگونه محدودیتی در ارسال پیامک ندارند.

ویژگی پنل اس ام اس ایلام

 • پنل پیامک مادام العمر ( life time ) در پنل اس ام اس ایلام
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید

ادامه مطلب رادراینجا پنل اس ام اس ایلام با تخفیف ۳۰ درصدی بخوانید.

کلام آخر…

برای داشتن تمامی این امکانات و ارسال پیامک تبلیغاتی به نقاط و شهرهای مختلف استان ایلام، تنها کافیست پنل اس ام اس تهیه کنید و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. آن هم با بانک شماره تلفن رایگان!

آبدانان                     ۶۹۷۱۱ — ۶۹۷۹۱

ایلام                       ۶۹۳۱۱ — ۶۹۳۹۱

ایوان                      ۶۹۴۱۱ — ۶۹۴۹۱

دره شهر                 ۶۹۶۱۱ — ۶۹۶۹۱

دهلران                   ۶۹۸۱۱ — ۶۹۸۹۱

شیروان و چرداول      ۶۹۵۱۱ — ۶۹۵۹۱

مهران                     ۶۹۹۱۱ — ۶۹۹۹۱

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف elam30 از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

ارسال پیامک تبلیغاتی در اروند کنار

ارسال پیامک تبلیغاتی در اندیمشک

ارسال پیامک تبلیغاتی در بیستون

پنل پیامک برای انتخابات

پنل اس ام اس کاشان
پنل پیامک مسجد سلیمان
ارسال پیامک تبلیغاتی تهران
ارسال پیامک انبوه ارومیه
پنل اس ام اس مخابرات اصفهان
پنل اس ام اس مشهد
پنل پیامک تبریز
ارسال پیامک تبلیغاتی اراک
ارسال پیامک انبوه همدان
پنل اس ام اس مخابرات شهرکرد

مطالب بعدی

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...