ارسال پیامک به تفکیک کد پستی اردبیل

ارسال پیامک براساس کد پستی اردبیل

دسته بندی:
1 دیدگاه

ما در این مقاله لیست کامل کد پستی تمام کشور را قرار داده است تا بتوانید به سادگی کد پستی منطقه مورد نظر را پیدا کرده و از طریق ارسال پیامک کد پستی اردبیل به این بخش پیام کوتاه ارسال نمایید.

ارسال پیامک کدپستی اردبیل

آیا قصد ثبت نام پنل اس ام اس برای ارسال پیامک تبلیغاتی استان اردبیل در شهرهای (اردبیل، پارس آباد، مشگین شهر، خلخال و…) را دارید؟ امروز میخواهیم با معرفی سامانه اس ام اس اردبیل به قول معروف کار شما را راه بیاندازیم و درباره امکانات پنل اس ام اس اردبیل بصورت مفصل گفتگو کنیم. با ما همراه باشید…

این مقاله قصد دارد لیست کامل کدپستی استان اردبیل را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به سادگی کدپستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی اردبیل به این بخش پیامک ارسال نمایید.

همانطور که میدانید در حال حاضر بازدهی تبلیغات پیامکی بیشتر از تبلیغات تراکتی، چاپ در روزنامه ها و… است چرا که با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ارتباطات، کم کم تبلیغات چاپی جای خود را به تبلیغات اینترنتی و پیامکی میدهند. میخواهید بدانید چرا؟ پاسخ ساده است! دیگر کسی نیست که تلفن همراه نداشته باشد و نوتیفیکیشن های تلفن همراهش را چک نکند!

ارسال پیامک به تفکیک کدپستی اردبیل

توجه داشته باشید برای ارسال پیامک بر اساس کد پستی و یا حتی از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از تابان اس ام اس یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا برای افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

افزایش فوری مشتریان

یکی از مزیتهای پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.

برای ارسال پیامک کدپستی اردبیل چه اقداماتی لازم است ؟

وارد پنل اس ام اس شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی اردبیل نمایش داده خواهد شد .

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کدپستی، سیستم دو روش ارسال اس ام اس کدپستی اردبیل به شما نمایش می دهد:

  • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به ایرانسل
  • ارسال پیامک بر اساس کدپستی به همراه اول

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیام کوتاه بر اساس کد پستی ایرانسل ، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی رده سنی و جنسیت مخاطبین را نیز انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال اس ام اس کد پستی اردبیل، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کد پستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

قابلیت های سامانه اس ام اس اردبیل

در سامانه پیام کوتاه استان اردبیل، مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیامک، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و انتخاب شماره های اعتباری و یا دائمی برای ارسال و ارسال پیامک کدپستی اردبیل در اختیار شما قرار میگیرد.

شایداز خودتان بپرسید “شماره های افراد ساکن استان اردبیل را از کجا بیاوریم؟” خیالتان راحت راحت! یکی از امکانات سامانه پیامک اردبیل بانک شماره موبایل بروز میباشد که تابان اس ام اس بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان اردبیل ارسال کنید.

شماره های فعال مناطق شهری استان اردبیل در سامانه پیامک موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در این استان پیامک ارسال کنید.

به کدام شهرهای استان اردبیل میتوان پیامک انبوه ارسال کرد؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های مختلف استان اردبیل و ارسال پیامک کد پستی اردبیل در پنل تابان اس ام اس موجود است و به صورت رایگان می توانید از آن استفاده کنید

اردبیل، پارس آباد، مشگین شهر، خلخال، گرمی، بیله سوار، نمین، جعفرآباد، گیوی، آبی بیگلو، اصلاندوز، نیر، عنبران، هشجین، سرعین، اسلام آباد، تازه کند انگوت، کلور، لاهرود، قصابه، هیر، رضی، فخر آباد، کوراییم، مرادلو

با خرید سامانه اس ام اس اردبیل و استفاده از آن می توانید به شماره های مورد نظر خودتان در شهرهای استان اردبیل دست یابید و ارسال پیام کوتاه داشته باشید و یا از سایر امکانات پنل پیامک استان اردبیل استفاده نمایید.

اما شاید برخی از افراد احتیاجی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به منطقه مشخصی از شهر های استان اردبیل اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنند. چکار باید کرد؟

ارسال پیامک کد پستی اردبیل در سامانه اس ام اس اردبیل

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس اردبیل، امکانی با نام ارسال پیامک کد پستی اردبیل را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کدپستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.

صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… هستید؟

معمولا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان اردبیل را انتخاب کنید. ابتدا باید برای ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب نمایید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد پستی اردبیل یا ارسال از روی نقشه گوگل پنل پیامک اردبیل، به منطقه دلخواه خود اس ام اس ارسال کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درمورد ارسال پیامک کد پستی اردبیل از شما دعوت میکنیم به مقاله ما سر بزنید…

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه اس ام اس اردبیل

یکی دیگر از امکانات سامانه پیامک اردبیل، قابلیت ارسال از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک بفرستید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به همه اشخاصی که طی ۷ روز گذشته از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف با پنل اس ام اس اردبیل

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان اردبیل و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف استان اردبیل می باشد.
برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان اردبیل قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان ارسال پیامک برای اصناف که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در سامانه اس ام اس اردبیل

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه پیامک اردبیل، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا ارسال اس ام اس شغل شما براساس تفکیک سن و جنسیت خاصی میباشند؟ اگر جوابتان مثبت است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. اما نگران نباشید! پنل پیامک اردبیل این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند پیام کوتاه ارسال کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند و  ارسال اس ام اس کد پستی اردبیل است. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.

چه ویژگی هایی سامانه اس ام اس اردبیل را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل پیامک اردبیل ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی و پیامک انبوه و ارسال اس ام اس کدپستی اردبیل می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان نداشتن هزینه توزیع، مدیریت کامل تبلیغات و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد.

ویژگی های پنل پیامک اردبیل

  • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
  • سامانه پیامک مادام العمر ( life time )
  • ارسال سریع اس ام اس به بلک لیست

ادامه مطلب درمقاله پنل پیامک اردبیل بخوانید.

تقسیمات کد پستی استان اردبیل 

تقسیمات کد پستی استان اردبیل
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کدپستی کل شهرستان شهر یا آبادی کدپستی رنج کامل کد پستی نقشه کد پستی
از تا
کد پستی اردبیل ۵۶۱۱ ۵۶۱۹ کد پستی اردبیل ۵۶۱ ۵۶۱۱-۵۶۱۳-۵۶۱۴-۵۶۱۵
۵۶۱۶-۵۶۱۷-۵۶۱۸-۵۶۱۹
۵۶۳۹۱ ۵۶۳۹۹ کد پستی سرعین ۵۶۳۹۱ ۵۶۳۹۱-۵۶۳۹۳-۵۶۳۹۴-۵۶۳۹۵
۵۶۳۹۶-۵۶۳۹۷-۵۶۳۹۸-۵۶۳۹۹
کدپستی نمین ۵۶۳۱۱ ۵۶۳۱۹ کد پستی نمین ۵۶۳۱ ۵۶۳۱۱-۵۶۳۱۳-۵۶۳۱۴-۵۶۳۱۵
۵۶۳۱۶-۵۶۳۱۷-۵۶۳۱۸-۵۶۳۱۹
۵۶۳۳۱ ۵۶۳۸۱ کدپستی آبی بیگلو ۵۶۳۳۱
کد پستی ننه کران ۵۶۳۴۱
کدپستی عنبران سفلی ۵۶۳۵۱
کد پستی گرده ۵۶۳۶۱
کدپستی ثمرین ۵۶۳۷۱
کد پستی اردیموسی ۵۶۳۸۱
کدپستی نیر ۵۶۴۱۱ ۵۶۴۱۹ کد پستی نیر ۵۶۴۱ ۵۶۴۱۱-۵۶۴۱۳-۵۶۴۱۴-۵۶۴۱۵
۵۶۴۱۶-۵۶۴۱۷-۵۶۴۱۸-۵۶۴۱۹
۵۶۴۳۱ ۵۶۴۹۱ کد پستی کوارئیم ۵۶۴۳۱
کد پستی اسلام آباد ۵۶۴۴۱
کدپستی مهماندوست ۵۶۴۵۱
کد پستی هیر ۵۶۴۶۱
کد پستی بقرآباد ۵۶۴۷۱
کد پستی بودالالو ۵۶۴۸۱
کد پستی آرالوی بزرگ ۵۶۴۹۱
کد پستی گرمی ۵۶۵۱۱ ۵۶۵۱۹ کد پستی گرمی ۵۶۵۱ ۵۶۵۱۱-۵۶۵۱۳-۵۶۵۱۴-۵۶۵۱۵
۵۶۵۱۶-۵۶۵۱۷-۵۶۵۱۸-۵۶۵۱۹
۵۶۵۳۱ ۵۶۵۹۱ کد پستی دیزج ۵۶۵۳۱
کدپستی حمزه خانلو ۵۶۵۴۱
کد پستی زهرا ۵۶۵۵۱
کد پستی انی علیا ۵۶۵۶۱
کد پستی قاسم کندی ۵۶۵۷۱
کد پستی تازه کند انگوت ۵۶۵۸۱
کدپستی قره آغاج پایین ۵۶۵۹۱
کد پستی مشگین شهر ۵۶۶۱۱ ۵۶۶۱۹ کدپستی مشگین شهر ۵۶۶۱ ۵۶۶۱۱-۵۶۶۱۳-۵۶۶۱۴-۵۶۶۱۵
۵۶۶۱۶-۵۶۶۱۷-۵۶۶۱۸-۵۶۶۱۹
۵۶۶۳۱ ۵۶۶۹۱ کد پستی پری خان ۵۶۶۳۱
کد پستی قصابه ۵۶۶۴۱
کد پستی فخرآباد ۵۶۶۵۱
کد پستی رضی ۵۶۶۶۱
کدپستی قوشه سفلی ۵۶۶۷۱
کد پستی مرادلو ۵۶۶۸۱
کد پستی گنجوبه ۵۶۶۹۱
کد پستی بیله سوار ۵۶۷۱۱ ۵۶۷۱۹ کد پستی بیله سوار ۵۶۷۱ ۵۶۷۱۱-۵۶۷۱۳-۵۶۷۱۴-۵۶۷۱۵
۵۶۷۱۶-۵۶۷۱۷-۵۶۷۱۸-۵۶۷۱۹
۵۶۷۳۱ ۵۶۷۹۱ کدپستی گوگ تپه ۵۶۷۳۱
کد پستی انجیرلو ۵۶۷۴۱
کد پستی جعفرآباد ۵۶۷۵۱
کد پستی آغداش کلام ۵۶۷۶۱
کد پستی خورخور سفلی ۵۶۷۷۱
کد پستی شورگل ۵۶۷۸۱
کد پستی نظرعلی بلاغلی ۵۶۷۹۱
کد پستی خلخال ۵۶۸۱۱ ۵۶۸۱۹ کدپستی خلخال ۵۶۸۱ ۵۶۸۱۱-۵۶۸۱۳-۵۶۸۱۴-۵۶۸۱۵
۵۶۷۱۶-۵۶۸۱۷-۵۶۸۱۸-۵۶۸۱۹
۵۶۸۳۱ ۵۶۸۹۱ کد پستی لنبر ۵۶۸۳۱
کد پستی فیروزآباد ۵۶۸۴۱
کد پستی گیوی ۵۶۸۵۱
کد پستی خلف لو ۵۶۸۶۱
کد پستی هشتجین ۵۶۸۷۱
کدپستی برندق ۵۶۸۸۱
کد پستی کلور ۵۶۸۹۱
کدپستی پارس آباد ۵۶۹۱۱ ۵۶۹۱۹ کد پستی پارس آباد ۵۶۹۱ ۵۶۹۱۱-۵۶۹۱۳-۵۶۹۱۴-۵۶۹۱۵
۵۶۹۱۶-۵۶۹۱۷-۵۶۹۱۸-۵۶۹۱۹
۵۶۹۳۱ ۵۶۹۹۱ کد پستی تازه کند قدیم ۵۶۹۳۱
کد پستی گوشلو ۵۶۹۴۱
کد پستی اولتان ۵۶۹۵۱
کد پستی آق قباق سفلی ۵۶۹۶۱
کدپستی شهرک شهید غفاری ۵۶۹۷۱
کد پستی اصلا ندوز ۵۶۹۸۱
کدپستی بلان علیا ۵۶۹۹۱

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف ardebil30 از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک تبلیغاتی در تبریز

ارسال پیامک انبوه با نقشه

ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران

پنل پیامک برای شرکت ها

پنل اس ام اس تهران
پنل پیامک ارومیه
ارسال پیامک تبلیغاتی اصفهان
ارسال پیامک انبوه مشهد
پنل اس ام اس همدان
پنل پیامک قزوین
ارسال پیامک تبلیغاتی اراک
ارسال پیامک انبوه شیراز
پنل اس ام اس مخابرات سمنان

مطالب بعدی

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...