ارسال پیامک به تفکیک کد پستی البرز

ارسال پیامک براساس کد پستی البرز

دسته بندی:
1 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس البرز و ارسال پیامک براساس کد پستی البرز صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک براساس کد پستی البرز

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس البرز امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

راهکار جذب مشتری و افزایش درآمد

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، می‌توانید بصورت هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

افزایش فوری مشتریان در ارسال پیامک براساس کد پستی البرز

یکی از حسن های پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر تبلیغاتی مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه، کارت ویزیت و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما به افرادی که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید . قول میدهیم به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.یکی دیگر از ویژگی های پنل ما ارسال پیامک تبلیغاتی آماده می باشد که بتوانید از الگوهای آماده برای تبلیغات خود استفاده کنید.

خرید پنل برای ارسال پیامک براساس کد پستی البرز

اگر قصد ثبت نام و خرید پنل اس ام اس را دارید می‌توانید صفحه پنل اس ام اس کرج را مشاهده نمایید و اگر وقت شما برای تبلیغات و افزایش فروش و مشتری محدود است میتوانید از سرویس ارسال پیامک انبوه توسط تابان اس ام اس استفاده کنید برای مشاهده بانک شماره موبایل استان البرز و شهر کرج به صفحه ارسال پیامک انبوه در کرج مراجعه نمایید.همچنین شما می توانید با خرید خط اختصاصی اس ام اس از امکانات بیشتری استفاده کنید

برای ارسال پیامک کد پستی البرز چه اقداماتی لازم است ؟

بعد از ثبت نام پنل اس ام اس، وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی البرز نمایش داده می شود.شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کدپستی، سیستم دو روش ارسال پیامک برای کد پستی به شما نمایش می دهد:

شما بر اساس نوع مخاطب می‌توانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب کنید؛ در قابلیت ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی ایرانسل، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما می‌توانید حتی مرد یا زن بودن مخاطبین خود را انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک بفرستید.آیا مزایا و معایب پیامک تبلیغاتی را میدانید روی این مطلب کلیک کنید و مطالعه کنید.

پس از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال پیامک کد پستی البرز، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کد پستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

نقشه کد پستی استان البرز

توجه داشته باشید که برای ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و ارسال هدفمند پیام کوتاه میتوانید از تابان اس ام اس یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

ارسال پیامک کد پستی البرز

اگر می خواهید به تمام افرادی که در خیابان و محله یا منطقه ی شهری خاص زندگی می کنند ارسال انبوه پیامک داشته باشید بهترین گزینه ارسال پیامک بر اساس کدپستی البرز می باشد. این ارسال برای اصنافی که مشتریانشان محدود به منطقه ای خاص می باشد و یا افرادیکه قصد دارند تبلیغات خود را در یک منطقه محدود نمایند. بسیار مناسب و با صرفه می باشد. در ارسال پیامک کد پستی البرز، امکان ارسال به تفکیک استان، شهر، محله یا حتی یک خیابان  به تفکیک خطوط همراه اول و ایرانسل امکان پذیر است. ارسال پیامک کدپستی البرز یکی از پربازده ترین نوع ارسال در سامانه های پیام کوتاه می باشد که در تابان اس ام اس نیز با بهترین بانک اطلاعاتی و امکانات بی نظیر قابل دسترسی است. در ارسال پیامک کدپستی البرز ارسال پیامک انبوه به شماره موبایل های همراه اول و ایرانسل شهرهای بزرگ  همانند تهران، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز و سایر شهرها از طریق سامانه تابان اس ام اس امکان پذیر است، برای اینکار از ابزار ارسال پیامک کد پستی البرز که داخل سامانه موجود است استفاده نمائید.با پنل پیامکی به رشد کسب و کار خود کمک کنید تا بتوانید در جایگاه بهتری قرار بگیرید.

مزیت ارسال پیامک کد پستی البرز را بدانید:

خوبی این آیتم از سامانه جلوگیری از هدر رفتن هزینه تبلیغات و بهینه استفاده کردن از هزینه تخصیص داده شده برای تبلیغات است. اگر نمیخواهید از ارسال پیامک کدپستی البرز استفاده کنید سامانه تابان اس ام اس این امکان را به شما میدهد که محله مورد نظر خود را انتخاب نموده و به آن مناطق ارسال انبوه داشته باشید هم چنین شما میتوانید از تعداد شماره های موجود در مناطق مختلف اطلاع پیدا کنید. برای مشاهده سیستم ارسال اس ام اس کد پستی البرز یا بانک محلات می توانید بعد از ورود به پنل از بخش ارسال پیامک وارد بخش ارسال بر اساس کد پستی یا بانک محلات شوید. سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس، امکان ارسال به شماره های موبایل ایرانسل و همراه اول کل کشور را بر اساس تقسیم بندی کد پستی (معتبرترین و بهترین روش ارسال برای یک محدوده خاص) فراهم آورده است.امروزه انتخاب بهترین پنل پیامکی برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

پنل پیامک مخابرات کرج

امروزه از سامانه پیامک و پنل اس ام اس برای موارد گوناگونی مانند ارسال پیامک تبلیغاتی یا ارسال اس ام اس از طریق وب سرویس و… استفاده می‌شود، هر کسب و کاری برای حفظ مشتری های فعلی و جذب مشتری جدید از پنل پیامک برای تعامل با مشتری و جذب مشتریان جدید از طریق بازاریابی پیامکی استفاده می‌کند. در کلان شهرهایی مانند کرج به دلیل جمعیت بالا و گستردگی مناطق بهترین روش تبلیغات هدفمند، استفاده ازپنل اس ام اس و ارسال پیامک کد پستی البرز یا ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت می‌باشد.

اگر شما صاحب کسب و کار هستید تا به حال به داشتن پیامک انبوه و تاثیر چشم گیر پنل اس ام اس در افزایش مشتریان خود اندیشیده اید؟ در این مقاله سعی بر این داریم تا تمامی امکانات پنل اس ام اس مخابرات کرج را که پنل پیامک تابان اس ام اس برای صاحبان کسب و کار ارائه می دهد به طور کامل شرح نماییم. سامانه پیام کوتاه در این صنف، هم از لحاظ تبلیغاتی و هم از جهت ارسال پیامک به مشتریان ثابت مورد استفاده قرار می گیرد.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل پیامکی را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

سامانه پیامک کرج

اولین سوالی که برای شما پیش می‌آید این است که بانک شماره‌های افراد ساکن در استان البرز به خصوص کرج را از کجا تهیه کنم؟ خیالتان راحت باشد نیازی نیست شما کاری انجام دهید، یکی از امکانات پنل پیامکی کرج دارا بودن بانک شماره‌های به روز افراد ساکن در استان البرز می‌باشدکه به صورت رایگان و تفکیک شده در اختیار شما قرار داده می‌شود.

حالا ممکن است این سوال ذهن شما را به خود درگیر کندکه مشتریان من در محدوده مکانی مشخصی از شهر کرج قرار دارند و من نیازی به ارسال پیامک انبوه به شهر کرج را ندارم، کاملا حق با شما است هیچ کسی دوست ندارد بودجه تبلیغاتی را صرف کاری کند که برایش سود نداشته باشد.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل اس ام اس مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

اگر شما فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و … داشته باشید

احتمال اینکه افراد ساکن در نزدیکی محل فروشگاه شما به آنجا مراجعه کنند به مراتب بسیار بیشتر از کسانی است که در محدوده اطراف فروشگاه شما نیستند. شما می‌توانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد پستی البرز و ارسال اس ام اس از روی نقشه برای استان البرز به محدوده مورد نظر خود در کرج پیامک ارسال کنید تا بازخورد بهتری بگیرید و هزینه کمتری را پرداخت کنید. ( چه از این بهتر؟ ) سامانه پیامکی کرج قابلیت ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت را دارد، این قابلیت به شما کمک می‌کند تا پیامک تبلیغاتی هدفمند ارسال کنید و آموزشگاه‌های کنکور و آموزشگاه‌ها از این روش ارسال پیامک به دفعات استفاده می‌کنند، اگر در این صنف هستید یکی از رازهای موفقیت رقیبتان را فاش کردیم.یکی از مزیت های پنل تبلیغاتی ارسال پیامک انبوه با سیم کارت می باشد که با این سامانه می توانید به خطوط مورد نظر خود پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک براساس کد پستی البرز

تقسیمات کد پستی استان البرز
شهرستان رنج کدپستی کل شهرستان کد پستی کل شهرستان شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی نقشه کدپستی
از تا
کدپستی کرج ۳۱۱ ۳۱۹ کد پستی کرج ۳۱ ۳۱۱-۳۱۳-۳۱۴-۳۱۵
۳۱۶-۳۱۷-۳۱۸-۳۱۹
۳۱۵۴۱ ۳۱۵۶۱ کد پستی آدران ۳۱۵۴۱
کد پستی آسارا ۳۱۵۵۱
کد پستی نساء ۳۱۵۶۱
۳۱۸۶۱ ۳۱۹۷۱ کدپستی پلنگ آباد (کد پستی رحمانیه) ۳۱۸۶۱
کد پستی اشتهارد ۳۱۸۷۱
کد پستی آتشگاه ۳۱۹۷۱
کدپستی ساوجبلاق ۳۳۳۱۳ ۳۳۳۱۹ کد پستی نظرآباد ۳۳۳۱ ۳۳۳۱۳-۳۳۳۱۴-۳۳۳۱۵
۳۳۳۱۶-۳۳۳۱۷-۳۳۳۱۸-۳۳۳۱۹
۳۳۳۱۱ ۳۳۳۹۱ کد پستی فخرایران ۳۳۳۱۱
کدپستی احمدآباد مصدق ۳۳۳۳۱
کدپستی نجم آباد ۳۳۳۴۱
کد پستی تنگمان ۳۳۳۵۱
کد پستی سعیدآباد ۳۳۳۶۱
کد پستی هیو ۳۳۳۷۱
۳۳۳۸۱
۳۳۳۹۱
۳۳۶۱۳ ۳۳۶۱۹ کد پستی هشتگرد ۳۳۶۱ ۳۳۶۱۳-۳۳۶۱۴-۳۳۶۱۵
۳۳۶۱۶-۳۳۶۱۷-۳۳۶۱۸-۳۳۶۱۹
۳۳۶۱۱ ۳۳۶۹۱ کدپستی هشتگرد (کد پستی ینگی امام) ۳۳۶۱۱
کد پستی برغان ۳۳۶۳۱
کد پستی رامجین ۳۳۶۴۱
کد پستی چندار ۳۳۶۵۱
کدپستی چهاردانگه ۳۳۶۶۱
کدپستی شهراسر ۳۳۶۷۱
کد پستی منگلان ۳۳۶۸۱
کدپستی شهرک طالقان ۳۳۶۹۱

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف alborz30 از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت خیلی سریع می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه خواهد شد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک تبلیغاتی به کرج

ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران

ارسال پیامک تبلیغاتی در اراک

ارسال پیامک تبلیغاتی در آلاشت

پنل اس ام اس کردستان
ارسال پیامک تبلیغاتی اصفهان
ارسال پیامک انبوه مشهد
پنل اس ام اس مخابرات تبریز
پنل اس ام اس گیلان
پنل پیامک ورامین
ارسال پیامک تبلیغاتی شیراز
ارسال پیامک انبوه رفسنجان
پنل اس ام اس مخابرات نیشابور

مطالب بعدی

یک پاسخ

  1. سلام وقت بخیر شما امکان ارسال پیامک به بلک لیستم دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...