ارسال پیامک نوبت دهی

ارسال پیامک نوبت دهی

2 دیدگاه

نوبت دهی برای مراجعه کنندگان یکی از روندهای ثابت در کلینیک ها، آرایشگاه ها، شرکت های تجاری و یا آموزشگاه ها و سایر کسب و کار ها است که شما میتوانید با پیامک نوبت دهی به این روند سرعت ببخشید.

روش های سنتی مانند مراجعه حضوری افراد با صرف هزینه و وقت همراه بوده و شاید باعث شود تعدادی از مشتریان بعد از یکبار مراجعه به دفتر شما و دیدن ازدحام و شلوغی دیگر مراجعه کنندگان و یا مواجه شدن با در های بسته در زمان تعطیلی از گرفتن وقت مراجعه دلسرد شوند.

شما میتوانید با ارائه یک پیشنهاد از آنها بخواهید برای تعیین وقت به سامانه پیامکی دریافت نوبت از شما مراجعه کنند. امروزه انتخاب خرید پنل پیامکی تبلیغاتی برای مردم سخت شده است ما شما را از امکانات و مزایا و معایب این پنل ها آشنا می کنیم تا بتوانید تصمیم درستی در تبلیغات کسب و کار خود بگیرید.

چگونه یک سامانه پیامک نوبت دهی راه اندازی کنیم؟

یکی از نیاز های مهم برای یک تعیین وقت با پیامک داشتن یک خط اختصاصی است. سامانه پیامک نوبت دهی در تابان اس ام اس یک یا دو خط اختصاصی رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد.

شما باید یک شماره ی اختصاصی که متعلق به خود شما است را در اختیار مخاطبین قرار دهید و آنها با ارسال کلمه کلیدی مد نظر به آن شماره یک وقت از قبل تعیین شده را جهت مراجعه دریافت کنند.

توجه داشته باشید این خط اختصاصی باید قابلیت ارسال به بلک لیست را داشته باشد. شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

از چه خطوطی برای ارسال پیامک نوبت دهی استفاده کنیم؟

همانطور که گفته شد پیامکی که متن وقت قبلی را شامل میشود باید برای مخاطب ارسال شود. اگر مخاطب شما دریافت پیامک های تبلیغاتی را روی خط خود از طرف اپراتور بسته باشد دیگر قادر به دریافت پیامک از سمت سامانه پیامکی شما نخواهد بود. چون تمام خطوطی که از سمت سامانه های پیامکی دریافت میکنید خطوط تبلیغاتی میباشند.

برای رفع این مشکل شما باید از خطوط خدماتی استفاده کنید. اطلاعات بیشتری را درباه ی خرید خط اختصاصی و تعرفه ها انواع خطوط را در دو مقاله ی زیر آورده ایم.

تعرفه خطوط اختصاصی

خرید خط اختصاصی

برای دریافت خط خدماتی باید شرایط تعیین شده را داشته باشید و علاوه بر ارائه سفته باید تعهد دهید که از این خطوط برای فرستادن پیامک تبلیغاتی استفاده نخواهید کرد.

دریافت این خطوط ممکن است زمانبر باشد و طی کردن مراحل قاونی همیشه درگیری های خودش را داشته است.

لذا در تابان اس ام اس خطوط خدماتی اشتراکی را تهیه کرده ایم که در اختیار شما قرار داده تا در ارسال پیامک نوبت دهی مشکلی نداشته باشید.

راهنمای نوبت دهی با پیامک

لینک دریافت آموزش رایگان

  • کیفیت 480 : نوبت دهی با اس ام اس
  • کیفیت 720: نوبت دهی با اس ام اس

پنل پیامکی تعیین وقت غیر حضوری با ارسال پیامک نوبت دهی این امکان را به شما میدهد که از مراجعات زیاد کاسته و روند کارهای خود را بهبود ببخشید.

شما کافیست یک کلمه ی کلیدی را در پنل تعیین کنید. بطور مثال من یک عدد را بعنوان تاریخ مشخص میکنم: 29-08-99 و یا کلمه کلیدی شنبه به عنوان روز مشخص میکنم ( شما میتوانید هر کلمه ای که میخواهید تعیین کنید )

نوبت دهی پیامکی به این صورت است که مخاطب با ارسال یک پیامک شامل عبارت کلیدی به شماره ی تعیین شده میتواند در روزی که شما برای آن کلمه کلیدی تعریف کرده اید یک وقت مراجعه دریافت کند.

شما میتوانید یک بازه ی مشخص برای هر فرد مشخص کنید. بطور مثال ما زمان 30 دقیقه را برای هر مراجعه ایجاد کرده ایم.

نوبت دهی پیامکی

دیگر کاربردهای سیستم پیامک نوبت دهی

  • تعیین و رزرو نوبت بر اساس ساعات کاری
  • تعیین تعداد نوبت ها و تعداد رزرو ها در هر روز
  • تعیین ساعات شروع و پایان کار روزانه
  • تعیین فاصله زمانی استراحت بین هر ویزیت
  • نوبت دهی به صورت اتوماتیک در تاریخ های مختلف

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offnobat استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

 

3.7/5 - (3 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. ما یک مطب دندانپزشکی هستیم فکر کنم این قابلیت برای کار ما خیلی مفید باشه

    1. سلام. بله برای نوبت دهی میتوانید بدون نیاز به منشی و تلفنی کاملا سیستمی نوبت دهی نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...