ارسال پیامک به تفکیک کد پستی آذربایجان غربی

ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان غربی

دسته بندی:
6 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس آذربایجان غربی و ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان غربی صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان غربی

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس آذربایجان غربی امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

چرا از تابان اس ام اس پنل پیامک بگیرم؟

 1.  ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات
 2. ارسال سریع پیامک از خط خدماتی
 3.  ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت
 4. سرویس اعتبار سنجی OTP
 5.  ارسال سریع پیامک در کمتر از 10 ثانیه برای اتصال به وب سایت
 6.  لیست شماره های شهر آذربایجان غربی به  تفکیک سن و جنسیت
 7.  ارسال پیامک تبلیغاتی به آذربایجان غربی از روی نقشه
 8. ارسال پیامک اعتبارسنجی
 9.  لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ارسال پیامک بر اساس کد پستی آذربایجان غربی

اگر تمایل دارید به تمام افرادی که در خیابان و محله یا منطقه ی شهری خاص زندگی می کنند ارسال انبوه پیامک داشته باشید بهترین گزنیه ارسال پیامک کدپستی آذربایجان غربی می باشد. این ارسال برای اصنافی که مشتریانشان محدود به منطقه ای خاص می باشد و یا افرادیکه قصد دارند تبلیغات خود را در یک منطقه محدود نمایند بسیار مناسب و با صرفه می باشد. در ارسال پیامک کدپستی آذربایجان غربی، امکان ارسال به تفکیک استان، شهر، محله یا حتی یک خیابان به تفکیک خطوط همراه اول و ایرانسل امکان پذیر است. ارسال اس ام اس کدپستی آذربایجان غربی یکی از پربازده ترین نوع ارسال در سامانه های پیام کوتاه می باشد که در سامانه پیامکی تابان اس ام اس نیز با بهترین بانک اطلاعاتی و امکانات بی نظیر قابل دسترسی است. در ارسال اس ام اس کدپستی  ارسال پیامک انبوه به شماره موبایل های همراه اول و ایرانسل شهرهای بزرگ  همانند تهران، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز و سایر شهرها از طریق سامانه پیامک تابان اس ام اس امکان پذیر است، برای اینکار از ابزار ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان غربی که داخل سامانه موجود می باشد استفاده نمائید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از پنل ارسال تماس صوتی می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

ثبت نام پنل اس ام اس

افزایش فوری مشتریان

یکی از خوبی‌های پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

اگر قصد تهیه پنل پیامک را دارید میتوانید پنل اس ام اس آذربایجان غربی را مشاهده کنید، اگر وقت شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی محدود است از سرویس ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی استفاده کنید.

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از تابان اس ام اس یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)

برای ارسال پیامک کد پستی آذربایجان غربی چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کدپستی آذربایجان غربی نمایش داده می شود.برای دانستن نحوه ارسال پیامک از طریق فایل متنی  با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کدپستی، سیستم دو روش ارسال پیامک برای کد پستی به شما نمایش می دهد:

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کدپستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک بر اساس کدپستی ایرانسل ، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان غربی، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن 5 رقم کدپستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.در پنل پیامک تابان اس ام اس ارسال پیامک با جیمیل امکان پدیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

مزیت ارسال اس ام اس براساس کدپستی آذربایجان غربی را بدانید:

مزیت این آیتم از سامانه جلوگیری از هدر رفتن هزینه تبلیغات و بهینه استفاده کردن از هزینه تخصیص داده شده برای تبلیغات است. اگر نمیخواهید از ارسال پیامک کد پستی استفاده کنید سامانه تابان اس ام اس این امکان را به شما میدهد که محله مورد نظر خود را انتخاب نموده و به آن مناطق ارسال انبوه داشته باشید هم چنین شما میتوانید از تعداد شماره های موجود در مناطق مختلف اطلاع پیدا کنید. برای مشاهده سیستم ارسال پیام کوتاه ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان غربی یا بانک محلات می توانید بعد از ورود به سامانه از بخش ارسال پیامک وارد بخش ارسال پیامک کدپستی یا بانک محلات شوید. سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس، امکان ارسال به شماره های موبایل ایرانسل و همراه اول کل کشور را بر اساس تقسیم بندی کدپستی (معتبرترین و بهترین روش ارسال برای یک محدوده خاص) فراهم آورده است.اگر برای تبلیغات خود بدنبال بهترین وب سرویس می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید می توانید از متخصصین ما راهنمایی بگیرید تا در انتخاب آن به شما کمک کنند.

قابلیت های سامانه پیامک ارومیه

در سامانه اس ام اس آذربایجان غربی، مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیامک، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و انتخاب شماره ای دائمی و یا اعتباری برای ارسال در اختیار شما قرار میگیرد.

قبل از هر چیز شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن استان آذربایجان غربی را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان تخت تخت! یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه ارومیه بانک شماره موبایل بروز میباشد که تابان اس ام اس بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان آذربایجان غربی ارسال کنید.

شماره های فعال مناطق شهری استان آذربایجان غربی در سامانه پیامک موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در این استان پیامک ارسال کنید.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS آذربایجان غربی

همانطور که می دانید این نوع ارسال فقط برای شماره های ایرانسل می باشد و در شهری مثل ارومیه می تواند فیدبک بالایی داشته باشد . در این نوع ارسال شما از روی نقشه منطقه ای را که می خواهید به آن ارسال داشته باشید ، انتخاب می کنید و پیامک خود را زمانبندی می کنیدوبا عضويت در دفترچه تلفن با دريافت پيامک تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

به کدام شهرهای استان آذربایجان غربی میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره های تلفن همراه شهرستان‌های مختلف استان آذربایجان غربی در سامانه تابان اس ام اس موجود میباشد و به صورت رایگان موجود است .

خوی، بوکان، مهاباد، میاندوآب، سلماس، پیرانشهر، نقده، تکاب، ماکو، سردشت، شاهین دژ، اشنویه، قره‌ضیاءالدین، شوط، سیه‌چشمه، ربط، پلدشت، بازرگان، چهاربرج، محمدیار، فیرورق، تازه‌شهر، نوشین‌شهر، دیزج دیز، محمودآباد، میرآباد، قطور، باروق، گردکشانه، کشاورز، ایواوغلی، نالوس، قوشچی، نازک علیا، مرگنلر، سرو، آواجیق، یلوانه، زرآباد، خلیفان، چالدران، چایپاره

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهرهای استان آذربایجان غربی پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی در سامانه پیامک ارومیه

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس ارومیه، امکانی با نام ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان غربی را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کدپستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.شما با ارسال پیامک تبلیغاتی خودکار  می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک بصورت خودکار از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان آذربایجان غربی را انتخاب کنید. تنها باید برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

شما میتوانید با استفاده از ارسال پیامک به تفکیک کدپستی آذربایجان غربی یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک ارومیه، به منطقه ای که در نظر دارید پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان غربی از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…با ارسال پیامک کد تخفیف نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

ویژگی های پنل پیامک ارومیه

ادامه مطلب درپنل پیامک ارومیه بخوانید.

ارومیه        57591 — 57131
نقده          57691 — 57611

اشنویه      57791 — 57711

پیرانشهر    57991 — 57811

خوی         58591 — 58131

ماکو          58631 — 58611

چالدران     58791 — 58641

سلماس    58991 — 58811

مهاباد       59341 — 59131

میاندوآب    59361 — 59351

بوکان        59591 — 59431

سردشت   59891 — 59611

تکاب         59971 — 59916

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف gharbi30 از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد وخط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک تبلیغاتی در بابلسر

ارسال پیامک انبوه با نقشه

ارسال پیامک تبلیغاتی در آران و بیدگل

پنل پیامک برای انتخابات

پنل اس ام اس یزد

پنل پیامک کرمان
ارسال پیامک تبلیغاتی کردستان
ارسال پیامک انبوه کرمانشاه
پنل اس ام اس مخابرات ایلام
پنل اس ام اس رشت
پنل پیامک بابل
ارسال پیامک تبلیغاتی اردبیل
ارسال پیامک انبوه لرستان
پنل اس ام اس مخابرات مشهد

5/5 - (16 امتیاز)

مطالب بعدی

6 پاسخ

  1. با عرض سلام و احترام
   بله چنین امکانی در سامانه تابان اس ام اس وجود دارد.
   برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

 1. برای مجموعه در آذربایجان غربی خواستیم ارسال اسمس داشته باشیم چی کار باید بکنیم

  1. با سلام و احترام
   پس از تهیه پنل با توجه به کسب و کار خود میتوانید ارسال پیام تبلیغاتی در شهر خود را داشته باشید

 2. امکان ارسال گروهی پیامک با اطلاعات مربوط به هر شخص وجود دارد؟

  1. با سلام و احترام
   با استفاده از ارسال پیام با کلمات کلیدی این قابلیت در پنل وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...