پنل پیامک بوتیک

پنل پیامک برای بوتیک

دسته بندی:
2 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس و همچنین پنل پیامک برای بوتیک و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به بوتیک صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سایت تابان اس ام اس شما می توانید از مزایای مهم پنل پیامکی نظیر :

ارسال پیامک به لیست سیاه (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… استفاده کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به بوتیک به شما کمک می کند تا بتوانید برای مخاطبین خود پیامک انبوه ارسال کنید و تیم متخصص تابان اس ام اس در این خصوص آماده همکاری با شما هم وطن عزیز می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف boutique استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

 

پنل پیامک برای بوتیک

در مقاله های قبلی تابان اس ام اس، در مورد کاربرد پنل اس ام اس در کسب و کارهای مختلفی صحبت کرده ایم. امروز می خواهیم در مورد کاربرد پنل پیامک برای بوتیک و فروشگاه های لباس صحبت کنیم!

هرچند که ممکن است هنوز ارسال پیامک در این صنف جایگاه خود را نیافته باشد، اما فروشندگان این صنف می توانند با ارسال پیامک کسب و کار خود را وارد حوزه جدیدی از تبلیغات بکنند همچنین می توانند در راستای مشتری مداری و جلب مشتری نیز پیشرو باشند.

بازاریابی پیامکی برای تولیدی های پوشاک و واردکنندگان لباس و فروشندگان پوشاک و کت و شلوار یک پاسخ واقعی و مناسب برای حل مشکلات تبلیغاتی کسب و کارهای وابسطه به پوشاک می باشد ، نه تنها هزینه استفاده از بازاریابی پیامکی در حد کسری از هزینه های کمپین های گران قیمت تبلیغاتی می باشد ، بلکه مزیت های بیشماری را نیز به همراه دارد که باعث شده به واقع در حد و اندازه هایی بزرگتر از انتظارات ظاهر شود.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای ارسال پیامک تبلیغاتی را در سایت تابان اس ام اس مطالعه نمایید .

ثبت نام پنل اس ام اس بوتیک ها

با پنل پیامک برای بوتیک ها و فروشگاه های لباس میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با ثبت نام پنل اس ام اس بوتیک و فروشگاه لباس ؛ میتوانید برای مشاغل هدف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بصورت کاربری ساده و آسان
 • با خرید پنل پیامک بوتیک ها و مراکز خرید ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • یکی دیگر از ویژگی های پنل ما ارسال پیامک از طریق پترن می باشد که بتوانید از الگوهای آماده برای تبلیغات خود استفاده کنید.
 • با خرید پنل پیامکی بوتیک ها ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • با خرید سامانه پیامک برای بوتیک ها  ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • در پنل پیامک گزارش دلیوری پیامک ها برای شما به نمایش گذاشته می شود.
 • با خرید پنل پیامک برای بوتیک ها ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید سامانه پیامکی بوتیک ها و فروشگاه لباس ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل دسترسی داشته باشید.
 • با خرید سامانه پیام کوتاه برای بوتیک ها و فروشگاه های لباس ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.
 • با خرید سامانه پیامک در بوتیک ها ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید.
 • با خرید پنل پیامک برای بوتیک ها و فروشگاه های لباس و مراکز خرید ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.
 • یکی از ویژگی های ارسال پیامک کنترل وسایل برقی با پیامک می باشد که کاربران می توانند از آن استفاده کنند.
 • این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل پیامک برای بوتیک

کاربرد های پنل پیامک برای بوتیک ها 

 1. هنگام صدور فاکتور خرید مشتری شماره تلفن همراه وی را درخواست نمایید .
 2. چند دقیقه پس از خروج مشتری از فروشگاه با ارسال پیامی از او تشکر کنید.
 3. عرضه لوازم جانبی کالایی که مشتری خریده است را با ارسال یک پیام به وی اطلاع دهید.
 4. در فواصل زمانی متناوب حراج یا تخفیفات خاص را از طریق پیامک به مشتریان قدیمی خود اطلاع دهید.
 5. با ارسال پیام تبریک و تهنیت در مناسبت های مختلف به مشتری نشان دهید در احساسات او شریک هستید .
 6. اطلاع رسانی از افتتاح شعبه جدید یا تسهیلاتی که برای فروش کالاها در نظر گرفته اید .
 7. تبلیغ و معرفی محصول جدیدی که بتازگی اقدام بفروش آن محصول نموده اید به اهالی محل.
 8. در زمانهاي تخفيف و حراج اجناس مي‌توانيد از طريق پیامک به مشتري اطلاع رساني كنيد.
 9. کاهش هزینه های تماس با مشتریان با پنل اس ام اس بوتیک.
 10. افزایش ارتباط موثر و ارزان با مشتریان با پنل اس ام اس فروشگاه لباس.
 11. تنظیم منشی هوشمند جهت پاسخگویی خودکار به پیامک های دریافتی.
 12. ارسال پیامک تبلیغاتی و معرفی بوتیک و خدمات بر اساس منطقه و کد پستی.
 13. اطلاع رسانی از فروش ویژه بوتیک و رونق فروش و جذب مشتری جدید.
 14. ارائه کوپن های تخفیف به مشتریان بوتیک با ارسال پیامک.
 15. ارائه کد تخفیف به مشتری با ارسال عدد مشخص شده.
 16. اطلاع رسانی از خدمات جدید ارائه شده در بوتیک با پنل پیامک بوتیک .
 17. اطلاع رسانی به متقاضی در مورد قیمت لباس های جدید.
 18. اطلاع رسانی به روز در مورد موقعیت و موردهای عالی با پنل پیامک بوتیک .
 19. امکان برگزاری نظرسنجی از کیفیت خدمات و میزان رضایت مشتریان.
 20. اطلاع رسانی در مورد محصولات و لباس های جدید

صنعت پوشاک یکی از پویاترین بخش ها در اقتصاد مدرن می باشد. هر سال ، هر فصل و تقریبا هر ماه فرصت های جدید برای رونمایی از محصولات جدید دست می دهد. شما می توانید با استفاده از کمپین های بازاریابی پیامکی اطلاعات در مورد محصولات و مدلها و لباس های جدید و یا مجموعه هایی را که تازه به دستتان رسیده است را به مشتریان اطلاع دهید.

اطلاع رسانی در مورد سایزهای مختلف لباس به مشتریان

بعضی اوقات باید قبل از سفارش دادن قواره جدید چند سایز مختلف را امتحان کنید و علاوه بر این امکان دارد سایز دقیقی که مشتریان درخواست دارند همواره در بازار موجود نباشد. در این مواقع کارکنان فروشگاه و یا مغازه می توانند با سایر مغازه ها و یا تامین کنندگان اجناس در بازار گفتگو داشته باشند تا اندازه دقیقی را که مورد درخواست مشتریان می باشد را بدست بیاورند، اما تا زمانی که اجناس بدستتان نرسد باز هم نمیتوانید از دقیق بودن سایزها اطمینان داشته باشید.برای دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

بازاریابی پیامکی برای بوتیک در ایام خاص

تولیدی های پوشاک و وارد کنندگان عمده پوشاک میتوانند در اعیاد نوروز ، شروع فصل مدارس ، شروع فصل های عروسی ( بعد از محرم و صفر) کمپین های بازاریابی پیامکی انبوه را برای فروش لباس ، پوشاک ، کت و شلوار ، انواع لباس های مردانه و زنانه شروع کنند و این روش به دلیل هزینه بسیار کم میتواند درآمدهای فصلی بسیار بالایی را برای کسب و کار ایجاد کند.آیا معایب کارت ویزیت الکترونیکی را میدانید ؟

ارسال پیامک به مشاغل مرتبط با پوشاک

شما با استفاده از این سرویس میتوانید برای مشاغل مورد هدف با کسب و کار خود پیامک ارسال کنید. استفاده از این روش باعث صرفه جویی در زمان و هزینه میشود زیرا تبلیغات تان را برای کسانی میفرستید که مطمئن هستید با نوع کسب و کار شما مرتبط هستند و پیامک شما خوانده میشود.آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و په کاربردی دارد؟

بانک شماره موبایل صاحبان مشاغل

امور ساختمانی / ابزار فروشی ها / پزشکان / پرستاران / اتلیه ها و عکاسی ها / رستوران ها / اتحادیه ها / مشاوران املاک / دانشجویان برخی دانشگاه ها / بیمه ها / نمایندگی ها / امور تبلیغاتی / برگزاری مجالس / انجمن ها / پوشاک / موبایل / مراکز آموزشی / آموزشگاه های زبان و سایر / صنایع / خدمات مسافرتی / هیئت ها / رانندگان / حمل و نقل …. و صدها مشاغل دیگر.شما با ارسال پیامک به شماره موبایل مشاغل کشور می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

شما فروشندگان با توجه به ویژگی مشتریان خود می توانید بر حسب رده سنی و همچنین جنسیت نیز اقدام به ارسال پیامک کنید. به عنوان مثال فروشندگان پوشاک آقایان می توانند با استفاده از بانک شماره تلفن سن و جنسیت، پیامک های هدفمندی را ارسال کنند و مشتریان بیشتری را جذب کنند.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین تابان اس ام اس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل

شما می توانید با استفاده از ارسال پیامک از روی نقشه، به تمامی افرادی که در محدوده پاساژ یا بوتیک ساکن اند، پیامک ارسال کنید.آیا میدانید که چگونه OTP  را فعال کنیم؟ ما در سایت تابان اس ام اس به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم با ما در ارتباط باشید.

ارائه کوپن های تخفیف با پنل پیامک بوتیک

اکثر مشاغل از کوپن تخفیف برای جذب مشتریان در دوره های رکود فروش خود استفاده می کنند. اگر می خواهید مشتریان را به داخل مغازه بکشانید پس به گوشی موبایل آنها یک کوپن تخفیف ارسال کنید. شما می توانید انتخاب کنید که چه نوع پیشنهادی را در این کوپن ارائه کنید، این پپیشنهاد می تواند شامل تخفیف های چند درصدی در روزها یا ساعت های خاص و یا هر پیشنهاد هیجان انگیز دیگر باشد.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد تابان اس ام اس به شما استفاده از سایت تماس صوتی می باشد

برگزاری مسابقات پیامکی و پنل پیامک برای بوتیک

روش بسیار تاثیرگذار دیگر برای ارتباط پیامکی با مصرف کنندگان از طریق رقابت است. با پنل پیامک برای بوتیک شما به روش های متعدد می توانید به راحتی یک رقابت جذاب ترتیب دهید و مشتریان بیشتری را به فهرست بازاریابی خود اضافه کرده یا مشتریان بیشتری را به مغازه خود جذب کنید و موارد متعدد دیگر.

ارسال پیامک نظرسنجی

با استفاده از پنل پیامک برای بوتیک دریچه ی پيشنهادات، انتقادات را به روی مشتریان باز بگذارید بعنوان مثال از آنها بخواهید شما را از کیفیت جنس خریداری شده و یا حتی نارضایتی خود با ارسال پیامک مطلع سازند.آیا میدانید ارسال BTS چیست ؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

ارسال پیامک تبریک تولد به مشتریان و پنل پیامک برای بوتیک

شما می توانید با ارسال پیامک تبریک تولد به مشتریان تان و همچنین با ارائه تخفیف ویژه روز تولدشان، باعث محبوبیت میان مشتریان تان شوید چرا که این خود یکی از اصول مشتری مداری می باشد.اگر برای تبلیغات خود بدنبال بهترین وب سرویس می باشد که در کسب و کارتان به شما کمک می کند تا در صدر نشین های بازار خود باشید می توانید از متخصصین ما راهنمایی بگیرید تا در انتخاب آن به شما کمک کنند.

جذب و حفظ مشتریان بوتیک یا فروشگاه

شما می توانید پس از خرید مشتریان تان، شماره آن ها را بخواهید و آن ها را از تخفیفات ویژه، جشنواره های خود و نیز اطلاع رسانی های محصولات جدید از طریق پیامک باخبر سازید.برای دانستن نحوه انتقال پیامک دریافتی به URL با ما تماس بگیرد تا بتوانید پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از دستگاه ذخیره تلفن مشتریان و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مشتریان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن سامانه پیامک، به آنها دسترسی داشته باشید .برای دانستن ارسال پیامک با فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

مزیت مهم در تابان اس ام اس :

 • بانک شماره موبایل دائمی همراه اول سراسر کشور
 • بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول سراسر کشور
 • ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی سراسر کشور
 • ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها
 • اختصاص خط خدماتی بصورت اشتراکی بدون نیاز به سفته
 • ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
 • ارسال سن و جنسیت در سراسر کشور
 • نمایندگی پنل اس ام اس در سراسر کشور
 • کارایی ساده و آسان با نرم افزار
 • سرعت بالای نرم افزار پیامکی
 • فیلم رایگان آموزش استفاده از نرم افزار پیامک

کلام آخر…

اگر از این که بوتیک یا فروشگاه لباس شما در اکثریت زمان ها و در طول روز خلوت است و اگر به دنبال راهی کارآمد برای افزایش مشتری و توسعه کسب و کار و درآمد خود میباشید، سامانه پیام کوتاه تابان اس ام اس بهترین و کارآمدترین پنل پیامکی با تمام امکانات درخواستی شما میباشد. پنل اس ام اس تابان اس ام اس با ارائه خدمات متمایز و با استفاده از کادری متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به شما در تمام زمینه های تبلیغاتی و استفاده از پنل پیامکی خواهد بود.آیا از ماژول پیامک نظیر به نظیر تابحال استفاده کرده اید؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

9 صبح تا 7 عصر با شماره زیر تماس بگیرید

91 99 09 91 – 021

 

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف boutique استفاده نمایید و 30 درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس بوتیک ها

با کد تخفیف boutique از سایت تابان اس ام اس با تخفیف 30درصدی پنل اس ام اس برای بوتیک تهیه نمایید. خرید پنل پیامک از تابان اس ام اس به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191099991 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل پیامک خیاطی و مزون

پنل پیامک فروشگاه اینترنتی

1/5 - (1 امتیاز)

مطالب بعدی

2 پاسخ

  1. با سلام و احترام
   بله ارسال دکل bts در پنل های تابان اس ام اس وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...