ارسال پیامک به تفکیک کد پستی آذربایجان شرقی

ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان شرقی

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس آذربایجان شرقی و ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان شرقی صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان شرقی

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس آذربایجان شرقی امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

افزایش فوری مشتریان

یکی از خوبی‌های پنل پیامک افزایش فوری مشتریان است راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

خرید پنل برای ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان شرقی

اگر قصد ثبت نام پنل اس ام اس را دارید می‌توانید صفحه پنل اس ام اس تبریز را مشاهده نمایید و اگر وقت شما برای تبلیغات و افزایش فروش و مشتری محدود است میتوانید از سرویس ارسال پیامک انبوه توسط تابان اس ام اس استفاده کنید برای مشاهده بانک شماره موبایل شهر آذربایجان شرقی(تبریز) به صفحه ارسال پیامک انبوه در تبریز مراجعه نمایید.شما با وب سرویس ارسال سریع پیامک می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و از خدمات متمایز پنل پیامک استفاده کنید.

برای ارسال اس ام اس کد پستی آذربایجان شرقی چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی آذربایجان شرقی نمایش داده می شود.شما بصورت غیر حضوری می توانید سامانه ارسال پیامک را برای کسب و کارتان فعال کنید و از این روش برای تبلیغات خود بهره مند شوید.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان شرقی ، سیستم دو روش ارسال پیامک کد پستی به شما نمایش می دهد:

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کدپستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک بر اساس کد پستی ایرانسل، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال پیامک کد پستی آذربایجان شرقی، کد پستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کد پستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

نقشه کدپستی استان آذربایجان شرقی

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از تابان اس ام اس یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک کد پستی آذربایجان شرقی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.شما با ارسال پیامک به شماره موبایل مشاغل کشور می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

پنل پیامک مخابرات تبریز

امروزه از پنل اس ام اس برای موارد گوناگونی مانند ارسال پیامک تبلیغاتی یا ارسال اس ام اس از طریق وب سرویس و ارسال اس ام اس کد پستی آذربایجان شرقی… استفاده می‌شود، هر کسب و کاری برای حفظ مشتری های فعلی و جذب مشتری جدید از خرید پنل پیامک برای تعامل با مشتری و جذب مشتریان جدید از طریق بازاریابی پیامکی استفاده می‌کند. در کلان شهرهایی مانند تبریز به دلیل جمعیت بالا و گستردگی مناطق بهترین روش تبلیغات هدفمند، استفاده ازپنل اس ام اس و ارسال پیامک کد پستی آذربایجان شرقی یا ارسال پیامک بر اساس سن می‌باشد.

اگر شما صاحب کسب و کار هستید تا به حال به ارسال پیامک انبوه و تاثیر چشم گیر پنل اس ام اس در افزایش مشتریان خود اندیشیده اید؟ در ارسال پیامک کد پستی آذربایجان شرقی سعی بر این داریم تا تمامی امکانات پنل اس ام اس مخابرات تبریز را که پنل پیامک مخابرات تابان اس ام اس برای صاحبان کسب و کار ارائه می دهد به طور کامل شرح نماییم .سامانه پیام کوتاه در این صنف، هم از لحاظ تبلیغاتی و هم از جهت ارسال پیامک به مشتریان ثابت مورد استفاده قرار می گیرد.شما با انواع پیامک زماندار می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و پیام های خود را طبق زمانی که تعیین کردید برای مخاطبین خود بصورت خودکار ارسال کنید.

سامانه پیامک تبریز و ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان شرقی

کلانشهر تبریز در شمال غربی ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی می باشد. این شهر بزرگ، بزرگترین قطب اقتصادی در منطقه شمال غرب ایران و از مناطق آذری نشین است، شهر تبریز به دلیل بازدیدکننده بسیار بالا و خریداران و مشتریان زیاد و همچنین وجود فروشگاه ها و موسسات و فروشندگان بزرگ، نیازمند به تبلیغات پاسخگو و موثر برای رسیدن به اهداف کسب و کارهای مختلف این استان می باشد که با ثبت نام پنل اس ام اس تبریز یا پنل پیامک تبریز، می توان این نیاز را برطرف ساخت و از امکانات آن بهره مند شد.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیام کوتاه می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

شما میتوانید:

با خرید سامانه پیام کوتاه تبریز و استفاده از امکانات آن، پیامک انبوه به تمام نقاط شهرستان های استان آذربایجان شرقی ارسال کنید و نیاز تبلیغاتی خود را برطرف سازید. پنل تابان اس ام اس یک سامانه پیام کوتاه جهت ارسال پیامک های تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی و ارسال انبوه پیامک و ارسال پیامک کدپستی آذربایجان شرقی برای تبریز است که می تواند راه حل مناسبی برای تبلیغات در سطح شهر و معرفی کسب و کارهای گوناگون به مخاطبان باشد.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

پنل اس ام اس مخابرات آذربایجان شرقی

در روش ارسال پیامک به بانک شماره تلفن های همراه تابان اس ام اس شما میتوانید بر اساس هدف خود پیامک های تبلیغاتی را به افرادی که در مناطق مختلف هستند ارسال نمایید.

ارسال پیامک از روی نقشه از طریق پنل اس ام اس مخابرات تبریز

توسط این قابلیت سامانه پیامکی، شما می توانید از روی نقشه گوگل محله مورد نظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.با دانستن در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

ارسال پیامک از طریق مناطق کد پستی پنل اس ام اس مخابرات تبریز

در این منو از ارسال، کاربران باید کدپستی منطقه ی مورد نظر خود را به سامانه وارد نمایند و سامانه به صورت خودکار تمامی شماره هایی که در این منطقه ثبت شده اند را نمایش میدهد.امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS آذربایجان شرقی

همانطور که می دانید این نوع ارسال فقط برای شماره های ایرانسل می باشد و در شهری مثل تبریز می تواند فیدبک بالایی داشته باشد. در این نوع ارسال شما از روی نقشه منطقه ای را که می خواهید به آن ارسال داشته باشید، انتخاب می کنید و پیامک خود را زمانبندی می کنید.شما با ارسال پیامک اتوماتيک اخطاريه می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک اخطاریه از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.

ارسال پیامک از طریق تفکیک سن و جنسیت در آذربایجان شرقی

در این نوع از ارسال شما با استفاده از انتخاب جنس مرد یا زن و رده ی سنی مشخصی پیامک تبلیغاتی خود را فقط به این دسته از افراد در استان تبریز ارسال نمایید.با ارسال پیامک تبلیغاتی کد هديه نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

ارسال پیامک از پیش شماره های همراه اول آذربایجان شرقی

اغلب شماره های تلفن همراه را مشترکین اپراتور همراه اول تشکیل داده است. شما می توانید باانتخاب پیش شماره همراه اول مورد نظر در سامانه به تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید. آن هم به صورت هدفمند!آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

ارسال پیام صوتی تبریز در ارسال پیامک کد پستی آذربایجان شرقی

تابان اس ام اس به عنوان نماینده رسمی اپراتور ها، در پنل های اس ام اس خود امکانی در نظر گرفته است که شما می توانید به جای نوشتن متن پیامک پیام خود را به صورت صوت ضبط کرده و فایل صوتی را در منوی ارسال پیام صوتی وارد کنید تا سامانه به صورت سیستمی با گیرندگان انتخاب شده تماس گرفته و فایل صوتی شما را برای آنها پخش کند.شما می توانید برای فروش بیشتر و تبلغاتی هوشمندانه از ایجاد مسابقه با اس ام اس در کشب و کار خود بهره بگیرید.

ارسال اس ام اس به کلیه شهرستان ها و ارسال پیامک کد پستی آذربایجان شرقی

توسط این امکان سامانه پیامکی، کاربران می توانند از روی پنل شهرستان موردنظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنند.با نظرسنجی پیامکی می توانید از خدماتی که در کسب و کارتان ارائه می دهید متوجه شوید که چقدر مورد رضایت مشتریان شما بوده است.

ویژگی پنل اس ام اس آذربایجان شرقی

ادامه مطلب در پنل اس ام اس آذربایجان شرقی با تخفیف ۳۰ درصدی بخوانید.

ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان شرقی

تقسیمات کد پستی استان آذربایجان شرقی
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی کل شهرستان شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی نقشه کدپستی
از تا
کدپستی تبریز ۵۱۱ ۵۱۹ کد پستی شهر تبریز ۵۱ ۵۱۱-۵۱۳-۵۱۴-۵۱۵
۵۱۶-۵۱۷-۵۱۸-۵۱۹
۵۳۵۵۱ ۵۳۵۶۱ کد پستی خسروشهر ۵۳۵۵۱
کد پستی لاهیجان ۵۳۵۶۱
۵۳۶۱۱ ۵۳۶۱۹ کد پستی سردرود ۵۳۶۱ ۵۳۶۱۱-۵۳۶۱۳-۵۳۶۱۴-۵۳۶۱۵
۵۳۶۱۶-۵۳۶۱۷-۵۳۶۱۸-۵۳۶۱۹
۵۳۶۳۱ ۵۳۶۹۱ کد پستی کجا آباد ۵۳۶۳۱
کد پستی خلنجان ۵۳۶۴۱
کدپستی ینگی اسپران ۵۳۶۵۱
کد پستی باسمنج ۵۳۶۶۱
کد پستی شادبادمشایخ ۵۳۶۷۱
کد پستی کندرود ۵۳۶۸۱
کد پستی مایان سفلی ۵۳۶۹۱
کدپستی میانه ۵۳۱۱ ۵۳۱۹ کد پستی شهر میانه ۵۳۱ ۵۳۱۱-۵۳۱۳-۵۳۱۴-۵۳۱۵
۵۳۱۶-۵۳۱۷-۵۳۱۸-۵۳۱۹
۵۳۳۱۱ ۵۳۳۱۹ کدپستی میانه ۵۳۳۱ ۵۳۳۱۱-۵۳۳۱۳-۵۳۳۱۴-۵۳۳۱۵
۵۳۳۱۶-۵۳۳۱۷-۵۳۳۱۸-۵۳۳۱۹
۵۳۳۳۱ ۵۳۳۹۱ کد پستی ترک ۵۳۳۳۱
کد پستی ایشلق ۵۳۳۴۱
کد پستی ترکمان چای ۵۳۳۵۱
کدپستی خاتون آباد ۵۳۳۶۱
کد پستی شبخدر آباد ۵۳۳۷۱
کد پستی قره بلاغ ۵۳۳۸۱
کد پستی آقکنده ۵۳۳۹۱
۵۳۴۱۱ ۵۳۴۱۹ کد پستی میانه ۵۳۴۱ ۵۳۴۱۱-۵۳۴۱۳-۵۳۴۱۴-۵۳۴۱۵
۵۳۴۱۶-۵۳۴۱۷-۵۳۴۱۸-۵۳۴۱۹
۵۳۴۳۱ ۵۳۴۹۱ کد پستی آچاچی ۵۳۴۳۱
کد پستی گوندوغدی ۵۳۴۴۱
کد پستی پورسخلو ۵۳۴۵۱
کد پستی کنگاور ۵۳۴۶۱
کد پستی قریو جاق ۵۳۴۷۱
کد پستی چولاقلو ۵۳۴۸۱
کد پستی آرموداق ۵۳۴۹۱
کد پستی شهر اسکو ۵۳۵۱۱ ۵۳۵۱۹ کد پستی شهر اسکو ۵۳۵۱ ۵۳۵۱۱-۵۳۵۱۳-۵۳۵۱۴-۵۳۵۱۵
۵۳۵۱۶-۵۳۵۱۷-۵۳۵۱۸-۵۳۵۱۹
۵۳۵۳۱ ۵۳۵۴۱ کدپستی کهنمو ۵۳۵۳۱
کد پستی اربط ۵۳۵۴۱
۵۳۵۷۱ ۵۳۵۸۱ کد پستی خاصبان ۵۳۵۷۱
کد پستی ایلخچی ۵۳۵۸۱
کد پستی آذر شهر ۵۳۵۹۱ ۵۳۵۹۹ کد پستی سرای ده ۵۳۵۹۱
۵۳۷۱۱ ۵۳۷۱۹ کد پستی شهر آذرشهر ۵۳۷۱ ۵۳۷۱۱-۵۳۷۱۳-۵۳۷۱۴-۵۳۷۱۵
۵۳۷۱۶-۵۳۷۱۷-۵۳۷۱۸-۵۳۷۱۹
۵۳۷۳۱ ۵۳۷۹۱ کد پستی تیمورلو ۵۳۷۳۱
کد پستی قدمگاه ۵۳۷۴۱
کد پستی ممقان ۵۳۷۵۱
کد پستی گوگان ۵۳۷۶۱
کد پستی شیرامین ۵۳۷۷۱
کد پستی هفت چشمه ۵۳۷۸۱
۵۳۷۹۱
کد پستی شبستر ۵۳۸۱۱ ۵۳۸۱۹ کد پستی شهر شبستر ۵۳۸۱ ۵۳۸۱۱-۵۳۸۱۳-۵۳۸۱۴-۵۳۸۱۵
۵۳۸۱۶-۵۳۸۱۷-۵۳۸۱۸-۵۳۸۱۹
۵۳۸۳۱ ۵۳۸۹۱ کدپستی امند ۵۳۸۳۱
کد پستی خامنه ۵۳۸۴۱
کد پستی سیس ۵۳۸۵۱
کد پستی صوفیان ۵۳۸۶۱
کد پستی شندآباد ۵۳۸۷۱
کدستی تسوج ۵۳۸۸۱
کد پستی شرفخانه ۵۳۸۹۱
کد پستی هریس ۵۳۹۱۱ ۵۳۹۱۹ کد پستی شهر هریس ۵۳۹۱ ۵۳۹۱۱-۵۳۹۱۳-۵۳۹۱۴-۵۳۹۱۵
۵۳۹۱۶-۵۳۹۱۷-۵۳۹۱۸-۵۳۹۱۹
۵۳۹۳۱ ۵۳۹۹۱ کد پستی اندیس ۵۳۹۳۱
کد پستی مینق ۵۳۹۴۱
کد پستی بخشایش ۵۳۹۵۱
کد پستی سرند ۵۳۹۶۱
کد پستی زرنق ۵۳۹۷۱
کد پستی بیلوردی ۵۳۹۸۱
کدپستی خواجه ۵۳۹۹۱
کدپستی مرند ۵۴۱۱ ۵۴۱۹ کد پستی شهر مرند ۵۴۱ ۵۴۱۱-۵۴۱۳-۵۴۱۴-۵۴۱۵
۵۴۱۶-۵۴۱۷-۵۴۱۸-۵۴۱۹
۵۴۳۳۱ ۵۴۳۹۱ کد پستی گلین قیه ۵۴۳۳۱
کد پستی هرزندجدید ۵۴۳۴۱
کدپستی بناب مرند ۵۴۳۵۱
کد پستی زنوز ۵۴۳۶۱
کد پستی دولت آباد ۵۴۳۷۱
کد پستی یکان کهریز ۵۴۳۸۱
کد پستی یامچی ۵۴۳۹۱
کد پستی جلفا ۵۴۴۱۱ ۵۴۴۱۹ کد پستی شهر جلفا ۵۴۴۱ ۵۴۴۱۱-۵۴۴۱۳-۵۴۴۱۴-۵۴۴۱۵
۵۴۴۱۶-۵۴۴۱۷-۵۴۴۱۸-۵۴۴۱۹
۵۴۴۳۱ ۵۴۴۷۱ کد پستی شجاع ۵۴۴۳۱
کد پستی داران ۵۴۴۴۱
کد پستی سیه رود ۵۴۴۵۱
کد پستی نوجه مهر ۵۴۴۶۱
کد پستی کشک سرای ۵۴۴۷۱
کد پستی اهر ۵۴۴۸۱ ۵۴۴۹۱ کد پستی خروانق ۵۴۴۸۱
کد پستی هوراند ۵۴۴۹۱
۵۴۵۱۱ ۵۴۵۱۹ کد پستی شهر اهر ۵۴۵۱ ۵۴۵۱۱-۵۴۵۱۳-۵۴۵۱۴-۵۴۵۱۵
۵۴۵۱۶-۵۴۵۱۷-۵۴۵۱۸-۵۴۵۱۹
۵۴۵۳۱ ۵۴۵۹۱ کد پستی چول قشلاقی ۵۴۵۳۱
کد پستی ورگهان ۵۴۵۴۱
کد پستی افیل ۵۴۵۵۱
کد پستی آذغان ۵۴۵۶۱
کد پستی سیه کلان ۵۴۵۷۱
کدپستی ورزقان ۵۴۵۸۱
کد پستی آق بزار ۵۴۵۹۱
کد پستی کلیبر ۵۴۶۱۱ ۵۴۶۱۹ کد پستی شهر کلیبر ۵۴۶۱ ۵۴۶۱۱-۵۴۶۱۳-۵۴۶۱۴-۵۴۶۱۵
۵۴۶۱۶-۵۴۶۱۷-۵۴۶۱۸-۵۴۶۱۹
۵۴۶۳۱ ۵۴۶۹۱ کد پستی مولان ۵۴۶۳۱
کد پستی خمارلو ۵۴۶۴۱
کد پستی عاشقلو ۵۴۶۵۱
کد پستی اسکلو ۵۴۶۶۱
کد پستی آبش احمد ۵۴۶۷۱
کدپستی یوزبند ۵۴۶۸۱
کد پستی لاریجان ۵۴۶۹۱
کد پستی سراب ۵۴۷۱۱ ۵۴۷۱۹ کد پستی شهر سراب ۵۴۷۱ ۵۴۷۱۱-۵۴۷۱۳-۵۴۷۱۴-۵۴۷۱۵
۵۴۷۱۶-۵۴۷۱۷-۵۴۷۱۸-۵۴۷۱۹
۵۴۷۳۱ ۵۴۷۹۱ کد پستی اسب فروشان ۵۴۷۳۱
کد پستی ابرغان ۵۴۷۴۱
کد پستی شربیان ۵۴۷۵۱
کد پستی مهربان ۵۴۷۶۱
کد پستی رازلیق ۵۴۷۷۱
کد پستی آغمیون ۵۴۷۸۱
کد پستی اردها ۵۴۷۹۱
کد پستی بستان آباد ۵۴۹۱۱ ۵۴۹۱۹ کد پستی شهر بستان آباد ۵۴۹۱ ۵۴۹۱۱-۵۴۹۱۳-۵۴۹۱۴-۵۴۹۱۵
۵۴۹۱۶-۵۴۹۱۷-۵۴۹۱۸-۵۴۹۱۹
۵۴۹۳۱ ۵۴۹۹۱ کد پستی قره چای حاجعلی ۵۴۹۳۱
کد پستی قره بابا ۵۴۹۴۱
کد پستی سعیدآباد ۵۴۹۵۱
کدپستی آلانق ۵۴۹۶۱
کد پستی کردکندی ۵۴۹۷۱
کد پستی تیکمه داش ۵۴۹۸۱
کد پستی قره چمن ۵۴۹۹۱
کد پستی مراغه ۵۵۱۱ ۵۵۱۹ کد پستی شهر مراغه ۵۵۱ ۵۵۱۱-۵۵۱۳-۵۵۱۴-۵۵۱۵
۵۵۱۶-۵۵۱۷-۵۵۱۸-۵۵۱۹
۵۵۳۳۱ ۵۵۳۹۱ کد پستی ورجوی ۵۵۳۳۱
کد پستی گل تپه ۵۵۳۴۱
کد پستی خراجو ۵۵۳۵۱
کد پستی داش آتان ۵۵۳۶۱
کد پستی داش بلاغ بازار ۵۵۳۷۱
کدپستی صومعه ۵۵۳۸۱
کد پستی علویان ۵۵۳۹۱
۵۵۴۱۱ ۵۵۴۱۹ کد پستی عجب شیر ۵۵۴۱ ۵۵۴۱۱-۵۵۴۱۳-۵۵۴۱۴-۵۵۴۱۵
۵۵۴۱۶-۵۵۴۱۷-۵۵۴۱۸-۵۵۴۱۹
۵۵۴۳۱ ۵۵۴۹۱ کد پستی شیراز ۵۵۴۳۱
کد پستی خضرلو ۵۵۴۴۱
کد پستی یگنجه ۵۵۴۵۱
کد پستی مهماندار ۵۵۴۶۱
کد پستی خانیان ۵۵۴۷۱
کد پستی دانالو ۵۵۴۸۱
کد پستی رحمانلو ۵۵۴۹۱
کدپستی بناب ۵۵۵۱۱ ۵۵۵۱۹ کد پستی شهر بناب ۵۵۵۱ ۵۵۵۱۱-۵۵۵۱۳-۵۵۵۱۴-۵۵۵۱۵
۵۵۵۱۶-۵۵۵۱۷-۵۵۵۱۸-۵۵۵۱۹
۵۵۵۳۱ ۵۵۵۹۱ کد پستی زاوشت ۵۵۵۳۱
کد پستی آلقو ۵۵۵۴۱
کدپستی روشت بزرگ ۵۵۵۵۱
کد پستی خوشه مهر ۵۵۵۶۱
کد پستی زوارق ۵۵۵۷۱
کد پستی خانه برق ۵۵۵۸۱
۵۵۵۹۱
۵۵۶۸۱ ۵۵۶۹۱ کد پستی طورآغائی ۵۵۶۸۱
۵۵۶۹۱
کدپستی ملکان ۵۵۶۱۱ ۵۵۶۱۹ کد پستی شهر ملکان ۵۵۶۱ ۵۵۶۱۱-۵۵۶۱۳-۵۵۶۱۴-۵۵۶۱۵
۵۵۶۱۶-۵۵۶۱۷-۵۵۶۱۸-۵۵۶۱۹
۵۵۶۳۱ ۵۵۶۷۱ کد پستی لکلر ۵۵۶۳۱
کد پستی بایقوت ۵۵۶۴۱
کد پستی آروق ۵۵۶۵۱
کد پستی آق منار ۵۵۶۶۱
کد پستی لیلان ۵۵۶۷۱
کد پستی هشترود ۵۵۷۱۱ ۵۵۷۱۹ کدپستی شهر هشترود ۵۵۷۱ ۵۵۷۱۱-۵۵۷۱۳-۵۵۷۱۴-۵۵۷۱۵
۵۵۷۱۶-۵۵۷۱۷-۵۵۷۱۸-۵۵۷۱۹
۵۵۷۳۱ ۵۵۷۹۱ کد پستی اوشندل ۵۵۷۳۱
کد پستی علی آباد علیا ۵۵۷۴۱
کد پستی ذوالبین ۵۵۷۵۱
کد پستی نظر کهریزی ۵۵۷۶۱
کد پستی آتش بیگ ۵۵۷۷۱
کد پستی سلوک ۵۵۷۸۱
کدپستی نصیر آباد سفلی ۵۵۷۹۱
۵۵۸۱۱ ۵۵۸۱۹ کد پستی قره آغاج ۵۵۸۱ ۵۵۸۱۱-۵۵۸۱۳-۵۵۸۱۴-۵۵۸۱۵
۵۵۸۱۶-۵۵۸۱۷-۵۵۸۱۸-۵۵۸۱۹
۵۵۸۳۱ ۵۵۸۹۱ کد پستی ارسگنای سفلی ۵۵۸۳۱
کد پستی سلطان آباد ۵۵۸۴۱
کد پستی قلعه حسین خان ۵۵۸۵۱
کد پستی آغچه ریش ۵۵۸۶۱
کد پستی ذاکرکندی ۵۵۸۷۱
کد پستی قوچ احمد ۵۵۸۸۱
کد پستی آغ زیارت ۵۵۸۹۱

 

 

 

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف sharghi30 از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک تبلیغاتی در اسالم

ارسال پیامک تبلیغاتی در مشهد

ارسال پیامک تبلیغاتی در آق قلا

پنل اس ام اس ارومیه
پنل پیامک تهران
ارسال پیامک انبوه اصفهان
پنل اس ام اس مخابرات همدان
پنل اس ام اس تبریز
پنل پیامک اراک
ارسال پیامک تبلیغاتی قزوین
ارسال پیامک انبوه سمنان
پنل اس ام اس مخابرات شیراز

مطالب بعدی

2 پاسخ

    1. با عرض سلام و احترام
      بله چنین امکانی در سامانه تابان اس ام اس وجود دارد.
      برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...