ارسال پیامک به تفکیک کد پستی آذربایجان شرقی

ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان شرقی

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس آذربایجان شرقی و ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان شرقی صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان شرقی

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس آذربایجان شرقی امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

افزایش فوری مشتریان

یکی از خوبی‌های پنل پیامک افزایش فوری مشتریان است راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

ثبت نام پنل اس ام اس

خرید پنل برای ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان شرقی

اگر قصد ثبت نام پنل اس ام اس را دارید می‌توانید صفحه پنل اس ام اس تبریز را مشاهده نمایید و اگر وقت شما برای تبلیغات و افزایش فروش و مشتری محدود است میتوانید از سرویس ارسال پیامک انبوه توسط تابان اس ام اس استفاده کنید برای مشاهده بانک شماره موبایل شهر آذربایجان شرقی(تبریز) به صفحه ارسال پیامک انبوه در تبریز مراجعه نمایید.شما با وب سرویس ارسال سریع پیامک می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و از خدمات متمایز پنل پیامک استفاده کنید.

برای ارسال اس ام اس کد پستی آذربایجان شرقی چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی آذربایجان شرقی نمایش داده می شود.شما بصورت غیر حضوری می توانید سامانه ارسال پیامک را برای کسب و کارتان فعال کنید و از این روش برای تبلیغات خود بهره مند شوید.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان شرقی ، سیستم دو روش ارسال پیامک کد پستی به شما نمایش می دهد:

 • ارسال پیامک بر اساس کدپستی به ایرانسل
 • ارسال پیامک از روی نقشه
 • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به همراه اول
 • ارسال پیامک بر اساس پیش شماره موبایل

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کدپستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک بر اساس کد پستی ایرانسل، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال پیامک کد پستی آذربایجان شرقی، کد پستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن 5 رقم کد پستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.شما می توانید برای تبلیغات خود با پنل اس ام اس ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

نقشه کدپستی استان آذربایجان شرقی

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از تابان اس ام اس یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک کد پستی آذربایجان شرقی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.شما با ارسال پیامک به شماره موبایل مشاغل کشور می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

پنل پیامک مخابرات تبریز

امروزه از پنل اس ام اس برای موارد گوناگونی مانند ارسال پیامک تبلیغاتی یا ارسال اس ام اس از طریق وب سرویس و ارسال اس ام اس کد پستی آذربایجان شرقی… استفاده می‌شود، هر کسب و کاری برای حفظ مشتری های فعلی و جذب مشتری جدید از خرید پنل پیامک برای تعامل با مشتری و جذب مشتریان جدید از طریق بازاریابی پیامکی استفاده می‌کند. در کلان شهرهایی مانند تبریز به دلیل جمعیت بالا و گستردگی مناطق بهترین روش تبلیغات هدفمند، استفاده ازپنل اس ام اس و ارسال پیامک کد پستی آذربایجان شرقی یا ارسال پیامک بر اساس سن می‌باشد.

اگر شما صاحب کسب و کار هستید تا به حال به ارسال پیامک انبوه و تاثیر چشم گیر پنل اس ام اس در افزایش مشتریان خود اندیشیده اید؟ در ارسال پیامک کد پستی آذربایجان شرقی سعی بر این داریم تا تمامی امکانات پنل اس ام اس مخابرات تبریز را که پنل پیامک مخابرات تابان اس ام اس برای صاحبان کسب و کار ارائه می دهد به طور کامل شرح نماییم .سامانه پیام کوتاه در این صنف، هم از لحاظ تبلیغاتی و هم از جهت ارسال پیامک به مشتریان ثابت مورد استفاده قرار می گیرد.شما با انواع پیامک زماندار می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و پیام های خود را طبق زمانی که تعیین کردید برای مخاطبین خود بصورت خودکار ارسال کنید.

سامانه پیامک تبریز و ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان شرقی

کلانشهر تبریز در شمال غربی ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی می باشد. این شهر بزرگ، بزرگترین قطب اقتصادی در منطقه شمال غرب ایران و از مناطق آذری نشین است، شهر تبریز به دلیل بازدیدکننده بسیار بالا و خریداران و مشتریان زیاد و همچنین وجود فروشگاه ها و موسسات و فروشندگان بزرگ، نیازمند به تبلیغات پاسخگو و موثر برای رسیدن به اهداف کسب و کارهای مختلف این استان می باشد که با ثبت نام پنل اس ام اس تبریز یا پنل پیامک تبریز، می توان این نیاز را برطرف ساخت و از امکانات آن بهره مند شد.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیام کوتاه می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

شما میتوانید:

با خرید سامانه پیام کوتاه تبریز و استفاده از امکانات آن، پیامک انبوه به تمام نقاط شهرستان های استان آذربایجان شرقی ارسال کنید و نیاز تبلیغاتی خود را برطرف سازید. پنل تابان اس ام اس یک سامانه پیام کوتاه جهت ارسال پیامک های تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی و ارسال انبوه پیامک و ارسال پیامک کدپستی آذربایجان شرقی برای تبریز است که می تواند راه حل مناسبی برای تبلیغات در سطح شهر و معرفی کسب و کارهای گوناگون به مخاطبان باشد.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل تابان اس ام اس دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

پنل اس ام اس مخابرات آذربایجان شرقی

در روش ارسال پیامک به بانک شماره تلفن های همراه تابان اس ام اس شما میتوانید بر اساس هدف خود پیامک های تبلیغاتی را به افرادی که در مناطق مختلف هستند ارسال نمایید.

 • ارسال پیامک از نقشه گوگل
 • ارسال پیامک از فایل متنی و اکسل
 • ارسال اس ام اس کد پستی آذربایجان شرقی
 • ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل
 • ارسال بر شهرستان های آذربایجان شرقی
 • ارسال پیامک به ایمیل

ارسال پیامک از روی نقشه از طریق پنل اس ام اس مخابرات تبریز

توسط این قابلیت سامانه پیامکی، شما می توانید از روی نقشه گوگل محله مورد نظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.با دانستن در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

ارسال پیامک از طریق مناطق کد پستی پنل اس ام اس مخابرات تبریز

در این منو از ارسال، کاربران باید کدپستی منطقه ی مورد نظر خود را به سامانه وارد نمایند و سامانه به صورت خودکار تمامی شماره هایی که در این منطقه ثبت شده اند را نمایش میدهد.امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS آذربایجان شرقی

همانطور که می دانید این نوع ارسال فقط برای شماره های ایرانسل می باشد و در شهری مثل تبریز می تواند فیدبک بالایی داشته باشد. در این نوع ارسال شما از روی نقشه منطقه ای را که می خواهید به آن ارسال داشته باشید، انتخاب می کنید و پیامک خود را زمانبندی می کنید.شما با ارسال پیامک اتوماتيک اخطاريه می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک اخطاریه از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.

ارسال پیامک از طریق تفکیک سن و جنسیت در آذربایجان شرقی

در این نوع از ارسال شما با استفاده از انتخاب جنس مرد یا زن و رده ی سنی مشخصی پیامک تبلیغاتی خود را فقط به این دسته از افراد در استان تبریز ارسال نمایید.با ارسال پیامک تبلیغاتی کد هديه نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

ارسال پیامک از پیش شماره های همراه اول آذربایجان شرقی

اغلب شماره های تلفن همراه را مشترکین اپراتور همراه اول تشکیل داده است. شما می توانید باانتخاب پیش شماره همراه اول مورد نظر در سامانه به تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید. آن هم به صورت هدفمند!آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

ارسال پیام صوتی تبریز در ارسال پیامک کد پستی آذربایجان شرقی

تابان اس ام اس به عنوان نماینده رسمی اپراتور ها، در پنل های اس ام اس خود امکانی در نظر گرفته است که شما می توانید به جای نوشتن متن پیامک پیام خود را به صورت صوت ضبط کرده و فایل صوتی را در منوی ارسال پیام صوتی وارد کنید تا سامانه به صورت سیستمی با گیرندگان انتخاب شده تماس گرفته و فایل صوتی شما را برای آنها پخش کند.شما می توانید برای فروش بیشتر و تبلغاتی هوشمندانه از ایجاد مسابقه با اس ام اس در کشب و کار خود بهره بگیرید.

ارسال اس ام اس به کلیه شهرستان ها و ارسال پیامک کد پستی آذربایجان شرقی

توسط این امکان سامانه پیامکی، کاربران می توانند از روی پنل شهرستان موردنظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنند.با نظرسنجی پیامکی می توانید از خدماتی که در کسب و کارتان ارائه می دهید متوجه شوید که چقدر مورد رضایت مشتریان شما بوده است.

ویژگی پنل اس ام اس آذربایجان شرقی

 • پنل اس ام اس مادام العمر ( life time )
 • نوبت دهی پيامكی
 • فعال سازی آنی پنل؛ در لحظه خرید
 • گزارش ارسال پیام
 • ارسال آنی پیام کوتاه به بلک لیست
 • پیامک یادآوری اقساط
 • ارسال اس ام اس کدپستی آذربایجان شرقی
 • ارسال پیامک خودکار در پنل پیامک

ادامه مطلب در پنل اس ام اس آذربایجان شرقی با تخفیف 30 درصدی بخوانید.

ارسال پیامک براساس کدپستی آذربایجان شرقی

تقسیمات کد پستی استان آذربایجان شرقی
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی کل شهرستان شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی نقشه کدپستی
از تا
کدپستی تبریز 511 519 کد پستی شهر تبریز 51 511-513-514-515
516-517-518-519
53551 53561 کد پستی خسروشهر 53551
کد پستی لاهیجان 53561
53611 53619 کد پستی سردرود 5361 53611-53613-53614-53615
53616-53617-53618-53619
53631 53691 کد پستی کجا آباد 53631
کد پستی خلنجان 53641
کدپستی ینگی اسپران 53651
کد پستی باسمنج 53661
کد پستی شادبادمشایخ 53671
کد پستی کندرود 53681
کد پستی مایان سفلی 53691
کدپستی میانه 5311 5319 کد پستی شهر میانه 531 5311-5313-5314-5315
5316-5317-5318-5319
53311 53319 کدپستی میانه 5331 53311-53313-53314-53315
53316-53317-53318-53319
53331 53391 کد پستی ترک 53331
کد پستی ایشلق 53341
کد پستی ترکمان چای 53351
کدپستی خاتون آباد 53361
کد پستی شبخدر آباد 53371
کد پستی قره بلاغ 53381
کد پستی آقکنده 53391
53411 53419 کد پستی میانه 5341 53411-53413-53414-53415
53416-53417-53418-53419
53431 53491 کد پستی آچاچی 53431
کد پستی گوندوغدی 53441
کد پستی پورسخلو 53451
کد پستی کنگاور 53461
کد پستی قریو جاق 53471
کد پستی چولاقلو 53481
کد پستی آرموداق 53491
کد پستی شهر اسکو 53511 53519 کد پستی شهر اسکو 5351 53511-53513-53514-53515
53516-53517-53518-53519
53531 53541 کدپستی کهنمو 53531
کد پستی اربط 53541
53571 53581 کد پستی خاصبان 53571
کد پستی ایلخچی 53581
کد پستی آذر شهر 53591 53599 کد پستی سرای ده 53591
53711 53719 کد پستی شهر آذرشهر 5371 53711-53713-53714-53715
53716-53717-53718-53719
53731 53791 کد پستی تیمورلو 53731
کد پستی قدمگاه 53741
کد پستی ممقان 53751
کد پستی گوگان 53761
کد پستی شیرامین 53771
کد پستی هفت چشمه 53781
53791
کد پستی شبستر 53811 53819 کد پستی شهر شبستر 5381 53811-53813-53814-53815
53816-53817-53818-53819
53831 53891 کدپستی امند 53831
کد پستی خامنه 53841
کد پستی سیس 53851
کد پستی صوفیان 53861
کد پستی شندآباد 53871
کدستی تسوج 53881
کد پستی شرفخانه 53891
کد پستی هریس 53911 53919 کد پستی شهر هریس 5391 53911-53913-53914-53915
53916-53917-53918-53919
53931 53991 کد پستی اندیس 53931
کد پستی مینق 53941
کد پستی بخشایش 53951
کد پستی سرند 53961
کد پستی زرنق 53971
کد پستی بیلوردی 53981
کدپستی خواجه 53991
کدپستی مرند 5411 5419 کد پستی شهر مرند 541 5411-5413-5414-5415
5416-5417-5418-5419
54331 54391 کد پستی گلین قیه 54331
کد پستی هرزندجدید 54341
کدپستی بناب مرند 54351
کد پستی زنوز 54361
کد پستی دولت آباد 54371
کد پستی یکان کهریز 54381
کد پستی یامچی 54391
کد پستی جلفا 54411 54419 کد پستی شهر جلفا 5441 54411-54413-54414-54415
54416-54417-54418-54419
54431 54471 کد پستی شجاع 54431
کد پستی داران 54441
کد پستی سیه رود 54451
کد پستی نوجه مهر 54461
کد پستی کشک سرای 54471
کد پستی اهر 54481 54491 کد پستی خروانق 54481
کد پستی هوراند 54491
54511 54519 کد پستی شهر اهر 5451 54511-54513-54514-54515
54516-54517-54518-54519
54531 54591 کد پستی چول قشلاقی 54531
کد پستی ورگهان 54541
کد پستی افیل 54551
کد پستی آذغان 54561
کد پستی سیه کلان 54571
کدپستی ورزقان 54581
کد پستی آق بزار 54591
کد پستی کلیبر 54611 54619 کد پستی شهر کلیبر 5461 54611-54613-54614-54615
54616-54617-54618-54619
54631 54691 کد پستی مولان 54631
کد پستی خمارلو 54641
کد پستی عاشقلو 54651
کد پستی اسکلو 54661
کد پستی آبش احمد 54671
کدپستی یوزبند 54681
کد پستی لاریجان 54691
کد پستی سراب 54711 54719 کد پستی شهر سراب 5471 54711-54713-54714-54715
54716-54717-54718-54719
54731 54791 کد پستی اسب فروشان 54731
کد پستی ابرغان 54741
کد پستی شربیان 54751
کد پستی مهربان 54761
کد پستی رازلیق 54771
کد پستی آغمیون 54781
کد پستی اردها 54791
کد پستی بستان آباد 54911 54919 کد پستی شهر بستان آباد 5491 54911-54913-54914-54915
54916-54917-54918-54919
54931 54991 کد پستی قره چای حاجعلی 54931
کد پستی قره بابا 54941
کد پستی سعیدآباد 54951
کدپستی آلانق 54961
کد پستی کردکندی 54971
کد پستی تیکمه داش 54981
کد پستی قره چمن 54991
کد پستی مراغه 5511 5519 کد پستی شهر مراغه 551 5511-5513-5514-5515
5516-5517-5518-5519
55331 55391 کد پستی ورجوی 55331
کد پستی گل تپه 55341
کد پستی خراجو 55351
کد پستی داش آتان 55361
کد پستی داش بلاغ بازار 55371
کدپستی صومعه 55381
کد پستی علویان 55391
55411 55419 کد پستی عجب شیر 5541 55411-55413-55414-55415
55416-55417-55418-55419
55431 55491 کد پستی شیراز 55431
کد پستی خضرلو 55441
کد پستی یگنجه 55451
کد پستی مهماندار 55461
کد پستی خانیان 55471
کد پستی دانالو 55481
کد پستی رحمانلو 55491
کدپستی بناب 55511 55519 کد پستی شهر بناب 5551 55511-55513-55514-55515
55516-55517-55518-55519
55531 55591 کد پستی زاوشت 55531
کد پستی آلقو 55541
کدپستی روشت بزرگ 55551
کد پستی خوشه مهر 55561
کد پستی زوارق 55571
کد پستی خانه برق 55581
55591
55681 55691 کد پستی طورآغائی 55681
55691
کدپستی ملکان 55611 55619 کد پستی شهر ملکان 5561 55611-55613-55614-55615
55616-55617-55618-55619
55631 55671 کد پستی لکلر 55631
کد پستی بایقوت 55641
کد پستی آروق 55651
کد پستی آق منار 55661
کد پستی لیلان 55671
کد پستی هشترود 55711 55719 کدپستی شهر هشترود 5571 55711-55713-55714-55715
55716-55717-55718-55719
55731 55791 کد پستی اوشندل 55731
کد پستی علی آباد علیا 55741
کد پستی ذوالبین 55751
کد پستی نظر کهریزی 55761
کد پستی آتش بیگ 55771
کد پستی سلوک 55781
کدپستی نصیر آباد سفلی 55791
55811 55819 کد پستی قره آغاج 5581 55811-55813-55814-55815
55816-55817-55818-55819
55831 55891 کد پستی ارسگنای سفلی 55831
کد پستی سلطان آباد 55841
کد پستی قلعه حسین خان 55851
کد پستی آغچه ریش 55861
کد پستی ذاکرکندی 55871
کد پستی قوچ احمد 55881
کد پستی آغ زیارت 55891

 

 

 

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف sharghi30 از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک تبلیغاتی در اسالم

ارسال پیامک تبلیغاتی در مشهد

ارسال پیامک تبلیغاتی در آق قلا

پنل اس ام اس ارومیه
پنل پیامک تهران
ارسال پیامک انبوه اصفهان
پنل اس ام اس مخابرات همدان
پنل اس ام اس تبریز
پنل پیامک اراک
ارسال پیامک تبلیغاتی قزوین
ارسال پیامک انبوه سمنان
پنل اس ام اس مخابرات شیراز

5/5 - (14 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با عرض سلام و احترام
   بله چنین امکانی در سامانه تابان اس ام اس وجود دارد.
   برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha loading...