ارسال پیامک بر اساس کد پستی در زنجان

ارسال پیامک براساس کد پستی زنجان

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس زنجان و ارسال پیامک براساس کد پستی زنجان صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک براساس کد پستی زنجان

در سامانه تابان اس ام اس و همچنین پنل اس ام اس زنجان امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه تابان اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برایارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک کد پستی زنجان

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال پیام کوتاه کد پستی زنجان یا ارسال از روی نقشه پنل اس ام اس زنجان، به منطقه دلخواه خود پیامک بفرستید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال پیامک کد پستی زنجان از شما دعوت میشود به مقاله ما سر بزنید…

اگر مشتری شما کاهش یافته و درامد شما نسبت به قبل کمتر شده است، نیازی به دعا جهت افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید کاملا هدفمند به افرادی که در محدوده کسب و کار شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را خیلی سریع افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته شده است)یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس کد اعتبار سنجی OTP است برای اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ارسال پیامک براساس کد پستی زنجان

یکی از خوبی‌های پنل اس ام اس افزایش چشم گیر مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است شما به افرای که در محله تان هستند یک پیشنهاد خوب بفرستید و ببینید که به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.برای داشتن اطلاعات لازم درباره روش ارسال پیام صوتی می توانید از متخصصین تابان اس ام اس راهنمایی بگیرید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

خرید سامانه پیامک تابان اس ام اس

اگر قصد ثبت نام و خرید پنل اس ام اس را دارید می‌توانید صفحه پنل اس ام اس زنجان را مشاهده نمایید و اگر وقت برای تبلیغات و افزایش فروش و مشتری ندارید میتوانید از سرویس ارسال پیامک انبوه توسط  تابان اس ام اس استفاده کنید برای دیدن بانک شماره زنجان به صفحه ارسال پیامک انبوه در زنجان مراجعه نمایید.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

ارسال پیامک کد پستی زنجان در سامانه پیام کوتاه 

جهت ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس زنجان، امکانی با نام ارسال پیامک کد پستی زنجان را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از سایت تماس صوتی می باشد

افرادی است که در منطقه شما هستند.

برای ارسال پیامک کد پستی زنجان چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک که میشوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان، منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی زنجان به نمایش گذاشته میشود

بعد از کلیک بر روی دکمه ارسال پیامک کد پستی زنجان، سیستم دو روش ارسال پیامک برای کد پستی به شما نمایش می دهد:

آیا صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… هستید؟

مطمئنا اغلب مشتریان شما از افرادی هستند که نزدیک به محل کسب و کارتان زندگی میکنند. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول منطقه ای است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان زنجان را انتخاب کنید. برای همین کافیست جهت ارسال پیامک تبلیغاتی و ارسال پیامک کد پستی زنجان منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.شما با ارسال پیامک انبوه به اصناف  می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت از طریق پنل پیامک زنجان

یکی از امکانات سامانه اس ام اس زنجان بانک شماره موبایل و ارسال پیامک براساس سن و جنسیت می باشد که ماهیت این بانک اطلاعاتی، تبلیغاتی می باشد. شما می توانید جهت تبلیغات محصولات و کسب و کار خود از تمامی بانک های اطلاعاتی شماره موبایل های شهر زنجان استفاده کنید.

این بانک اطلاعات می تواند مورد استفاده بسیاری از افراد و مجموعه ها واقع شود، به خصوص اصناف شهر زنجان که هدف آنها یا مخاطبانشان محدود و مشخص می باشد، به طور مثال شما صاحب یک آموزشگاه کنکور در شهر زنجان و یا شهرستان های اطراف آن می باشید و برای افرادی که دارای محدوده سنی خاصی می باشند قصد تبلیغات دارید و یا اینکه صاحب یک آرایشگاه زنانه هستید و نمی خواهید پیامک هایتان برای آقایان ارسال شود و با اینکار هم به اهداف تبلیغاتی خود رسیده اید و هم اینکه صرفه جویی چشمگیری در هزینه های تبلیغاتی خود داشته اید.برای دانستن ارسال پیامک گروهی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

به کدام شهرهای استان زنجان میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره‌های تلفن همراه شهرستان‌های مختلف استان زنجان در پنل تابان اس ام اس و ارسال پیامک کد پستی زنجان موجود میباشد و به صورت رایگان در اختیار شما هستند.یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیام کوتاه می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید.

آب‌بر (زنجان) • ابهر • ارمغان‌خانه • چورزق • حلب (زنجان) • خرمدره • دندی (زنجان) • زرین‌آباد • زرین‌رود • زنجان • سجاس • سلطانیه • سهرورد • صایین‌قلعه • قیدار • کرسف • گرماب (شهر) • ماه‌نشان • نیک‌پی (زنجان) • هیدج • نوربهار • خدابنده • طارم • ایجرود •

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه پیام کوتاه زنجان

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه زنجان، قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.آیا میدانید ارسال BTS چیست ؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

ارسال پیامک برای اصناف با سامانه پیام کوتاه زنجان

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان زنجان و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی برای ارسال پیامک برای اصناف استان زنجان و ارسال اس ام اس کد پستی زنجان می باشد.
بعضی از کاربران سامانه اس ام اس استان زنجان قصد دارند برای اصناف و یا افراد مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف هستند.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین، داروخانه ها و یا بیمارستان ها می باشد.شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.

مزایای اصلی استفاده از پیامک در تبلیغات

سرعت بالای ارسال اس ام اس در پنل پیامک زنجان

پیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد که با سرعت بالایی ارسال میشود و سریعا در اختیار و مشاهده مخاطب قرار می گیرد. در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی استفاده از پیامک می باشد.شما با ارسال سریع و فوری پیامک انبوه تبلیغاتی  می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید و اطلاعات لازم کسب و کارتان را در اختیار آنها قرار دهید.

ماندگاری

پیامک تبلیغاتی ارسالی شما ممکن است برای مدت زیادی در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم زیادی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری از آن هیچ زحمتی را برای مخاطب ندارد. تنها باید متن پیامک ارسالی بگونه ای جذاب باشد که شخص با احتمال اینکه ممکن است در آینده به خدمات معرفی شده نیازی پیدا کند، آن را نگه دارد.

دسترسی سریع

امروزه موبایل یکی از وسایل شخصی است که در بیشتر اوقات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد. از این رو مشترک به محض نیاز به بازخوانی متن پیامک تبلیغاتی، می تواند به راحتی این کار را انجام دهد.برا دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

عدم نیاز به توزیع کننده

ارسال پیامک براساس کد پستی زنجان از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد که احتیاجی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد

ویژگی های پنل اس ام اس زنجان

شما میتوانید ادامه مطلب رادرمقاله پنل اس ام اس زنجان با تخفیف ۳۰ درصدی ببینید.

تقسیمات کد پستی استان زنجان

تقسیمات کد پستی استان زنجان
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی کل شهرستان شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی
از تا
کد پستی زنجان

 

۴۵۱۱ ۴۵۱۹ کد پستی شهر زنجان ۴۵۱ ۴۵۱۱-۴۵۱۳-۴۵۱۴-۴۵۱۵
۴۵۱۶-۴۵۱۷-۴۵۱۸-۴۵۱۹
۴۵۳۱۱ ۴۵۳۱۹ ۴۵۳۱ ۴۵۳۱۱-۴۵۳۱۳-۴۵۳۱۴-۴۵۳۱۵
۴۵۳۱۶-۴۵۳۱۷-۴۵۳۱۸-۴۵۳۱۹
۴۵۳۳۱ ۴۵۳۹۱ کد پستی همایون ۴۵۳۳۱
کد پستی بوغداکندی ۴۵۳۴۱
کد پستی اژدرهاتو ۴۵۳۵۱
کد پستی زرین آبادایجرود ۴۵۳۶۱
کد پستی اسفجین ۴۵۳۷۱
کد پستی ارمغانخانه ۴۵۳۸۱
کد پستی قبله بلاغی ۴۵۳۹۱
۴۵۴۶۱ کد پستی نیک پی ۴۵۴۶۱
۴۵۴۹۱ کد پستی قلتوق ۴۵۴۹۱
۴۵۹۱۱ ۴۵۹۱۹ ۴۵۹۱ ۴۵۹۱۱-۴۵۹۱۳-۴۵۹۱۴-۴۵۰۱۵
۴۵۹۱۶-۴۵۹۱۷-۴۵۹۱۸-۴۵۹۱۹
۴۵۹۳۱ ۴۵۹۹۱ کد پستی گیلوان ۴۵۹۳۱
کد پستی دستجرده ۴۵۹۴۱
کد پستی سعید آباد ۴۵۹۵۱
کد پستی چورزق طارم علیا ۴۵۹۶۱
کد پستی حلب ۴۵۹۷۱
کد پستی درام ۴۵۹۸۱
کد پستی آب بر ۴۵۹۹۱
کد پستی ماهنشان

 

۴۵۴۱۱ ۴۵۴۱۹ کد پستی شهر ماهنشان ۴۵۴۱ ۴۵۴۱۱-۴۵۴۱۳-۴۵۴۱۴-۴۵۴۱۵
۴۵۴۱۶-۴۵۴۱۷-۴۵۴۱۸-۴۵۴۱۹
۴۵۴۳۱ ۴۵۴۵۱ کد پستی پری ۴۵۴۳۱
کد پستی اندآبادعلیا ۴۵۴۴۱
کد پستی قره گل ۴۵۴۵۱
۴۵۴۷۱ ۴۵۴۸۱ کد پستی دندی ۴۵۴۷۱
کد پستی سونتو ۴۵۴۸۱
کدپستی ابهر

 

۴۵۵۱۱ ۴۵۵۱۹ کد پستی سلطانیه ۴۵۵۱ ۴۵۵۱۱-۴۵۵۱۳-۴۵۵۱۴-۴۵۵۱۵
۴۵۵۱۶-۴۵۵۱۷-۴۵۵۱۸-۴۵۵۱۹
۴۵۵۳۱ ۴۵۵۹۱ کد پستی گوزلدره سفلی ۴۵۵۳۱
۴۵۵۴۱
کد پستی سنبل آباد ۴۵۵۵۱
۴۵۵۶۱
۴۵۵۷۱
۴۵۵۸۱
۴۵۵۹۱
۴۵۶۱۱ ۴۵۶۱۹ کد پستی ابهر ۴۵۶۱ ۴۵۶۱۱-۴۵۶۱۳-۴۵۶۱۴-۴۵۶۱۵
۴۵۶۱۶-۴۵۶۱۷-۴۵۶۱۸-۴۵۶۱۹
۴۵۶۳۱ ۴۵۶۹۱ ۴۵۶۳۱
کد پستی دره سجین ۴۵۶۴۱
کد پستی دولت آباد ۴۵۶۵۱
کد پستی کینه ورس ۴۵۶۶۱
۴۵۶۷۱
۴۵۶۸۱
۴۵۶۹۱
۴۵۷۱۱ ۴۵۷۱۹ کد پستی خرمدره ۴۵۷۱ ۴۵۷۱۱-۴۵۷۱۳-۴۵۷۱۴-۴۵۷۱۵
۴۵۷۱۶-۴۵۷۱۷-۴۵۷۱۸-۴۵۶۱۹
۴۵۷۳۱ ۴۵۷۷۱ کد پستی هیدج ۴۵۷۳۱
کد پستی صائین قلعه ۴۵۷۴۱
۴۵۷۵۱
۴۵۷۶۱
۴۵۷۷۱
کد پستی خدابنده ۴۵۷۸۱ ۴۵۷۹۱ کد پستی آقبلاغ سفلی ۴۵۷۸۱
کدپستی سهرود ۴۵۷۹۱
۴۵۸۱۱ ۴۵۸۱۹ کد پستی خدابنده ۴۵۸۱ ۴۵۸۱۱-۴۵۸۱۳-۴۵۸۱۴-۴۵۸۱۵
۴۵۸۱۶-۴۵۸۱۷-۴۵۸۱۸-۴۵۸۱۹
۴۵۸۳۱ ۴۵۸۹۱ کد پستی کرسف ۴۵۸۳۱
کد پستی سجاس ۴۵۸۴۱
کد پستی محمود آباد ۴۵۸۵۱
کد پستی باش قشلاق ۴۵۸۶۱
کد پستی گرماب ۴۵۸۷۱
کد پستی زرین آباد ۴۵۸۸۱
کد پستی کهلا ۴۵۸۹۱

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا 7 شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191099991

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف zanjan30 از سایت تابان اس ام اس با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

ارسال پیامک تبلیغاتی در ابرکوه

ارسال پیامک تبلیغاتی در آق قلا

ارسال پیامک تبلیغاتی در تبریز

ارسال مشاغل کل کشور

پنل اس ام اس یزد
پنل پیامک ارومیه
ارسال پیامک تبلیغاتی اصفهان
ارسال پیامک انبوه مشهد
پنل اس ام اس مخابرات تبریز
پنل اس ام اس همدان
پنل پیامک قزوین
ارسال پیامک تبلیغاتی اراک
ارسال پیامک انبوه شیراز
پنل اس ام اس مخابرات تهران

 

مطالب بعدی

2 پاسخ

    1. با عرض سلام و احترام
      با تشکر از انتخاب و نظر خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...