ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت به بلک لیست

4 دیدگاه

منظور از ارسال پیامک انبوه با سیم کارت به بلک لیست کسانی هستند که پیامک تبلیغاتی را روی خط های خود بسته اند و افراد تلاش میکنند با شماره های سیمکارت مثل پیامک های عادی پیامک های تبلیغاتی را ارسال نمایید. در مقاله زیر به این موضوع مفصل تر می پردازیم…

ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت

هرگاه پیامک تبلیغاتی به شماره های سیم کارت ارسال شود، پیامک تبلیغاتی با سیم کارت می گویند و در گذشته با نرم افزار های ارسال پیامک انبوه و با استفاده از جی اس ام مودم انجام می شد. هم اکنون نیز امکان ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت، تنها راه ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های مسدود است. دولت با استفاده از کد #800* تلاش کرد تا مردم را از دریافت پیامک های انبوه تبلیغاتی نجات دهد ولی راهکار جایگزین، ارسال با سیم کارت شد و همین باعث شد باز هم دولت امکان ارسال پیامک های انبوه را با سیم کارت متوقف کند و اجازه ندهد با شماره های سیم کارت پیامک های انبوه ارسال شود. لذا هم اکنون امکان ارسال پیامک انبوه با سیم کارت حتی در حد 20 پیامک نیز میسر نیست.

حال سوالی که پیش می آید اینجاست که ما باشگاه مشتریان داریم پس راهکار ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست ها که خودشان شماره خود را در اختیار ما قرار داده اند چیست؟

ارسال پیامک به شماره های بلک لیست

این روش ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ارسال پیامک با سیم کارت معروف است، زمانی که از ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت استفاده می کنید برای گوشی مخاطب فرستنده، شماره های شخصی پیامک ارسال می کنند.

در حال حاضر برای ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی که پیامک های تبلیغاتی را غیرفعال کرده اند تنها روش ارسال پیامک از طریق سیم کارت است. اما اینکار از نظر اخلاقی درست نیست چرا که مردم وقتی پیامک های تبلیغاتی را روی سیم کارت خود غیر فعال میکنند یعنی دوست ندارند پیامک تبلیغاتی دریافت کنند پس کار درستی نیست که پیامک تبلیغاتی حتی با سیم کارت برای کاربر ارسال نمایید.

چرا برای ارسال پیامک انبوه با سیم کارت از پنل پیامک استفاده کنیم؟

شما می توانید برای ارسال پیامک انبوه با سیم کارت خودتان سخت افزار مودم GSM و سیم کارت تهیه نمایید و برای ارسال پیامک انبوه با سیم کارت استفاده نمایید. این نرم افزار های در حال حاضر در اینترنت موجود است

با توجه به محدودیت های اعمال شده شما نمی توانید پیامک انبوه با سیم کارت با یک تک سیم کارت ارسال نمایید.

ثبت نام پنل اس ام اس

مودم جی اس ام

مودم جی اس ام یک مودم بی سیم است که با شبکه مخابراتی GSM کار می‌کند. این نوع مودم همانند مودم‌های آنالوگ عمل می‌کند با این تفاوت که در مودم آنالوگ ارسال و دریافت داده از طریق خط تلفن صورت می‌گیرد ولی در مودم جی اس ام ارسال و دریافت از طریق امواج رادیویی انجام می‌شود. این مودم عموماً جهت ارسال پیامک مورد استفاده قرار می‌گیرد. مودم‌های جی اس ام از قیمت بالایی برخوردار هستند ولی در عوض امکان ارسال به خطوط بلک لیست را تا حد زیادی فراهم می‌کنند.

لازم به ذکر است،

بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل تمامی شهرهای فوق در سامانه تابان اس ام اس موجود است و نیازی به ارسال شماره موبایل از جانب شما نمی‌باشد.

چنانچه قصد ارسال پیامک به مشترکین خود را که تمایل به دریافت پیامک تبلیغاتی از شما دارند ولی به دلیل اینکه شماره آنها برای جلوگیری از پیامک های مزاحم دیگر در بلک لیست است میتوانید از سامانه تابان اس ام اس استفاده نمایید.

تعرفه های فوق برای ارسال یک عدد پیامک ( 70 کاراکتر برای پیامک فارسی و 160 کاراکتر برای پیامک انگلیسی ) است.

در صورت طولانی بودن پیامک ارسالی تعرفه در تعداد پیامک ضرب خواهد شد.

انواع روش های ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

ارسال پیامک به شهر خاص

در این روش پیامک تبلیغاتی و انبوه شما در کمترین زمان ممکن و به صورت اینترنتی به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود. همچنین پیامک تبلیغاتی شما تنها به شماره موبایل های فعال ( واگذار شده ) شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است. بانک جامع شماره های سراسر کشور در سامانه موجود است و نیازی به ارسال شماره موبایل از جانب شما نیست.

ارسال پیامک منطقه ای

در این روش تبلیغاتی پیامک مشتری به شماره موبایل های یک منطقه خاص ارسال می شود. در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد. ارسال پیامک از دکل ایرانسل نوعی از ارسال پیامک منطقه ای است که از دکل ایرانسل صورت می گیرد.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی

در این روش پیامک تبلیغی به لیستی از کدپستی های انتخابی مشتری ارسال می شود. همچنین می توان پیامک تبلیغی را برای کد پستی هایی با یک پیش شماره خاص ارسال کرد. افرادی این پیامک ها را دریافت می کنند که در زمان خرید سیم کارت آدرس کامل پستی خود را مشخص کرده اند.

ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف

در این روش پیامک تبلیغی مشتری را به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر وی ارسال می کند. بانک مشاغل و اصناف مورد استفاده در تابان اس ام اس از به روز ترین شماره ها استفاده کرده و قابلیت ارسال به تفکیک صنف، شهر و استان مورد نظر مشتری است. ارسال پیامک به مشاغل برحسب نوع خدمات ارائه شده در سازمان می تواند متفاوت باشد و در کم کردن هزینه تبلیغات و افزایش سودمندی آن تاثیر به سزایی دارد.

موارد دیگر برای ارسال پیامک

 • در این روش در صورتی که لیستی از شماره موبایل هایی که در اکسل جمع‌ آوری کرده‌اید، تمایل به ارسال پیامک دارید می‌توانید از این روش استفاده نمایید. لازم به ذکر است که فایل اکسل را می‌توان از طریق ایمیل یا ارسال فایل در تلگرام، به دست همکاران ما برسانید.
 • برای دانستن نحوه ارسال پیامک از طریق فایل متنی  با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.
 • ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه توسط سرویس تابان اس ام اس و از طریق شماره های 8 رقمی رُند 5000 انجام می گیرد.
 • همچنین تابان اس ام اس ارسال انبوه و تبلیغاتی را برای تعداد 10 هزار پیامک به بالا انجام می دهد.
 • در پنل پیامک تابان اس ام اس انتقال پیامک های دریافتی به موبایل و ایمیل امکان پذیر است و می توانید از این ویژگی استفاده کنید.
 • تعرفه ارسال پیامک انبوه با سیمکارت نسبت به تعداد درخواستی متغیر است که می توانید در بالا مشاهده نمایید.
 • تابان اس ام اس متعهد به ارسال پیامک به تعداد درخواستی مشتری بوده و مسئولیتی در قبال مسیر پیامک تا گوشی گیرنده ندارد.
 • بدلیل انجام تشریفات اداری و تست پیامک، درخواست خود را حداقل 24 ساعت قبل از زمان مورد نظر، ارسال نمایید.
 • یکی از ویژگی های پنل تابان اس ام اس وب سرویس پیامک  است که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید
 • تابان اس ام اس مجری واگذاری سامانه پیامک انبوه در سراسر کشور است، همچنین ما این توانایی را داریم تا به شما سامانه پیام کوتاه اختصاصی نمایندگی پنل پیامک بدون هیچ گونه نام و لوگویی از خودمان را ارائه کنیم.
 • تابان اس ام اس قادر است در هر ساعت از شبانه روز برای شما پیامک های انبوه تبلیغاتی، اطلاع رسانی و تشییع جنازه ( پیامک ترحیم ) را ارسال نمایید.

پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت چیست؟

در این روش ارسال اس ام اس از طریق دستگاه های قدرتمند مخابراتی که قادر به اتصال چندین سیم کارت به صورت همزمان را دارد ارسال می شود. شما فقط میتوانید به کسانی که خودشان شماره خود را در اختیار شما قرار داده اند و مجاز هستید به آنها پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید، ارسال پیامک انبوه با سیم کارت داشته باشید.

چند مزیت مهم پنل ارسال اس ام اس از طریق سیم کارت

 • عدم نیاز به دستگاه و خرید سیم کارت
 • سرعت مناسب
 • تاثیر گذاری بالای تبلیغات
 • بهره وری بالای مشاهده تبلیغ
 • ارسال به لیست مسدود شده

معادل سیم کارت

استفاده سیم کارت در شبکه های GSM است .معادل سیم کارت در شبکه های UMTS به نام USIM یا Universal Simm است، در حالیکه ماژول خارج شونده معرفی کننده کاربر ( RUIM ) در تلفن‌های CDMA بیشتر کاربرد دارد.

سیم کارت در دو اندازه استاندارد موجود است. اولی اندازه یک کارت اعتباری ( 85٫60م. م × 53٫98 م. م × 0٫766م. م ) است. جدیدتر که خیلی محبوب تر هم است، اندازه مینیاتوری با 25 م. م در طول، 15 م. م ارتفاع و نازکی به اندازه 0٫766 م. م دارد.

W-SIM سیم کارتی ست که هسته فناوری سلولی را با کارتی درون خودش کامل می‌کند.

GSM 11.11 معرفی کننده مشخصات سیم کارت است. GSM 11.14 معرفی کننده مشخصات برنامه‌های ابزاری SIM برای سیم کارت است.

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت و چالش ها

شماره های مسدودی به شماره های گفته می شود که دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند. برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی مانند کد فعال سازی به این شماره موبایل ها می توانید از سامانه پیامک تابان اس ام اس استفاده نمایید. در صورتی که سامانه ارسال پیام انبوه دارید و محتوای پیامک های شما اطلاع رسانی است و رسیدن پیامک های شما به مخاطبان برای شما حائز اهمیت است باید حتما خط خود را خدماتی نمایید یا از خط سیم کارت برای استفاده پیامک های تبلیغاتی به بلک لیست استفاده نمایید. تابان اس ام اس یک خط خدماتی بدون نیاز به سفته و ثبت شرکت حقوقی در اختیار شما قرار میدهد. شما می توانید با این خط به شماره های مسدودی نیز پیامک ارسال نمایید. از این خط برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی و کدهای فعال سازی میتوانید استفاده نمایید.

نرخ مناسب و کیفیت مطلوب ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت

تعرفه جدید ارسال پیامک فارسی و لاتین در پنل مدیریت خطوط اختصاصی اعمال شد. از این پس کاربران گرامی می توانند sms فارسی و لاتین را با تعرفه جداگانه ارسال نمایند.آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

همچنین بخوانید: راهنمای خرید پنل اس ام اس

تعرفه های جدید

با توجه به اعمال تعرفه های جدید ارسال پیام کوتاه فارسی و لاتین در چند روز آینده، امکان تشخیص و تفکیک پیام فارسی از لاتین در پنل خطوط اختصاصی فراهم شد. به محض ابلاغ تعرفه جدید، نرخ ارسال جدید اعمال خواهد شد.

اضافه شدن سیستم جدید سیستم پاسخگویی هوشمند به طور رایگان برای کلیه کاربرانی که درخواست خود را اعلام نمایند فعال می‌گردد. با استفاده از این سیستم در صورت ارسال هر پیام به خط اختصاصی، یک جواب که مدیریت آن دست کاربر خط اختصاصی است، به ارسال کننده پیام ارسال می شود.

برخی مزایای سیستم پیام کوتاه مبتنی بر وب به سایر دستگاه ها

 • هیچ گونه نیازی به نصب نرم‌افزار و سخت‌افزار خاص برای ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیست. دسترسی به محیط مدیریت خط sms، تنها با نام کاربری و رمز عبور با امنیت کامل از طریق اینترنت میسر است.
 • خطوط مجازی sms نیاز به سیم‌کارت و اختصاص یک کامپیوتر جداگانه برای سیستم sms ندارد. در نتیجه هزینه تمام شده مقرون به صرفه است.
 • سرور پیام کوتاه 24 ساعت شبانه روز آنلاین است و امکان دریافت و ارسال اس ام اس در هر ساعتی وجود دارد.
 • نرم افزار ارسال و مدیریت sms و کلیه اطلاعات وارد شده مانند شماره های تلفن همراه بر روی سرور شرکت ارائه دهنده نگهداری می شود. بنابراین از هر نقطه امکان دسترسی به آن ها ( با امنیت کامل ) وجود دارد.
 • محیط مدیریت خط sms کاملاً فارسی و با کاربری بسیار ساده طراحی شده است.
 • خطوط sms با اتصال مستقیم به سرور پیام کوتاه اپراتور مخابرات امکان ارسال با سرعت بالا را فراهم می آورد ( بین 500 تا 2000 sms در دقیقه ). در صورتی که سایر روش ها ( مودم GSM ) توانایی ارسال حداکثر10 تا 30 sms در دقیقه را دارد.

سایر مزایا:

 • فرمت کلی شماره پیام کوتاه واگذار شده رند و روان است.
 • این ارسال با سیم کارت های معمولی و از طریق مودم GSM انجام می گردد.
 • کیفیت ارسال پیامک با سیم کارت بالا بوده اما ممکن است تا ارسال تمامی پیام ها – خصوصا در ایام ترافیک ارسالی یا در ارسال های بالا – با تاخیر انجام پذیرد.
 • این نوع ارسال به هیچ عنوان بازگشت اعتبار نخواهد داشت چرا که به تمامی شماره های فعال، ارسال ها انجام می گردد.
 • با توجه به اینکه گزارش ارسال از طریق سیم کارت دریافت می شود ممکن است گزارش دقیقی ارائه نگردد.
 • جهت ارسال پیام می بایست از قسمت انتخاب شماره در بخش های ارسال، 98sim+ را انتخاب نمایید.
 • تعرفه این ارسال، معمولا گران تر است
 • در صورت استقبال بالا از این نوع ارسال، ممکن است محدودیت هایی در آینده اعمال گردد.

ثبت نام پنل اس ام اس

راهکار چیست؟

یک راهکار این است که این حجم عظیم از شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند را نادیده بگیرید و فقط به افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی فعال دارند پیامک بفرستید.

اما راهکاری بهتری هم وجود دارد، شما می توانید با شماره موبایل های سیم کارت به افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده اند پیامک ارسال کنید. دقت کنید که نیازی نیست شما سیم کارت یا سخت افزار یا مودم gsm برای ارسال پیامک باسیم کارت تهیه کنید.  برای ارسال پیامک انبوه با سیم‌کارت خرید سامانه پیامک کافیست. زمان ارسال پیامک خط ارسال کننده پیامک را خط سیم کارت انتخاب نمایید. با این خط پیامک های شما با شماره موبایل های سیم کارت به گوشی مخاطب می رسد و از فیلتر بلک لیست عبور می‌کند.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل پیامک مخابرات با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

سرعت ارسال پیامک با خط سیم کارت چقدر است؟

ارسال پیامک انبوه با خطوط اپراتورهای 1000 و 5000 و … بسیار بالا بوده به‌گونه ای که در هر دقیقه بیشتر از چند صد هزار پیامک با این خطوط ارسال می شود و سریعاً به گوشی مخاطب می رسد. هزینه پیامک تبلیغاتی برای افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند عودت داده می‌شود. اما در ارسال پیامک انبوه با سیم کارت چون پیامک ها از طریق دستگاه gsm حرفه ای و به صورت فیزیکی ارسال می شوند. هر سیم کارت محدودیت روزانه ارسال 1500 پیامک دارد، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت ممکن است دارای تأخیر چند ساعته باشد اما مطمئن هستند که تمام پیامک های ارسالی به گوشی مخاطب می رسد.

ثبت نام پنل اس ام اس

دستگاه gsm یا پنل پیامک با سیم کارت؟

یک سوال دیگری که می تواند ذهن شما را به خودش مشغول کرده باشد این است که بهتر نیست از طریق دستگاه gsm خودتان پیامک ارسال کنید؟ ارسال پیامک با دستگاه های جی اس ام درگیری های خودش را دارد، نرخ سوختن پیامک ها به علت مانیتورینگ شدید مخابرات بالا رفته است. اگر از مودم gsm پیامک بفرستید بعد از مدتی متوجه می شود به جای بازاریابی و ارسال پیامک درگیر موارد فنی شده اید و عملاً از کسب و کار خودتان غافل شده اید.

همچنین بخوانید: انتخاب بهترین پنل پیامکی

ارسال پیامک با دستگاه gsm

همچنین زمانی که شما قصد ارسال پیامک با دستگاه gsm را دارید بانک شماره را باید جداگانه تهیه کنید که این مساله هزینه بر است. آسان ترین و کم هزینه ترین راه استفاده از پنل پیامک سیم کارتی است که پنل به صورت پیش فرض خط ارسال پیامک انبوه با سیم کارت را در اختیار شما قرار دهد. با این روش شما میبتوانید به شماره هایی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیرفعال کرده‌اند پیامک ارسال کنید. برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

موارد استفاده ارسال پیامک سیم کارت

در ارسال پیامک انبوه با سیم کارت محدودیتی وجود ندارد. شما می توانید انواع پیامک های تبلیغاتی را با خط سیم کارت ارسال نمایید. البته تابان اس ام اس تابع قوانین جمهوری اسلامی بوده و تمامی پیامک های ارسالی از سمت کاربران مانیتور می شود.

 • برای موارد انتخاباتی
 • برای پیامک تبلیغاتی
 • برای اطلاع‌رسانی
 • برای ارسال بن تخفیف به مشتری

ارسال پیامک انبوه به بلک لیست با سیم کارت

حجم شماره های بلک لیست مخابراتی به شدت افزایش یافته است و این شماره ها امکان دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند. بنابرین یک بازار بزرگ تقریبا 70% را برای بازاریابی پیامکی از دست داده اید؛ ما برای شما راهکار جدیدی در نظر گرفته ایم، با استفاده از ارسال پیامک انبوه با سیم کارت تبلیغات خود را برای همه ارسال کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offbulk استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

4.9/5 - (35 امتیاز)

مطالب بعدی

4 پاسخ

 1. شما در خدمات و راهکارهایی که دارید عالی هستید. بهتون تبریک میگم

  1. سلام قربان
   از اینکه نظرتون رو با ما در میان گذاشتید خیلی ممنونیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...